Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Tony »

Všiml jsem si tady na fóru jenom pár lidí, kteří mají uvedeno, že se jim líbí chlapci i dívky. Máte to opravdu tak, že nedokážete jednoznačně říct, které pohlaví vás přitahuje víc? Že vás obecně chlapci i dívky přitahují stejně? Sexuálně i emočně?

A pro ostatní - říkají vám něco děti nepreferovaného pohlaví? Přitahují vás sexuálně? Dokážete k nim prožívat silnější citovou náklonnost? Nebo vás vůbec nezajímají?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Kasz »

Mám pocit, že jsme o tom už někde mluvili. Myslím si, že to je u každého individuální. Mně se kromě dívek líbí i někteří kluci, a docela i některé kluky mám rád a přirostli mi víc k srdci, protože třeba i já jsem jim přirostl víc k srdci. Mám jednoho takového kamaráda u známých, letos chodí do 6. třídy, moc si rozumíme, vždycky se na mě těší a já na něj taky.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od MarkM »

Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Mathias8 »

Milujem holčičky. Pritahujú ma emočne aj sexualne. Viac emočne. Vždy sa mi páčili a páčia. Žeriem na nich úplne všetko. Mám veľa kamarátok. Ale spozoroval som na sebe nedávno, že sa mi tuším páčia aj niektorý chlapci.
Ale je to ojedinelé vdakabohu Zatial čo dievčatká sa mi páčia skoro všetky chlapci ojedinele. Neviem či to je tým, že majú v sebe niečo dievčenké čo sa mi páči alebo či je to detskost. Ja si to nechcem priznať a ani si to nikdy nepriznám. Keď vidím nejakého malého chlapca, ktory ma zaujal som presvedčeny že sa mi skutočne nepáči lebo ani nechcem aby sa mi páčil. Ja som si zvykol na dievčatká a predstava že aj chlapci ma desi. Mám z toho strach.

Uvediem priklad napr: 10 000 dievčatiek- z toho ma sexualne a emočne pritahuje 9 990(lebo niektoré dievčatka sa mi nepáčia.. skratka nie su moj typ)
10 000 chlapcov z toho sa mi pačia 3-4 (teda aspon si myslím, že sa mi páčia, ale aj tak si to nepriznam, lebo nechcem aby sa mi páčili)
Uživatelský avatar
Makrak
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Příspěvky: 22
Dal: 28 poděkování
Dostal: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Makrak »

Nevím... většina kutíků mě spíš vytáčí... :D
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Tony »

MarkM píše:Něco podobného se řešilo tady: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=538
No jo, já jsem věděl, že tady takové téma bylo, jen se mi nepodařilo ho najít, asi jsem slepej. Tak nechám na vás, jestli to třeba budete chtít sloučit.
Mathias8 píše:... Neviem či to je tým, že majú v sebe niečo dievčenké čo sa mi páči alebo či je to detskost. Ja si to nechcem priznať a ani si to nikdy nepriznám. Keď vidím nejakého malého chlapca, ktory ma zaujal som presvedčeny že sa mi skutočne nepáči lebo ani nechcem aby sa mi páčil. Ja som si zvykol na dievčatká a predstava že aj chlapci ma desi. Mám z toho strach.

Uvediem priklad napr: 10 000 dievčatiek- z toho ma sexualne a emočne pritahuje 9 990(lebo niektoré dievčatka sa mi nepáčia.. skratka nie su moj typ)
10 000 chlapcov z toho sa mi pačia 3-4 (teda aspon si myslím, že sa mi páčia, ale aj tak si to nepriznam, lebo nechcem aby sa mi páčili)
V tvém příspěvku mě zaujaly dvě věci. První je ten poměr, že se ti líbí prakticky všechny holčičky. To mi připadá přinejmenším zvláštní.
A další věc, že se tak znepokojuješ tím, že se ti občas zalíbí i nějaký kluk. Podle mě není dobře v sobě tyhle pocity potlačovat, nepřiznávat si je, pak nikdy nebudeš vědět, na čem seš. Neviděl bych v tom problém, zvlášť jestli se ti to stává tak výjimečně.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Mathias8 »

Tony píše:V tvém příspěvku mě zaujaly dvě věci. První je ten poměr, že se ti líbí prakticky všechny holčičky. To mi připadá přinejmenším zvláštní.
A další věc, že se tak znepokojuješ tím, že se ti občas zalíbí i nějaký kluk. Podle mě není dobře v sobě tyhle pocity potlačovat, nepřiznávat si je, pak nikdy nebudeš vědět, na čem seš. Neviděl bych v tom problém, zvlášť jestli se ti to stává tak výjimečně.
Proč myslíš zvláštný? Nie tak uplne. Nechcel som aby to vyznelo tak, že sa mi páčia uplne všetky a ja vyzniem ako nebezpečny objekt pre deti... Páčia sa mi dievčatka vo veku od 4 do 12 rokov. A myslel som to tak..možno som to trošku prehnal s tymi číslami len som chcel povedať, že na každej je niečo inšie pekné. Každá je pekná iným sposobom. Tým nemam na mysli že som do každej ktorú vidím. Niektore sa mi nepáčia, pretože nie su moj typ ale svojím sposobom su pekné. To je zlozite u mna, lebo sam sa neviem poriadne vyjadriť k tomu :)

No jo lenže mne sa nikdy nepáčili chlapci(stále dúfam, že nepáčia)
To čo cítim k dievčatkám necítim k chlapcom. Dievčatká vnímam inak ako chlapcov. ´Páčia sa mi dievčatka a uplne všetko čo je dievčenské oblečenie, chodza, úsmev, vlasy, postava, zadok...proste všetko kdežto u niektorých chlapcov iba tvár a postava nič viac...

Možno že sa mi páčia niektorý chlapci iba fyzicky (lebo necítim nič sexuálne) zatiaľ čo dievčatka emočne, sexualne a fyzicky. Fakt neviem. Možno že to je u mna takto...
Naposledy upravil(a) Mathias8 dne neděle 10. 11. 2013, 0:03:45, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Tony »

Mathias8 píše:Proč myslíš zvláštný? Nie tak uplne. Nechcel som aby to vyznelo tak, že sa mi páčia uplne všetky a ja vyzniem ako nebezpečny objekt pre deti... Páčia sa mi dievčatka vo veku od 4 do 12 rokov. A myslel som to tak..možno som to trošku prehnal s tymi číslami len som chcel povedať, že na každej je niečo inšie pekné. Každá je pekná iným sposobom. Tým nemam na mysli že som do každej ktorú vidím. Niektore sa mi nepáčia, pretože nie su moj typ ale svojím sposobom su pekné. To je zlozite u mna, lebo sam sa neviem poriadne vyjadriť k tomu :)
Protože mně připadá krásná, nebo nějakým způsobem přitažlivá, asi jen menšinová část dětí, ať už holek nebo kluků. Taky to neumím moc dobře popsat, ale spousta holčiček "není můj typ".
Zároveň často vnímám, že se mi nějaký kluk líbí, prostě mi připadá hezký. Možná něco jako "chtěl bych být jako on, kdyby mi bylo deset". :) Je hodně znát, že se radši bavím s klukem, který se mi líbí - u dospělých mi na tom tolik nezáleží. Zároveň klukům asi víc rozumím a když nějakého blíž poznám, dokážu si k němu vytvořit dost silný vztah a těšit se na něj třeba i víc než na holčičku, ke které nemám tak blízko. Možná je to tím, že se ke klukům dostanu daleko častěji než k holkám, nevím.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Myš »

Tak to také zkusím dát dohromady.

Kutíci jasně vedou z hlediska sexuálního, z hlediska emočního tak velký rozdíl mezi pohlavími není. Ale jsem asi vybíravější. Vyjádřit to po vzoru Mathiase, došel bych k číslu cca 8000 kutíků z 10 000. V dolní a horní hranici mého preferenčního věku méně.

Sexuální přitažlivost k dívkám se blíží nule. Ale jejich emoční svět mi blízký, i když si zrovna nehrají s autíčky nebo s míčem :) I jim dokážu být kamarádem, ve výjimečných situacích i více, než některým kutíkům.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Silesia »

Tak já teda s holkama vůbec neumím v preferenčním věku by mě holka nepritahovala vůbec, zatím co kutik Uaaa. Kutikovi rozumím, pro kutika dycham nesnesu když pláče nebo když mu nerozumím. Jsem vybiravy i u kutiku ale u holek bych musel asi hledat hodně dlouho
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od radoslav »

jednoznačne kutík...
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od malou »

Ja miluji holcicky a to i po sexualni strance.Do kluku bych se nemohl zamilovat ani snema mit neco sexualniho.Ale jinak je mam rad jenom jako kamarady.

Ale uz se stalo v mem zivote ze po mne kluci jely a to i po sexualni strance.Fakt NEKECAM.A kdybych dal tenkrat souhlas,tak by i mezi nama k necemu doslo.Si rikam,jestly nejsem na to nespravne pohlavy(teda na holcicky) :D

Ne,ted vazne.Mozna kdybych byl zenska tak bych byl na chlapce.Dokonce kdyz jsou deti dost oblecene tak ani clovek nepozna,jestly je to holcicka nebo chlapec.

Abych to teda shrnul,laska po psychicke ci phyzicke strance,dvou osob stejneho pohlavy me nepritahuje,asi nejaky blok v hlave.Ale kdyz nekdo ma takove city,tak proti tomu vubec nic nemam.
Uživatelský avatar
corniis

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od corniis »

Taky se teda přidám se svým...

Já jsem z těch, kteří opravdu asi "nedělají rozdíly". Určitá vybíravost tam je - u obou pohlaví - ale to je jen mizivé procento. Nedávno se mě kamarád zeptal, jak že to mám s tou bisexualitou (o preferenci dětí neví) a sám jsem se přistihl při myšlence, že to asi nedokážu ovládat a spíš je to "o náladě", což je ve výsledku samo o sobě ještě méně říkající, než kdybych to řekl jinak. Možná na tom něco i bude.

Co se týče sexuální/emoční roviny, je to úplně stejné. Jelikož mám já samotné problém s pohlavím, pravděpodobně to bude i tím. Dokážu vplout (nehledejte v tom dvojsmysl, bylo to první slovo, co mě dnes ráno napadlo a až po přečtení celého jsem si uvědomil, jak hloupě to asi působí) tam i tam, cítím stránky všech aspektů - (rozumně, obou stran) a možná bych se nazval takovým psychologickým (?) hermafroditem.
Uživatelský avatar
corniis

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od corniis »

kvetak píše:Tedy ty jsi uhodil hřebíček na hlavičku. Jako bisexuální pedofil jsem pořád přemýšlel jak to v tomto mám, preferenčně u mě vyhrávají holky ale měl jsem období kdy mě přitahovali i kluci cca. 2 roky jsem koukal jen na kutíky.(a bavil hlavne s Bl to pod nickem It) Prostě je to podle nálady i když co mám vlastního kluka a ten mě "smrdí" tak ztrácím o kutíky zájem.....Takže ti děkuji, že jsi mě to pomohl trochu objasnit!
Whoa! Vůbec jsem nečekal nějakou takovou reakci, ale rozhodně nemáš, zač. :)
Uživatelský avatar
tdnka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Výkřik do tmy: "Children of the future age,
Reading this indignant page,
Know that in a former time
Love, sweet love, was thought a crime. (...)"
(William Blake - A Little Girl Lost)
Příspěvky: 280
Dal: 61 poděkování
Dostal: 78 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od tdnka »

Právě tohle si teď řeším. Je to vážně už nuda - furt nějaký nový coming-outy :D . Takže to radši moc neřeším, už mne fakt nebaví se nimrat ve svý sexualitě. Je to i docela vtipné, fungoval jsem zde fóru jako milovník děvčátek a fascinovaně o nich psával ...A hlavně jsem za něj považoval. Od jara, kdy jsem s tím šel ven, jsem měl potvrzeno i vědeckými metodami:-)- tím slavným přístrojem, že se mi líbí i děti. A taky dospělé ženy.Řekl jsem si, věda nelže, a asi to docela sedí. Tudíž v mé duši vládl heterosexuální klid a mír , a to přesně až do doby, kdy na podzim, po půl roce, jsem se rozhodl panu doktorovi ukázat a jen tak nezávazně pokecat. Nu, a jelikož na jaře, při tom, kdy se probíral můj výsledek na falografu, se mnou byla i přítelkyně, pan doktor pouze konstatoval jistou reaktivitu na děti, ale moc jsme se v tom nevrtali. Spíš jsme si lebedili, že mi tam vyšly i ženský a zdravý párový sex:-)
A tak, když jsem se až po půl roce dozvěděl, že ty děti, na něž nejvíce reaguji jsou kluci, *wall* byla to docela švanda.
Zvláštní je, že když to řekl, nijak mne to vlastně nepřekvapilo. Já to samozřejmě vím...
Neboť si samozřejmě pamatuji, že v období probouzení mé sexuality to byli malí kluci. A zároveň velké holky, tedy holky mého věku - takže puberťačky:-)Jenže malí kluci o něco více. O dost více. Vlastně už tehdy začala celoživotní rozpolcenost: touha po hlubokém vztahu s ženou a zároveň to věčný koukání po malejch dětech!

Samozřejmě si pamatuji, že..... když jsem chodil do osmé, byl jsem rok zabouchnutej do žáčka třídy páté..
Člověk samozřejmě nezapomene první lásku...Leda, že by ji chtěl trochu vytěsnit.

Na holčičky se mi to nějak přesmyklo cca v mých 16 - 17ti letech.

Myslím, že existuje názor, že bisexualita neexistuje, že se jedná buď o potlačovanou homosexualitu nebo experimentování. Možná, že jsem začal koukat po holčičkách, poněvadž mi to přišlo "normálnější" zůstat na hetero- straně a nekomplikovat to:-) Nevím.

Jisté je však to, že v případě holčiček a chlapců jde o dva naprosto různé světy.
Nelze tedy říci, že pedofila přitahují obě pohlaví proto, že si jsou vlastně dost podobná, že třeba jemný hoch má vlastně dívčí rysy apod..Jde fakt o jiné světy. Můj vztah ke klukům tehdy kdysi dávno byl silně citový i erotický. A hlavně jiný než má pozdější a vlastně ještě současná posedlost děvčátky.

Pomalu docházím k názoru, že v době, kdy jsem své sklony tajil a nepřijímal a nešlo příliš o city ke konkrétní bytosti, ale spíš o ventilaci jistých sklonů ve fantazii a později u počítače.O posedlost a náruživost, zkrátka o sex. A nyní, když tak přemýšlím, řekl bych - holčičky jsou jistě hezčí - líbí se mi skoro každá. Proto jsem se asi zvrhl tímhle směrem. Je to takové samozřejmější. Po klucích jsem do nedávna tolik nekoukal. Věděl jsem, že si snimi líp rozumím, ale holčička byl ideál. Ale teď se mi to nějak mění...Jen proto, co jsem se o sobě dozvěděl od nějaké mašiny:-) Trapné... :D

Nu což, PŘEDEVŠÍM A hlavně se hodlám podržet skutečnosti, že moje historie i vyšetření potvrzuje, že jsem i na dospělé ženy, tedy gynekofil, jak se říká na Čepeku! :D

Ale tipnul bych si, že pokud se někdy v životě ještě zakoukám do dítěte....dost možná to bude chlapec.
A dost už. Už mne ty věčný coming-outy nebavějí!!!
*bye*
Tito uživatelé poděkovali autorovi tdnka za příspěvky (celkem 4):
MarkM, simgiran, Tony, Daniel
Uživatelský avatar
Tony
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 205
Dal: 51 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Tony »

tdnka: Pěkný příspěvek, trochu mě to i pobavilo, musím přiznat. :D
tdnka píše:Myslím, že existuje názor, že bisexualita neexistuje, že se jedná buď o potlačovanou homosexualitu nebo experimentování.
Já v tom případě asi taky ještě experimentuju a nevím, u čeho zakotvím... B)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tony za příspěvek:
tdnka
Uživatelský avatar
tdnka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Výkřik do tmy: "Children of the future age,
Reading this indignant page,
Know that in a former time
Love, sweet love, was thought a crime. (...)"
(William Blake - A Little Girl Lost)
Příspěvky: 280
Dal: 61 poděkování
Dostal: 78 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od tdnka »

tdnka: Neboť si samozřejmě pamatuji, že v období probouzení mé sexuality to byli malí kluci.

http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=26&t=2760
No jo, pamatuji si, že když byl premiérován tenhle seriál, asi tak rok před Plyšákem, tak jsem byl tím chlapcem fascinován.
Nu a když jsem se podíval sem: http://www.csfd.cz/tvurce/45369-pavel-mang/, zjistil jsem, že jsme de facto stejně staří:-)) Jestli ještě nakonec nejsem gay!!! :D :D

No to asi ne. Protože se mi líbí tak, jak v tom seriálu metá kozelce, ...i dnes :[

http://www.csfd.cz/film/71596-bylo-nas-pet/
Jo a tady koukám, že ta povedená adaptace Poláčkovy klasiky měla premiéru 1994. A já si pamatuji, že jsem ještě tehdy měl radši mladýho Bajzu spíš než tu žábu z cukrárny...To je skvělé, jak se televizní generace může zpětně zorientovat ve vývoji své sexuality pomocí české seriálové tvorby! Díky pane Filip, díky pane Smyczek :D :D
Uživatelský avatar
fenix

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od fenix »

Mě se celkově nejvíc líbí holčičky v rozmezí 4-12 let a nejzajímavější jsou tak kolem 11ti let, ale je to hrozně indivduální. Záleží nejen na vzhledu, ale i na chování.
Maličký děti jsou všechny (obě pohlaví) roztomilý u nich je to hlavně citový.
Co se týče kluků, taky je mám rád, hlavně mladší, ale je to jiný cit než k holčičkám. Do kluka se nezamiluju jako do holčičky a vůbec jsem s holčičkama mnohem raději. Někteří mě přitahují i sexuálně. V realite spíše vyjímečně, něco jiného je to na fotkách, kde na mě nazí kluci zhruba od těch 3 do 11 let působí dost sexuálně.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Daniel »

Musím uznat, že i kluci, zvláště ti menší, mohou být krásní. V oddíle mám na starosti jednoho předškolního věku, a ten je tak neskutečně sladký, že někdy mám pocit, že zavřít ho do cukřenky, mohl bych si jím posypat bábovku. A ze všech dětí se na něj těším nejvíc.

Ale to je všechno. Kluci mě sexuálně nepřitahují a představa mazlení se s nahým klučinou ve mě vyvolává odpor. A když jsem byl na sexuologii na vyšetření, při obrázku nahého chlapce nebo dospělého muže jsem se jen znuděně koukal na obrazovku. Zato nahé ženy jsem si se zájmem prohlédl. Tedy až na tu s vyvinutým poprsím. A při obrázku nahé šestileté holčičky se mi srdce rozbušilo tak, že jsem cítil, jak mi krev pulsuje na spáncích.

Do kluka bych se také nebyl schopen zamilovat a komunikace s chlapci je pro mě v jistém smyslu nudná. Když se třeba předškoláka zeptám na oblíbenou hračku, odpoví autíčko a umlkne. Zato holčička řekne, že má plyšového medvídka kulíška, ten má za kamaráda fenky Elišku a Alenku, ti se kamarádí s koníčky a koníčci se zase kamarádí s medvídkem, a pokud bude holčička sdílná, tak vám popíše celou společenskou strukturu hraček. A holčičky taky mají o mnohem hezčí fantazii. Hned si je o čem povídat a člověk má nápady na písničky. Pro chlapce bych písničku asi dohromady nedal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvek:
efix
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
tdnka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Výkřik do tmy: "Children of the future age,
Reading this indignant page,
Know that in a former time
Love, sweet love, was thought a crime. (...)"
(William Blake - A Little Girl Lost)
Příspěvky: 280
Dal: 61 poděkování
Dostal: 78 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od tdnka »

daniel píše:......někdy mám pocit, že zavřít ho do cukřenky, mohl bych si jím posypat bábovku. A ze všech dětí se na něj těším nejvíc.
:D tys básník, ne já!!

Do kluka bych se také nebyl schopen zamilovat a komunikace s chlapci je pro mě v jistém smyslu nudná. Když se třeba předškoláka zeptám na oblíbenou hračku, odpoví autíčko a umlkne. Zato holčička řekne, že má plyšového medvídka kulíška, ten má za kamaráda fenky Elišku a Alenku, ti se kamarádí s koníčky a koníčci se zase kamarádí s medvídkem, a pokud bude holčička sdílná, tak vám popíše celou společenskou strukturu hraček. A holčičky taky mají o mnohem hezčí fantazii. Hned si je o čem povídat a člověk má nápady na písničky. Pro chlapce bych písničku asi dohromady nedal.
Ale, upřímně - není to tím, že holčičku fascinovaně posloucháš, visíš ji na rtech, v sedmém nebi, zatímco chlapečka odbudeš stylem - "hm, no jo, auto... Hezký, no." ? :D
Děvčátka možná mají, jak píšeš, lepší vhled do sociologie hraček :D ...ale, co do fantazie, tak to se musím kluků hlasitě zastat!!! Nevím, zda jsou klučičí fantazie "hezké", jak píšeš ;D ale vím, že to správný bojový nadšení a pirátskou loď v pokoji či indiánskou prérii mezi pískovištěm a sušákem na prádlo, středověké hradby na zídce s květináčema atd atp.... to s klukem vykouzlíš teda mnohem snadněji než s holkama:-) Ty stejně chtějí jenom většinou princezničit a v případě napadení konkurenční pirátskou bandou či nepřátelskými rytíři jsou vesměs k ničemu. Až na čestné výjimky, které v šermu nezaostávají :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů