Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Kasz »

Většina lidí ví, jaká rizika hrozí, ale některá rizika se právě na základě mýtů a předsudků zveličují.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Monika
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Monika
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Výkřik do tmy: „Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.“

— Romain Rolland
Příspěvky: 76
Dal: 31 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Monika »

Silesia píše:Vím jen to, že až ta chvíle přijde bude mi strašně. Možná se někde stranou od lidí opiju, možná budu brečet tady na chatu, dost určitě to budu rozebírat s těmi kterým věřim. A nakonec se s tím naučím žít. Bude to jiné proto, že si dnes nelžu. Už vím proč je mi s kluky dobře, už vím, proč jim věnuji čas a už také vím, kde najít ty, co mě chápou.
bude ti stejně jako je mi od soboty ...
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Silesia »

Moni ještě jedna hodně dotěrna otázka. Jak by to podle tebe mělo být. To mám Brunovi potažmo komu koli jinému vypsat otevírací hodiny jako u lékaře?

Ne. Já dávám veřejně nabídku na to že s ním chci být a on a jen on potažmo kdokoli jiný, rozhodne o tom, jestli ji využije. Pokud on řekne ano.a jeho rodiče řeknou ano pak je to ok pokud on řekne ano a jeho rodiče ne i toto je ok.
Uživatelský avatar
Monika
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Výkřik do tmy: „Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.“

— Romain Rolland
Příspěvky: 76
Dal: 31 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Monika »

Silesia píše:Moni ještě jedna hodně dotěrna otázka. Jak by to podle tebe mělo být. To mám Brunovi potažmo komu koli jinému vypsat otevírací hodiny jako u lékaře?

Ne. Já dávám veřejně nabídku na to že s ním chci být a on a jen on potažmo kdokoli jiný, rozhodne o tom, jestli ji využije. Pokud on řekne ano.a jeho rodiče řeknou ano pak je to ok pokud on řekne ano a jeho rodiče ne i toto je ok.
šlo mi o to, že rodiče rozhodnou jestli dovolí a na jak dlouho s kým a kde jejich dítě tráví volný čas - tedy ne ty ani Bruno (ty dáš nabídku, dítě se vyjádří a rodiče rozhodnou)

už jsi to sám upřesnil ... proto jsem se ptala co rodiče, protože kdyby dítěte rozhodovalo samo, tak by to znamenalo, že rodiče o tom buď nevědí, nebo je jim to jedno a na dítě kašlou
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Silesia »

Rodiče dětí které znám naštěstí na své děti nekaslou. Jak říkám naštěstí. Což neznamená, že nemohou mít své problémy.
Jen drobnost dovedu si představit situace a vím o nich kdy rozhodoval vyloženě on a je to tak správně, beru to jako součást výchovného procesu.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Kasz »

Monika píše:už jsi to sám upřesnil ... proto jsem se ptala co rodiče, protože kdyby dítěte rozhodovalo samo, tak by to znamenalo, že rodiče o tom buď nevědí, nebo je jim to jedno a na dítě kašlou
Klárka měla od rodičů v podstatě vše dovoleno, dokonce měla dovoleno ve svých 10 letech od svých rodičů i to, co já ve 20 jsem od svých rodičů dovoleno neměl - vzít ji na prázdniny na týden k nám domů. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Dan »

Jop, snad i můžou nastat situace, kdy se dítě s nějaký dospělým vídá, rodiče o tom neví, právě proto, že na dítě kašlou, a dítě třeba u toho jiného dospělého hledá to, co u rodičů postrádá. Krom toho, že je to potencionální situace kritická, pro pedofila může být značně ošemetná. Může se to dít, a je to pak na širší rozbor jednání a reakce na takovou situaci.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Kasz píše:Na druhou stranu, Mr_Xguarde, to zdůvodnění... že menší riziko hrozí od pedofila, co má nějaké kamarádské vztahy s dětmi. Víme, že u mnoha pedofilů to s tím psychickým stavem funguje tak, jak píšeš, ale obhajovat tím "nárok" pedofilů na kontakt s dětmi... to neobstojí. Psychicky zdravý pedofil by měl umět bez problémů fungovat i bez dětí, byť mu třeba bude trochu smutněji.
Fenyletylamin, nonadrenalin, oxytocin. To jsou látky nebo přesněji doslova drogy, které si umí lidské tělo samo vyrobit a jejich síla a účinky se srovnávají s amfetaminem. Uvolňují se ale právě a pouze v takovýchto příjemných stuacíh, jako je situace, kdy jsi se svojí láskou v blízkém kontaktu. Na tyto drogy v tělě vzniká velice rychle závislost. A samozřejmě se závislostí i abstinenčí příznaky. Úplně stejné abstinenční příznaky, jako má prachsprostý narkoman. Tož tak.

BTW: Já tím nechtěl nic obhajovat. Uvedl jsem to jako svoji zkušenost s jistou teorií následků u sobečtějších jedinců.

http://probohatsizivot.txt.cz/clanky/49184/chemie-lasky
Uživatelský avatar
Monika
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Výkřik do tmy: „Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.“

— Romain Rolland
Příspěvky: 76
Dal: 31 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Monika »

jj máš pravdu - je to všechno chemie (zpívá o tom i Xindl - nemůžeš za to jak mi je, je to jenom chemie :-) )

dá se s tím dělat to, že si člověk skutečně neustále přítomně uvědomuje co se v něm děje, co aktálně probíhá a vědomě to prociťuje, pak se dá ovládnout jednání natolik, že nemusí jednat ani pod diktátem silných emocí ani pod tendenčním pnutím

"Vědci přišli na to, proč láska bolí

Je to hormon oxytocin, jemuž vděčíme za obrovskou vlnu zamilovanosti a silný pocit lásky. Ale je to také on, který může za stejně intenzivní negativní emoce. Podle amerických neurologů totiž tento hormon do paměti vrývá silně negativní pocity ze společenského faux pas, zdrcujícího zklamání z lásky či silné úzkosti.

Oxytocin je hormonem lásky a sociálních vztahů. V člověku vyvolává silný pocit připoutání k matce, dítěti či partnerovi. Jenže čím intenzivněji vyvolává tuto pozitivní emoci, tím více mohou zintenzivnit také bolest, úzkost a strach.

Oxytocin hraje důležitou roli v centrech mozku, v nichž se tvoří pocit připoutání k druhým a společenské vazby. Působí na ně pozitivně, a proto se mu říká hormon lásky. Ovšem podle nových výzkumů může být klidně nazýván také hormonem silné bolesti a úzkosti.

U lásky může oxytocin způsobit člověku nejen prožitek emocionální výše, ale také emocionálního propadu.„Náš výzkum dokazuje, že jednou funkcí hormonu je posilovat sociální paměť v jedné určité oblasti mozku, a když člověk zažívá něco bolestného nebo hrozivého, oxytocin aktivuje tuto část mozku a vzpomínku na tuto událost zintenzivní,“ tvrdí vědci z Northwestern University v Chicagu.

Takže stejný hormon, který člověku přináší radost a potěšení z lásky, stojí také za bolestivým zostuzením ze společenského faux pas. A vzpomínka na tuto událost zůstane v mozku velmi intenzivní hodně dlouho. Oxytocin také zvyšuje náchylnost ke strachu a úzkostem ve stresujících situacích.

Takže se zdá, že u lásky může oxytocin způsobit člověku nejen prožitek emocionální výše, ale také emocionálního propadu, ale když je po velké zamilovanosti, zřejmě skončí také období nervozity, staženého žaludku, smutku a zlomeného srdce,“ tvrdí autoři studie."


http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/308655-vedci-prisli-na-to-proc-laska-boli.html

já si toho v současné době skutečně užívám do syta a možná vás potěší, že si mi dostalo plného pochopení v tom, že zříci se sexu s milovanou osobou je celkem snadné, narozdíl od toho zříci se pobytu v její přítomnosti ...
Naposledy upravil(a) Kasz dne středa 7. 8. 2013, 12:36:30, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkazy, prosím, do URL tagu.
Uživatelský avatar
Monika
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Výkřik do tmy: „Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.“

— Romain Rolland
Příspěvky: 76
Dal: 31 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Monika »

DanielKubec píše:
S tím, koho mám rád, můžu být zhruba jednou za měsíc, na pár hodin při návštěvě. Občas mě to pak celý ten další měsíc drtí, ale stěžovat si nemůžu, je to daleko víc, než jsem měl dřív. Jeho rodiče to o mně ví (inu stejně jako skoro všichni z rodiny nebo mého okolí), nezakázali mi jejich rodinu navštěvovat, stanovili mi základní pravidla, co by jim vadilo. Na druhou stranu jsem nebyl úplně schopný rozvést s nimi diskuzi o tom, že mám jejich syna opravdu rád, co pro mě znamená vidět se s ním. A vlastně nevím, jestli není nadbytečné je takovými informacemi otravovat. Stejně tak nevím, jestli si můžu dovolit takový kontakt nějak víc rozvíjet, ve smyslu se s jejich synem vídat víc, při víc příležitostech, nabídnout jim, že by mě mohl navštívit. Věřím, že jemu by to vyhovovalo, ale možná jen nemám odvahu to zkoušet - a dost možná si stále nejsem ani jistý, zda by to právě vůči rodičům bylo správné.
Danieli můžeš prosím napsat, jaká konkrétní základní pravidla rodina stanovila ?

připadá mi, že většina z vás co tady píšete vztahy opravdu hluboce a opravdově prožívá a možná víc než většina heterosexuálů ...
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od MarkM »

Ahoj Moniko,

je pravda, že by bylo úplně nejideálnější, kdybych mohl strávit zbytek života s mojí dětskou láskou.
Co se týká přiznání opravdu nevím, jak by to bylo. Záleželo by na milion okolnostech. Určitě by to neprobíhalo tak, že bych na ní zničeho nic např. ve 20 letech vybaf, že jí miluju a že jí miluju už od dětství. Ten vztah by musel mít nějaký vývoj i v jejím dospívání a potom by se vidělo, jak by to bylo. Ale byl by to asi tak odevřený vztah, že bych jí to ani říkat nemusel měla by to více méně poznat i sama, že jí mám rád malinko víc, než jako kamarádku (myšleno ve věku kolem 18 let) a bud by ty city opětovala, anebo ne… ale říct jen tak z čistého nebe např. v těch 20 letech miluju tě, by nebylo pro mě. Ale myslím, že zaleží na tom vztahu jako celku od dětství, jak by se to vyvíjelo a jaké by to bylo v dospělosti holčičky, jaká by byla i ona a jak by to mezi námi vypadalo. Podle toho bych se rozhodoval , jak a jestli vůbec jí něco vyznávat.
Navíc takové přiznání komukoliv je na celý život, ale kdyby ten vztah byl pěkný a přirozený, tak proč ne. A potom pochybuju, že by to brala jako nějakou hru… A ani já to neberu jako hru, dítě beru hlavně jako dítě.
Ale nakonec máš i pravdu, že to vyznání bych mohl blbě odhadnout a mohlo by to dopadnout špatně.
A taky ještě nakonec, kdybych teď chtěl vyznat holčičce v její dospělosti lásku, už bude mezi námi rozdíl přibližně 20 let…
Monika píše: připadá mi, že většina z vás co tady píšete vztahy opravdu hluboce a opravdově prožívá a možná víc než většina heterosexuálů ...
Ono se není možná co divit :) Přece jen heteraci více méně mají mnoho možností. My nějaké dítě musíme v okolí mít (a už to je největší problém), potom když už se s dítkem seznámíme i s rodiči (jo to je taky velký problém někdy), tak dítko potom musí chtít, rodič musí dovolit a pedofil musí mít čas. Takže ono se není čemu divit, že to máme možná intenzivnější. Heteráci, když mají vztah v podstatě záleží jen na nich, kdy spolu budou chtít být.
Třeba v jednom období a to trvalo 5 let přibližně, sem neměl kontakt absolutně žádný s žádným dítětem. Zkus 5let nepromluvit s žádným mužem :) (já vím je to blbost, ale zkus si to představit)
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarkM za příspěvky (celkem 2):
Dan, Monika
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Dan »

pro Moniku: Mohu trochu naznačit. Přece jenom, kdyby čirou náhodou si tento příspěvek oni rodiče přečetli, nechtěl bych, aby se jich nějak dotklo, že veřejně ventiluju to, co jsme si řekli mezi čtyřma očima. Po svěření se otci chlapce, které bylo musím přiznat iniciováno z jeho strany (zeptal se mě jestli nejsem homosexuál, já doplnil že ano a k tomu pedofilní), čímž mi to hodně usnadnil. Následně mi řekl, že nemá nic proti němu, abych jejich rodinu nadále navštěvoval, že se mi zároveň pokusí nějak pomoct, pokud bude jak, a že se nikdy nestane, abych se nějak s výrazným sexuálním podtextem jejich syna dotkl, to že by si se mnou rychle vyřídil a byl by konec návštěv. Následně jsme na téma narazili ještě jednou, kdy mě rodič požádal, abych se jejich syna fyzicky nedotýkal příliš řekněme intenzivně. Ujasnili jsme si , že v mém postavení nemůžu být s dítětem ve fyzickém kontaktu jako třeba jiní dospělí, s čímž jsem souhlasil a slíbil to a držím se toho. Pro zatím to tedy byly takové základní hranice, které jsme ve společné diskuzi vymezili vzhledem k jednání vůči jejich synovi. Jsem těmto rodičům velmi vděčný, jak to vzali, a že o tom se mnou dokáží i normálně rozumě diskutovat, i si prostě s klidem vyměnit názor na to jednání.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvek:
Monika
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Silesia »

Moniko, netroufám si tvrdit, že vztahy prožíváme hloubjeji než jiná skupina. Na to nemám ojektivni tvrdá data ani vlastní zkušenost. Jsem boylover a kluci se mi prostě líbí mnohem víc než kdokli jiný. Je to fakt, nezměním ho, musím se tedy jen naučit akceptovat možnosti jež mi společnost ponechává k tomu, abych mohl být šťastný a vrchol mého štěstí je jeho štěstí..v tom jediném se snad shoduje naše a hetero láska. A zbytek viz markm
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvek:
Monika
Uživatelský avatar
Monika
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Výkřik do tmy: „Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.“

— Romain Rolland
Příspěvky: 76
Dal: 31 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Monika »

díky za reakce :-)

před pár dny jsem si nedovedla představit, že bych svoje dítě nechala stýkat s pedofilem

po těch diskuzích s vámi, zejména s Danielem, Silesiou a Markem mi už ta představa tak absurdní nepřipadá
Uživatelský avatar
Monika
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Výkřik do tmy: „Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.“

— Romain Rolland
Příspěvky: 76
Dal: 31 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Monika »

ke změně názoru, krom této debaty, taky hodně přispělo čím teď sama v životě procházím a taky to co napsal Daniel ve své úvaze tady http://www.pedofilie-info.cz/deti-jen-jako-sexualni-objekty/
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Silesia »

Monika píše:díky za reakce :-)

před pár dny jsem si nedovedla představit, že bych svoje dítě nechala stýkat s pedofilem

po těch diskuzích s vámi, zejména s Danielem, Silesiou a Markem mi už ta představa tak absurdní nepřipadá
Moniko mi budeme rádi korektně diskutovat.
Nebudu tvrdit že naše orientace nemá svá úskalí, může být svízelna pokud si ji její nositel neuvědomí, ale pokud si ji uvědomit dovede, může pro svou "" lásku hodně dobrého vykonat.
Věřím tomu že dost dětí se s pedofily setkalo a setkává a i s vědomím jejich rodičů, avšak bez té informace že onen dotyčný pedofil je. Vím že to není moc etické, ale momentálně to jinak nejde.

Věřím také tomu že jednou budou lidé vskutku odsuzovat jen ty co bezcitne a bezpaterne zneužili dítě.a ne nositele sexuální preference, kteří se alespoň soudě dle objektivních dat těch ohavnosti a bezpaternosti v nejhorším slova smyslu dopustí málo kdy, právě pro to, že dítě milují
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvek:
Monika
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Kasz »

Silesia píše:Vím že to není moc etické, ale momentálně to jinak nejde.
Nepřipadá mi, že by to bylo neetické. Sexuální orientace je hodně intimní osobní údaj... mnohem víc, než rodné číslo nebo datum narození, ty se totiž, narozdíl od sexuální orientace, v databázích dají vyhledat.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Silesia »

Jenže,vůči tomu rodiči od lásky je to chtě nechte lež.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Kasz »

Silesia píše:Jenže,vůči tomu rodiči od lásky je to chtě nechte lež.
Když se někdo do někoho zamiluje, obvykle mu to také neřekne hned. Lže snad proto tomu druhému? Klameš tím, že neřekneš všem okolo, do koho ses zamiloval, abys získal výhodu, která ti oproti férovému (pravdivě mluvícímu) člověku nenáleží, a nebo aby ses vyhnul trestu? Víš, že v některých situacích je naopak morální zalhat, aby se zabránilo většímu zlu - třeba v případě, kdyby ti hrozilo nebezpečí ublížení nebo smrti?

Zatajit sexuální orientaci je (zatím ještě pořád) pro pedofila nutnost, aby mohl ve světě normálně a bezpečně fungovat. Z tohoto důvodu je tedy neodhalení sexuální orientace druhým lidem morálně v pořádku, fakticky se tedy o lež v tom užším slova smyslu nejedná.

Mimochodem - vůči všem lidem je celý tento web pouze lží, protože tady chodí nějaké přezdívky a píší například o situacích, které se sice staly, ale ty situace jsou pozměněné tak, aby nešlo dohledat identitu pisatele - takže vlastně dle "tvé definice" jsou to vůči čtenářům našeho webu lži, protože zatajují pravou identitu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Nový příspěvek od Silesia »

Kaszi ty máš dnes náladu dotahovat věci do add abaurdum co? Ne vůči čtenářům webu a teď ať mi prominou to lež není protože oni nikdy nedosáhnou statutu těch, o nichž je psáno a pokud by čtenářem jednou ovšem to bych musel být možná smyslu zbaveny byli ti o nichž píšu pak bych předpokládal že to budou číst se mnou a dostali by komentář.

Naproti tomu rodiče lásky (kdybych vedel že mě nezabijou) za pravdomluvnost a ze strachu by podle mě prostě měli vědět že jejich syna nosím v srdci ( v ideálním světě) ale proto že v něm nežijeme, neví to a ja jim tedy tímto lžu, zatajuji skutečnosti, Rikej tomu jak chceš, bude to vždy jen jiné slovo pro totéž.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů