Ahoj - enterlogin

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
enterlogin
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 13
Kontakt: enterlogin@seznam.cz
Dal: 4 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Ahoj - enterlogin

Nový příspěvek od enterlogin » neděle 10. 1. 2016, 14:36:13

Ahoj. Přeju hezký den.
Naposledy upravil(a) Kasz dne neděle 10. 1. 2016, 21:55:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Vlákno přejmenováno - doplněn nick.
Jeremy
Registrovaný uživatel
ve věku od: 4
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Dal: 596 poděkování
Dostal: 351 poděkování

Re: Ahoj.

Nový příspěvek od Jeremy » neděle 10. 1. 2016, 14:58:15

Ahoj.

Vďaka za prianie, ale nechceš o sebe napísať trochu viac? :)

Každý máme svoj príbeh a mňa zaujíma aj ten Tvoj. Naviac som presvedčený, že takých ľudí tu bude viac... Preferencie máš podobné tým mojím, ale čo vôbec neviem, to je ako si s tým naložil, hodláš naložiť, prípadne či vôbec netušíš, čo s tým spravíš :)

Vítam Ťa tu a verím, že tu nájdeš, čo si hľadal. Ja som tu napríklad našiel hromadu zaujímavých príbehov, názorov a ľudí, s ktorými sú spojené. No a medzi nimi aj pár priateľov, s ktorými sa cítim dobre. Možno nebudeme priatelia, ale o svoj príbeh a pohľad ma snáď nepripravíš... :)
Marco Freeman
Administrátor
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 813 poděkování
Dostal: 1528 poděkování

Re: Ahoj.

Nový příspěvek od Marco Freeman » neděle 10. 1. 2016, 20:03:27

Ahoj Enterlogin,

vítám tě tady mezi námi. :) Jak již psal Jeremy, tak bychom byli rádi, kdybys tady zkusil o sobě napsat něco víc, nějak se představil třeba. Ale to již je samozřejmě na tobě.

Přeji Ti vše dobré. Ať se ti zde v komunitě líbí. :)
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
enterlogin
Registrovaný uživatel

Re: Ahoj - enterlogin

Nový příspěvek od enterlogin » středa 13. 1. 2016, 5:16:30

Ahoj. Tak napíšu teda něco o sobě. Je mi 40. Jako kluk na základce jsem býval trochu zakřiknutý. Ale měl jsem i dobrý kamarády, tak to bylo v pohodě. Některý spolužáci (asi 3) byli strašně hezký kluci (to já taky) a brzo jsem zjistil, že se mi líbí.
Od druhý třídy na základce jsem jezdil na tábory a tam jezdili často ty samé děti - stejně jako já. Některý vyrůstali do krásy a některý ze starších oddílů už se mi zase přestávali líbit. Bylo to moc fajn. Jenom to, že se člověk takhle zúčastňoval. No znáte to možná taky. 4 kluci na chatce, nebo jindy na pokoji, nebo ve dvou ve stanu. Žádný nepřístojnosti se tam neděli, ale rád na to vzpomínám.
Dneska žiju sám. Kluci se mi líbí moc. Na žádnýho jsem nikdy nesáhnul a ani to nemám v úmyslu.
Tak jsem napsal trochu něco o sobě. Takový běžný "příběh" co zná asi každý z vás. Ahoj.
Filip
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 655 poděkování
Dostal: 332 poděkování

Nový příspěvek od Filip » středa 13. 1. 2016, 9:29:44

Ahoj enterlogin. ;) Vitaj na čepeku. Snáď tu trochu pobudneš a lepšie sa spoznáme. :)
enterlogin
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od enterlogin » středa 13. 1. 2016, 20:59:46

Díky za opovědi. Ještě jsem chtěl napsat, že se mi moc líbí ten název pro kluky jak se tu používá - kutíci. Je to moc milé. Já se pořád citím jako velké dítě. Ani nevím jak se stalo, že je mi najednou 40. Ale duševně jsem pořád zůstal klukem. Hodně BL to tak asi má taky. V jedný písničce se zpívá, že nejhorší je "žít život bez lásky". Ale to se holt nedá nic dělat. Už je to tak. Mějte se hezky. Ahoj.
Jeremy
Registrovaný uživatel
ve věku od: 4
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Dal: 596 poděkování
Dostal: 351 poděkování

Nový příspěvek od Jeremy » čtvrtek 14. 1. 2016, 8:47:29

Ja sa na "dieťa" premienam až v spolocnosti detí ;)
enterlogin píše:V jedný písničce se zpívá, že nejhorší je "žít život bez lásky". Ale to se holt nedá nic dělat. Už je to tak.
Nemyslím, že Ti čokoľvek bráni prežiť život plný lásky. Vyslovene partnerský vzťah z toho asi nebude, ale kutíkom (a nielen im) môžeš dávať toľko lásky, koľko si schopný. A on Ti ju ten kútik dokáže bahato vrátiť, takže také tragické to nebude :)
Odpovědět