Tábory

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Tábory

Nový příspěvek od VANAX »

Leto sa nezadržateľne blíži. A čo je v lete? No predsa detské tábory. :-) Takže s blížiacim sa letom myslím na dievčatá stále častejšie. Teraz pracujem ako dobrovoľník v jednej detskej organizácii, kde sa mi naskytá možnosť zúčastniť sa na viacerých tohoročných táboroch. Dúfam, že túto šancu budem môcť využiť čo najlepšie. Keď som videl zoznam prihlásených detí, oči sa rozžiarili radosťou. Hotový sen heteropedofila - plno dievčat z prvého stupňa ZŠ. Do tohto leta vkladám veľké nádeje. Konečne by som si rád našiel "dlhodobejšiu" kamošku. Vedenie organizácie mi dokonca ponúklo možnosť od septembra viesť vlastný krúžok. Takže aj táto možnosť značne zamestnáva moju myseľ. :-) Na krku pomaly tridsiatka... žeby sa na mňa konečne usmialo šťastie? Uvidíme.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Malá anketa č.1: "jinde"

Nový příspěvek od ksoft »

To je presne o tom kto hlada najde. Takže ti gratuluji k peknej praci. Len si daj pozor na rizikove situacia snat vieš o čom to je.

Ja osobne už takuto pracu nevyhladavam. No na deti myslim stale hlavne na stare krásne obdobie.
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Malá anketa č.1: "jinde"

Nový příspěvek od VANAX »

Ksoft, toto budú tzv. prímestské tábory. To znamená, že deti budú chodiť na noc normálne domov k rodičom. Na takýchto táboroch je podľa mňa menej rizikových situácií ako na pobytových táboroch mimo domova. Tieto prímestské tábory sa budú odohrávať len cez deň a je veľmi nepravdepodobné, že tam nastanú situácie, kde budem s nejakou dievčinkou osamote. Samozrejme, tajne dúfam, že sa tam skamarátim aspoň s jednou malou princeznou a že toto kamarátstvo neskončí spolu s letom 2012... Týmto ti chcem poďakovať za to, že si ma ešte minulý rok povzbudil k tomu, aby som skúsil šťastie v nejakej detskej organizácii. Napokon som pozbieral odvahu, kontaktoval som jednu organizáciu, prišiel som na dohodnutý prijímací pohovor a ten dopadol nad moje očakávania. Akurát boli prekvapení z toho, že som sa ozval sám od seba. To sa im vraj ešte nestalo. :D Ešte raz vďaka za nápad, ktorý som po dlhšom uvažovaní nakoniec zrealizoval.

Ešte otázočka: prečo už nechceš pracovať s deťmi? Mal si nejakú nepríjemnú skúsenosť? Ak si mi to už vysvetľoval, tak sa ospravedlňujem, ale nespomínam si na podrobnosti.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: Malá anketa č.1: "jinde"

Nový příspěvek od ksoft »

Tak to jo hce to odvahu...

No ja som si s detmi zažil už vela či to už bolo v čr centru alebo tu naslovensku mam plno peknych sponienok.
Nebolo to vždy supuer praca stretol som sa tam s detmi ktore to nemaly jednoduche v živote a bolo to dost tažke snimi pracovat atd. Praca s detmi neni len o peknych veciach a lachkych je to velmi zodpovedna a tažka praca nikdy nevieš na ake dieta naraziš a ako ti može skomplikovat pracu.

No mna zastihli rodinne problemy po ktorych už nemam žiadnu energiju ani silu pracovat s detmi.
stači mi ked som 2 detmi priebežne s rodinneho prostredia a mam aj stym už nemale problemy.
Proste nemam energiju na to.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Malá anketa č.1: "jinde"

Nový příspěvek od lsiv »

Ksofte,

prozival jsem(a jeste castecne prozivam) podobne obdobi ztraty energie a motivace,zpusobene slozitou zivotni etapou.
Take jsem uz mel pocit,ze to tak zustane navzdy ale ted' to vidim nastesti jinak.
Muze to byt mj. i jakasi "krize 30 letych",tedy nejen pedofilu,ale vsech lidi obecne. A pokud se k tomu jeste pripoji rodinne tezkosti,situace vypada docasne(klidne i po dobu nekolika let) jako zcela beznadejna.
Verim,ze se z toho dostanes,a budes moci pokracovat v blizkych vztazich s detmi,jako tomu bylo drive.


lsiv
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti