Znásilnil čtrnáctiletou dceru, sedět ale nepůjde (Blesk.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Znásilnil čtrnáctiletou dceru, sedět ale nepůjde (Blesk.cz)

Nový příspěvek od MR_Xguard »


Jaroslav K. (41) z Prostějovska byl opilý a svedla ho sexuální touha - bohužel ke své vlastní, tehdy čtrnáctileté dceři. Hrozilo mu až deset let za mřížemi, odsouzen byl ale jen na tři s podmíněným odkladem. Jeho vážně nemocná manželka by totiž jinak skončila v ústavu.

Incident se odehrál loni v únoru nebo březnu. Muž jezdil vypomáhat své sestře do restaurace na Kroměřížsku. Ten den ale vypil několik piv a panáků. Protože nemohl usednout za volant, i s dcerou tam přespal.

Měli jen jednu přikrývku

K dispozici měli ale jen jednu přikrývku, proto spali na jedné pohovce. "Hladil mě na prsou a břiše. Říkala jsem ať toho nechá. Brečela jsem. Pak zajel pod kalhotky a zastrčil prst dovnitř," vypověděla poškozená, která skončila v dětském domově.

„Nikdy před tím a nikdy potom jsem se tak nechoval, nedovedu si to vůbec zdůvodnit. Nevím, co mě to napadlo. Byl jsem opilý,“ řekl obžalový. „Cítím se vinen a moc lituji toho, co se stalo,“ dodal.

Matka byla přesvědčena, že si dcera vymýšlí

Žena obviněného vypovídat odmítla, nevěřila, že se to stalo. Domnívala se, že si dcera vymýšlí, protože ji otec nechtěl pustit na výlet s kamarádkou.

"V rodině nikdy problémy nebyly, držela pohromadě. Manžel chodí na čtyři hodiny do práce a po zbytek dne se o mě stará. Vaří, nakupuje a vozí mě do nemocnice na kapačky," uvedla manželka, která trpí roztroušenou sklerózou.

Do vězení nešel, manželka by skončila v ústavu

Podle soudní znalkyně se ale událost opravdu stala, mohlo k ní však přispět i vyzývavé a a svádivé chování poškozené. Soud muži snížil trest pod dolní hranici, tedy na tři roky s pětiletým podmíněným odkladem.

„Trest by v tomto případě neměl dopad na něho, ale na manželku. Dcery se o matku starat nemohou a musela by žít v ústavu,“ vysvětlil předseda senátu Radomír Koudela. Odsouzený se vzdal odvolání a přijal i nařízenou protialkoholní ambulantní léčbu.



Co to je jako za soud? Když znásilní "vlastní dceru" (byť v opilosti), tak ho do vězení nepošlou? Ale kdyby to byl pedofil, tak mu dají minimálně 2 roky? A co kdyby pedofil se opil a znásilnil dospělou ženu a rovnou vlastní matku, to taky nepůjde do vězení? Kam ten svět spěje?

pozn.: vím, že je to bulvár, ale prostě tohle mě dostalo. Proboha, co je to za soudce?
Uživatelský avatar
Nick
Registrovaný uživatel
Bydliště: mezi dětmi
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Láska je největší dar...
Příspěvky: 63
Dostal: 1 poděkování

Re: Znásilnil dceru. Do vězení nepůjde.

Nový příspěvek od Nick »

No to si snad děláte srandu. Je toto vůbec možné??? Timto způsobem se za chvilku dostaneme to hodně hluboký a černý pr... Ten soudce snad nemá rozum...no toto je k neuvěření. Kam se to ten svět řítí.....:´(
Nick :|
Nejkrásnější na světě je dětský smích :-)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Znásilnil dceru. Do vězení nepůjde.

Nový příspěvek od Kasz »

V článku se píše:Hladil mě na prsou a břiše. Říkala jsem ať toho nechá. Brečela jsem. Pak zajel pod kalhotky a zastrčil prst dovnitř.
Nesmíte číst jen nadpisy. Za jedno šáhnutí mezi nohy mi podmíněný trest vzhledem k dalším okolnostem (kvůli manželce, která by jinak skončila v ústavu) připadne v pořádku.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Znásilnil dceru. Do vězení nepůjde.

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Já jsem to četl celé. I tak s ohledem na tresty jiných mi to příjde málo. Kdyby u něj diagnostikovali pedofilii, tak by hned šel na rok.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Znásilnil dceru. Do vězení nepůjde.

Nový příspěvek od Kasz »

MR_Xguard píše:Kdyby u něj diagnostikovali pedofilii, tak by hned šel na rok.
Nemáš pravdu, viz např.:

Spokojenost s podmíněným trestem byla patrná ve tváři 32letého vedoucího Martina Štěpánka z Křenovic na Vyškovsku, kterého ve čtvrtek potrestal Okresní soud ve Vyškově za pohlavní zneužívání 20 měsíci vězení s podmíněným odkladem na 4 roky. K tomu musí absolvovat ambulantní ochranné léčení.

Vše si vysloužil za to, že v letech 1993 až 2003 osahával a nutil k orálnímu sexu chlapce ve věku 9 do 13 let, kteří byli členy oddílu Tuláci, který vedl. "K trestné činnosti došlo buď v jeho bydlišti nebo na akcích oddílu, a to po celé republice. Na některých chlapcích prováděl felaci, některé jen hladil na těle a genitáliích," uvedla v obžalobě státní zástupkyně.

Mladý muž, který měl v obci dobrou pověst a velmi dlouho nikdo nedokázal uvěřit, že by se něco takého mohlo stát, se ke všemu přiznal a připustil, že se mu mladí chlapci líbí. Při jeho výpovědi a výslechu poškozených či svědků vyloučil senát veřejnost, aby ochránil pověst dnes již dospívajících či dospělých mladých mužů.

Současně však nikdo nedokázal pochopit, že se obžalovanému celých 10 let dařilo úchylku tajit.

Bývalá přítelkyně objevila jeho sbírku fotek

Případ se policii podařilo odhalit díky družce obžalovaného, která zcela náhodou objevila v jeho nočním stolku fotografie mladých mužů ve spodním prádle a také našla diář, ve kterém si zapisoval všechny své kontakty a měl tam i poznámky, kdy a s kterých z chlapců měl sexuální kontakt.

Podle znalců je Martin Štěpánek člověkem, který trpí vrozenou deviací homosexuální pedofilie, kterou lze léčbou utlumit nebo vyléčit. Proto se znalci shodli na tom, že jeho pobyt na svobodě není nebezepčný, pokud se bude léčit. "Obžalovaný byl ohrožen sazbou od 2 do 10 let, ale protože vše doznal a spolupracoval při objasnění, uložili jsme mu podmíněný trest s ochranným léčením," dodala předsedkyně senátu Lenka Kalová. Rozsudek je pravomocný, protože se státní zástupkyně i obžalovaný vzdali práva na odvolání.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Znásilnil dceru. Do vězení nepůjde.

Nový příspěvek od Fx100d »

Kasz píše:
MR_Xguard píše:Kdyby u něj diagnostikovali pedofilii, tak by hned šel na rok.
Nemáš pravdu, viz např.: http://www.novinky.cz/krimi/65169-vedouci-prijal-trest-za-zneuzivani-deti.html
Tak novinky se zase předvedly:
V článku se píše:Podle znalců je Martin Štěpánek člověkem, který trpí vrozenou deviací homosexuální pedofilie, kterou lze léčbou utlumit nebo vyléčit.
Tak to jsem netušil, že se dá pedofilie léčbou i vyléčit. :|

Jinak když blesk napíše znásilnil, tak se nejspíš jen podíval a když napíše vlastní dceru, tak jestli to náhodou nebyl dědeček a ještě k tomu nevlastní. Asi tak beru info z Blesku. Ti, co tu tvrdí, že je soudce *censored* , si neuvědomují, že soudce má daleko více a věrohodnější informace o případu, než se dozví čtenář Blesku. Samozřejmě, že Blesk to napíše tak, že soudce pustil největšího grázla na světě. Napadlo někoho, že to obvinění mohlo být smyšlené a matka s dcerou se tím například mstily za něco, jako je prochlastání úspor či něco podobného? Bez nahlédnutí do spisu odmítám jakékoliv spekulace, že soudce rozhodl nesmyslně.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Creepy

Re: Znásilnil dceru. Do vězení nepůjde.

Nový příspěvek od Creepy »

A není jedno jestli měl nebo neměl diagnostifikovanou pedofílií?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Znásilnil dceru. Do vězení nepůjde.

Nový příspěvek od Kasz »

Creepy píše:A není jedno jestli měl nebo neměl diagnostifikovanou pedofílií?
Jedno to není. Soud se snaží (v ideálním případě) nahlédnout na spáchaný skutek ze všech možných stran a hledá příčiny, proč k trestnému jednání došlo. Pokud budeme chápat případnou pedofilii jako nemoc, může soud její zjištění brát jako polehčující okolnost. Může ovšem také nařídit ústavní sexuologickou léčbu. Např. nemá smysl, aby soud nařídil ústavní sexuologickou léčbu někomu, kdo je v sexuální oblasti zcela "v normě". Čili důležité to je především z hlediska možného dalšího postupu a nápravy pachatele. Jinak je to samozřejmě jedno, jestli ubližuje člověk, který je a nebo není pedofil - o ublížení se bude jednat v obou případech.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů