Vážení uživatelé, dovolujeme si Vás obeznámit, že se nám podařilo zprovoznit přístup přes zabezpečený protokol HTTPS!
Pro více informací navštivte téma Nová verze a nový vzhled webu!
- Tým ČEPEK

VÝZVA K PLATBĚ: údržba domény Pedofilie-Info.cz a dalších

Obecné informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat.)
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1126 poděkování
Dostal: 2351 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: VÝZVA K PLATBĚ: údržba domény Pedofilie-Info.cz a dalšíc

Nový příspěvek od Kasz » středa 11. 7. 2018, 21:40:55

Budu se opakovat s naší další doménou:

K roční obnově se nyní za 151 Kč nabízí i naše doména www.nejenhomo.cz, platbu je možné provést platební kartou přes internet.

Máte-li zájem podpořit provoz webu, napište mi SZ nebo na můj e-mail, pošlu odkaz/údaje k platbě. Za platbu domény získáte 8 měsíců členství ve VIP skupině ČEPEK. Případnému dárci předem děkujeme. :)
Kasz
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » pondělí 30. 7. 2018, 11:06:31

A je tu další výzva k platbě domény, tentokrát slovenské pedofilia.sk, cena: 15,72 EUR. Je možně zaplatit přímo obchodníkovi kartou přes internet, z pohledu ČEPEKu se tedy jedná o zcela anonymní platbu. Dárce získá členství ve VIP skupině ČEPEK na 20 měsíců.
Kasz
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » sobota 27. 10. 2018, 12:54:21

Podpořte provoz webu příspěvkem na roční provoz domény - je tu opět prodloužení domény, tentokrát slovenské pedofil.sk za 15,72 EUR. Platbu lze realizovat platební kartou přes internet, anonymita dárce je tedy zajištěna, nikdo z Týmu ani spolupracovníků webu se nemá jak dozvědět skutečnou identitu dárce - platba probíhá přímo na účet registrátora domény.

Za příspěvek na podporu webu získá dárce 20 měsíců VIP členství ve VIP sekci. :)
Odpovědět