Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Můj úvod a představení se

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Paulie86
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 12
ve věku do: 35
Dal: 11 poděkování
Dostal: 40 poděkování

Re: Můj úvod a představení se

Nový příspěvek od Paulie86 »

Zdravím vás po dlouhé době. Rozhodl jsem se napsat nějaké shrnutí k průběhu mého vztahu, teď, když onen kluk koncem srpna dosáhl 15 let.
Uplynulo více než rok a půl od doby, kdy jsem mezi vás přišel poprvé a mnohé se od té doby změnilo. Jak jistě ti, kteří toto vlákno sledovali, tak v lednu minulého roku můj vztah "oficiálně" začal. Od té doby jsme prožili celou řadu šťastných a příjemných zážitků a prošli si i pár hádkami a poněkud nepříjemnými momentkami. Těch naštěstí bylo jen minimum a neměly žádné neblahé důsledky - dalo by se říci, že se jednalo jen o momentální špatné záblesky bez dalších dopadů, které se vždy prakticky hned vysvětlily a urovnaly. Ostatně, dalo se asi čekat, že názory a myšlenkové pochody puberťáka nebudou vždy v souladu s názory dospělejší kluka, ale přesvědčil jsem se, že i s puberťákem se dá domluvit relativně v pohodě, pokud "dospělák" trochu potlačí svoje ego a nechce mít pravdu za každou cenu.
Žijeme spolu pod jednou střechou a daří se nám oběma dobře. Strávili jsme spolu vánoce, pár dovolených, projeli jsme spolu kousek Evropy a myslím, že my oba máme zážitky na celý život. Samozřejmě, velký podíl na tom má důvěra a přístup jeho matky, která našemu vztahu dala šanci a osobně si myslím, že jsem se této důvěře nezpronevěřil. Patří jí za to můj velký dík, což ostatně i jemu, že to se mnou vydržel a tu šanci mi dal.
Děkuji všem příspěvatelům do tohoto vlákna za jejich rady, poznatky a podporu, velmi si toho cením. Přeji i vám vše dobré do vašich vztahů současných i budoucích, ať už přátelských, či vztahových a hlavně vám přeji hodně zdraví a pevných nervů v této nelehké době.