vsem vam drzim palce

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
sabara
Nový člen
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 35
ve věku do: 65
Příspěvky: 1
Dostal: 1 poděkování

vsem vam drzim palce

Nový příspěvek od sabara »

vsechny vas zdravim,
prihlasila jsem se do tohoto fora na zaklade dnesniho vysilani na radiu CR6, kde byl hostem fx100D. rozhovor byl velmi zajimavy, a ja si vzpomnela, ze jsem uz vicekrat premyslela o tom, jak nespravedlive se spolecnost stavi k pedofilum, vzhledem k tomu, ze sexualni orientace je vrozena, a nikdo si ji tedy nemuze vybrat. moc se bojim, ze zmena pristupu verejnosti jen tak neprijde. vsem preji hodne odvahy.
vase
sabara
Tito uživatelé poděkovali autorovi sabara za příspěvek:
Makrak
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: vsem vam drzim palce

Nový příspěvek od Dan »

A takové přání odvahy velmi potěší, a já osobně za něj moc děkuju! Je supr, že se sem přihlašují i lidé, jak to říci, ne-pedofilní. Je to i velmi účelné, aby i takoví lidé například k tématům, co tu rozebíráme, přidali svůj názor, jednoduše z jiného úhlu pohledu. A pokud je tento názor schopný chápavosti, i to je kladná cesta, jak upravovat názor veřejného mínění, každý takový chápavý názor je kamínkem do mozaiky, jak něco změnit. A k tomu samozřejmě výborně pomáhá i fx a další svou otevřeností a trpělivým vysvětlováním, sám bych rád ten rozhovor v rádiu slyšel.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: vsem vam drzim palce

Nový příspěvek od Fx100d »

Jsem také velmi potěšen, že reakce nejsou jen negativní.
sabara píše:...ja si vzpomnela, ze jsem uz vicekrat premyslela o tom, jak nespravedlive se spolecnost stavi k pedofilum, vzhledem k tomu, ze sexualni orientace je vrozena, a nikdo si ji tedy nemuze vybrat.
Zajímalo by mě, jak jste na takové myšlenky přišla. Dalo k tomu podnět něco z médií či internetu? Napadlo Vás, že mohou existovat pedofilové, kteří děti nezneužívají, nebo že je v médiích označován za pedofila i pachatel, který pedofil být nemusí?


Jinak jsem pořad také ještě neslyšel, rozhovor s paní moderátorkou přesáhl dvě hodiny, byl zaznamenán na diktafon a později sestříhán. Zavolám dnes paní moderátorce a optám se, zda by mi neposlala záznam a pokud pošle, dám ho sem na fórum.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů