Stránka 1 z 1

Hledal jsem si svého pedofila!

Napsal: úterý 20. 10. 2015, 23:53:04
od Medvídek
Po zhlédnutí filmu "Danieluv svět", kde jsem hledal nějaký portál kam napsat svůj dojem z filmu jsem narazil na tento web. Nejsem pedofil, ale od svých tak sedmi let jsem po hodném pedofilovi toužil. Už hodně v raném věku,...snad v těch 7-8 letech jsem věděl, že se mi líbí starší muži a jako kluk jsem byl zamilovanej do souseda,...55-ti letého chlapa. Tím chci říci věc, která snad nikdy nikne nezazněla, že můžou být i děti, co touží po pozornosti-v mém případě chlapa po 50-sátce-a to klidně i po sexuální pozornosti. Já jsem toho důkazem! A já potkat hodného pedofila ve svých dětských letech, který by si se mnou začal i něco sexuálního, byl bych šťastný dítě. Já po tom prostě toužil. ;D Bohužel, žádného hodného pedofila jsem v dětství neměl. No bylo to ještě za socialismu, tak se asi pedofilové více báli. No nevadí,...dnes jsem dospělej chlap 45 let a žiju plnohodnotný partnerský život se svým partnerem, který je o dvacet let starší. *party* Jelikož můj zájem o chlapa po padesátce, který zegistruju a datuju už tak od těch svých 8 let se nezměnil, tak mi nic nebránílo si v životě někoho takového najít. A vždy když zaslechu téma pedofílie, je mi pedofilů upřímě líto, že nemůžou třebas oproti mě dojít legálně k žádnému naplňujícímu stavu. O co to mám,...tím že jsem na po padesátníky jednodužší. *yes* Svou větu,...že "já jsem si svého pedofila v dětství přál", jsem pronesl už mockrát. V kruhu blízkých a přátel to samozřejmě žádné negace nevyvolává-znají mě. Ale zažil jsem i hodně negativní reakce které mě popravdě udivily,...ale opravdu, já toužil jako dítě po intimních chvílích s mužem-v mém případě mužem po padesátce. No je to v životě zvláštní paradox, jak osud, či bůh chce-li někdo, dokáže nadělit do vínku opravdu zvláštní věci. A já jsem šťastnej, že jsem "jenom" homosexuál na po padesátníky,...vlastně pro mě ani není škatulka-alespoň jsem nikdy na nijakou nepřišel-a to ani po debatách s odborníkama na sexualitu. Být na chlapy od 50-70, není gerontofilie jak by se mohl někdo domnívat. Každopádně já jsem s tím nikdy neměl žádné velké problémy a už od dětství jsem měl srovnáno. Šlo jen o to, potkat-najít toho pravého. ;) Sice nevím jestli tento můj příspěvek tu bude někoho zajímat, ale nějak mě napadlo sem něco málo napsat. A vlastně, zajímalo by mě, jestli existuje někdo, kdo si také hledal, či hledá v dětství svého pedofila....? Každopádně mám kamaráda,...který to má přesně jako já a když jsem pronesl tu mou už zmíněnou větu, rozzářil se jak sluníčko, jelikož on také-si hledal svého pedofila. *sun* Takže ta možnost, že může být dítě které touží po intimní pozornosti nějakého toho hodného chlapa není nemyslitelná, natož nereálná. *hi*

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Napsal: neděle 25. 10. 2015, 0:42:06
od Jeremy
Ahoj, Medvídku :)

Vďaka za príspevok a som rád, že si našiel niekoho, s kým sa cítiš šťastný. Tvoj prípad určite nebude ojedinelý, ale rovnako asi nie príliš častý. Z mojich skúseností ale veľa chlapcov hľadá "svojho pedofila" bez nejakých sexuálnych podtónov. Proste niekoho staršieho, kto by sa o neho zaujímal, rád sa s ním bavil, trávil s ním čas a vymýšľal veci, ktoré by ho bavili ...proste ho mal rád. V spoločnosti je ale stále vnímané takéto priateľstvo dospelého muža a chlapca ako niečo podozrivé a často nežiadúce. Iste, pedofil nemusí byť vždy iba "dobrý", takže sa to dá z časti pochopiť.

Sám som mal možnosť byť v tejto role pre chlapca, ktorého šťastie je pre mňa dôležité aj teraz, keď už je mu cez 20. Nebyť to dieťa z rodiny, asi by bol náš vzťah podozrivý a nie príliš tolerovaný. Rád by som len podotkol, že by som mu nikdy neublížil a nikdy som sa ho nedotkol inak, ako sa rodičia dotýkajú svojich detí. Ak som mohol spôsobiť úsmev v jeho tvári, bol som tým najšťastnejším človekom pod slnkom. Som dodnes vďačný, že som mal tú možnosť. len mi je vždy Ľúto, keď vidím osamelého chlapca na ktorého nemajú čas ani jeho rodičia. Chápem obavy spoločnosti, len často sú prehnané a na škodu samotných detí...

Ešte raz vďaka za Tvoj zaujímavý príspevok :)

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Napsal: čtvrtek 26. 11. 2015, 11:35:28
od Little Hero
Ahoj, já jsem spíš ve svým dětství hledal nějakýho "nejlepšího kamaráda", nebo někoho staršího, kdo by se mi věnoval, něco na způsob knížek J. Foglara. Teď v dospělosti mám často představy, jaké by to bylo, kdybych byl znova malý kluk a potkal někoho, jako jsem teď já... Taky klidně i se sexuálním podtextem.

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Napsal: čtvrtek 26. 11. 2015, 20:54:34
od Filip
Little Hero píše:Ahoj, já jsem spíš ve svým dětství hledal nějakýho "nejlepšího kamaráda", nebo někoho staršího, kdo by se mi věnoval, něco na způsob knížek J. Foglara. Teď v dospělosti mám často představy, jaké by to bylo, kdybych byl znova malý kluk a potkal někoho, jako jsem teď já... Taky klidně i se sexuálním podtextem.
Tomu sa hovorí samozneužívanie :D

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Napsal: sobota 9. 2. 2019, 12:12:17
od Cava19
Pedofilů je jako šafránu. A děti se sexuální preferencí podle mě neexistují. Kdyby však existovaly bylo by jich stejně málo. Jo, kolik je třicetiletých mužů se zájmem o třináctileté kluky, kolik je těch hypotetických třináctiletých kluků se zájmem o třicetileté muže. I kdyby se potkali po jednom z každé skupiny, je málo pravděpodobné, že by si byli navzájem přitažliví. K tomu není třeba uvažovat nic dalšího, už teď je jasné jak nicotná je šance na existenci takového, dokonalého vztahu. Kdyby přece, tak by trval jen dva tři roky, láska je chemická reakce, má své termíny.
A znovu se vracím k začátku: jsem přesvědčen o naprosté neexistenci dítěte se sexuální preferencí. Jo, děti mají fantazie, jsou zvědavé atd, ale určitě nejsou schopné výše popsaného vztahu.

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Napsal: sobota 9. 2. 2019, 14:24:56
od Kasz
Musím oponovat, jako dítě jsem určitě nějakou sexuální preferenci měl, líbila se mi spolužačka ve školce, a to nám mohlo být tak 5 roků. Dokonce jsem na školní besídce svou mamku poprosil, aby mi ji vyfotila na foťák (tehdy ještě nějaký černobílý).