Seznam přednášek o pedofilii

Zapojení komunity do osvětových či jiných aktivit, jako jsou např. přednášky a jiné projekty mimo účasti na Prague Pride, natáčení Danielova světa a projektu Parafilik.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Seznam přednášek o pedofilii

Nový příspěvek od Kasz »

Se svolením Mgr. Karla Žáka zde uvádím seznam jeho přednášek, referátů a jiných aktivit - na většině z nich veřejně vystoupil Jiří Fx100d, jednou též MR_Xguard, Kuba a Daniel Kubec, jako morální podpora se pak některých přednášek účastnil i Efix. Rozhovorů pro Český rozhlas 6 a Český rozhlas Plus se pak osobně zúčastnili Jiří Fx100d a Efix.

19. září 2009 - Pedofilie - referát (s vystoupením Jiřího Fx100d a účastí Efixe), 17. kongres k sexuální výchově, Pardubice. Dostupné na internetu: http://www.planovanirodiny.cz/view.php?cisloclanku=2009110101
25. únor 2010 - Pedofilie - referát (s vystoupením Jiřího Fx100d a účastí Efixe), XXII. Bohnické sexuologické dny, Praha.

27. duben 2010 - Pedofilie, 2x přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d) pro studenty oboru Výchova ke zdraví, Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity, Brno
28. duben 2010 - Pedofilie, přednáška - záskok místo MUDr. Fifkové (s vystoupením Jiřího Fx100d), 6. konference o sexuálním a reprodukčním zdraví, Hradec Králové
24. září 2010 - Život a pocity nekriminálních pedofilů - kvalitativní kazuistika, referát (s vystoupením Jiřího Fx100d), 18. kongres k sexuální výchově, Pardubice. Dostupné na internetu: http://www.planovanirodiny.cz/view.php?cisloclanku=2011022102 (s. 201-209)
12. listopadu 2010 - Pedofilie, přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d), Náchodské mezioborové dny, Náchod
6. prosince 2010 - 8. konference o sexuálním a reprodukčním zdraví, pasivní účast Jiřího Fx100d, Praha
22. února 2011 - Pedofilie, přednáška v rámci Celostátní odborné konference Výchovy ke zdraví, Střední zdravotnická škola Jaselská, Brno
25. února 2011 - Život a pocity nekriminálních pedofilů - kvalitativní kazuistika, referát (s vystoupením Jiřího Fx100d), XXIII. Bohnické sexuologické dny, Praha
22. března 2011 - Pedofilie, 2x přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d) pro studenty oboru Výchova ke zdraví, Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity, Brno
14. dubna 2011 - Zaostřeno na občana: Drtivá většina pedofilů nechce ubližovat - zatratíme je, nebo jim pomůžeme? Relaci (s vystoupením Jiřího Fx100d) moderuje Lucie Vopálenská, Český rozhlas 6, Praha. Dostupné na internetu: http://www.rozhlas.cz/cro6/tipy/_zprava/879109, odkaz pro stažení: http://media.rozhlas.cz/_audio/2311140.mp3
4. května 2011 - Pedofilie, přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d) pro studenty předmětu Lidská sexualita, Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy, Praha
28. června 2011 - Pedofilie a psychické zdraví jejích nositelů, aneb věnujeme dostatek pozornosti lidem, kteří u sebe objeví sexuální deviaci? Přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d a účastí Efixe) v rámci konference Škola a zdraví 21, Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity, Brno
24. září 2011 - "Pedofilie" v médiích, referát (s vystoupením Mr_Xguard), 19. kongres k sexuální výchově, Pardubice
10. února 2012 - Pedofilie, referát (s vystoupením Jiřího Fx100d), 5. moravský regionální kongres k sexuální výchově, Olomouc
23. února 2012 - "Pedofilie" v médiích, referát (s vystoupením Jiřího Fx100d), XXIV. Bohnické sexuologické dny, Praha (zpráva o průběhu BSD v Lékařských listech)
8. března 2012 - Zaostřeno na občana: Pedofilové sobě, rozhovor (s účastí Jiřího Fx100d a Tomáše Efixe) pro relaci Zaostřeno na občana, moderuje Lucie Vopálenská, Český rozhlas 6, Praha. Dostupné na internetu: http://www.rozhlas.cz/cro6/tipy/_zprava/pedofilove-sobe--1028870, odkaz pro stažení: http://media.rozhlas.cz/_audio/2576207.mp3
16. března 2012 - Pedofilie, přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d) pro studenty oboru Výchova ke zdraví, Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity, Brno
18. dubna 2012 - Pedofilie, přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d) pro studenty předmětu Lidská sexualita, Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy, Praha
27. dubna 2012 - Pedofilie - jedno velké tabu? - beseda (s Jiřím Fx100d), Fórum výchovy ke zdraví, Benešov u Prahy
13. září 2012 - Život a pocity nekriminálních pedofilů - výsledky kvantitativního výzkumu 2012, referát (s vystoupením Kuby), 20. kongres k sexuální výchově, Pardubice
11. října 2012 - Pedofilie - referát (s vystoupením Jiřího Fx100d), 6. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie Sexuality VI a 10. ročník slovenskej konferencie o sexualitě, sexuálnom zdraví a sexuálnej výchove, Bratislava
12. října 2012 - Pedofilie - přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d) v rámci semináře Aktuální témata výchovy ke zdraví, Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity, Brno
21. února 2013 - Život a pocity nekriminálních pedofilů - výsledky výzkumu 2012, XXV. Bohnické sexuologické dny, Praha
15. března 2013 - Pedofilie, 2x přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d) pro studenty oboru Výchova ke zdraví, Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity, Brno
27. března 2013 - Zaostřeno: Nekriminální pedofilové a vnímání pedofilie, moderuje Lucie Vopálenská, Český rozhlas Plus, Praha. Dostupné na internetu: http://www.rozhlas.cz/plus/zaostreno/_zprava/nekriminalni-pedofilove-a-vnimani-pedofilie--1192125, odkaz pro stažení: http://media.rozhlas.cz/_audio/2856805.mp3
15. května 2013 - Pedofilie - přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d) pro studenty předmětu Lidská sexualita, Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy, Praha
29. května 2013 - Pedofilie - jedno velké tabu? - beseda (s Jiřím Fx100d), seminář Dítě v krizi, Zlín
20. září 2013 - Co pedofily nejvíc trápí? - referát (s vystoupením Daniela Kubce), 21. kongres k sexuální výchově, Pardubice
26. a 28. listopadu 2013 - Pedofilie, 2x přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d) pro studenty oboru Výchova ke zdraví, Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity, Brno
28. ledna 2014 - Co se skrývá pod pojmem pedofilie - přednáška a diskuze (s vystoupením Jiřího Fx100d) pořádaná queer sdružením Charlie při Karlově univerzitě, Praha
22. února 2014 - Život a pocity nekriminálních pedofilů - výsledky výzkumu 2012, 6. moravský regionální kongres k sexuální výchově, Olomouc
27. února 2014 - Reakce (nejen) médií k účasti pedofilů na Prague Pride 2013, XXVI. Bohnické sexuologické dny, Praha
20. března 2014 - Pedofilie a prevence pohlavního zneužívání dětí ze strany pedofilně zaměřených osob, Výbor pro práva dítěte Rady vlády pro lidská práva, Strakova akademie, Praha
30. dubna 2014 - Pedofilie - přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d) pro studenty předmětu Lidská sexualita, Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy, Praha
21. dubna 2015 - Non-Criminal Pedophiles - přednáška a workshop (s vystoupením Jiřího Fx100d), 29th EFPSA Congress, Srní
29. dubna 2015 - Pedofilie - přednáška (s vystoupením Jiřího Fx100d) pro studenty předmětu Lidská sexualita, Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy, Praha
20. dubna 2016 - Pedofilie - přednáška (s vystoupením Jana Forsta) pro studenty předmětu Lidská sexualita, Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy, Praha
Naposledy upravil(a) Kasz dne pondělí 23. 5. 2016, 15:08:55, celkem upraveno 25 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Kuba
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Seznam přednášek o pedofilii

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Co k tomu dodat? ČEPEK skutečně není jenom web, jak si mohou návštěvníci myslet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MR_Xguard za příspěvek:
Pavel1
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam přednášek o pedofilii

Nový příspěvek od Kasz »

MR_Xguard píše:Co k tomu dodat? ČEPEK skutečně není jenom web, jak si mohou návštěvníci myslet.
Já bych to okomentoval takto: Konečně je vidět jedna z hlavních aktivit ČEPEKu. A jedním z dalších konkrétních produktů snažení Fx100d je domluvená spolupráce se sexuology v rámci zdejší internetové poradny. A do budoucna uvidíme, co ještě naše aktivity dál přinesou - minimálně se (snad) můžeme těšit na "příručku pro pedofily", tedy jakýsi "návod", jak žít s pedofilií. Doposud žádná taková kniha neexistuje.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam přednášek o pedofilii

Nový příspěvek od Kasz »

V seznamu výše jsem doplnil nové přednášky a rozhlasové pořady. V sekci audiovizuálních děl založím novou sekci pro rozhlasové pořady. Už jich bylo několik, takže myslím, že si samostatnou sekci zaslouží.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam přednášek o pedofilii

Nový příspěvek od Kasz »

Doplněny proběhlé přednášky a besedy z ledna a února 2014. Pokud byste měli zájem se o přednáškách a besedách dozvědět s předstihem, můžete vstoupit do VIP skupiny ČEPEK (např. zaplacením příspěvku na provoz webu: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=44&t=748), ve VIP skupině ČEPEK jsou veškeré veřejné aktivity agitovány s předstihem.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam přednášek o pedofilii

Nový příspěvek od Fx100d »

Vyhrabal jsem staré video z BSD, tak jsem jej vložil přímo do seznamu přednášek. *popcorn*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvky (celkem 2):
Mack, pbd
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host