Dojmy z pochodu Prague Pride

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
Monika
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Výkřik do tmy: „Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.“

— Romain Rolland
Příspěvky: 76
Dal: 31 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Monika »

Radim píše:
Homosexualita je jednou z normálních variant lidské sexuality, my to spolu můžeme v ložnici rozjet naplno a nikdo nepřichází k ůhoně. Homosexualita je varianta lidské sexuality, pedofilie je nemoc. A nepište mi,že jste si to nevybrali - to já vím - píšu to proto aby jste viděli ten rozdíl: NENÍ MENŠINA JAKO MENŠINA!
Radime řada homosexuálů vykazuje parafílii pedofílie, takže jak s tím pak budete zacházet? homosexuálové ano, ale ne homosexuální pedofilové ? a heterexuálové se mohou účastnit vaší akce (já jakožto heteresexuálka jsem tam byla loni s heterosexuálním kamarádem, který před tím podstoupil psychoterapii kde se zbavoval homofóbie), ale nesmí tam být heterosexuání pedofilové ?

už vám to tu lidé psali, máte společné téma coming outu, protože i homosexuální a bisexuální a dokonce i asexuální cítění je odlišné od většinového (heterosexuálního) natož kdy je sexuální orientace provázená nějakým druhem parafilie - tam je vyjít s barvou ven skutečně velmi těžké
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Radim píše:Chcete vstřícnost, ale sami empatii absolutně postrádáte. Vaše stigma ulpívá i na LGBT lidech, a je vám to naprosto jedno(to je to o čem jsem psal v prvním příspěvku). Říkáte, že máte stigma neprávem a že se poklesků vůči dětěm nedopouštíte. Ovšem co jsem si prohlédl tu vaši diskuzi, tak jsou mezi vámi tací, kteří mají škraloup (takže veřejnost kapánek lakujete).
Opravdu jste na tom tak špatně, že si nemůžete dovolit ani to nejmenší stigmátečko a ani trochu se nemůžete podělit o prestiž s těmi, kdo jsou na tom ještě hůře než vy? Stává se vám třeba, že příslušník vaší komunity je ve 13 letech absolutně zmaten, protože z dvou sexuální orientací, o kterých ví, na něj nepasuje ani jedna? Nám ano!
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Radim

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Radim »

Když jste schopní zakládat rodiny a mít partnerský vztah s dospělým. Proč prostě nezapomenete na to že máte choutky i na děti a máte potřebu to sdělovat veřejnosti?
Já jsem 100% gay, kdyby mi sedla na klín Miss World - nepostaví se mi. Čili druhá varianta k tomu být oteřený gay by bylo hrát asexuála. (nerad bych byl nepochopen - JSEM SE SEBOU ABSOLUTNĚ SPOKOJEN A KDYBYCH SI MOHL VYBRAT, TAK V PŘÍŠTÍM ŽIVOTĚ BUDU ZASE GAY) :D

Citace:
Hmm, my to rozjet s dětmi nemůžeme. To ale pořád nic nedokazuje. Zdá se mi, že moc zdůrazňujete sex. Ale jen o sexu erotická orientace přece není...Je to i tom, do koho se člověk zamiluje, a pro koho třeba člověk pak chce dobro. Víte, Markétku miluji, už 6 let, od jejích 10ti let. Máme spolu pěkný vztah. Její mamka o mé orientaci i o tom, že jsem se do její dcery zamiloval, ví. Ví také, že poslední věc, kterou bych si přál, je s ní souložit. Mluvíte o "normálnosti", ale to ještě není kritérium, podle kterého bychom měli posuzovat chování druhých lidí. Posuzovat bychom měli podle činů - zda nějaké jednání druhému člověku ubližuje nebo nikoliv. Markéta by se mnou asi jen stěží chtěla kamarádit, kdybych jí nějak ubližoval.


No kamarádství, no problem, ale proč teda lezete na festival sexuálních menšin, když chcete jen kamarádit?

Před 21 lety tomu tak ale nebylo, že? Homosexualita byla do roku 1992 dle MKN také nemoc. A najednou není. To je trochu zvláštní, ne?

To je kvůli tomu, že my to spolu můžem rozjet v ložnici, jak už jsem psal... Holt ten kdo to sestavoval asi to taky vztahoval k sexu.

Omlouvám se, ale neodpustím si ještě poznámku: homosexualita byla ve zdejších psychiatrických léčebnách "léčena" ještě na přelomu osmdesátých a devadesátých let. Ve velké části světa je za nemoc považovaná pořád. Čili, i na Vašem místě bych byl raději zdrženlivější v tom posílat někoho za doktory či psát, že nějaké menšinové erotické cítění je nemoc, protože jak si mnoho homosexuálů zažilo (a někde stále zažívá) na vlastní kůži, tak někdy jsou lidé posíláni za sexuology i bez objektivních důvodů. Ono totiž také platí, ne každý pedofil (vlastně takových je jen menšina) má se svým ovládáním takové problémy, aby odbornou pomoc potřeboval.


Ano byla, vím o tom. Nuže napsal jsem to proto, že ve vašem prolášení bylo, že chcete aby vám někdo pomohl a řekl jak máte žít - to já nemůžu, protože nejsem odborník a tak jsem vás na ně odkázal. Nic víc v tom nehledejte...

Helča: tak ne jenom podle mě ... nakonec i podle vás - sami jste tu napsali ty rozdíly ... já si už připadám jak zaseknutá deska...

že jsem nepocopil o co vám jde... Pochopil jsem, že vám jde o něco jiného, než gayům, lesbám, bisexuálům a transsexuálům (hlavně těm prvním a druhým) A neříkejte, že ne - sami jste mě těmi rozdíly teď zasypali. Takže si udělejte svůj festival nebo co chcete...

Dokážete si představit kolika náctiletým gayům, kteří ještě nemají pořádně za sebou ani vnitřní commingout jste pekelně zatopili? Řekněte... hádám, že vás to vůbec netankuje... Vždyť máte i rodiny a žijete normálním životem, jenom máte tajnou fantazijní líbůstku, kterou nesmíte a neplánujete realizovat, ale potřebujete ji troubit do světa a zrovna na gay průvodu.

Jste sobci.
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Troper »

To je bohuzial moderna LGBT komunita. Z boja o slobodu a rovnopravnost sa stal boj o to, ako "najnormalnejsie" moze pred "slusnymi hetero ludmi" vypadat.
Uživatelský avatar
Radim

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Radim »

Gabriel Svoboda píše:
Radim píše:Chcete vstřícnost, ale sami empatii absolutně postrádáte. Vaše stigma ulpívá i na LGBT lidech, a je vám to naprosto jedno(to je to o čem jsem psal v prvním příspěvku). Říkáte, že máte stigma neprávem a že se poklesků vůči dětěm nedopouštíte. Ovšem co jsem si prohlédl tu vaši diskuzi, tak jsou mezi vámi tací, kteří mají škraloup (takže veřejnost kapánek lakujete).
Opravdu jste na tom tak špatně, že si nemůžete dovolit ani to nejmenší stigmátečko a ani trochu se nemůžete podělit o prestiž s těmi, kdo jsou na tom ještě hůře než vy? Stává se vám třeba, že příslušník vaší komunity je ve 13 letech absolutně zmaten, protože z dvou sexuální orientací, o kterých ví, na něj nepasuje ani jedna? Nám ano!
Z určitýho úhlu pohledu jsem na tom hůř než vy. Vy pokud jdete se svou dětskou platonickou láskou po ulici za ruku, čumí na vás někdo divně? řekne vám někdo něco? Ztěží - každý si myslí, že jste bratr\otec\strýc\děda (podle věku). Náhodou to vím, protože když mi bylo tak deset párkrát jsem "si vyrazil" (bože :DDD) s jedním pánem, kterýho jsem potkal když jsem blbnul venku. Nosil u sebe takovou kabelu, kde měl časopisy o vesmíru, přírodě atd... a taky dalokohled co mi vždycky pučil a já díval po okolí (on se asi mezi tím díval na mě). No k ničemu hroznýmu nedošlo (i když jsem nechápal proč je se mnou takovej kámoš) jediný místo kde se mě dotknul byly moje záda, když mě roztláčel na kole (ne že bych se nedokázal rozjet sám) :DDD A NIKDY OPAKUJI NIKDY NIKDO SE NA NÁS KŘIVĚ NEPODÍVAL - TENHLE PROBLÉM VY NEMÁTE !!! MY ANO (dalši rozdíl) - proto taky Prajd je určitě pro spoustu gayů a leseb místo kde poprvé dostanou odvahu ... pak příjdou domů a netu článek "pedofilové na pridu" ... PRÁSK!!!

už chápete o čem celou dobu mluvím????
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Kasz »

Radim píše:JSEM SE SEBOU ABSOLUTNĚ SPOKOJEN A KDYBYCH SI MOHL VYBRAT, TAK V PŘÍŠTÍM ŽIVOTĚ BUDU ZASE GAY
Já jsem se sebou také absolutně spokojen a neměnil bych. Odborně se tomu říká egosyntonní sexuální orientace. Čili jako Vy jste egosyntonní gay, já jsem egosyntonní pedofil. Podle MKN egosyntonní pedofil není nemocný, to píše i prof. Petr Weiss na 10. straně v Úvodu své knihy Sexuální deviace. Doporučuji touto knihou alespoň zalistovat. Zřejmě ale teď oprávněně zapochybuji, že byste tuto knihu někdy vůbec vzal do ruky a na zmiňované straně otevřel.

Radime, nepochopil jste vůbec nic, diskuze s Vámi nemá cenu. Mějte se hezky a přeji Vám (i ostatním Vašim případným LGBT kamarádům, kteří zastávají podobný názor), abyste třeba jednou v životě vyznával i jiné hodnoty, než "my jsme normální, protože s tím, na koho je naše sexualita zaměřená, to můžeme v ložnici rozjet". Myslím si, že o rozjíždění čehokoliv v ložnici erotická orientace primárně není. Váš názor je jiný, neberu Vám ho, ale právě proto již nemá cenu diskutovat, nikam dál bychom se nepohli. Mojí životní hodnotou totiž, narozdíl od Vás, NENÍ rozjíždět v ložnici cokoliv s objektem, na který je moje sexualita zaměřena.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Radim

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Radim »

používáte účelové argumenty. já jsem tolerantní a liberál a i vzheledem ke své zkušenosti popsané v předcozím příspěvku vím, že se to nemusí zvrtnout ... ale prostě vy byste měli vědět, že na prajdu jste absolutně mimo mísu.
I když je fakt, že celej průvod je podivnej kočkopes mezi karnevalem a manifestací. Já myslím, že by to mělo být úplně bez transparentů a jenom karneval v kostýmech... kdo namá kostým může být divák...

No nic, jak vy serete na mě, já seru na vás, mějte se jak chcete, zdar
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Kuba »

On asi každý má svou představu, jak má a může takový průvod vypadat. Asi Radime trochu chápu, jak to myslíš a vnímám ten pohled ve smyslu, že nám nepřeješ nic špatného, ale byl bys rád, kdybychom měli vlastní pochod (třeba se zoofilama :D) a ne spolu s LGBT. Snad tomu rozumím, ale příliš s tím nesouhlasím, zvlášť když tématem tohoto pochodu byl coming out a náš "příspěvek" tak z mého pohledu vůbec mimo mísu nebyl. Ale názory se na to samozřejmě mohou různit, tvůj pohled je jiný, respektuji to a je mi líto, že naši malou účast bereš negativně. A to šlo z naší strany opravdu jen o malou účast a i těch zmínek v médií o naší účastí je jen strašně málo ve srovnání s tím, kolik se psalo celkově o Prague Pride a o LGBT.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Radim

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Radim »

OK, takže právě jsem dočetl nejenhomo.cz a chci se omluvit za tu včerejší erupci hněvu ... holt jsem trošku cholerik...

Přeju všechno dobré
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Kasz »

Děkujeme a přejeme také všechno dobré! :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Jednorozec »

Člověk by řekl, že někdo kdo si prošel odmítáním a opovržením okolí, bude vnímavější k podobně, či ještě více postiženým, ale zdá se že pořád platí bližší košile než kabát.
Souhlasím s tím , že za to asi dost může i to, že homosexuálové jsou dneska společensky "in" a zdaleka už nejsou tak utlačováni jako před pár desítkami let.
Ohledně toho jestli se na mě bude divně někdo dívat, když se povedu za ruku kluk s klukem , tak asi bude, ale stejně se člověk podívá i na tělesně postiženého, nebo vyzývavě oblečenou sexbombu, tohle je prostě přirozená reakce na něco neobvyklého a nikdy se nezmění.
Mimochodem Radime zkusil si se zamyslet jaké je to za celý život nemít možnost sexu s milovným partnerem? Jaké to je, když i jen obvinění z tvé sexuality tě obvykle zničí na celý život, jaké je to nesmět dát najevo lásku?
Ohledně toho, že dětská láska a my si nemůžeme být v partnerství rovni. Tak to je pravda, nemůžeme, pro nás je totiž ta 10letá slečna mnohem víc než my sami.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Kasz »

Jednorozec píše:... pro nás je totiž ta 10letá slečna mnohem víc než my sami.
Měla by být. Oni i mezi pedofily jsou lidé různí, včetně egoistů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
tojejedno
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Výkřik do tmy: Nikdy se nevzdávej a bojuj až do vítězství
Příspěvky: 47
Dal: 13 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od tojejedno »

Konečně jsme se dostal k tomu, abych zde napsal i svoje dojmy z pochodu Prague Pride.

Na počátku byl strach, strach z neznámého. Jak bude celá akce probíhat? Budou nějaký konflikty s odpůrci, nebo i se samotnými účastníky průvodu? Jak na nás budou účastníci reagovat, když na jejich otázky, ohledně našeho sloganu, budeme reagovat vyhýbavě a neurčitě? Hodně otázek a málo odpovědí.

Po zahájení samotného pochodu, my nějakou dobu trvalo, než jsem si na celí dav trochu zvykl a odvážil se rozdávat letáčky. Světe div se, ono to šlo. Obavy z konfliktů s odpůrci i účastníky pochodu se nenaplnili. Všichni se chovali velice slušně a přátelsky. Nedocházelo k žádným problémům ani výtržnostem. Málokterá akce s takovou účastí probíhá v tak příjemné atmosféře. Lidé se vzájemně seznamovali, bavili se a vyjadřovali si podporu. Naše masky se velice líbili, ale také přitahovali trochu víc pozornosti, než jsem čekal.. Na druhou stranu se masky líbili i dětem, které v průvodu šli, což bylo milé doladění už tak příjemné atmosféry. Jen škoda že i my jsme nemohli jít s barvou tak úplně ven a na rovinu všem říct, kdo jsme a proč se průvodu účastníme. Třeba se také jednou dočkáme.

Když dnes čtu některé články, co se objevují na internetu o pochodu Prague pride, nevěřím svým očím. Taková snůška keců, polopravd a překrucování, že to snad ani není možný. Z některých zpráv si říkám, kde že jsem to vlastně ten den byl? Protože jestli to, co prezentují je Prague pride, tak jsem se zcela jistě zmýlil a účastnil se něčeho úplně jiného. Nebo že by si snad samotní autoři článků spletli akci?

Naše účast na pochodu určitě splnila svůj cíl. Dokázali jsme přitáhnout pozornost veřejnosti i některých médií. Začalo se o problematice pedofilie alespoň troch mluvit. Návštěvnost webu nejenhomo ale i čepeku vzrostla a snad jsme některým lidem i otevřeli oči. Ukázali že problematika pedofilie není zas tak jednoduchá, jak na první pohled mnoha lidem připadá. Snad se nám i podařilo podchytit nějaké nové pedofily, kteří se díky nám dostanou k objektivním informacím a rozšíří náš web o svoje zkušenosti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi tojejedno za příspěvky (celkem 7):
Gabriel Svoboda, Helča, Kasz, simgiran, Monika, Kuba, Dan
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od simgiran »

tojejedno: Díky za sdělení zkušenosti, nechceš to dá jako článek na web? Možná akorát trochu dopsat úvod. Já chtěl napsat svůj pohled, ale spíš jsem se soustředil na komentování a tak. No, a s Danem jste to celkem pěkně shrnuli, tak možná ani není třeba.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Kuba »

Jako článek by to na hlavní stranu určitě patřilo, jen si zase nejsem jistý, nakolik lidí to tam čte. Možná by se daly zase odstranit ty zvýrazněné články, protože myslím, že většina pravidelných návštěvníků se už nepodívá pod ně dolů, zda nepřibylo něco nového.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Dan »

tojejedno: Díkec za tvůj pohled na věc a Prague Pride dalšíma očima, a zároveň s tebou zcela souhlasím. To že někdo ventiloval, ať v médiích nebo v diskuzích, zcela zkreslený pohled na věc, a leckdy spíš svoje vlastní rozbujelé fantazie o průběhu pochodu, s tím jsme mohli počítat, a bylo by to tak, ať bychom se zúčastnili nebo ne. Skvělých je těch pár trefných pohledů a diskuzí a těch několik, a nakonec zas ne tak málo, článků v médiích, které jsou objektivní.
Uživatelský avatar
tojejedno
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Výkřik do tmy: Nikdy se nevzdávej a bojuj až do vítězství
Příspěvky: 47
Dal: 13 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od tojejedno »

simgiran píše:tojejedno: Díky za sdělení zkušenosti, nechceš to dá jako článek na web? Možná akorát trochu dopsat úvod. Já chtěl napsat svůj pohled, ale spíš jsem se soustředil na komentování a tak. No, a s Danem jste to celkem pěkně shrnuli, tak možná ani není třeba.
Jejku ty jsi poznal, že jsem ten úvod patřičně zkrátil? Rád bych to upravil a třeba i trochu dodělal, jenže teď mám opravdu málo času.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Návštěvník »

jste psychicky naruseny mrdky
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Kasz »

Návštěvník píše: pátek 7. 8. 2020, 20:54:21 jste psychicky naruseny mrdky
Za to Vy jste psychicky zcela zdráv, jak je patrné z Vaší napsané zprávy. Gratulujeme! :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Zappart
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kiiax
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Mea culpa. Mea maxima culpa
Příspěvky: 298
Dal: 280 poděkování
Dostal: 276 poděkování

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Nový příspěvek od Kiiax »

Návštěvník píše: pátek 7. 8. 2020, 20:54:21 jste psychicky naruseny mrdky
Pořád lepší, než vulgární anonym, že. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kiiax za příspěvek:
Zappart
Nejhorší vlastností člověka je nikdy nepřiznat omyl.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů