Dostali jste náš letáček? Dozvěděli jste se o naší účasti na Prague Pride? Podělte se o své názory v tématu připraveném pro Vaše reakce!

Reakce, co přišla na email

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 2403 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Reakce, co přišla na email

Nový příspěvek od Kasz » pátek 30. 8. 2013, 23:04:05

Ahoj chcela som len napísať, že sa mi veľmi páči na vašej stránke http://www.pedofilie-info.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; a aj spôsob akým sa snažíte prezentovať vašu komunitu ... momentálne som zakotvila vo vlastnej tvorbe čo tu máte :) veľmi pekne ... niekedy mi príde váš spôsob lásky v tých veršoch krajší ako ten s ktorým sa stretávam v okolí. Nepoznám žiadneho pedofila ale viem že keby som ho spoznala, bol by môj predsudok voči nemu menší a to aj vďaka tejto stránke ... veď je škoda prísť o fajn človeka len kvôli predsudkom. Myslím, že toto bol aj jeden z účelov tejto stránky. Chcem vám napísať spätnú väzbu. Táto stránka mi naozaj veľa dala. A to som tu len pár dní :) Ver

Škoda, že na sebe nenechala kontakt. Třeba se přihlásí zde. :) Každopádně děkujeme, jsme rádi, že tato stránka někomu pomohla utříbit si myšlenky.
Odpovědět