Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Kolik pedofilů je v mužské populaci? (ČRo Plus, 3.8.2014)

Rozhlasové pořady, které se týkají pedofilie, dětí či jsou jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5530
Dal: 1213 poděkování
Dostal: 2788 poděkování

Kolik pedofilů je v mužské populaci? (ČRo Plus, 3.8.2014)

Nový příspěvek od Kasz »

Kolik pedofilů je v mužské populaci? (ČRo Plus, pořad Svět ve 20 minutách, 3.8.2014 19:40)

Výběr hlášek:

Pod fotkou: Rozsáhlý statistický výzkum pedofilních duchovních v letech 1950 až 2002 dospěl k závěru, že se mohly provinit 4,2 procenta kněžstva. Jejich zločiny se týkaly jak předpubertálních dětí, tak adolescentů

Každý tento sklon tají. Přiznat jej je ochotno tak málo lidí, že se k adekvátním číslům nelze dostat,“ říká psycholog James Cantor z Torontské univerzity.

„Například jsme se neptali na intenzitu oněch myšlenek a představ, či na jejich frekvenci. Někdo mohl odpovědět kladně, protože jej podobná sexuální představa napadla jednou jedinkrát. My však za pedofila považujeme toho člověka, jemuž se nebezpečné myšlenky vracejí pravidelně a naléhavě,“ říká badatel Seto.

Jedním z problémů je fakt, že termín pedofil může pro různé lidi znamenat různé věci. „Podle Cantora není neobvyklé, když dospělí muži pociťují sympatie a náchylnost k mladíkům od 16 do 19 let. S klesajícím věkem je však lidí s touto úchylkou méně a méně.

„Pokud pedofila definujeme jako osobu, kterou přitahují děti pod čtrnáct let, pak jsou jich necelá dvě procenta. Ale pokud zúžíme definici na zájem o děti v předpubertálním věku, pak jsme pod jedním procentem,“ tvrdí Cantor.

Ať už je statistika jakákoli, pravdou je, že ve velkých skupinách, tedy například mezi politiky, v šoubyznysu nebo mezi katolickými kněžími, pedofilové prostě být musejí. A nejde nutně jen o muže – tato deviace se týká i žen, i když v daleko menším měřítku.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙