Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Podpora vaší čnnosti

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Bydliště: ČR/Německo
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 605
Dal: 150 poděkování
Dostal: 210 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Podpora vaší čnnosti

Nový příspěvek od Fx100d » pátek 16. 8. 2019, 12:44:17

Přišlo do redakčního mailu:

Dobrý den,
Píšu vám, protože bych chtěl podpořit vaši činnost. I když nejsem pedofil, tak chápu jaké ohromné překážky musí komunita pedofilů překonávat. Sám jsem gay a moje orientace je podle mě daleko lépe vnímána než pedofilie.

Jednu věc, kterou jsem chtěl navrhnout a která by mohla vaší komunitě pomoct je odlišení člověka, který má city k nezletilé osobě a lidí, kteří nezletilé dítě znásilní. Bohužel se v médiích objevuje slovo pedofil pro obě tyto skupiny. Možná by stálo za to vymyslet nové slovo pro jednu z těchto kategorií a pak zorganizovat nějaký kurz pro média, jak pojmy správně používat. Myslím, že by se tím mohlo zlepšit povědomí o pedofilní komunitě.

S pozdravem,
Honza

Odpověď:
Dobrý den,

děkujeme za podporu. Nicméně vymýšlet nová slova není řešením. Nové slovo bude mít bezt osvěty zanedlouho stejný negativní význam. Co se týče kurzu pro média, je to složité z toho důvodu, že médiím nejde většinou o nějaké objektivní informace, ale o sledovanost nebo prodejnost svého média. Z těchto důvodů nebudou mít média o takový kurz zájem, popřípadě nebudou mít zájem dodržovat přesnou terminologii. O to odlišení lidí, kteří zneužívají děti a pedofilů se snažíme a nese to již jisté výsledky. Před deseti lety, kdy náš web vznikal, bylo ještě nemyslitelné, aby se nějaké médium o téma blíže zajímalo, natož aby používalo přesné pojmy, dnes už vycházejí články, které se tématu seriózně věnují.

Ještě jednou děkujeme za podporu, už jen Váš mail nám velmi pomáhá a motivuje nás k další činnosti.

S pozdravem Jiří Fx100d
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti