Kaytlin M. (2004)

VIDEA slouží ke sdílení odkazů na volně dostupná videa, která vyhovují pravidlům komunity. Odkazy na videa zobrazující reálné osoby mohou obsahovat jedině osoby veřejně známé či na veřejnosti se prezentující, které jsou v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na videa osob, které nejsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující (tedy např. na videa z rodinných a školních alb aj.) a které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok narození daných osob, případně rok vydání zdroje videa, není-li bez pochybností zjevné, že se jedná o osoby starší 18 let.
  3. Videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití tagu VIDEO).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Kaytlin M. (2004)

Nový příspěvek od Daniel »

Prošel jsem celou sekci tohoto fóra, a byl jsem příjemně překvapen, na kolik talentovaných dětí jsem tady narazil. Nikde jsem tu ale nenašel moji oblíbenou zpěvačku. Tak si dovolím přidat několik videí.

Když byly Kaytlin čtyři roky, obdržela pozvání zůčastnit se soutěže "America's Got Talent". Po cestě autem do New Yorku se v její hlavě zrodil sen. Řekla rodičům, že by ráda viděla, jak na konci padá barevný déšť (tj. jak ve finále soutěže padají konfety). A hned také sklonila hlavu a modlila se jednoduchou modlitbu.

Kaytlin se sice nedostala do finále soutěže, v předposledním kole byla vyřazena, i tak se ale umístila mezi deseti finalisty. A při společném závěrečném vystoupení se na finalisty skutečně barevný déšť snesl. Její sen se splnil.

Vice se můžete dočíst třeba pod tímto videem http://www.youtube.com/watch?v=K2iIi-xphk4
Naposledy upravil(a) Mack dne sobota 16. 10. 2021, 12:20:08, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Kaytlin M.

Nový příspěvek od Daniel »

V pěti letech Kaytlin vydala album "You Were Meant To Be".


Z pozdějších písní, které jsem našel na youtube, se mi líbí píseň, kterou zpívala na pohřbu svého dědečka.

Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Kaytlin M.

Nový příspěvek od Daniel »

V šesti letech hrála Kaytlin jednu z hlavních postav ve filmu "The Search For Santa Paws". Z celého filmu se mi nejvíc líbí tato píseň.


Přiznávám se, že v závěru filmu jsem brečel. Vloni byl natočen druhý díl, příliš mě ale nenadchnul.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvek:
Wau
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Kaytlin M.

Nový příspěvek od Daniel »

A závěr si ještě dovolím dopsat něco osobního.

Na tuto dívenku jsem náhodou narazil před dvěma lety, když jsem na youtube hledal nějaké písně, a neskutečně jsem se zamiloval. Vlastně to je poprvé v mém životě, kdy jsem se zamiloval do zpěvačky. Nedávno oslavila deváté narozeniny. Pořád je velmi krásná. Když ji vidím, mám pocit, že život je zase o něco hezčí. A někdy mě při pohledu její tvář napadají melodie.

Jednou jsem měl sen. Ve snu jsem byl na palubě kosmické lodi na oběžné dráze Země (tehdy jsem se před spaním díval na StarTrek). Stál jsem u okna a fascinovaně hleděl na naši malou modrou planetu. A najednou vedle mne stála Ona. Tiše hleděla z okna a potom řekla: "How small seems to be earth". A já řekl: "When you see it from the space". A Ona: "And how big must be God". A já: "How great his everlasting grace". Pokračovali jsme a naše slova vytvářela věty a rýmy. Pak jsme se otočili k sobě a pohlédli si vzájemně do očí. A najednou jsem ve své hlavě uslyšel znít krásnou hudbu. Začala zpívat jako první. Přidal jsem se. Dívali jsme se jeden druhému do očí a zpívali píseň o naší krásné modré planetě. O Bohu, který tu krásu stvořil. O daru života, který jsme přijali, a kterého je potřeba si vážit a chránit jej.

A pak se stalo něco velice smutného. Probudil jsem se :-(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvek:
Kasz
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kaytlin M.

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

O Kaytlin M. jsem slyšel už dřív na CZGL fóru, ale díky moc za připomenutí. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Kaitlyn M.

Nový příspěvek od Plyšáček »

KAITLYN M. ( nar. 10.1.2004)

Úžasná americká zpěvačka, která potěší tím, že dlouho vypadá mladší, než je. :)
Začínám odkazem na vánoční píseň (začíná nám advent) Sleep Well Little Children (už ten název potěší každého peďáčka).
Už je tomu 6 let, co jsem si ji díky této písni tolik zamiloval.
A ten kabátek - přesně můj vkus (viz. příspěvek Líbivé oblečení pro děti).

Jinak největší odborník na Kaitlyn je samozřejmě Daniel (viz. i jeho avatarka).


 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Kaytlin M.

Nový příspěvek od Plyšáček »

Další úžasná vánoční píseň od Kaitlyn, rovněž z rozsvěcování vánoční stromku u Bílého domu v roce 2008.
Je tam tak sladká, v tom křesle. A pak jak si stoupne... Černoška zpívá taky dobře. A jde jim to spolu...

 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Kaytlin M.

Nový příspěvek od Daniel »

Když už sem Plyšáček dal vánoční píseň od Kaitlyn z Bílého domu, tak přidám ještě jedno video, ve kterém Kaytlin milým dětským způsobem říká, co se jí na vystoupení v Bílém domě líbilo nejvíc :D

Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů