Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Istambulská úmluva a Globální kompakty – Proč je potřebujeme a proč NE !! (Svobodný vysílač CS)

Rozhlasové pořady, které se týkají pedofilie, dětí či jsou jinak zajímavé.
Cykle02
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Dal: 242 poděkování
Dostal: 488 poděkování

Istambulská úmluva a Globální kompakty – Proč je potřebujeme a proč NE !! (Svobodný vysílač CS)

Nový příspěvek od Cykle02 »

Jedná se o dezinformační web. Od času 1h51 v kontextu Istambulské úmluvy/LGBT je zmíněn ČEPEK a jeho stránky. Rozhovor proběhl 8. 11. 2018.

Přepis té pasáže:

Martin Marcikán:
.. A přesně jak jste to říkal. Ty úchylárny, ta dekadence, ta degradace přirozeného řádu. To je totiž přirozenost, to že tady je muž, žena a děti. A přesně jak říkal Vladimír, a co zase tam mají. Oni to nazvou, a tím lákají prakticky ty mladé, oni to nazvou že to je něco starého, že to je nějaký starý řád, který je třeba zbourat. Že to je nějaký starý „e-e“ dogma, které přece v dnešní době moderní přece už nemá žádný smysl. Tak bude mít smysl, že si děti budou moci říkat, jestli je holčička nebo chlapeček, jestli je ufounek, jestli je želvička, koník, prasátko. A teď si vemte, co se zase dělá ta LGBT agenda že ano. Protože to všechno k tomu navazuje. Ty úchlárny, ty pochody Praha, Pražská pýcha a bůh ví která pýcha. Tak se koukněte jak tam se oni předvádějí. Koukněte se jak už dneska mluví, ti úchylové který jsou přímo spojený s Antifou, který jsou spojený s Českou pirátskou stranou a s mnoha dalšími. Kteří mluví o tom, že pedofilie už by mela být brána úplně jinak, tak jako se před lety mluvilo o homosexualitě, abychom se na ně nedívali přes prsty, že to je přece něco normálního a takhle. Jé, vždyť tady existuje ČEPEK dámy a pánové, Česká pedofilní, jak se to teď jmenuje nevím, já vám to hned najdu. Někdo mě na to tady upozornil. Takže stačí si dát čepek.cz, myslím, pokud tam nemaj eu, a dostanete se totiž na stránky, á... tak pozor cz je nedostupné. Já bych si musel vzpomenout kde to bylo...

Vladimíra Vítová:
Já nevím kde to bylo, ale vím jak argumentovali. Jaký oni jsou chudáci, jak mají silnou vůli že se ovládají. Takže mi bychom je měli jako obdivovat, že ty děti neznásilňují na potkání. To byla úplně smrtelně vážně brána ta jejich argumentace. A já bych ještě připomněla, že teď nedávno byl v Bruselu, nebo v Belgii ten veletrh, kde si můžete objednat jaké dítě chcete. Jakou má mít barvu očí, jaké má mít vlastnosti. To je přece něco strašného, a tohle to legálně probíhá, copak je to normální. A to samozřejmě také úzce souvisí s tou Istambulskou smlouvou.

Karel Hais:
No jestli to tahle půjde dál, tak to bude jako v tom vtipu. Já se ten vtip pokusím říct slušně, a nebudu to prokládat peprnostmi.
Dva muži se potkají a říká, hele Franto, já jsem měl včera takovou krasnou ženskou. Já jsme měl takovou krásnou milenku. A no říká, kolik jí bylo? Mlaďoučká byla. A víš co se mi stalo? Když jsme byli v nejlepším, tak se otočím a nad námi stojí její maminka. Prosím tě a co říkala? No nic moc „bé, bé“.
Takhle to dopadne víte. Zoofilie za chvilku bude legální.

Martin Marcikán:
Oni právě už i pedofilii, protože právě zmiňují, že už tam to bylo letos, a možná i loni ten transparent, mám ho tady. „Neměň se změň společnost". A právě už teď prosazují, jak jsem říkal že na homosexuály se nemůžeme dívat přes prstíky. A samozřejmě byli vyjmuti ze světové zdravotnické organizace, homosexualita jakoby psychická porucha, či choroba. Já nevím jako kdo by to chtěl klasifikovat, to zase lékařská komunita nám to může objasnit, nebo psychiatrická. Ale zkrátka, teď už se tlačí na to, přesně to Overtonovo okno, jsou tady otvírána, že něco co bylo dříve nemyslitelné. Tak dneska se nám tady postupně, plíživě dostat toho, abychom si řekli „no jó vždyť oni mají taky svoje práva“. Ten liberalizmus, furt všichni mají práva, furt všichni si můžou dělat co chtějí. Takže já jsem to tady dohledal, stránky. Každý ať se na to koukne www.pedofilie-info.cz. Tam najdete sekci ČEPEK. Je to Československá pedofilní komunita. Přečtěte si co mají za teze a takové, nebudu to rozebírat. Je to na vás. Já to nechám ke kontextu jak to tam je nasazeno. Ale mají tady svojí komunitu. Samozřejmě tam mají, jako že nechtějí zpřístupňovat pedofilům kontakt, styk nebo cokoliv jiného s dětmi a tak dále. Že to má být jenom o tom, aby si tak nějak povídali a tak dále. Ale zkrátka, tak příště kanibalové mít i svoje lidská práva a necháme je zabíjet a jíst lidi. A v naší společnosti...

Vladimíra Vítová:
A ale hlavně právě vrazi taky nejsou v pořádku a nemůžou za to. Takže vrazi?…

Martin Marcikán:
Ták a vrazi budou moci také vraždit. Přesně do těch to absurdit to až jde...

Já mám z toho pocit, jako by to byla nějaká řečnická soutěž ve vymýšlení co nejblbějších argumentů *lol*