Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
fenix

Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Nový příspěvek od fenix »

Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu (aktualne.cz)
Jihočeští kriminalisté v sobotu večer obvinili dvaadvacetiletou matku z pokusu o vraždu dcery. Podle policie ji chtěla v pátek večer usmrtit fridexem v jogurtu. Otec dítěte zavolal včas záchrannou službu. Lékaři jihočeské nemocnice a dětské hemodialýzy nemocnice v pražském Motole dívce zachránili život.

Ženě hrozí až výjimečný trest, řekl mluvčí policie Jiří Matzner.

"Žena měla v pátek večer podat své dceři předškolního věku - a to s úmyslem ji usmrtit - vysoce nebezpečnou látku fridex. Smrtící tekutinu smíchala s jogurtem a podala dceři. Incident zaznamenal otec dítěte, který zavolal zdravotnickou záchrannou službu," uvedl Matzner.

Dívka utrpěla zranění na vnitřních trávicích orgánech. Během soboty byla převezena na specializované pracoviště Pediatrické kliniky motolské nemocnice. Podle mluvčí nemocnice Pavlíny Dankové byl stav mladé pacientky velmi vážný. Poté co podstoupila dialýzu, se její stav podařilo stabilizovat a nyní je mimo ohrožení života.

:(
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Fridexová matka číslo dvě. :(
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jak takové svinstvo tu ženskou vůbec může napadnout? když si představím jak se o to dítě stará od mrněte...
Uživatelský avatar
fenix

Re: Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Nový příspěvek od fenix »

Dívka otrávená jogurtem zůstává v nemocnici, matka šla do vazby (idnes.cz)
Českobudějovický soud poslal do vazby matku, která se pokusila otrávit svou tříletou dceru jogurtem, do něhož namíchala nemrznoucí směs pro automobily. Dívka leží ve vážném stavu v nemocnici v pražském Motole. Rodina má ještě ročního chlapečka.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Nový příspěvek od malou »

Proc tu malou,roztomilou holcicku,nemuzu vychovavat ja.Dal bych ji vsechno co by si prala.Diteti by se nemelo ublizovat.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Nový příspěvek od MR_Xguard »

malou píše:Proc tu malou,roztomilou holcicku,nemuzu vychovavat ja.Dal bych ji vsechno co by si prala.Diteti by se nemelo ublizovat.
Já bych jí raději dal vše, co potřebuje, než co si přeje. Rozmazlená holka je na zabití, věř mi. Pardon z OT
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Zas je lepší dávat dítěti lásky moc (--> rozmazlit ho) než málo. Správná míra se odhaduje těžko.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Nový příspěvek od Jednorozec »

Příliš ho rozmazlit není dobré. Nejsem si jistý jak moc to může zkazit charakter, ale určitě ho to připraví dost mizerně do života.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Nový příspěvek od fenix »

Prostě jsem to tam cmrndla, popsala matka otravu dcerky fridexem (idnes.cz)
Českobudějovický soud projednává obžalobu 23leté Anny J., která podle spisu chtěla otrávit dceru fridexem v jogurtu. Za namíchání a podání smrtícího koktejlu tříleté dívce hrozí ženě až 20 let vězení. Holčička pokus o vraždu přežila díky včasné pomoci lékařů, které zavolal otec.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Nový příspěvek od fenix »

Matka přidala dceři fridex do jogurtu, soud jí uložil 12 let vězení (idnes.cz)
Českobudějovický soud uložil dvanáct let vězení 23leté ženě, která dala tříleté dceři do jogurtu fridex. Soud ženě navíc nařídil ústavní léčbu, dceři má zaplatit 50 tisíc korun a zdravotní pojišťovně 97 tisíc.

Obžalované hrozilo za pokus o vraždu na nezletilém dítěti 15 až 20 let. Státní zástupkyně požadovala trest na nižší hranici sazby, s tím že senát trest snížil pod sazbu nesouhlasila a na místě se odvolala.

"Mám za to, že pro mimořádné snížení dány podmínky nejsou. Okolnost, že obžalovaná se tohoto jednání dopustila na vlastním dítěti, je na zvážení. Je potřeba, aby k tomu zaujal názor vyšší soud," uvedla po skončení jednání státní zástupkyně Dagmar Šimáková.

Soud přihlédl k tomu, že vražda nebyla dokonaná. "Sice na jejím nedokonání neměla přímou zásluhu, ale v momentě, kdy na ni manžel udeřil, řekla co provedla. Pokud by chtěla, mohla tvrdit, že v pití nic nebylo," vysvětlil soudce Ondřej Vítů, proč senát nakonec zvolil mimořádně snížený trest.

Uživatelský avatar
fenix

Re: Matka se pokusila zabít malou dceru fridexem v jogurtu

Nový příspěvek od fenix »

Vrchní soud zvýšil na 15 let trest ženě, která dala dceři do jídla fridex (idnes.cz)
Odvolací soud o tři roky zvýšil trest třiadvacetileté ženě z Českých Budějovic, která dala tříleté dceři do jogurtu fridex. Matka si tak ve vězení odpyká 15 let. Vrchní soud také zrušil ochranné léčení obžalované, prý není na místě. Dítě lednový útok přežilo díky rychlému zásahu otce a lékařů.

Vrchní soud nyní uložil patnáct let, trest tak zvýšil na spodní hranici sazby. Předseda soudu Jiří Lněnička souhlasil s kvalifikací činu, ale odmítl polehčující okolnosti. „Útok směřovala proti zranitelnému cíli, a to vlastnímu dítěti, které obžalované plně důvěřovalo,“ uvedl Lněnička. Žena prý navíc nejednala v afektu, ale s rozvahou a v plném vědomí.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů