Trochu lásky ... (lyrika a próza)

VLASTNÍ TVORBA slouží ke sdílení vlastní tvorby uživatelů – povídek, črt, básní, písní, kreseb, případně i fotografií a videoklipů zobrazujících veřejně známé osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání vlastní tvorby uživatelů.
  2. Je přísně zakázáno vkládání tvorby, která je sexuálně explicitní či provokativní.
  3. V případě, že je v rámci vlákna uvedeno audiovizuální dílo zobrazující reálnou osobu, musí se jednat o osobu, která je veřejně známá či na veřejnosti se prezentující a která je v současnosti starší 18 let (narozena do r. 2003 včetně). Fotografie, obrázky a videa je zároveň možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Trochu lásky ... (lyrika a próza)

Nový příspěvek od radoslav »

Vyznanie

Vďaka tebe je život inenzivnejsi,
plnší, príjemnejší,
či už si blízko ,alebo ďaleko
Najlepšie je ak si po ruke, ale ak si ďaleko
aj tak si stále pri mne a môžem na teba myslieť
zaujímať sa o teba počuť ta, pišať si s tebou zbožňovať a milovať.
No keď som s tebou tvoja prítomnosť niečo zmení vyjde slnko, vzduch je čistejší a je v ňom náhle akosi viac života , obloha je pre mňa zrazu jasnejšia a noc tmavšia.
Stretnutia s tebou sú ako príchod domov. Cítim sa v bezpečí a nemusím si kryt chrbát
„Som tu v bezpeci“ vravym si lebo ma más rad.... Milujem ta

Dobrý priateľ

Vieš kto je priateľ? Poviem ti
Je to človek pri ktorom sa nebojím byt sám sebou.
Naše priatelsvo a láska ma zvláštnu schopnosť všímať si naše prirodzene
láskavé normálne JA – no zvyšok sveta je pohoršený nad naším nevhodným správaním
Sú chvíle keď sa potrebujem niekomu zdôveryt a podeliť o rôzne tajomstva keď potrebujem aby sa so mnou niekto tesil a to sú chvíle keď potrebujem teba
ako tvoj priatel neprahnem po bohatstve čí kráľovskom dare.
Chcem len pri tebe sedieť aby si ma mohol držať za ruku ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi radoslav za příspěvky (celkem 4):
Mathias8, Wydra, Jeremy, Filip
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Trochu lasky ....

Nový příspěvek od radoslav »

Pre XXX

Najkrajšie vyznanie lásky…. strašne som plakal… dnes . Mi došlo, že to nie je len fyzická príťažlivosť?. Vieš, čo hrali v rádiu? Našu pesničku a ja som čakal, že Ťa aspoň nachvíľu uvidím nikde tu za dverami že prídeš. Keď si odchádzal,v Pondelok začalo krupobitie… Ked si bol so mnou pozeral som sa na Teba, keď si spal a bol som šťastný, že si ma videl ako prvého keď si sa zobudil. To, čo som Ti povedal do očí, toľko citu, toľko úprimnosti a zároveň beznádeje, som ešte nikomu nepovedal. Na tých pár dní, čo sme spolu nikdy nezabudnem. Keď si mi povedal, že sa k Tebe nikto takto nechoval, neveril som Ti a zároveň som Ťa ľutoval. Ale viem, že si nemal dôvod klamať, takže si mi ešte viac učaroval. Jednoducho sa Ťa nedokážem vzdať... Tak niečo ako si ty ma v živote nestretlo, a neviem, či ma ešte stretne, ale každopádne Ti za všetko budem vďačný až do smrti, láska.
Čo na Tebe milujem? To, ako sa smeješ, dýchaš, hovoríš, kašleš, mrkáš, Tvoje oči, uši, pery, tvár, nos, znamienko, bol by som schopný naučiť sa celú Tvoju anatómiu….
Milujem Tvoju nerozhodnosť, panovačnosť, tvrdohlavosť. Chcem dýchať rovnaký vzduch, chcem sa smiať z rovnakých vtipov, chcem prežívať Tvoje pocity s Tebou, chcem byť s Tebou, jedine s Tebou.
Mohol by som to písať celý život….MILUJEM ŤA!!! ĎAKUJEM TI.
Tito uživatelé poděkovali autorovi radoslav za příspěvky (celkem 3):
Mathias8, Myš, Jeremy
Uživatelský avatar
MattyS
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: "Mikyyyyyy" neboli první, co zařvu uprostřed noci po probuzení z noční můry ... Snad se má teď dobře ale říkal sám "budeš mi chybět"
Příspěvky: 6
Dostal: 5 poděkování

Re: Trochu lasky ....

Nový příspěvek od MattyS »

Je to nádhera a ačkoli mluvíš jiným jazykem (není až tak jiný přiznejme si :D) tak ti plně rozumím a mám stejné štěstí jako ty a přeji ho každému kdo si ho zaslouží :)
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Trochu lasky ....

Nový příspěvek od Jeremy »

Vďaka za tvoje príspevky. Pri prvom príspevku sa mi zlepšila nálada, pri druhom som sa už culil ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti