Zdůvodnění postupu adminů

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5091
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2413 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zdůvodnění postupu adminů

Nový příspěvek od Kasz » úterý 19. 8. 2014, 2:30:23

Vážení uživatelé zde na fóru i na chatu,
chci reagovat na dění na chatu včerejšího dne kolem 19:30 hod. Pokud administrátor nebo správce chatu rozhodne o vykopnutí nebo zabanování uživatele, můžete mít jiný názor na věc, ale dle pravidel zcela jasně netolerujeme nabízení nebo poptávání DP. Situace se dá řešit různě, ale nelze adminovi nebo správci vyčítat, když přikročí k zabanování takového uživatele, zatímco jindy jiného uživatele nezabanuje.

Nejde tady o nějakou spravedlnost, ale o to, že ten, kdo má za náš web zodpovědnost, jsou admini a správci, ne jeho uživatelé. Proto, prosím, respektujte rozhodnutí adminů a správců. Můžete poskytnout jiný pohled na věc, ale hádání se s adminem či správcem je zbytečné. Pokud má admin či správce něco vysvětlovat a dlouhosáhle diskutovat o tom nebo onom svém rozhodnutí, bere mu to čas k jiným důležitějším věcem. Přílišné diskuze a rozhořčení proti rozhodnutí admina nebo správce pak může vést i k tomu, že se můžeme "naštvat" a prostě a jednoduše chat vypnout (je to otázka dvou kliků). Zase si někdo může stěžovat, že vyhrožuji, ale je to prostě tak. I admini jsou jenom lidé s omezenou schopností frustrační tolerance a mohou přistoupit k něčemu, po čem by si lidé mohli uvědomit, kdo je tu pánem a kdo rozhoduje. Vím, jak je otravné, když jako admin musím vysvětlovat, proč jsem tohoto zabanoval, a někdo proti tomu protestuje, že si to chudáček nezaslouží. Každý, kdo poruší pravidla webu, může být i zabanován.

Nebudeme-li k sobě ohleduplní, nebude možné vést smysluplně tento web. Zkuste si založit web vlastní, buďte tam adminem, nechte si tam chodit lidi, co posílají odkazy na DP nebo požadují DP, co vedou o dětech nevhodné řeči... prosím, je to Váš web, Vaše zodpovědnost. Tento web se sice nazývá "Československá pedofilní komunita" a snaží se být komunitním, ale v jeho vedení stojí reálné osoby, které mají skutečnou zodpovědnost za jeho chod, za to, co se tady bude nebo nebude dít.

K dění na chatu kolem 19:30 hod. - anonymní uživatel, který dokonce uváděl údajně své telefonní číslo, byl simgiranem (a nejenom jím, i dalšími uživateli chatu) několikrát upozorněn, že dělá, co nemá, přesto tento uživatel dál pokračoval v nevhodém chování. Myslím si, že dostal od simgirana naprosto regulérní BAN. Někdo i psal, že to mohla být od někoho nějaká provokace, jestli se někdo chytí. Takto jsme dali BANem jasně najevo, jak to u nás chodí a jak takovéhle případy řešíme.

Náš web bude čím dál víc pod drobnohledem médií, policie, novinářů i lidí, co se nás budou snažit na něčem nachytat. Jeden BAN nikomu neuškodí, takový člověk - i kdyby to skutečně byl pedofil - může pro pomoc přijít kdykoliv znovu, třeba na fórum.

Snažte se, prosím, práci adminů či správců pochopit, ne ji pouze kritizovat. Děkuji za pochopení.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1445
Dal: 432 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Zdůvodnění postupu adminů

Nový příspěvek od Kuba » úterý 19. 8. 2014, 21:47:56

Jakožto bývalý mnohaletý kritik, rebel, provokatér a nesmiřitelný odpůrce všeho Kaszovského bych rád administrátorům a moderátorům ČEPEK v čele s Kaszem poděkoval za to, jak zvládají svou nelehkou roli a drží tenhle web a potažmo celou komunitu nejen při životě, ale i v soustavném růstu. Sice i teď, když sem občas zavítám, mohu mít na pár věcí odlišný názor a když mám chvilku, klidně jej i vyjádřím, nicméně dále se pak již nehádám. Během uplynulých let jsem tak nějak pochopil, že je hloupé se vytrvale hádat kvůli maličkostem a lpět za každou cenu na svých principech a své pravdě, když nás tu všechny něco velikého spojuje.

Protože vím, že to moderátorský tým nemá lehké, chci jim takto veřejně vyjádřit svou podporu. A aby to nebylo z mé strany jen tlachání, pošlu ještě dnes večer na účet Karla Žáka 500Kč na provoz webu (případně účasti na přednáškách či cokoliv, co vedení ČEPEK uzná za vhodné). Stejně tu po svém stažení do soukromého života nic nedělám, tak budu aspoň něčím zase jednou užitečný. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů