Dostali jste náš letáček? Dozvěděli jste se o naší účasti na Prague Pride? Podělte se o své názory v tématu připraveném pro Vaše reakce!

Zpověď

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
DivnejDejv

Zpověď

Nový příspěvek od DivnejDejv » středa 18. 7. 2018, 0:43:35

Ahoj lidičky jsem tu nový a rád bych se podělil o svůj příběh že kterého mi je špatně.Ale nechci to rozebírat tady na fóru.Nevim jak se dostat do chatu.Dále se chci zeptat je tato stránka legální? Nic proti jen opatrnost nechci se dostat do problémů se zákonem
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1146 poděkování
Dostal: 2403 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpověď

Nový příspěvek od Kasz » čtvrtek 19. 7. 2018, 18:24:38

Naše stránka je legální. Registrace na chat mohou být dočasně pozastavené, nové registrace pak schvaluje administrátor. O příběh se můžeš podělit i zde na fóru, případně též do redakčního emailu, pokud bys nechtěl, aby byl napsán veřejně. E-mail do redakce přijde pouze několika moderátorům a administrátorům webu, kteří tak mohou poskytnout svůj pohled na věc a třeba i poradit. Případně můžeš vložit dotaz do naší poradny, kde se dozvíš odpověď i od pana sexuologa.
DivnejDejv

Re: Zpověď

Nový příspěvek od DivnejDejv » neděle 22. 7. 2018, 0:18:03

Aha děkuji mnohokrát nefunguje jakou formu zvolím ,ale svěřit se chci.Každopádně děkuji za odpověď a trpělivost.
Odpovědět