Jsem trochu jiným nováčkem

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
nebesluc
Nový člen
Líbí se mi: Muži
Příspěvky: 4
Dal: 9 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Jsem trochu jiným nováčkem

Nový příspěvek od nebesluc »

Ahoj,
jak už někteří víte, přidala jsem se k vám včera a to díky jednomu úžasnému členovi ČEPEKu.
První co bych o sobě ráda řekla je, že nejsem pedofilka (nebo jsem to o sobě zatím nezjistila).
Přišla jsem sem hlavně kvůli poznání.
Začnu asi příběhem o tom, jak jsem se vůbec dostala k pedofilii a těmto stránkám.
V nedávné době jsem se seznámila s Honzou Forstem. Docela jsme si začali rozumět a on po krátké době dostal odvahu na to, aby se mi svěřil s tím, že má rád děti. Samozřejmě, že mě to maličko překvapilo a myslím, že můj prvotní výraz v obličeji mohl vypadat docela komicky. Ale moc dlouho jsem neotálela a hned jsem se Honzy zeptala na první otázku "V jakém období svého života to zjistil, nebo jestli to třeba člověk může vědět už od malička?". Honza mi odvyprávěl celý svůj příběh, kterým mě opravdu dostal. Úplně jsem v tu chvíli nevěděla, co říct, a ani na co se hned zeptat, takže jediné, co ze mě vypadlo, bylo: "To je hustý." Samozřejmě ho to rozesmálo (no mě vlastně také), ale v tu chvíli už mě napadalo pár otázek, na které mi rád odpověděl. Svým "přiznáním" mi Honza otevřel oči a zjistila jsem, že vlastně o této problematice vím hodně málo (vlastně by se dalo říct, že vůbec nic) a že o tom chci vědět mnohem víc. Dále mě napadalo pár dalších klasicky hloupých otázek, na které jsem se chtěla zeptat. I když mi Honza na všechny odpověděl, tak jsem věděla, že chci vědět mnohem víc, a tak mi právě doporučil tyto stránky, že se tu u vás mohu zaregistrovat a dozvědět se zajímavé věci ve fóru, a nebo se dokonce připojit do chatu a tam si s některými z vás povídat o tom, co mě zajímá, a dozvědět se tak o pedofilii a pedofilech mnohem víc. Takže budu opravdu vděčná komukoliv z vás, kdo mi bude ochoten o sobě něco říct. (Těm, se kterými jsem se mohla seznámit už včera na chatu, tímto ještě jednou děkuji) Docela mě mrzí, že právě o této problematice většina lidí vůbec nic neví a nebo mají naprosto zkreslené představy o tom, co pedofilie je. A to, že se o vás a vaší parafilii dozvím víc, bych ráda do budoucna využila k tomu, abych mohla lidi například informovat o pedofilii a nebo jim ukázat, že to v jaké vás mají škatulce, není vůbec správné.
Závěrem bych chtěla říct, že rozhodně budu ráda podporovat vás a vaši komunitu a všechno, co děláte pro to, aby byli lidé více informováni.

Ještě si na závěr neodpustím zvláštní poděkování tomu úžasnému človíčkovi, díky kterému tu teď jsem. Děkuju Honzo.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Nebesluc
Tito uživatelé poděkovali autorovi nebesluc za příspěvky (celkem 11):
Seigold, Marco Freeman, Forst Jan, Filip, Allein, Ajax144, Jeremy, Daniel, Kasz, simgiran, andrew
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Jsem trochu jiným nováčkem

Nový příspěvek od Jeremy »

Ahoj,
rozhodne sa tu dozvieš zaujímavé veci :D ale keďže celý tvoj príspevok vyznel tak trochu v zmysle, ako je to všetko okolo pedofílie super, tak malé varovanie: všetko rozhodne nie, rovnako ako je to aj s ľuďmi, na ktorých tu môžeš natrafiť.

Takže rozširuj obzory, ale opatrne. A ak by som ich vedel obohatiť ja sám, tak ti rád odpoviem na tvoje otázky ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvek:
nebesluc
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Jsem trochu jiným nováčkem

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ahoj,

vítal jsem tě již přes SZ, ale když jsi založila téma v sekci Pro nováčky (za což jsem rád), vítám tě i touto cestou. :)

Chtěl bych ještě vyjádřit můj vděk a částečně i obdiv nad tím, že jsi s informací od Jana (ohledně pedofilie) dokázala racionálně pracovat a nezalekla se toho samotného slova, jak je v dnešní společnosti běžné, ačkoliv ses do té doby s tímto tématem nesetkala. Je totiž úžasné, když se najde někdo, kdo je otevřený k získávání nových informací, kdo se snaží odklonit předsudky a získat či pozměňovat své názory na dané téma. Jsem si jist, že i Jan je rád, že takového člověka, jako jsi ty, našel. :)

Jak ale již naťukl Jeremy, z tvého příspěvku vyznívá velký optimistický pohled. Tak jen upozorním, že lidé jsou různí. A jak jsou různí heterosexuálové a homosexuálové, tak jsou různí i pedofilové. Zatímco někdo z nás by skutečně dětem nikdy nechtěl ublížit a má je skutečně rád (a doufám, že takových je zde většina), tak jiní pedofilové skutečně dokážou myslet jen na své blaho a dětem ublížit. A někteří pedofilové třeba dětem ublížit nechtějí, ale díky neinformovanosti jim ublíží, ačkoliv toho později pak litují. Lidé jsou holt různí.

Každopádně tě tady ještě jednou srdečně vítám. Kdybys chtěla něco vědět, na něco se chtěla zeptat, klidně se ptej. A jak jsem psal už v SZ, kdyby někdy bylo třeba s něčím na fóru poradit, obrať se na mě, pomůžu rád. :) Ať se ti tady líbí!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Forst Jan, nebesluc
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
nebesluc
Nový člen
Líbí se mi: Muži
Příspěvky: 4
Dal: 9 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Jsem trochu jiným nováčkem

Nový příspěvek od nebesluc »

Děkuji za reakce a přivítání.
Ráda bych řekla, že jsem úplně nechtěla, aby to vyznělo tak, že mi přijde všechno kolem pedofilie super, jen jsem nadšená z toho, že díky Honzovi můžu zjistit nové informace o důležité věci. Možná jsem to nadšení nechala proudit až moc.
Jeremy: Budu moc ráda, když moje znalosti obohatíš i ty.
Marco: Dlouho jsem se rozmýšlela jestli se vůbec hodí abych sem něco psala, ale pak jsem si říkala, že by to možná bylo dobré. No toho slova jsem se hned nemohla zaleknout, protože ho Honza chytře hned nepoužil. Ale myslím, že i tak bych se ho nezalekla. Já prostě nikoho neodsuzuji a jsem naprosto otevřená k získávání nových informací. Moc děkuji a ráda se ozvu když budu něco potřebovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi nebesluc za příspěvky (celkem 3):
Forst Jan, Filip, Jeremy
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Jsem trochu jiným nováčkem

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj. Nech sa ti tu páči. Určite ti už Honza o nás veľa povedal. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvek:
nebesluc
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Jsem trochu jiným nováčkem

Nový příspěvek od Little Hero »

Ahoj, taky tě tu mezi námi vítám, už jsme si i psali na chatu. Doufám, že tě tam zase brzo uvidím. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Little Hero za příspěvek:
nebesluc
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti