Jsem zamilovaný

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Jsem zamilovaný

Nový příspěvek od malou »

Ahoj Lidičky,

Byl jsem letos v srpnu na jezeře a poznal jsem tam jednu rodinku ze Saska-no příž otce s dcerkou. Ona se jmenovala Madeleine a ted je jí 9. Prvně jsem si lehl vedle nich a nechal všechno osudu, jestli se sněmi seznámím nebo ne. Ona byla strašně roztomilá a nosila tátovi mušle z jezera.

Protože umím docela i německy, tak jsem se tak jich zeptal co v tých mušlích je-protože jsem ani nevěděl že jse tam mušle vyskytují v tom jezeře. Po nějaké době sme se dali do pohovoru a seznámil jsem se s nima. Ta Madlenka je možná to nejmilejší stvoření na této planetě.

Hnedka mě vzala do party a i když první den jsem se bavil příž s jejím otcem tak i se mnou měla zájem se bavyt. Druhý a třetí den jsem se příž bavyl s Madlenkou. Ona se sice jmenuje Madeleine ale ja ji říkám Madlenka.

Pořád si chtěla se mnou hrát a dokonce i porád říkala že by chtěla být semnou. Pro mě to byly jedny s nějkrásnějších dnu mého života. Už jsem potkal mnoho holčiček ale Madlenka je snad to nejlepší co jsem si kdy mohl přát. Pořád si se mnou chtěla hrát, tančit nebo si povídat.

Ctvrtí den jsem tam šel zase knim, ale jejich stan už tam nebyl. Na jednu stranu jsem byl stoho smutný na druhou stranu jsem měl stoho obavy se více do Madlenky zamilovat. Došlo aj takový zam,račený a deštivý počasí což dosti zhoršil muj zármutek stoho že už možná nikdy neuvidím moji Madlenku. Jen jsem kolem jezera tak chodil a vzpomínal nato co jsem s tou maličkou všechno prožíval.

U mě doma jsem měl na návštěvě i příbuzné a někdy jsem musel se i skovávat pod peřinou obličej aby neviděli jak brečím kvůli tomu, že už možná nikdy neuvidím Madlenku. Vždicky když jsem si na ni vzpoměl tak už mi tekly slzi proudem z očí. Jsem dost citlivý a není to poprvé co tohle prožívám ale Madlenka je jenom jedna. Je to ta nejlepší holčička na světě,možná říkáte že si vymíšlím ale kdyby jste ju poznaly dali byste mi za pravdu. Je tak přátelská,roztomilá a mazlivá - to jsem u holčičky ještě nezažil.

Ne že by jiné nebyly ale Madlenka je jenom jedna. Dal jsem jim i moji adresu a oni mě svoji. Ty jména si pamatuji ale lehkomyslnost zapříčinila že jsem ten papír ztratil. Ale slíbyl jsem jim že jim pošlu pohled nebo něco a na internetu se da zjistit jejich adresu.

Možná že přijedou příští rok zase na jezero. Někdy se mi i zdá když ležím na postely když natáhnu ruku tak si představuju že na druhém konci jsou prsti madlenky a dotýkáme se spolu prstama a pak se zase rozbrečím. Jsem do ní zamilovaný a kvuly ní mě ani nic moc nebaví.

Kdoví co ted dělá - pořád na ní myslím. Madlenko nikdy na tebe nezapomenu.
Naposledy upravil(a) Kasz dne pátek 22. 8. 2014, 17:46:10, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Za každou tečku přidána mezera, kolem spojovníků také.
Tito uživatelé poděkovali autorovi malou za příspěvky (celkem 3):
Kasz, Gabriel Svoboda, FlyInRoom
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem zamilovaný

Nový příspěvek od Kasz »

Jo, taky jsem takhle brečel před několika lety, když jsem seznámil s jednou moc milou holčičkou, ale aspoň jsem jí složil písničku, i když tajně, ona o tom neví: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=31&t=722
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Jsem zamilovaný

Nový příspěvek od malou »

Diky Kaszy,

Omlouvám se,že v tom co jsem napsal je dost gramatických chyb,je to i tím,že píši z knihovny,kde je veřejný internet a mám jen pul hodiny času na internet,takže to co napíšu-píšu rychle a už ani potom nečtu po sobě,jestly jsem neudělal někde chybu.

Jenom chci říct,že mi je z tohoto světa špatně.Tu holčičku do které jsem se zamiloval,už asi nikdy neuvidím,rozumíte,do člověka,do kterého jsem se zamiloval už možná nikdy neuvidím.Mám v sobě hodně lásky,ale když mi je ta láska odepřena nebo nedovolena,tak mám vztek na tento svět.Když je někdo zamilovaný do dospělé ženy tak ji to muže říct nebo naznačit ale co mám dělat já?

Navíc Madlenka bydlí tak daleko ode mě.Už jsem i přemíšlel že ji navštívím v jejím městě v Sasku v Německu,kde bydlí ale nevím,jestly je to nejlepší nápad.Už jsem i zažil že holčička byla pod vlivem rodiču a už se se mnou nechtěla tak kamarádit jako dřív.Takže abych se nezklamal.Navíc nejsem dolízaví,když někdo nemá iniciativu se setkat se mnou(teda její rodiče),tak já jsem váhavý.

Bude trvat zase asi pár let,než má láska částečně uhasne.A celé dny a roky než uhasne-budu čekat na zázrak,že se snad s Malenkou uvidím.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem zamilovaný

Nový příspěvek od Kasz »

malou píše:Když je někdo zamilovaný do dospělé ženy tak ji to muže říct nebo naznačit ale co mám dělat já?
No, i s tou dospělou ženou to někdy nemusí tak být - někdo se zamiluje a prostě se jí zeptat nemůže, protože vidí, že je "šťastně" vdaná a nechce jí do toho jejího vztahu nijak vstupovat. Taková situace se vlastně dá přirovnat i k zamilovanosti do dítěte - taky mu nemůžeš jen tak něco říct, protože vidíš jeho štěstí a chápeš, že svým sdělením bys to štěstí, ale i váš dosavadní dobrý vztah mohl narušit.
malou píše:Už jsem i přemíšlel že ji navštívím v jejím městě v Sasku v Německu,kde bydlí ale nevím,jestly je to nejlepší nápad.Už jsem i zažil že holčička byla pod vlivem rodiču a už se se mnou nechtěla tak kamarádit jako dřív.Takže abych se nezklamal.Navíc nejsem dolízaví,když někdo nemá iniciativu se setkat se mnou(teda její rodiče),tak já jsem váhavý.
Možnosti setkání se dají nalézt, cesta však zásadně musí vést přes kontakt s rodiči. Nejlépe, když se seznámíš s nimi... od pravidelných návštěv je pak už pouze kousek. Štěstí se někdy musí trochu dopomoct vlastní aktivitou/iniciativou.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Jsem zamilovaný

Nový příspěvek od malou »

Kasz píše:No, i s tou dospělou ženou to někdy nemusí tak být - někdo se zamiluje a prostě se jí zeptat nemůže, protože vidí, že je "šťastně" vdaná a nechce jí do toho jejího vztahu nijak vstupovat. Taková situace se vlastně dá přirovnat i k zamilovanosti do dítěte - taky mu nemůžeš jen tak něco říct, protože vidíš jeho štěstí a chápeš, že svým sdělením bys to štěstí, ale i váš dosavadní dobrý vztah mohl narušit.
Máš pravdu-ALE-kdybych byl zamilovaný do dospělé ženy,tak ji to mužu aspoň naznačit,tajně se ji svěřit,že ji miluji,ale že se s tím mužu smířit,že je vdaná,či že má přítele nebo mužu doufat že přítele opustí a pujde žít se mnou,ale malé holčičce to říct nemužu že ji miluji nebo nemužu doufat že rodiče opustí a pujde žít se mnou.

Navíc já bydlým na jižní moravě,Madlenka v sasku,to je pěkná dálka a i když bych se tam někdy dostal,tak je možné,že se do ní ještě víc zamiluji a potom,jak se loučit s člověkem s kterým chcete být pořád.To už jsem zažil,že rodiče si všimly že jsem u nich pobýval kvůli jejich dceři.Nechtěl bych zažít aby mě řekly,že-kdy už chcu jet zase k sobě.Jak jsem řekl nejsem typ,který se rád v tírá.

To je zase další facka od mého života,co se tíče holčiček,jenže tentokrát jsem se zamiloval až po uši, takže při té facce mám i monokly.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Jsem zamilovaný

Nový příspěvek od malou »

Ahoj lidičky,

Poznal jsem na kraji jednoho městečka,kde pěstují koně dvě malé holčičky,jedné je deset a druhé dvanáct.Jsou moc fajn.Kvúly Madlence jsem brečel asi před týdnem a púl a čím dýl ji nevidím tak tím víc už sem s tím aj smířený že už s ní nebudu žít.ALE NEMUZU NA NI AJ TAK ZAPOMENOUT.
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Jsem zamilovaný

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Tohle co prozivas je hodne tezke prekonat. Sam jsem to zazil nekolikrat, proto se zoufale snazim se nezamilovat. Snaha je to ovsem marna.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Jsem zamilovaný

Nový příspěvek od Myš »

FlyInRoom píše:Tohle co prozivas je hodne tezke prekonat. Sam jsem to zazil nekolikrat, proto se zoufale snazim se nezamilovat. Snaha je to ovsem marna.
Snažit se nezamilovat, není to dost smutné? Po dlouhodobém odbourávání cit a emocí se jejich vyjadřování a vnitřní zpracování výrazně mění. Ne, nikdo nemá srdce z kamene, ale té "krusty" kolem se pak špatně zbavuje, když člověk pochopí, že nemilovat není ta nejlepší cesta.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
Jeremy
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Jsem zamilovaný

Nový příspěvek od malou »

Myš píše:
FlyInRoom píše:Tohle co prozivas je hodne tezke prekonat. Sam jsem to zazil nekolikrat, proto se zoufale snazim se nezamilovat. Snaha je to ovsem marna.
Snažit se nezamilovat, není to dost smutné? Po dlouhodobém odbourávání cit a emocí se jejich vyjadřování a vnitřní zpracování výrazně mění. Ne, nikdo nemá srdce z kamene, ale té "krusty" kolem se pak špatně zbavuje, když člověk pochopí, že nemilovat není ta nejlepší cesta.
Když miluji holčičku,tak je to krásný pocit.Pro takovího človíčka jsem potom i schopen dýchat,kdyby to bylo potřeba.Na druhou stranu a ted co cítím já,je někdy pro mě zamilování a fakt že s tou osobou nemúžu žít,hotová psychycká pohroma.

Jsou i situace když mě nevadí,pokud jdu na ulici a není tam žádná holčička.Nebráním se nějakému seznámení s něma ale když si uvědomím že stejně z toho nic nebude,(oni se ke mně nenastěhují),tak jestli něco takovýho,teda seznámení,ještě má vůbec smysl.

Když o mě holčičky mají zájem,tak o to víc trpím depresí,že s něma nemúžu žít.Někdy to bývá hotové psychické mučení,nemám u toho bolesti,jsou to duševní bolesti.Někdy trvá i roky než ta láska k nějaké holčičce,kterou znám,pomine.

Ale jak jsem se zamiloval do Madlenky,tak to jsem se ješte nezamiloval do žádné holčičky.Kdybych to naznačil podle bodú(i když nechcu hodnotit vztahy bodle bodú),tak bych tym holčičkám vždycky dal z deseti-tak 8-9 bodú,ale Madlence bych dal všech deset.Ta je tak bezvadná,že to snad není ani možné.

Ty tři dny sní(Madlenkou)letos v srpnu jaksi změnily múj pohled na život a co je pro mě důležité.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Jsem zamilovaný

Nový příspěvek od malou »

Ahojky,

Chci se opět ozvat a svěřit se,co se událo od té doby co jsem se zamiloval do Madlenky.Jak jsem napsal,tak jsem se seznámil v září s dvěma konařkami.Ty asi už k vúli chladnějšímu počasí nedojíždějí ke koním s kolami.Nevím jestli tedka kvúli té vraždě té 9 leté holčičky a té následující mediální hysterii,že každý dospělí co chce oslovyt dítě je úchyl,by se se mnou možná moc nebavyly.

Jediná radost těd mě dělá to,že s bráchou jezdíme tak jednou za čas za jeho dcerou.Už u ní začíná puberta,takže i změny nálad jsou u ní časté/D.Ale je moc pěkná a dobře si sní vždycky pokecám.

I když ty dvě malé konařky už nevidím,tak ty koně mě už z dálky vítají,určitě mě už znají a někdy už ke mně z dálky běží a pak mávají hlavami na pozdrav a já jim někdy řeknu jestli tady nebyly ty dvě holčičky,ale ty koně mě neodpovídají a jenom se na mě koukají s jejich velkýma očima/D.Milovat holčičky má i další pozitiva a to že jsem poznal trošku chování a psychyku koní.

K vúly Madlence už nebrečím,trošku už se s tím smiřuji že nejsu s ní.I když o ní často ještě sním a zpomínám na ni.Vkládám své naděje nato,že ji příští rok opět uvidím.I když nevím jestli bych se mněl na ni zase tolik láskyplně a emocionálně upínat.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Jsem zamilovaný

Nový příspěvek od Marco Freeman »

[smazáno]
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů