Peníze

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
babička

Peníze

Nový příspěvek od babička »

Ahoj.Chci vám poslat peníze, šlo by to anonymně? Potřebuju si spravit karmu a vyčistit svědomí, když jsem dřív všechny házel do jednoho pytle. Nechci aby bylo někde vidět, že jsem na tento projekt přispíval, všichni nemají to pochopení. Bankovní převod nechci.
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1258 poděkování
Dostal: 2753 poděkování

Re: Peníze

Nový příspěvek od Kasz »

Dobrý den, anonymně lze přispět například složenkou (poštovní poukázkou) typu A na bankovní účet č. 2600449804/2010. Na složenku lze vyplnit smyšlené údaje, to je téměř jistota anonymity.

Případně lze přispět i formou platby prodloužení některé z našich domén - platbu lze pak provést jednou z platebních metod, například platební kartou přes internet, a to přímo registrátorovi domén (Wedos.cz), nikdo z lidí kolem webu nemá možnost se dozvědět, kdo transakci provedl.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Zappart
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
ve věku do: 36
Kontakt: jan.pavel.dvorak@email.cz
Zappart@protonmail.com
Výkřik do tmy: Moje názory a zkušenosti jsou "nestandardní" a nemohou sloužit jako návod k protiprávnímu jednání.
Dal: 293 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Nový příspěvek od Zappart »

babička píše:
sobota 8. 2. 2020, 3:10:29
Ahoj.Chci vám poslat peníze, šlo by to anonymně? Potřebuju si spravit karmu a vyčistit svědomí, když jsem dřív všechny házel do jednoho pytle. Nechci aby bylo někde vidět, že jsem na tento projekt přispíval, všichni nemají to pochopení. Bankovní převod nechci.
Chci Vám poděkovat, je to od Vás velice krásné gesto. :)
Fx100d
Administrátor
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 230 poděkování
Dostal: 298 poděkování

Nový příspěvek od Fx100d »

Také děkuji, moc si vážím toho pochopení. *thank*
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.