Vám všem:-)

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
aja

Vám všem:-)

Nový příspěvek od aja »

Ahojte,
mám potřebu sdělit vám, jak na mě zapůsobily vaše stránky. Na úvod musím říct, že jsem si hodně uvědomila a změnilo mi to pohled na celou tuto tématiku. Myslím, že hodně škody (a to všeobecně) nadělají média. Takže jsem též patřila do té většinové populace, která smýšlí způsobem pedofil=náslník, nemocný, úchyl... Po projítí vašich stránek jsem změnila názor a myslím, že by neškodilo, kdyby vaše stránky navštívilo více lidí. Držím vám všem palce, hlavně v rámci uvědomování si a sebeovládání se.
Mějte se!
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne sobota 25. 7. 2015, 23:43:53, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Téma přesunuto do Návštěvní knihy.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Vám všem:-)

Nový příspěvek od Silesia »

Je to důležitý, složitý, celoživotní proces. Děkujeme za sdělení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vám všem:-)

Nový příspěvek od Kasz »

Díky moc, Ájo, za milá slova, která jsou velmi zřídkavá (málokdy se stane, že někdo takto sám od sebe napíše), o to víc potěší a dodají sílu k dalšímu snažení.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Vám všem:-)

Nový příspěvek od Deda »

Milá (ý) AJO, i já bych ti chtěl poděkovat za krásná slova. Jak už ti napsal Kasz, málokdy se setkáváme s takovou odezvou od většinové populace. Jsem na tomto fóru asi nejstarší, tedy věkově, nikoli služebně. Za svých 65 let života jsem se setkal jen velice, velice zřídka s takovýmto názorem, kdy jedinec z majoritní společnosti změnil svůj názor na otázku pedofilie. Nikdo z nás si tento druh sexuality nevybral dobrovolně, byla nám dána matkou přírodou. Jak mohu potvrdit z vlastních zkušeností, je to celoživotní jho, které musíme nést. Je to úděl víc než těžký, pokud nikdo z nás nechce ubližovat a já věřím, že takových je nás drtivá většina. Děkuji ti dále, že nám držíš pěstičky. Jestli tě mohu o něco poprosit, pak tedy prosím, šiř odkaz na náš web mezi svými přáteli, aby je přečetli a popros je ať odkaz šíří dál. Čím více lidí si náš web přečte, tím více lidí snad pochopí. Ještě jednou ti děkuji.

Krásný sluníčkový den přeje Děda.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Vám všem:-)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Milá Ǎjo, jako ostatní děkuji za hezká slova, mnoho jich neslýcháme..

Jinak jak psal Děda, tak setkat se s lidmi co takto změní pohled je docela "na oslavu". Osobně jsem zaregistroval takovouto skutečnost pouze u několika málo případů spadajících do následujících skupin.
1. člověk zjistí že je pedofil (můj případ)
2. člověk zjistí, že někdo z jeho blízkých je pedofil
3. člověk zjistí že někdo z jeho známých je pedofil
nebo méně jednoznačné
4. člověk "má podezření" na některý z bodů 1-3
Teoreticky by se mohl objevit ještě bod 5. tj. člověk je extrémně zvídavý - šťoural , nebo profesí sexuolog, ale většinou to bývají první 4.
Raději se ani nebudu ptát na tvou motivaci a přeji ti za tvé poděkování hodně štěstí do života.
Uživatelský avatar
aja

Re: Vám všem:-)

Nový příspěvek od aja »

Mimochodem, o tomto foru jsem se dozvedela ve skole a dotycna osoba, ktera prezentovala nektere informace z těchto stránek změnila takté názor na pedofilii k lepšímu. Ale to samé je i třeba s tématem menšiny.... media mluví jen o tom, co někdo z menšiny udělá špatného, ale o těch dobrých či neutrálních skutcích se nemluví.... a tak se tvoří názory většiny. Držte se!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vám všem:-)

Nový příspěvek od Kasz »

Můžu se zeptat, v jaké škole? Kdyžtak alespoň rámcově naznač. Děkuji.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
aja

Re: Vám všem:-)

Nový příspěvek od aja »

na vysoké, obor psychologie:-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů