Omluva a Přiznání

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Uživatelský avatar
mensi je hezci
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Když jsou okolo mě děti štastné,ja jsem nejštastější
Příspěvky: 26
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Omluva a Přiznání

Nový příspěvek od mensi je hezci »

Ahoj lidi,chtěl bych se představit, mé jméno je Miki GL (Menší je hezčí) ,a měl jsem potřebu napsat ,tak jak bych začal,asi tím že mě to hodně mrzí,jenže omlouvat se po tom co člověk provede je celklem v niveč,a co jsem proved?! Upřímně takové veliké hlouposti lituju,možna že to dělal alkohol!? Ale to nikoho neomlouvá,začnu tím že jsem jel na jeden sraz za mím kamarádem(nebudu jmenovat),a kousek od jeho bydliště byla velká akce,tak jsme se tam jeli podívat,bylo tam hodně moc lidí,vytvařely se kolony,zácpy,a toho jsem já využil ale to až za chvili,mezitím jsme koukaly jak hrají kapely,a kupovaly alkohol,a hlavně jsem koukaly na holčičky,jak se krásně smály a jsou štastné,měl jsem z toho velkou radost a už jsem si myslel že den bude končit a my se vrátime domu,ale furt jsme pily a koukaly na ty holčičky, a v tom jsem udělal nejvetší hloupost mého života,usoudil jsem že když jsou kolony,a nedá se skoro procházet,tak když některé holčičce budu sahat na zadek,že si toho nikdo nevšimne,ano nevšiml ale i tak, vůbec to ode mne nebylo „čestné“ ani ze žádné stranky nijak přijatelné,neuvědomil jsem si že jsem té holčičce mohl nějak ublížit,i když ji to třeba „nedošlo“ tak se mohlo stát že si toho někdo z lidí všimne,a takle udělám problemi jak sobě tak i jejím rodičum,ale hlavně jsem mohl sbusobit problémi te holčičce,hlavně psychické,jeto už týden ale i přesto mám těd stoho „depku“,třeba v čera jsem byl na srazu a něco jsem tam naznačil a jistě to pro mne nebyla dobrá vizitka,a i muj kamarád to řekl,ale nijak mě neomlouvá co jsem provedl,věřte či ne je mi to hodně líto a již bych nic a nikdy už neprovedl,kéž bych nic takového neprovedl,stydím se zato a je mi to moc a moc líto, a ještě bych se chtěl moc omluvit lidem co byli na srazu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi mensi je hezci za příspěvky (celkem 2):
Kasz, Fx100d
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Omluva a Přiznání

Nový příspěvek od ksoft »

Hele jednou sem to již psal alkohol je nepritel pro pedaka medzi detmi...
Predvidat to musiš no nic stalo se a jak pišeš nemnelo by se to opakovat.
Poučil ses a to je dobře..
Uživatelský avatar
Nick
Registrovaný uživatel
Bydliště: mezi dětmi
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Láska je největší dar...
Příspěvky: 63
Dostal: 1 poděkování

Re: Omluva a Přiznání

Nový příspěvek od Nick »

Obdivuju Tě, že dokážeš o tom psát.
Omluva se jistě přijímá.
Je dobré o tom vědět a je dobré, že i ostatní, kdo to čtou si z toho mohou vzít ponaučení.
Díky moc za Tvoji upřímnost v příspěvku.

Nick
Nejkrásnější na světě je dětský smích :-)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluva a Přiznání

Nový příspěvek od Kasz »

Odpověděl jsem oběma zde v Tomiho vlákně: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=1248#p1248
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1059
Dal: 383 poděkování
Dostal: 709 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluva a Přiznání

Nový příspěvek od Fx100d »

Odpovím zároveň tobě i Tomimu. Oba jistě víte, že vás tu pochvala za takovou věc rozhodně nečeká, ale na druhou stranu nadávky ode mě by byly celkem k ničemu. Pojďme se ale podívat, co byla chyba a jak se takové chybě příště vyhnout.

První věc je alkohol. Je to látka, která i v malém množství dokáže dost zamávat s naším úsudkem a odbourává tzv. zábrany. Zkrátka člověk přestává přemýšlet a začíná jednat spíše pudově. To u většiny lídí pomáhá, lidé se méně stydí a mohou navazovat kontakty s potencionálními partnery. U pedofila je však alkohol velmi nebezpečná věc. Myslím, že u vás dvou sehrál hlavní roli, ale nebylo to jen alkoholem.

Druhá věc je, že na akci kde je spousta dětí jdete dva, to by bylo samo o sobě v pořádku, ale v kombinaci s alkoholem je to dost nebezpečné i vzhledem k vaší nezkušenosti. Rád bych věděl, kdo z vás dvou to začal, nikoliv však proto, abych znal viníka, protože vinu nese i ten, co se přidal a neřekl tomu druhému "Hele, tohle dělat nesmíme."

Když to tak shrnu, řekl bych k tomu, aby si všichni pedofilové dávali pozor na každý drobný faktor, který nějakým způsobem zvyšuje riziko. Nejen alkohol, ale i jiní lidé nás mohou ovlivňovat a ač třeba neúmyslně nás strhnout špatným směrem. Alkohol by pedofil měl konzumovat jen v případě, že nebudou přítomny děti, popřípadě pod dozorem někoho, kdo to o něm ví a ohlídá ho. Pokud už jsem pod vlivem alkoholu a dostane se dítě do mé blízkosti, snažím se mu vyhýbat a nevšímám si ho. Pokud se budou chtít členové naší komunity scházet mezi sebou, měli by automaticky ke druhému přistupovat také kolegiálně. Máme si navzájem pomáhat. Nemám rád, když někdo napíše, že pedofil musí s pedofilií bojovat, protože některé její projevy mohou být pro děti i prospěšné, ale částečně je pravda, že s některými projevy bojovat musíme. Daleko jednodušší je vidět chyby cizí, než ty své, proto bychom měli druhému spíš pomoci překonat touhu po něčem nevhodném, než se k němu přidat.

Nakonec Vás oba ale přeci jen pochválím a to za odvahu to sem napsat a omluvit se.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Tomi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nejkrásnější na světě je dětský smích
Příspěvky: 106
Dal: 2 poděkování
Dostal: 7 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluva a Přiznání

Nový příspěvek od Tomi »

Ahoj
Tak kdo s tím začal... No abych pravdu řekl tak asi já. Nejsem jsi stoprocentně jistý, ale z větší části si myslím že jsem to byl já. Byla to chyba poučil jsem se. Alkohol mezi děti nepatří. A já tu opravdu nejsem od toho abych dětem ubližoval (protože tím ubližuji i sobě) jsem tu proto abych dětem pomáhal. A budu se snažit už nic takovímhle spůsobem nezkazit.

Jirkovi moc děkuji že také napsal svůj názor a zároveň i děkuji celému kolektivu že mě nijak nezavrhly a neodsoudily.

Ahoj Tomi
Co je malé to je hezké.... Néé, co je menší je ještě krásnější ..
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluva a Přiznání

Nový příspěvek od Kasz »

Napsal jsem text, který patří oběma, je dostupný ve vedlejším vlákně:
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=2122#p2122
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
mensi je hezci
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Když jsou okolo mě děti štastné,ja jsem nejštastější
Příspěvky: 26
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Omluva a Přiznání

Nový příspěvek od mensi je hezci »

Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Omluva a Přiznání

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Zamykám téma pro přehlednost. Ostatní reakce pište zde.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host