Moje představení

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Moje představení

Nový příspěvek od Dreamer »

Ahoj všichni,

chodím sem už dlouho, ale neměl jsem příliš potřebu se projevovat. Registruji se hlavně proto, abych komunitu podpořil a "započítal se" jako další nekriminální, víceméně normálně fungující pedofil.

Faktu, že se mi líbí nedospělé holčičky jsem si vědom od puberty, ale pár dalších let (a návštěv tohoto webu) trvalo, než jsem si otevřeně přiznal, že jsem pedofil. Přestože se mi to slovo trochu hnusí i teď, jsem se svou sexuální orientací smířený. Dělá mě tím kým jsem, a i přes mnohé problémy, které přináší, jsem za ní rád a beru ji jako dar.

Mám manželku, dceru, kamarády i dobrou práci. Rád a hodně cestuji, a to jak s rodinou, tak s přáteli.

Manželka o mé orientaci ví, a není za ní ráda. Kamarádi o ní ví, a mají z ní srandu. Před ostatními své fantazie nijak neprezentuji. Docela rád bych se jednou stal "hrdým pedofilem", ale nechci ublížit svým nejbližším.

O to víc si vážím této komunity, a rád bych poděkoval zejména těm odvážným z vás, kteří šíří osvětu a bojují tak za nás za všechny. Odvážit se na Prague Pride, to už chce opravdu koule, a já před vámi smekám.

Čím jsem starší, tím jsem liberálnější, tolerantnější a víc sociálně smýšlející. Strach, předsudky, škatulkování a nenávist nemám rád. V každé skupině jsou lidé dobří a špatní. O těch špatných je mnohem víc slyšet, ale těch dobrých je drtivá většina. A někdy i ti zlí jsou v jádru dobří, jen jsou třeba trochu jednoduší...

Tak mě tu máte :-)

Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dreamer za příspěvky (celkem 12):
Daniel, pbd, Kasz, Fx100d, Hebeš, Filip, Bouře, Tim, Cute Boys, podivin, Tony, Jája
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Moje představení

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj. Vítam ťa na čepeku. *bye*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvek:
Dreamer
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje představení

Nový příspěvek od Kasz »

Ahoj Dreamere,
takových, jako ty, kteří dlouho jen chodí a třeba se ani nezaregistrují, je asi hodně. Možná se bojí, možná jim informace stačí. Ale bez jejich odezvy se o nich ani nedozvíme. Takže je fajn, že se našel někdo další, kdo se s námi podělí o svůj životní příběh.
Dreamer píše: čtvrtek 22. 8. 2019, 14:13:13Manželka o mé orientaci ví, a není za ní ráda.
Chci se k této věci zeptat, jak se manželka o tvé orientaci dozvěděla, jak reagovala tehdy, jak reaguje teď, zda se o tom, co cítíš, s ní bavíš, v jakém smyslu za ni není ráda apod. Kdyby ses o tomto mohl podrobněji rozepsat, byl bych moc rád.

Díky předem za sdílení, ono to není tak důležité pro nás, ale právě pak pro ty, co chodí kolem. Vždycky si říkám, že nás přece musí být víc, než jen ti, co jsou zde zaregistrovaní.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Moje představení

Nový příspěvek od Dreamer »

Ahoj,

ono právě chce odvahu i podělit se o ten životní příběh. Není jednoduché ho sdílet, a přitom si udržet nějakou vyšší úroveň anonymity. Běžný kolemdoucí sice asi člověka neidentifikuje, ale lidé z nejbližšího okolí už mohou. A protože nejsem zatím na coming-out připravený, bohužel budu muset některé důležité věci taky vynechat :-(.

Kasz píše: pátek 23. 8. 2019, 11:27:09Chci se k této věci zeptat, jak se manželka o tvé orientaci dozvěděla, jak reagovala tehdy, jak reaguje teď, zda se o tom, co cítíš, s ní bavíš, v jakém smyslu za ni není ráda apod. Kdyby ses o tomto mohl podrobněji rozepsat, byl bych moc rád.

Ale jo, je to zajímavé téma, i když trochu náročné a hodně intimní... ale proto jsem nakonec tady:

S manželkou jsme velmi dlouho, byla jen těsně nad zákonnou hranicí když jsme se potkali, a já nebyl o moc starší. Brzo jsme si slíbili, že je to na celý život. Po několika letech jsme se vzali, po několika dalších se nám narodila dcera. Řekl bych, že máme moc hezký vztah, relativně k tomu co vídám kolem sebe.

Náš intimní život byl a snad i je víceméně normální. Úplně zezačátku to byla jízda, ale postupně jsme se sklidnili, přirozeně. Časem jsme začali zapojovat fantazii, a byl jsem to především já, kdo vymýšlel příběhy. Ona je narozdíl ode mne nikdy nepotřebovala, ale ani jí nevadily a snad jí i bavily. Během let si tedy nemohla nevšimnout, že dívky v mých fantaziích jsou drobné a vůbec mladě vypadající :-). To že "jsem na mladší" prostě věděla. Do běžného života se to nijak zvlášť nepromítalo, a nijak jsme to neřešili.

Jednou večer jsme koukali na různá moderní taneční vystoupení. Došlo i na Chandelier od Sii s mladičkou Maddie Ziegler a já nijak zvlášť neskrýval své emoce, baletka v tom klipu je prostě úžasná. "Doufám, že na ní nekoukáš jako na nějaký sexuální symbol", poznamenala trochu protivně, trochu překvapeně a trochu pohrdavě, a já něvěděl co říct. A kupodivu mě to velmi zasáhlo.

Většinou jsem totiž žil s pocitem, že o mé odlišnosti ví a je s ní plně smířená, a to aniž by proběhl nějaký dlouhý náročný rozhovor. Ale pak přišly okamžiky, kdy řekla něco, čím to naprosto vyvracela. Bude to nejspíš tím, že zatímco já jsem uvnitř pedofilem každý den, od rána do večera, každou minutu po celý život, tak navenek jsem prostě normální chlap s běžnými klady a zápory, radostmi i strastmi. A manželka mou odlišností narozdíl ode mne prostě nežije. Žádné problémy jí nezpůsobuje, tak na ní prostě přirozeně zapomíná, i přes moje občasné připomínky.

Jenže mě to frustrovalo. Potřeboval jsem vědět, že mě akceptuje takového jaký jsem, že nemá strach o naší dceru, že mi věří. Že mi bude věřit, i když bude vědět, a bude si připouštět, že jsem pedofil.

Problém je, že manželka strašně nerada vede těžké rozhovory. Mezi svými kamarádkami je to vždy to právě ona, komu si jdou postěžovat a poplakat na rameno se svými problémy. Ta, co je vyslechne, poradí a utěší. Ale své vlastní problémy nebo naše společné problémy prostě diskutovat nechce nebo neumí. To neznamená, že by je neřešila, ale nechce se o nich dlouze bavit...

A tak, když jsem se jí jednoho večera konečně naplno přiznal, nebyla to nijak zajímavá diskuze. Vlastně už si ani nevzpomínám, jak přesně to probíhalo. Nediskutovali jsme zdaleka tak do hloubky, jak bych chtěl, a ani si moc nepamatuju na její reakce. Moc toho neřekla :-)

Jen vím, že ví. A na našem vztahu se vůbec nic nezměnilo (alespoň jsem si ničeho nevšiml).

Snad se mi někdy podaří se s ní o tom pobavit víc do hloubky, moc by mi to pomohlo. Ale nejsem sobec a nechci jí ubližovat, takže ji do té dizkuze tlačit nebudu, dokud neuvidím že o to taky trochu stojí.
Naposledy upravil(a) Dreamer dne úterý 27. 8. 2019, 8:41:46, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dreamer za příspěvky (celkem 5):
Hebeš, Fx100d, Daniel, podivin, Jája
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Moje představení

Nový příspěvek od Dreamer »

To, že si o svých pocitech nemůžu doma normálně popovídat mě samozřejmě mrzí. Mimo jiné to znamená, že manželka zná jen erotický rozměr mé orientace, a žádný jiný. Možná je to pro ní jednodušší, protože intimních chvilek kdy se střetává s mými fantaziemi není zas tolik, a protože "co se děje v posteli" je přirozené odpojovat od zbytku života. Ale zase to může vést k tomu, že mě bude považovat jen za sexuálního devianta, aniž by chápala mé pocity v širším kontextu.

Jenže vzhledem k předsudkům, které okolo pedofilie panují, se jí nelze divit. Asi není na světě moc žen, které by chtěly mít doma pedofila. Nevíc je tu ten rozměr, že i přes mé ujišťování o opaku se může obávat, že mi nebude stačit a uteču jí s nějakou šestnáctiletou lolitkou. Což je samozřejmě nesmysl, protože útěk s lolitkou v mém podání by znamenal únos osmileté holčičky. Ale zkuste tohle normální ženě podat jako důkaz své nehynoucí lásky :-))).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dreamer za příspěvek:
Jája
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Moje představení

Nový příspěvek od Dreamer »

Dreamer píše: pátek 23. 8. 2019, 16:47:00...útěk s lolitkou v mém podání by znamenal únos osmileté holčičky.
Imaginární samozřejmě. Je to jen příklad :-)
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Moje představení

Nový příspěvek od 301 »

A jsi v kontaktu s dětma ? Jak zvládáš jejich přítomnost ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi 301 za příspěvek:
Hebeš
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1351
Dal: 1595 poděkování
Dostal: 809 poděkování

Re: Moje představení

Nový příspěvek od Dreamer »

301 píše: pátek 23. 8. 2019, 21:53:44 A jsi v kontaktu s dětma ? Jak zvládáš jejich přítomnost ?
S dětmi nepracuji, a jsem s nimi v kontaktu asi tak jako každý jiný otec, spíš méně. Jejich přítomnost zvládám bez problémů.

Jsem zdrženlivý a tak nějak automaticky se snažím nebýt s cizími dětmi delší dobu sám. Vůbec ne proto, že bych se bál vlastního selhání - spíš abych eliminoval možnost nějakého podezření ze strany dospělých, kteří o mé orientaci ví. Mladší skutečné holčičky ve mne velmi zřídka vyvolávají erotické emoce - spíš jen úžas nad jejich krásou, něhu, a potřebu chránit. A těch starších nebezpečnějších předpubertálních rebelek je v mém okolí minimum.

V mých erotických fantaziích skutečné děti nikdy nefigurují.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dreamer za příspěvek:
Jája
Uživatelský avatar
Jája
Registrovaný uživatel
Varování: 16
Bydliště: 🇨🇿kde nikdo nikde 🙊🙉🙈,🤮🤮🤮
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 10
ve věku do: 45
Kontakt: Miluju zpívající holčičky 🤞
https://youtu.be/nA7MotpbkEA❤️
https://youtu.be/4cmffLlkwxc❤️
💞
Výkřik do tmy: TO CO DNES ZANECHÁME V SRDCI DĚTÍ,ONY ZÍTRA VRÁTí CELÉMU SVĚTU...tak proto je musíme začít společně chránit ❤️🕊️🕊️🕊️🆘
Příspěvky: 240
Dal: 376 poděkování
Dostal: 154 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje představení

Nový příspěvek od Jája »

Moc hezký vy nekriminalní jste moje MOTIVACE v tomto boji.
Napsal jsi to dost výstižně DREAME a jsem rád že určité věci cítím stejně jako třeba ty, také si mi příčilo používat s čím koliv spojené slovo PEDOFIL, ale jako dar toto odmítám u mě je to spíš jen bolest nebo jak to popsat. Jsme lidí každý své pocity bere jinak já tak jak píšu a přes to vlak nepojede.
ČEPEK mě to naučil se s tím vyrovnat a číst tyto příběhy jsou prostě k nezaplacení.
Obdivuju každého hodného TÁTU pedofila i jiné pedofili kteří udrželi své pudy na uzdě před vámi se cítím fakt špatně.
Nic mě neomlouvá že jsem byl nezletilý že mě taky zneužila tady OMLUVA není zas brečím protože s tím vším žít je pro mě osobně těžké. Čím jsem starší tím hůř své chyby snáším.
Má to jen možná jedno pozitivní ano díky společnosti diky tomu že prostě takové věci jsou fuj mě motivalo být postumem věku+++ ukázněný i strach z prozrazení kdyby to můj nevlastní táta věděl zabil by mě.
Musí být pedofilie stále od dětství od puberty držená od společnosti na uzdě ne kvůli nám, ale kvůli dětem jak jsem několikrát psal můj život oproti dítěti nemá cenu. Mám obavy nebo jsou špatné to nevím, aby nově narozený a mladý pedofilové věděli že to není prostě ok a musí být ty hodný, ale toto vše je ovlivněno úplně vším. Špatné dětství asi špatný pedofil nevím.
Zas na druhou stranu musí se o tom mluvit psát to řešit Čepek je prostě v tomto potřebný ať mě čeká COKOLIV já musím veřejně přiznat že mi ČEPEK pomohl. Je důležité s tím začít kladně bojovat nebo jak to nazvat celý život kdy to člověk u sebe začne poznávat pak budou lidi vyrovnaný budou prostě ok jen to prostě musí SPOLEČNOST přijat na přijatelném levelu pro všechny jak pro nás pedofili tak i veřejnost.
Je důležité pochopit že i ve Vašem okolí se může pohybovat pedofil a vaše názory mu ubližují.
Ach jo děkuju za takovou motivaci s pozdravem JáJa ❤️❤️🕊️
Naposledy upravil(a) Jája dne neděle 21. 5. 2023, 20:10:24, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti