Okrem toho mam 19 rokov

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od radoslav »

Ahoj pozeram ze si zo slovenska a výtam ta na tomto fóre.

Ako to tak čítam si dost zmetený.a nevies kam...potrebuješ sa vyrozprávať.
neviem ci by si dostal odvahu navštíviť sexuológa jedného by som ti odporučil a je diskrétny a môžeš sa naozaj zdôveriť ocom kolvek.
alkohol tvoje starosti nevyrieši ba naopak môže to mať fatalne následky.to ze si si priznal svoju orientáciu je velmy dobre, ze sa ti paci dievcatko to je normalne pre pedofila.dolezite je aby si nepodľahol svojim sexuálnym predstavám a neublížil svojej láske.vieš alkohol roby divi
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Mathias8 »

Návštěvník píše:vi mate vseci staste ze mate kamaratov ja nemam ziadnich co sa tika takich veci ze by som mu mohol daco povedat to co ja mam nesu ani kamarati nmam sa skym porospravat ja nemam nikoho skym by som sa mohol porospravat mam taku chut to uz skoncit ja nechapem tomu pretim som taky nebol sa opijem s kamaratmi pridm domou a plaem uz si pripadam jak take male decko
Alkoholom nic nevyriesis ... tvoje problémy to vyrieši iba na chvíľu. Alkohol zmakčuje človeka. Keď to budeš robiť dosť často bude steba troska závistla na alkohole, ktorá bude ťažko ovládať svoje túžby a pocity a može sa stať, že ublížiš nejakému dietatu a potom keď vytriezvieš budeš to lutovať. Ja radšej už nepijem, lebo sa bojím, že by som to niekomu v stave opitosti povedal alebo ublížil. A to ja nechcem. Čo sa tíka toho coming outu. Nemáš niekoho komu veriš v rodine? ..napr sestranica alebo bratranec, ktorému by si sa zdoveril? ..
Myslím, že máš iba strach, ktorý ta núti, aby si mlčal. Určite existuje človek, ktorému na tebe záleží len o tom nevieš. Vieš, nie je dobré keď to budeš v sebe držať. Omnoho tažšie sa stym žije. Možeš to napr spraviť tak, že niekomu koho dobre poznáš a veríš mu začneš dávať otázky o pedofílii, aby si zistil, čo si o tom myslí a potom to už záleži na tebe či jej/mu to povieš alebo nie, či má ktomu tá osoba kladný názor alebo nie.
S pedofiliou sa ťažko žije, ale je taká krásna. Ja si život bez nej už neviem ani predstaviť. Musíš hľadať v nej to krásne a nie únik. Pred nou neunikneš. Ak hľadáš únik utrápiš sa a premrháš život. Treba hľadať možnoti ako pomáhať detom...Možno práve preto sme na svete,aby sme niečo zmenili, čo nedokáže ,,normálny človek,, ale ale iba mi pedofilovia, pretože iba mi dokážeme pochopiť dieta a vcítit sa do neho oveľa viac ako milujúci rodič...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvky (celkem 2):
radoslav, Kuba
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Kasz »

Mathias8 píše:Možno práve preto sme na svete,aby sme niečo zmenili, čo nedokáže ,,normálny človek,, ale ale iba mi pedofilovia, pretože iba mi dokážeme pochopiť dieta a vcítit sa do neho oveľa viac ako milujúci rodič...
Byl bych opatrný v těchto či podobných výrocích, že iba pedofil něco dokáže atd. Je to kus od kusu, a naopak mnoho rodičů (a je jedno, jestli pedofilních nebo nepedofilních) dokáže lépe pochopit svoje dítě, stejně tak mnoho pedofilů má po psychické stránce k dětem tak daleko jako leží Paříž od Prahy. Nejsme o nic horší ale ani o nic lepší než ostatní lidé.

"Lepším" člověkem se člověk stává ne na základě erotického cítění, ale na základě činů, skutků, na základě toho, co tady na tomto světě po sobě zanechává...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Mathias8, Kuba, Marketa, Deda
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
jakubooo

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od jakubooo »

do konca mestaca sa tu zaregistrujem bo teras som opiti prosim nechcem aby sa o tom dakto dozvedel ludia
Uživatelský avatar
jakubooo

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od jakubooo »

vela toho mas pravdu nebudem kecat kamo
Uživatelský avatar
Marketa
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Příspěvky: 84
Dal: 20 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Okrem toho mam 19 rokov

Nový příspěvek od Marketa »

Pokud budeš chtít i jiný (nepedo) pohled na věc, jen prostě pokecat s někým, vyměnit mail.. klidně se ozvi. [email protected]. A drž se. Neumím si ani představit, čím procházíš, ale lidi tady jsou super, otevření a umí naslouchat a pomoct! :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host