Můj příběh a představení se

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
regularguy9
Nový člen
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 11
Dostal: 9 poděkování

Můj příběh a představení se

Nový příspěvek od regularguy9 » středa 1. 5. 2019, 17:08:13

Ahoj, jelikož jsem novým členem komunity, chtěl bych se představit a podělit se o svůj životní příbeh.

Už když jsem byl žákem prvního stupně, tak jsem věděl, že moje orientace je jiná než u většiny lidí. Zamiloval jsem se do spolužáka... Říkejme mu Tonda.. Tonda byl malý, zrzavý a modrooký klučina. Měl rebelskou povahu a často býval v nějakém průšvihu. Nikdy jsme nebyli vyloženě kamarádi, ale něco mě k němu vždycky táhlo. Když jsme byli ve škole v přírodě a chodili jsme se koupat(tehdy byly ještě společné sprchy), tak jsem ho viděl nahého. Pohled na něj mi dělal zvláštním způsobem dobře a jelikož jsem v té době vůbec nevěděl, co si o tom mám myslet, hodil jsem to za hlavu. Po návratu ze školy v přírodě vše probíhalo jako předtím... Nějak jsme se nebavili a já jsem se na něj akorát občas během hodiny podíval.. Jednoho dne mě vzal k sobě domů, kde si sundal kalhoty, ukázal mi pinďoura a chtěl abych si sáhnul, ale já dostal strach a odmítl jsem i když jsem si v hlavě říkal, že bych to určitě chtěl zkusit... Na konci prvního stupně odešel na jinou školu a od dále jsem o něm neměl žádné informace, ani jsem ho nevídal.. Postupně jsem se začal smiřovat s tím, že asi budu gay...

Po přechodu na druhý stupeň se nic moc nedělo a do žádného kluka jsem se nezahleděl. Změnilo se to až v 8. třídě když jsme jeli do školy v přírodě... V autobuse s námi jeli prvňáčci a mě se mezi nimi zalíbil jeden kutík. Měl tmavé vlásky, velká hnědá kukadla a krásný roztomilý úsměv. Opět jsem to hodil za hlavu, protože jsem si říkal, že je to tím, že je malý a roztomilý.... Než jsem ho viděl v plavkách... Pohled na něj se mi moc líbil, protože byl prostě hrozně roztomilý a měl jsem touhu ho ochraňovat a být u něj... A jelikož jsem jedináček a vždycky jsem chtěl mít brášku, tak jsem si jenom říkal, že jsem si nejspíš našel kutíka, co by byl pro mě dokonalým bráškou.. Dělali jsme pro prvňáčky stezku odvahy a když jsem ho zahlídnul jak jde vystrašený s lampičkou v ruce, tak jsem dostal silnou touhu za ním jít a pomazlit ho, aby se nebál.. Po návratu ze školy v přírodě jsem ho akorát vídal na chodbě, ale nikdy jsem nedostal odvahu na něj promluvit... Po odchodu ze základní školy jsem na něj tak nějak zapomněl..

Na střední škole jsem si říkal, že už všechno bude v pohodě, protože nebudou okolo žádné malé děti... Omyl... Ve druháku jsme jeli na školní výlet do zahraničí a jeli jsme ještě s další školou... Byli v ní převážně deváťáci až na malého synka jejich třídní učitelky... Měl tmavé vlasy, hnědé oči a byl hubený... Seděl jsem hned vedle něj přes uličku... Při cestě jsem začal hrát hru na telefonu a klučina začal pomalu natáčet hlavu směrem ke mě a nakonec se mě začal vyptávat... Byl zvědavý, tak jsem mu řekl, ať si přisedne, že mu to ukážu... Nechal jsem ho hrát na mém telefonu a prohlížel jsem si ho při tom. Seděl u mě skoro celou cestu a když už byl čas jít spát, tak si sedl zpět na své místo a já ho sledoval jak spí.. Jednalo se výměnný pobyt, tak nás rozdělili do rodin a bohužel jsem s ním nebyl a vídali jsme se jen přes den když jsme chodili po památkách. Snažil jsem se co nejvíc být u něj a půjčil jsem mu zrcadlovku aby něco mohl nafotit (Měl moc radost, že jsem mu ji půjčil a já měl radost, že jsem mu mohl udělat radost). Předposlední den jsme byli všichni na stejném hotelu a já byl ten večer na pokoji sám, protože ostatním klukům z mojí školy už bylo 18, tak šli do hospody... Slyšel jsem klepání na dveře a za nimi stál ten malý klučina. Chtěl být semnou, protože byl nejmladší a nikdo si s ním moc nehrál. Podívali jsme si pár hodin než ho odvedla mamka do postele. Další den už jsme se vrátili zpět do ČR a od té doby jsem ho neviděl... Dlouho jsem na něj myslel a chyběl mi...

V roce 2017 mi na narozeniny přišel strejda se svojí novou přítelkyní a malým, tehdy pětiletým, synkem..Říkejme mu Vojtík... Tehdy jsem mu nevěnoval moc pozornost, protože byl v té době stydlivý a moc nemluvil... Znovu jsem ho viděl až na mých dalších narozeninách, kde se všechno změnilo... Přišel už 6 letý Vojtíšek, hlásil se ke mě a chtěl si semnou hned plácnout... Bylo to příjemný, byl plný energie a pořád se mazlil se svojí maminkou, bylo to moc roztomilý.. Poté jsme začali blbnout a on mě spolu ještě s mým bratránkem začal mučit :D Na konci jsem padnul vyčerpáním a malej Vojtíšek ke mě přišel, obejmul mě a řekl mi, že mě má rád.. Nevím proč, ale strašně mě to zahřálo u srdíčka a hned jsem si ho oblíbil. Řekl jsem si, že ho chci vídat častěji a ne zase až za rok na mojí další oslavě a tak jsem si ho spolu s mým brátránkem vzal k sobě na hraní asi 3 týdny po oslavě kde jsem se s ním ještě více sblížil.. Od té doby se semnou začal i mazlit a má vždycky radost když za ním příjdu na návštěvu nebo se potkáme na jiné oslavě... Jsem zvědavý kam až se s ním dostanu, chtěl bych ho k sobě vzít na den nebo dva a trochu si ho víc užít, akorát se pořád bojím, že by se to okolí nelíbilo nebo by to nebylo vhodné :(
Filip
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 655 poděkování
Dostal: 332 poděkování

Re: Můj příběh a představení se

Nový příspěvek od Filip » středa 1. 5. 2019, 22:04:29

Ahoj. Vítam ťa na čepeku. :)
Dejwik12
Registrovaný uživatel
ve věku od: 3
ve věku do: 15
Kontakt: cielalois@protonmail.com
Dostal: 10 poděkování

Nový příspěvek od Dejwik12 » čtvrtek 2. 5. 2019, 7:59:08

Ahoj a vítám tě na čepeku. :)
Honziik
Nový člen
ve věku od: 5
Kontakt: honziik.88@seznam.cz
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Honziik » čtvrtek 2. 5. 2019, 11:21:54

Ahoj, taky tě tu vítám :)
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
Kontakt: myscepek@seznam.cz
Dal: 143 poděkování
Dostal: 550 poděkování

Nový příspěvek od Myš » pátek 10. 5. 2019, 11:19:51

BL příběhy jak vyšité. Letmé doteky štěstí spojené s pocitem, že to může mít nějaký smysl. A asi má, jen si ten pocit smyslu udržet je občas výzva. Vítej.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Odpovědět