Moje sebazpoznanie

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Lolitovník
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 15
Kontakt: lolitolover@protonmail.com
Výkřik do tmy: „Ve výseči mezi devíti a čtrnácti lety se setkáváme s dívkami, jež odhalují jistým očarovaným poutníkům, kteří jsou dvakrát i vícekrát starší než ony, svou pravou podstatu, která není lidská, nýbrž nymfická, tedy démonická…“
V. Nabokov Lolita
Dal: 10 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Moje sebazpoznanie

Nový příspěvek od Lolitovník » sobota 15. 12. 2018, 23:40:22

Ahojte,
v prvom rade som rád, že existuje takáto stránka, ktorá združuje pedofilov
a snaží sa očistiť pôvodný význam slova od nánosov nepravdy.Škoda, že je väčšina ľudí
lenivá hľadať pravdu a uspokojí sa z názorom väčšiny.Ale dosť filozofie som tu pre to aby som
sa predstavil a týmto započal svoj coming out.

Momentálne študujem v Prahe.Vždy bolo pre mňa ťažké nájsť priateľov.Asi je to mojou nedôverčivou povahou
alebo neschopnosťou hovoriť o ničom.Nuž aj napriek tomuto "defektu" som vždy nejakých priaťeľov mal i keď
ich nedokážem označiť za najlepších.Destvo bolo v pohode nemôžem sa sťažovať.Baby sa mi páčili normálne tak ako ostatným chalanom.Lenže bol som a vlastne aj som hanblivý a nevedel som s dievčatami nejako komunikovať.Až na nejaké výnimky som si s nimi nerozumel ale sexuálne ma priťahovali.

K introvertnej povahe patrí obvykle nejaká posadnutosť.Ja som ju našiel vo fyzike.Hľadal som v nej
naplnenie, zmysel života. Okrem fyziky som zmysel života "našiel" v sebeckej túžbe-masturbácii.
Viem, že je na ňu rôzny pohľad ale vtedy keď som mal 11 či 12 som bol kresťanom.Vnímal som to ako hriech.Zároveň to bolo veľké potešenie.Takto som žil ďalej fyzika,masturbácia,spoveď, hľadanie zmyslu života.Postupom času som videl v dievčatách vtedy rovesníčkach a starších len sexuálne objekty.

Takto som išiel životom až do 17.Začal som sa viac zaoberať filozofiou,racionálnou stránkou svojho konania
tiež som zatúžil po citovej stránke života.Nuž bolo to ťažké vtedy som už mal vybudovanú závislosť na dopamíne(verím, že chápete čo to znamená, nie som žiadny feťák :D ) ale nezmyselnosť môjho konania
stále viac napádala moju racionalitu.Postupom času som začal pochybovať o existencii boha.V týchto dňoch
už som agnostik (pre tých čo nevedia čo to je,slovo agnostik pochádza z gr. a- = ne-, gnosis = poznanie teda
vystihuje človeka bez poznania existencie či neexistencie boha).Ale nechcem tu kázať o (ne)viere.

Každopádne som začal prehodnocovať svoj život, hľadať šťastie v niečom inom ako je sebecká túžba.
Počiatky svojej GL som si začal uvedomovať v 16-17.Často som pozeral nonnude obrázky s mladými slečnami ale stále som pokukoval aj po "normálnych" ženách ale bolo mi divné, že ma vzrušujú 12 ročné nádhery.Nuž veľmi som si to nepripúšťal ale na gymply som mal možnosť vidieť dievčatá od 12.Veľmi ma priťahovali omnoho viac ako rovesníčky a staršie.

V tom čase som sa často hrával so svojou vtedy 7 ročnou sesternicou.Spočiatku to bolo len tak proste sa so mnou rada hrala.Postupom času som s ňou stále viac a viac času rád trávil aj ja.Pocítil som ako ma má rada.Keď bola v mojej prítomnosti bol som eroticky vzrušený ale nikdy by som sa jej ani nedotkol.
Zaľúbil som sa *pink_glasses* .Áno, zaľúbil som sa prvýkrát a to do vlastnej 8 ročnej sesternice.To, že som pedofil som si ale stále nejako nepripúšťal.Stále som hľadal.

Keď som s mojou sesternicou mohol byť, bol som šťastnejší ako kedykoľvek predtým ale keď som nebol s ňou bol som akýsi smutný.Pochopil som,že toto je
šťastie, ktoré som hľadal.Túžil som po dcére ako je ona.Predstavoval si ako raz budem mať takú dcéru.
Ale ako môžem čo ak by ma priťahovala?Ako si vôbec nájdem dievča keď som taký hanblivý?

V 19 som plánoval štúdium v Prahe a vedel som, že to naruší môj vzťah so sesternicou.Veď už vtedy som sa s ňou vídal len raz za týždeň.Snažil som sa s tým zmieriť.

Po nástupe na výšku som už výrazne tušil že som pedofil. Začal som sa o to viac zaujímať a narazil som aj na toto fórum, ktoré som z veľkej časti prečítal a mnoho sa naučil.Okrem toho som zistil že aj ostatný pedofily cítia to čo ja.A to je v prvom rade láska k deťom.Postupne sa vyrovnávam s tým, že som pedofil.Teraz, keď to viem ešte viac vnímam krásu mladých dievčat.
Zároveň cítim, že ma rovesníčky stále menej a menej priťahujú oproti mladým kráskam a to hlavne po citovej stránke.Bohužiaľ nemám veľa možností tráviť s nimi čas čo ma veľmi mrzí a bolí :! Vždy ma poteší keď nejaké uvidím v tramvaji alebo metre a ak sa na mňa usmejú tak sa mi roztopí srdce.Musím sa na ne viac usmievať :D .

Nuž rozpísal som sa ako keby som písal nejakú slohovú prácu.Ak ste to dočítali tak ďakujem.
Je to pre mňa akási úľava sa aspoň takto preukázať v pravom svetle.
Ako som písal nie som
veľmi dobrý v hľadaní priateľstiev ale čosi mi hovorí, že tu som na správnom mieste.
Takže ak sa niekto chcete zoznámiť,stretnúť tak budem len rád.
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 655 poděkování
Dostal: 332 poděkování

Re: Moje sebazpoznanie

Nový příspěvek od Filip » neděle 16. 12. 2018, 21:25:07

Ahoj. Vítaj na čepeku. :) Ďalší z radov introvertov. :D
Daniel
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: daniel@pedofilie.net
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Dal: 575 poděkování
Dostal: 605 poděkování

Nový příspěvek od Daniel » neděle 16. 12. 2018, 22:57:31

Vítám tě na našem úchylném fóru :D Ať se ti mezi námi líbí.

A pokud toužíš po tom být jednou otcem a mít dceru, tak na základě vlastní zkušenosti tvrdím, že je to jedna nejkrásnějších věcí, které mohou heterosexuálního pedofila v životě potkat. A pokud se obáváš, že by tě sexuálně přitahovala, tak ti pro inspiraci nabízím svoji osobní zkušenost.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Lolitovník
Registrovaný uživatel
Varování: 3
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 15
Kontakt: lolitolover@protonmail.com
Výkřik do tmy: „Ve výseči mezi devíti a čtrnácti lety se setkáváme s dívkami, jež odhalují jistým očarovaným poutníkům, kteří jsou dvakrát i vícekrát starší než ony, svou pravou podstatu, která není lidská, nýbrž nymfická, tedy démonická…“
V. Nabokov Lolita
Dal: 10 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Nový příspěvek od Lolitovník » pondělí 17. 12. 2018, 19:07:22

Daniel,
nemusíš dvakrát hovoriť, že nakrajšia vec v živote girllovera je mať dcéru.Po čom môže viac túžiť ako
byť s mladým dievčaťom takmer 24/7.To je moje najhlbšie prianie.O čo sa budem snažiť dokým sa to nepodarí.

Tvoj príspevok som ešte nečítal.Podobovne som to prežíval so sestericou.Proste som na ňu nemohol sexuálne (ani nemôžem) myslieť.O asexuálne myšlienky sa voči preferovaným dievčatám sa ale snažím stále i keď ma nesmierne priťahujú.Trochu väčší problém s asexuálnym myslením o dievčatách očakávam v lete keď začnú nosiť kraťasky(vrrrr) *crazy* .
podivin
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Dal: 33 poděkování
Dostal: 23 poděkování

Nový příspěvek od podivin » úterý 1. 1. 2019, 4:24:39

Ahoj Lolitovníku,

teda jsem rád, že jsem dneska (teda včera) s tebou mohl na chatu pokecat. Jak vidím, jsme opravdu strašně moc podobní, na většinu tvýho textu můžu jednoduše odpovědět, že můžu vzít tvůj popis a vydat ho za svůj :-) Tak jen pár poznámeček.
Lolitovník píše: K introvertnej povahe patrí obvykle nejaká posadnutosť.Ja som ju našiel vo fyzike.
U mě je to IT:-)
Lolitovník píše:Okrem fyziky som zmysel života "našiel" v sebeckej túžbe-masturbácii.
Ja bych to nenazýval "sobecká tužba". Já to přirovnával jako jít záchod, prostě je to příroda.
Lolitovník píše:Viem, že je na ňu rôzny pohľad ale vtedy keď som mal 11 či 12 som bol kresťanom.
Ja začínal ve školce v době, kdy gayové na tom byli stejně, jako teď pedofilové a masturbace tehdy snad ani nebyla považované za normální, resp. nikdo mi o tom nic neřekl, takže jsem se za to styděl a myslel jsem si, že jsem úchyl.
Lolitovník píše:Ako som písal nie som veľmi dobrý v hľadaní priateľstiev ale čosi mi hovorí, že tu som na správnom mieste. Takže ak sa niekto chcete zoznámiť,stretnúť tak budem len rád.
Taky si moc dobře nehledám přátele, ale s pár lidma tady (řekl bych) si docela rozumíme, hlavně s Gabrielem, ale jak vidim, mohli bychom si taky rozumět. Idkyž jsme mezi sebou pořád ještě anonymní, zdá se mi, jako bychom se znali už dýl a líp. Prostě tohle hodně spojuje, myslím.

Tak se těším na další chaty, snad si najdu dost času:-) Rád bych chtěl.
Odpovědět