Koupená láska (povídka)

Místo pro sdílení vlastní tvorby uživatelů - povídky, básně, písně, kresby, fotografie, videoklipy aj. (Na tento web není vhodná ani psaná či kreslená pornografie!)
Uživatelský avatar
Nexferseus
Nový člen
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Příspěvky: 9
Dal: 4 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Koupená láska (povídka)

Nový příspěvek od Nexferseus »

Koupená láska

Kdy jsem tě viděl poprvé? Bylo to u kina, stála jsi tam sama, smutná že nemůžeš jít na film. I v tom šeru jsem poznal že jsi okouzlující,trocha rizika jedno zeptání a šly jsme spolu. Film byl, krátký , alespoň pro mne, při rozloučení jsi mi věnovala úsměv tak krasný že měsíc musel ustoupit. To bylo v zimě,do jara jsem toulal kolem kina zda tě znovu nezahlédnu a budu moct ti zase pomoci abych byl v tvé blízkosti. Byl Květen,teplo lákalo pryč z města a obchodě plno lidí a jen jedna pokladna. Kdo to tam ve předu brzdí? Jaké štěstí že jsem se podíval dopředu. Malé prosmyknutí a k tvému nákupu jsem nejen doložil 110korun ale taky rohlíky a minerálku. Lidé neprotestovali, hlavně že jsem šly a uvolnila se cesta k pokladně. V denním světle jsi byla jak bytost z jiného světa. Dlouhé černé vlasy byly v rozporu s tvou světlou pletí a oči byli jak studánky ve kterých jsem se topil. Krátka procházka parkem a pak už domů. Ne k tobě nebo ke mě, viděli jsme se teprve podruhé.Domluva na kino příští týden mi byla hojivou mastí na ty měsíce bez tebe. Týden se vlekl, byl jak měsíc přesto den K nadešel a já na tebe čekal připraven. Popcorn, Cola, vše co jsi si přála, nejdůležitější je pro mě tvá spokojenost. Po kinu návštěva bufetu a rozlučka už před tvým domovem. Zítra tě vyzvednu a pojedeme do aquaparku,jen se cestou musíme stavit koupit ti plavky.

Výlet byl super, v tech nových plavkách jsi byla úžasná a ano i šaty k nim šly. Jsi velmi klidná a spořádaná, nejraději jsi byla ve vířivce a v páře. Když už nějaká akce tak trochu plavat na toboganu jsi byla jen jednou a stačilo. Obdivovala jsi jak umím skákat do vody, nesmála jsi se když jsem něco zkazil, dala jsi mi další a další pokusy tě překvapovat dalšími kousky. Když jsme byli naposledy ve vířivce přitulila jsi ke mě a dala mi pusu. Kdybych neseděl tak se asi utopím, pocit štěstí mě pohltil. Přitiskl jsem tě k sobě ještě více a dala jsi mi druhou.

cesta z pátky byla tichá, až před koncem jsi se rozpovídala. Výměna čísel s tím že to musíme někdy zopakovat. ještě zastávka na benzínce a dobití tvého mobilu a už jsi doma. Další dva měsíce jsme se viděli téměř denně. Vylety, kino, bowling, sauna, restaurace. Občas jsi přišla i ke mě domů, ale nikdy ne přes noc.O tomhle náš vztah nebyl. Obdivoval jsem tě jako bohyni, byla jsi mou múzou a opět jsem začal skládat básně. Vím že bez konců nejsou nové začátky ale to pěkné trvá tak krátce.Nejdříve ta pomatená SMS která obsahovala jen změti znaků a pak tvé nedostavení se na schůzku. Cestou k tobě přemýšlím co se ti asi stalo, možná chřipka a rozbitý mobil, když ty chytrý jsou tak poruchový, navíc člověk neví co si o něm ten mobil muže myslet ale prodavač nám,tedy nejvíce asi mě, vysvětloval že nic nehrozí. Hlavní dveře otevřené, projdu tedy přímo do patra a k tvému bytu. Zaklepání a ticho. Před druhým, silnějším, pokusem mě odradil rachot klíčů. ve dveřích stál chlap, neptal se, věděl kdo jsem a koho hledám. První zleva, druha zprava a ty další nevím.

Probral jsem se před tvým domem,asi mě pak odnesl, byla už noc. Při pokusu vstát jsem zjistil že mě nenesl ale nejspíše táhnul. Koukám na telefon kolik je hodin a bliká mi tam zpráva: "Nech ji být, nebo skončíš hůř!" Mě neodradí počkám 5let nebo i 8 až do tvých 18narozenin, pak ti nebude moct bránit. Utečeme spolu, koupím ti cokoliv si budeš přát jen když budeš se mnou.První pokus povídky která neobsahuje násilnosti. Nebráním se připomínkam nebo navrhům na lepšího popisu osoby. Šlo my o myšlenku.
Uživatelský avatar
kredenc
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Malý príbeh o láske:

5 ročné dievčatko príde za svojim veľkym bratom a pýta sa ho "čo je to láska". Ten jej odpovie: "Láska je keď si každe ráno zoberieš z mojej školskej tašky čokoládu a ja si ju aj napriek tomu stále dávam na to isté miesto."
Příspěvky: 118
Dal: 25 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Koupená láska (povídka)

Nový příspěvek od kredenc »

Tak o takomto vzťahu s niejakym dievčatkom/chlapcom ktorého náhodne volakde stretneme snívame asi všetci a navyše na čiernovlasky s bledou pleťou mám slabosť :D či sa už tyka detí alebo aj žien :) poviedka na prví pokus veľmi slušna, aj keď skôr je to len taky pekny krátky príbeh alebo ako to nazvať :)