Aloha

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Aloha

Nový příspěvek od Pipo »

Len som sa chcel trošku uviesť ;)

milujem všetko zlaťučké a milunké. Napríklad zvieratká, zvlášť vtáčiky. To nie je dvojzmysel, ale jednozmysel :D Operence sú špeciálne stvorenia. Huncútske, šibalské, neposedné... ako chlapci ;) Takí jedenásť až pätnásťroční ;) Tí sú najzlaťučkejší (teda aspoň pre mňa).
Ale mám ohromnú slabosť aj na plyšové zvieratká, kreslené postavičky, dokonca kvietky. Všetko, čo je nežné a krásne.

Bohužiaľ mám aj temnejšiu stránku, tých parafílií mám totiž viac :(
To sa našťastie odzrkadľuje len v masturbačných fantáziách.
Aj tak ma ale roky desilo a nevedel som sa s tým zmieriť, že sa vo mne skrýva taký pán Hyde. Najmä preto, že za iných okolností mám taký vzťah ku dobru a krásnu.

Inak mám dve veľké záľuby: umenie a cvičenie:)
Kto kedy povedal, že tie dve veci nejdú dokopy? ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pipo za příspěvky (celkem 2):
simgiran, Forst Jan
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj. Každý z nás v sebe máme pána Hyda, len ho treba mať pod kontrolou. *bye*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvek:
Pipo
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Myš »

Aloha ahiahi, vítej na palubě!

Příběh o Jekyllu a Hydeovi mám rád. Ukazuje věčný "boj" v každém z nás, máme v sobě jak Jekylla, tak Hydea, jak světlo, tak stín. A mám za to, že tahle dualita je nedílnou součástí lidského života. Příběh o Buddhovi říká, že s osvícením - osvobození od stínů a pokušení končí naše lidská pouť, protože Buddha tím vystoupil ze samsáry, cyklu znovuzrozování. Třeba na tom něco pravdy je.

Umění a cvičení jde k sobě dobře, nejradši mám, když to jde propojit :)

Myš
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
Pipo
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Pipo »

ďakujem za milé komentáre! :3
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ahoj Pipo,
dodatečně tě zde také vítám - přes letní prázdniny jsem zde velmi často nebyl, a tak si nacházím na uvítací pozdrav čas až nyní. :)

Co se týče tvé lásce ke všemu milunkému, tak ti docela rozumím. Zvířátka mám také rád (to své psí neposlušné "telátko" mám rád o to více, když pro změnu někdy nezlobí :D). Domácí mazlíčci (minimálně tedy psi a štěňátka) mají tu výhodu, že se nelíbí jenom mně, ale i dětem. Nejednou se mi stalo, že jsem s ním procházel kolem skupiny dětí či kolem dětského hřiště a skončilo to tak, že jsem uprostřed seděl či stál se psem a kolem nás byla zastoupena spousta dětí, přičemž všichni si Sama chtěli pohladit. Sam je naštěstí velmi flegmatický pes, děti má rád snad víc, než dospělé (v čemž se shodneme), je hravý a rád je středem pozornosti. :)

Plyšáky mám také rád, nejspíš proto, že jsem jich v dětství moc nedostal, takže si to kompenzuji tím, že nějaké roztomilé nakoupím, aby pak někde schované třeba půl roku čekali, než přijde vhodná příležitost (svátek, narozeniny, Vánoce, ...), kdy jej můžu někomu darovat.

Co se týče květin, tam je to horší. Možná jsou pěkné, ale já moc zahradnický a pěstitelský typ nejsem. Poslední rostlinu jsem sám o sobě pěstoval naposledy v páté třídě, kde mi dokázaly uhnít dokonce i sazeničky už nevím jaké zeleniny - možná fazole nebo hrachu... Holt jsem měl o ně takovou starost, až jsem je zaléval až moc. :D Druhý pokus, který jsem si zkoušel mimo školu, také nevyšel. Tentokrát rostlina uschla, protože jsem ji ze strachu zaléval málo.

Od té doby mám z rostlin hrůzu a pokud náhodou nějakou dostanu, okamžitě ji předávám někomu jinému. :D
Pipo píše:Bohužiaľ mám aj temnejšiu stránku, tých parafílií mám totiž viac :(
Můžu se zeptat, jaké jiné parafilie kromě pedofilie na sobě pociťuješ?

Měj se hezky a ještě jednou vítej,
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
simgiran
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Pipo »

Ďakujem za privítanie!

Musím sa s hanbou priznať, že mne zahynie aj kaktus... nie som príliš zodpovedný a podobne ako ty, neviem odhadnúť ten správny pomer či nepomer vody... to však nič nemení na veci, že kvietky sú ohromné. Kochať sa môže aj nepestovateľ :D no čo, žiadny Nero Wolfe zo mňa nebude. A keď som už tak odbočil, tak odbočím ešte viac :D Detektívky mám celkom rád, ale len v knižnej podobe a skôr tú klasiku než súčasné severské "bachanty". Oveľa viac mám rád ale fantastiku. Tiež rozhodne uprednostňujem knižnú podobu pred filmovou. Až na výnimky mi súčasná kinematografia vôbec nesadne...

Veru, deti majú veľký cit pre zvieratká. A z toho vyplýva jedno zaujímavé pozorovanie: poznám kvalitných ľudí, ktorí nemajú vzťah ku zvieratám, avšak tí, čo zvieratá doslova nemajú radi, väčšinou nie sú ani dobrými ľuďmi.
Moje prvé zvieratko bol džungársky škrečok :) Bol ako malinký psík, počúval na meno :)

Moje iné deviácie sú fetišizmus a SM :(
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Sadomasochistů je tady víc. :) Diskutovali jsme o tom např. zde: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=63&t=1562
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Pipo »

ďakujem za odkaz a linky na podnetné články. Aj keď to vlákno je aj dosť smutné :(

Mal som v minulosti hrozné psychické stavy z toho aký bol obsah mojich masturbačných predstáv a z toho, že boli v úplnom rozpore s tým čomu verím a ako sa snažím žiť...
bolo mi z toho doslova fyzicky zle.

Vždy sa budem desiť toho démona, ktorého mám v sebe. A šialený paradox je aj ten, že od útleho chlapca som si vyvolil cestu šľachetného rytiera, ktorou som sa rozhodol uberať svojím životom. (Príliš mi to nejde, ale snažím sa:D) o to brutálnejšie na moju psychiku pôsobil tento protiklad.
Prirovnával som sa v duchu k vlkolakovi. Ako k symbolu človeka a zvieraťa spojených do jednej bytosti, ktoré sú v neustálom zápase.

Sám pre seba som na túto tému napísal reflexiu. Uverejňujem to tu, lebo je to jazyk literatúry a nie všedné slovo, ktoré dokáže vystihnúť určité pocity a určité druhy prežívania:

"VLČIA DUŠA
Roztrieštené sklo
črepiny môjho odrazu
vlčie oči
čierne srdce
väzeň vlastného tela
zajatec mysle

Skutočné peklo je v človeku

Zástupy mojich démonov nepreriedli.
Ako keď odtínaš hydre hlavy.
Obklopený prízrakmi z ťaživého sna.
Sen je skutočnosť.
Loup– garou
napoly človek a napoly vlk.

Kde sa rodia trýznivé myšlienky?

Psyché prebodnutá tuctom šípov,
zanechaná napospas démonom,
umiera na bojovom poli.

Havrani a vlci

Ódin zabíja Fenrira, a sám zomiera.
Ragnarök. Súmrak bohov.
Zahynú víťazi i porazení.
Kto teda zvíťazil, a kto je porazený?
Staneš sa ním v jeho tele
stane sa tebou, ty budeš jeho telom
vlčia duša v ľudskom tele,
ľudský duch v tele vlčom,
stane sa sen skutočnosťou
ovládnuť neskrotné

Skrotil som vlkolaka, je opäť človekom.
Navždy."

Na záver vyjadrujem myšlienku, že je možné zviera navždy ovládnuť... zrejme, aby som bol ale k sebe úprimný, pôjde o večný boj.

Pritom si skutočne nemyslím, že by som vedel niekomu ublížiť v realite iným spôsobom ako dať mu na hodine boxu do brady :D ale vždy tu bude aspoň tá potenciálna možnosť pretavená do fantázií :( A aj to ma ničí.

Úplne na konci tohto príspevku chcem ale povedať, že nikdy by som sa nijakým spôsobom nezastával niekoho, kto dieťaťu (ale aj dospelému) pre svoj sadizmus ublíži. Nijako to netreba zľahčovať. Rozhodne nesúhlasím so súcitom a milosrdenstvom s páchateľom, ktorý súčasný neoliberálny trend v spoločnosti presadzuje (a úplne zabúda na obete!!!). Som bezvýhradne za prísne až veľmi tvrdé tresty!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aloha

Nový příspěvek od Kasz »

Pipo píše:Som bezvýhradne za prísne až veľmi tvrdé tresty!
Trest by měl odpovídat vážnosti činu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Pipo »

tak to je samozrejmé, že tresty by mali byť adekvátne ;) Kde hovorím, že nie?
Ja skôr tvrdím to, že sú veľmi benevolentné. Pritom zas v ďalších krajinách až drakonické za úplné banality... nie je to spravodlivé, nie je to rozumné. Napríklad nie je možné, že za finančné machinácie dostane páchateľ väčší trest než za násilné delikty... nonsens. A pritom realita. Ale to už odbočujem od témy.

Vždy som bol toho názoru, že závažné prípady zneužitia a sexuálneho násilia by mali byť posudzované rovnako tvrdo ako vraždy. A za tie by mala byť sadzba oveľa, oveľa vyššia než je teraz. V závažných prípadoch nie som ani proti odstráneniu defektného, neprevychovateľného jedinca skrz trest smrti. Len čo taký zneucťuje, znevažuje a zaťažuje ľudskú spoločnosť. V tomto prípade rozhodne nie som havlovské slniečko ;)
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Problém v trestu smrti je ten, že když se využije, není cesty zpět.

Já osobně bych nechtěl nikdy nést tu odpovědnost za to, že někoho pošlu na smrt. Protože dodnes se stává, že lidé jsou odsouzeni neprávem. A člověk, co skončí ve vězení, má ještě možnost se dovolovat svých práv, dovolovat se toho, že byl obviněn a odsouzen křivě, a pokud byl souzen za něco, co neudělal, má šanci, že se na to přijde, že dostane odškodnění a bude moct vést další relativně normální život, i kdyby jeho část strávil ve vězení.

Ale člověk, kterého posadíš na křeslo, tu možnost nemá. Tam odsoudíš pouze jednou, ale vždy se může stát, že tam sedne nevinný člověk, proti kterému mluvili svědkové i důkazy. Takový člověk už nemá šanci, že něco změní, že se něčeho dovolá. Takový člověk by byl neprávem poslán na smrt.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Kasz, Daniel
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Pipo »

to už je diskusia na samotnú a inú tému...

povedzme len, že sú prípady, kedy je skutočne stopercentne jasné, že dotyčný je vinný (nijaké relativizovanie a ľudové "múdrosti" typu - nič nie je jasné na 100% - tento fakt nezmenia, skrátka sú prípady, ktoré sú nad slnko jasnejšie a spochybňovať to, je zaslepenosť až demagógia) a v takýchto prípadoch, LEN v takýchto prípadoch by to bolo úplne košér ;)
Navyše Česko či Slovensko nie je USA...
Okrem 50. rokov a "monstrprocesov", kedy skončili na šibenici politickí väzni, nedošlo za vyše tri dekády socializmu v našich republikách k usmrteniu nevinného. Všetko to boli sprostí kriminálnici, ktorí si najvyšší trest zaslúžili. Práve vďaka všelijakým slniečkovým populistom a pseudohumanistom došlo k zásadnému otočeniu kurzu a k poprevratovej celoplošnej amnestii, kedy sa grázli, primitívi a ľudský odpad dostal na slobodu... Prísnosť alebo benevolencia? Je jasné, že divoké 90. roky si asi nikto nechce zopakovať.
Aj tak som ale rád, že nežijem v krajine, kde chladnokrvný masový vrah a zároveň totálny úbožiak dostane 21 rokov, žije si lepšie než priemerný občan našej krajiny a zažaluje štát za to, že nemá Plystation 4, ale 3 ;) tomu hovorím zánik civilizácie...
Naposledy upravil(a) Pipo dne čtvrtek 1. 9. 2016, 11:01:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aloha

Nový příspěvek od Kasz »

Pipo píše:to už je diskusia na samotnú a inú tému...

povedzme len, že sú prípady, kedy je skutočne stopercentne jasné, že dotyčný je vinný (nijaké relativizovanie a ľudové "múdrosti" typu - nič nie je jasné na 100% - tento fakt nezmenia, skrátka sú prípady, ktoré sú nad slnko jasnejšie a spochybňovať to, je zaslepenosť až demagógia) a v takýchto prípadoch, LEN v takýchto prípadoch by to bolo úplne košér ;)
Jenže právě nikdy si nemůžeš být na 100% jistý... Někdo na tebe může důkazy nachystat, podstrčit, zmanipulovat tak, aby to v očích jiných lidí (v očích soudce) vypadalo tak, že jsi to byl právě ty, kdo je vinný.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Cava19
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Pipo »

Ale áno, áno, môžeš ;) Sú skrátka neodškriepiteľné skutočnosti...
V súčasnosti je populárne spochybňovanie a relativizovanie. Slnko bude vždy žlté a tráva vždy zelená. Hoci dnes by im niektorí farby radi zamenili ;)

Existujú prípady, a nie je ich málo, kedy xyz nepriamych aj priamych dôkazov -a to hlavne(!) usvedčujú páchateľa + svedkovia + dotyčný sa prizná bez nátlaku + je chytený priamo pri čine ;) - kľudne aj to. A stále sa nájdu kvázi "ľudomilovia", ktorí ho budú obhajovať a zastávať sa ho. Asi napozerali priveľa hollywoodskych filmov... A zaľúbili sa do konšpiračných teórií.
Ty skrátka týmto tvrdíš, že nikdy nič nie je úplne jasné. Ale to je absurdné tvrdenie. Nepáči sa mi takáto teória, zneisťuje, klame a neponúka alternatívu ako náhradu ;)
Príklad: ukážem ti nejakého sériového vraha - priznal sa, všetko do seba zapadlo ako dieliky puzzle, proces prebehol a ani ten najzarytejší abolicionista nemôže nijako spochybniť jeho vinu, môže len kričať o nehumánnosti trestu smrti (aký milý paradox, že? ;)), tak ty teda aj v takomto prípade budeš tvrdiť, že je tu istá šanca, že je nevinný? Práve ten jeden chlapík? Napríklad taký Ted Bundy?
Prepáč, ale to je choré, zvrátené, nechutné.
A podľa mňa aj jeden z dôvodov (takéto uvažovanie) prečo sú štáty severnej a západnej Európy také impotentné a slabošské, fuj ;) ;)

Bez urážky, ale s týmto nemôžem súhlasiť.
Ale nie o tomto som pôvodne chcel - ak má diskusia pokračovať, tak prosím samostatné vlákenko ;)...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aloha

Nový příspěvek od Kasz »

Pipo píše:Ale áno, áno, môžeš ;) Sú skrátka neodškriepiteľné skutočnosti...
Nemůžeš si být nikdy na 100 % jistý, že by umožnění trestu smrti nevzalo život někomu nevinnému. To je pro mě dostatečný argument. I kdyby na 1000 lidí odsouzených na smrt připadal jeden nevinný, je to pro mě zkrátka nepřijatelné.

Zajímalo by mě, co by jsi tvrdil, kdybys nyní jako nevinný seděl v cele smrti. Jestli bys mluvil stejně. Myslím si, že ne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Pipo »

Už sa točíme v kruhu...

ak by sa tieto záležitosti riešili na individuálnej úrovni, nedošlo by k prešľapom, ak by totiž panovala len trochu nejaká nejasnosť ohľadom nejakého prípadu, od najvyššieho trestu by sa upustilo... Ty ale tvrdíš, že nejaká nejasnosť je vždy, a to ja považujem za úplnú lož. Ideové zavádzanie. Povedz rovno, že tvoje vnútorné nastavenie a presvedčenie je proti násiliu a trestu smrti a ja to budem rešpektovať, ale nehovor, že si človek nemôže byť v ničom na sto percent istý, lebo to nie je pravda.
Samozrejme v USA došlo k popravám nevinných. A neviem si ani predstaviť koľko v iných krajinách... a akom počte, určite to sú otrasné čísla a to ani náhodou neobhajujem, nakoniec v mnohých štátoch to aj zneužívajú na odstránenie oponentúry a politických väzňov.
V ČSSR, ale k tomu od 50. rokov nedošlo, nedošlo k tomu napríklad ani v terajšom Bielorusku či v súčasnom Japonsku (to len preto, aby si niekto nemyslel, že trest smrti je spájaný len s diktatúrami, je akceptovateľný aj v modernej, civilizovanej krajine, len netreba maž takú bojazlivú mentalitu ako majú terajší Európania...)

K tvojej poslednej vete - nepoznáš ma, tak ťa budem ťažko presviedčať, že to nie je ani spupnosť, ani silné reči... Nemusíš mi veriť, to je v poriadku. Ale ja sa skutočne smrti nebojím. A rozhodne na živote lpiem menej ako väčšina mojich vrstovníkov či vôbec ľudí z môjho okolia ;) Nie, nie, žiadne pubertálne trápne bolestínske a suicidiálne sklony nemám, to zas nie. Len skrátka onedlho sa mi (dúfam) podarí dosiahnuť o to, o čo som sa usiloval, dôjsť cieľa, splniť svoj sen... a ako sa hovorí, už som potom videl všetko, čo svet ponúka :), potom už môžem spokojne zomrieť ;) a ak by som mal zomrieť hneď teraz, skôr by mi bolo ľúto, že predčasne - pred dosiahnutím tej méty ;) Určite by mi bolo ľúto aj mojich blízkych... ale seba?! ;) Kdeže!

Napadlo ti niekedy, že nie na každého je možné aplikovať ten argument bytosti, ktorá sa snaží držať života zubami-nechtami a nie je schopná akceptovať vlastnú pominuteľnosť, ale je s ňou vyrovananá, nemá taký pud sebazáchovy ako väčšina z jej okolia?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Aloha

Nový příspěvek od Kasz »

Málokdo má v sobě zakořeněný princip "pokud se mi děje nespravedlnost, mlčím a jdu na smrt". Tedy nejde o pud sebezáchovy, ale o jakýsi "pud ke spravedlnosti". Tobě může být jedno, že zemřeš jako nespravedlivě odsouzený trestem smrti, spoustě jiným lidem by to ale nejspíš vadilo. Nikoliv z toho důvodu, že mají zemřít (každý člověk jednou zemře), ale z toho důvodu, že jsou nevinní.
Ty ale tvrdíš, že nejaká nejasnosť je vždy, a to ja považujem za úplnú lož.
Vidím dnes a denně v médiích ta jednoznačně "správná" a neomylná rozhodnutí soudů a zcela nezaujatý postoj policie (která si zkrátka občas upraví důkazy tak, jak se jí to hodí, např. takto nebo takto).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Pipo »

Tak samozrejme aj ja mám v sebe veľmi silno zakorenený princíp spravodlivosti. A do neho patrí aj najvyšší trest. Naopak jeho absencia je pre mňa prejavom veľkej nespravodlivosti.
Ako krivo obvinený by som sa tiež obhajoval a bránil - ako každý, to je predsa normálne.
Aby som ale osvetlil svoj názor, pretože si ho podľa mňa uchopil z nesprávneho uhla:

ak už by som mal voliť medzi extrémami (človek chce samozrejme radšej zdravý stred, ale ak by som medzi nimi musel voliť -) rozhodne som zastáncom neúmerne prísnych trestov ako prehnane miernych trestov... Ak by to teda malo byť buď-alebo. Jasné, že lepšie je normálna rovnováha ;). Ja si však myslím, že sa práve nachádzame v tom "mäkkom" extréme. Vždy mi imponovala tvrdosť a sparťanstvo, viď. trestný zákonník niektorých ázijských krajín, a nie momentálny kurz západných krajín k akým sa pomaly kloníme aj my. Samozrejme, pritvrdenie by ale muselo ísť ruka v ruke s vylúčením korupcie, ktorá by viedla k zneužívaniu systému. Mne je jasné, že k omylom dochádza a bude v určitej miere dochádzať, a aj to, že dochádza k zneužívaniu moci a postavenia. Také niečo je ale možné minimalizovať, hoci nie úplne odstrániť. A s niečím takým som aj počítal vo svojej úvahe...

Neboj sa, nikdy nebudem mať moc ;) a nikdy som na to ani neašpiroval :D:D:D ale ak by som ju mal, ja by som si vzal na svedomie tú tebou menovanú bilanciu 1 z 1000. Teda jeden nevinne usmrtený oproti 999 po zásluhe. Nehovorím, že by som to spravil rád - takto sa moja SM zložka skutočne neprejavuje ;), a viem, že by som mal dokonca výčitky v tomto prípade, ale cena sa mi zdá byť adekvátna a vzal by som to na seba. Naopak ak by som sa ja ocitol v roli toho jedného nešťastníka, bral by som to ako chybu v systéme, ktorý však inak šľape... mechanizmus funguje dobre aj keď sa jedno koliesko zadrelo... Opäť - netvrdím, že by som bol v cele smrti šťastný :D a že by som sa nesnažil brániť, ale oveľa ľahšie by som to akceptoval ako druhí na mojom mieste - utešovalo by ma to, že 999 grázlov bude potrestaných ;) a to nie je zlá bilancia ;)

Môže sa vám to zdať neúnosné, šokujúce, nepochopiteľné, no ja to tak skrátka vnímam a pociťujem.
Ja mám dve tváre - jednu roztomilú, zameranú na krásne veci a umenie. Druhá je veľmi tvrdá.
A tiež má dvojaký meter - a ten považujem takisto za adekvátny a spravodlivý: inak hodnotím deti, inak vnímam ženy a úplne inak mužov.
Súcit s mužmi mať nedokážem. Alebo len veľmi mierny.
Na hodnotenie mužov uplatňujem len jedno pravidlo - bojuj alebo zomri (myslené aj a hlavne metaforicky). Hlavne však - ži slušne a čestne! Inak máš smolu. A agresívni zločinci, delikventi, kriminálnici... to sú takmer všetko muži. Bohužiaľ, ale je to tak... Testosterón je sviňa :) A za krok vedľa musia byť potrestaní, súcit nech ide bokom, na ten je v dospelosti už neskoro.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Scopi »

Pipo píše:utešovalo by ma to, že 999 grázlov bude potrestaných ;) a to nie je zlá bilancia ;)
Když potkáš 1000 kutíků a 999ti nic neuděláš až tomu tisíctému, taky tě bude utěšovat, že těm 999ti před ním jsi nic neudělal a to není špatná bilance?
Nebo spíš, myslíš, že to bude uklidňovat toho kluka?
Amor non est sanabilis
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Aloha

Nový příspěvek od Pipo »

Uff, poriadne úchylné a zvrátené uvažovanie... a moje príspevky manipulatívne stavia do takého svetla a takej polohy, v akej neuvažujem - deti sú pre mňa posvätné! Keby som ublížil (nikdy by som neublížil!) chlapcovi, prestalo by svietiť slnko a zem by sa prestala otáčať okolo svojej osi...

Dospeláci ma nezaujímajú... sorry. A ako som povedal, pokiaľ chlap nespĺňa moje predstavy, ktoré som si vyformoval už v ranom detstve - stoického, mlčanlivého hrdinu (alebo aspoň sa oň snažiaceho byť - ako ja napríklad :D), má skrátka smolu. S chlapom súcitiť neviem. Ak by sa predo mnou rozplakal muž a netýkalo by sa to smrti či trápenia jeho blížneho, ale jeho osobného trápenia či jeho blížiacej sa smrti, znechutene by som len pokrútil hlavou. Také správanie je nedôstojné. Nech sa páči, nech vyhľadá psychológa či inú pomoc, ale nech sa nespráva smiešne.
Žene by som to ale určite toleroval, pri dieťati by mi to trhalo srdce. Je to možno selektívne, ale ak by bol potrestaný nevinný muž, vnímal by som to ako nefér záležitosť, nespravodlivosť. Určite by som ale za ním už z princípu nefňukal - s výnimkou blízkeho človeka - tam by som sa ale snažil v prvom rade vybojovať a presadiť jeho nevinu - ak by skutočne nevinný bol.
Naposledy upravil(a) Pipo dne pátek 2. 9. 2016, 18:13:02, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů