Rád bych tu o sobě něco uvedl.....

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Benjamínek
Nový člen
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Jsem svůj a nemám se za co stydět ;-)
Dostal: 5 poděkování

Rád bych tu o sobě něco uvedl.....

Nový příspěvek od Benjamínek » sobota 23. 5. 2015, 6:39:55

Ahoj lidičky....

Jmenuji se Tomáš, bydlím v Pardubicích s přítelem Radkem a jsem velký milovník počítačů, taktéž vlaků a zemědělských strojů. Moc rád chodívám do přírody odpočívat od městského ruchu a smogu ve které se nadýchám čerstvého vzduchu, rovněž si tam vyčistím hlavu a načerpám novou energii pro zvládnutí každodeního stresu. Jak jistě je vám asi jasné se mi strašně líbí hodně mladý klučíčci a asi nejvíce jejich překrásný mlaďounký a nevinný úsměv a krásné a zářivé očička :-) Rád se seznámím a popovídám si s kýmkoliv o kutíkách na jakékoliv téma ;-)
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Kontakt: pedonia@protonmail.com
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rád bych tu o sobě něco uvedl.....

Nový příspěvek od Plyšáček » sobota 23. 5. 2015, 6:58:28

Ahoj Tomáši Magatronne. Vítám Tě tady. Jsem odborník na holčičky, přesto si s Tebou budu rád "povídat" na foru nebo na chatu.
Píšeš o maličkých kutíčcích, ale Tvůj preferenční interval 4 -14 není zase až tak o moc maličkých. Já mám kupříkladu GL interval 1 - 9. Mohl by sis rozumět například s Marco Freemanem - ten se specializuje na kutíčky 1 - 8.
Budu rád, když připíšeš další informace o sobě.
Jací klučíčci se Ti líbí nejvíce, jaký máš vztah s přítelem Radkem, zda kutíky lákáš na pardubický perník ap.

:)

Obrázek
Zdroj: http://pardubicky.denik.cz/zpravy_region/
Filip
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 655 poděkování
Dostal: 332 poděkování

Nový příspěvek od Filip » sobota 23. 5. 2015, 9:39:07

Ahoj, vítam ťa na fóru. Máš zaujímavé záľuby, najmä tá záľuba vo vlakoch ti môže pomôcť nadviazať vzťahy s kutíkmi. Lebo všetci vieme ako sú mnohí kutíci vysadení na vlaky. :) Hovoríš že žiješ s priateľom. Chcem sa preto spýtať, priťahujú ťa aj dospelý muži, alebo len chlapci. Odpovedať samozrejme nemusíš ak nechceš. Každopádne ešte raz vitaj. *bye*
Jeremy
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Dal: 596 poděkování
Dostal: 351 poděkování

Nový příspěvek od Jeremy » sobota 23. 5. 2015, 11:42:44

megatronn85 píše:Ahoj lidičky....
Ahoj, som rád, že si sa po chatovaní rozhodol niečo o sebe napísať aj na fórum ;)
Nestihol som Ťa poriadne vyspovedať, takže sa kľudne rozpíš. Trochu rozviniem Filipovu otázku. Mladí klučíčci sú určite nádherní, ale vcelku zaujímavé je, že žiješ s priateľom. Môže byť samozrejme mladý, reps. vypadá mlado, ale dá sa očakávať, že bude starnúť (dosť pravdepodobná premisa :) ). Ako naznačil Filip, u BL nie je práve bežné, že by popri kutíkoch boli priťahovaní aj mužmi. Z toho by ma zaujímalo, či to máš inak, resp. ako sa s tým vyrovnávate.
Kľudne rozpíš aj všetko ďalšie, čo Ťa napadne a my Ťa radi rozoberieme do poslednej súčiastky. Amatérskych psychológov je tu dosť :)

Vítam Ťa ;)
Marco Freeman
Administrátor
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 813 poděkování
Dostal: 1528 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman » sobota 23. 5. 2015, 18:06:48

Ahoj Megatronne,
vítám tě na zdejším fóru. Už z chatu vypadáš na příjemného člověka, se kterým se dobře povídá. :)
Ať se ti tady líbí.

Pěkný zbytek víkendu,
Marco F.
Benjamínek
Nový člen

Nový příspěvek od Benjamínek » sobota 23. 5. 2015, 22:19:17

Já bych všem chtěl moc poděkovat a musím říci, že jsem nečekal, že budu mít takové krásné odpovědi a že jich bude tolik. Moc všem děkuji a jsem neskutečně šťastný že tu jsem. Co bych více o sobě uvedl, no já na to povídání o mé skromné osobičce moc nejsem, ale i přesto se budu snažit něco uvést. Žiju již tři roky a nějakých pár dnů k tomu s přítelem a máme krásný a spokojený vztah. Co se týče kutíků k těm mám vztah blízký ale přítel je po mě vše na světě a strašně moc ho miluji. Přítel moc není šťastný z toho co se dozvěděl, že se mi líbí kutíci, ale snad se s tím nějak vyrovná. Moc ho miluji a nikdy o něj nesmím přijít. Řekl bych o sobě, že jsem dost skromný a vychovaný ke slušnosti a skromnosti a tudíž jediné co v životě chci je mít přítele a spokojený život a co se týče kutíků, tak ty rád pozoruji a prohlížím, ale nikdy si více nedovolím. Vím že pokud bych to porušil, krom toho že spáchám trestný čin, příjdu na vždy o přítele a to by byl můj definitivní konec. Kdo by se rád na cokoliv zeptal, klidně se ptejte a prosím neváhejte *good*
Filip
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 655 poděkování
Dostal: 332 poděkování

Nový příspěvek od Filip » neděle 24. 5. 2015, 13:17:40

Benjamínek píše: Řekl bych o sobě, že jsem dost skromný a vychovaný ke slušnosti a skromnosti a tudíž jediné co v životě chci je mít přítele a spokojený život a co se týče kutíků, tak ty rád pozoruji a prohlížím, ale nikdy si více nedovolím. Vím že pokud bych to porušil, krom toho že spáchám trestný čin, příjdu na vždy o přítele a to by byl můj definitivní konec.
Môžeš si dovoliť aj viac, môžeš si dovoliť priateľstvo a lásku ku kutíkovi, či kutíkom. Zatiaľ to nie je trestné. :)
Benjamínek
Nový člen

Nový příspěvek od Benjamínek » neděle 24. 5. 2015, 17:36:36

Věřím, že je možné se do kutíka zamilovat, ale já miluji z celého srdce přítele a je pro mě vším! Co se týče kutíku, tak na ty se vážně dovedu jen podívat a třebas se zasnít na moment jaké by to bylo se s ním mazlit, ale to je tak asi všechno. Aspoň prozatím. Nic méně rád bych si někdy poslechnul něčí osobní zkušenost s kutíkem a klidně o tom vedl delší krásnou debatu ;)
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku do: 10
Kontakt: pedonia@protonmail.com
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » neděle 24. 5. 2015, 18:36:02

Milý Tomáši.

Ani nevíš, jakou mám radost, že jsi se z Magatronna přejmenoval na Benjamínka.

Jistě se toto jméno pro Tebe hodí více.
Benjamínek
Nový člen

Nový příspěvek od Benjamínek » pondělí 25. 5. 2015, 23:57:23

Moji milý kamarádi,

Tak mám přejmenovaný nick respektive jsem si založil nový nick jménem Benjamínek na chatu a jsem rád,že ho mám. Velm i mě baví si tu s vámi povídat a těším se vždy na další rozhovory. Zatím krásný a ničím nerušený den.
Silesia
Registrovaný uživatel
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 341 poděkování
Dostal: 147 poděkování

Nový příspěvek od Silesia » úterý 26. 5. 2015, 7:19:38

Ahoj že máš přítele moc rád je určitě dobře. Pokud vám to klape je to super. Můžete sdílet společné chvíle i zážitky.
Co se kutilů týká pokud ti stačí snít jsi šťastný člověk

Co se delší krátké debaty na téma kutík týká jsem k dispozici (mimochodem krásný oximoron)

Hezký den
Odpovědět