Budoucí máma (34) si musí vybrat: Pedofilní manžel nebo dítě

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5253
Dal: 1194 poděkování
Dostal: 2566 poděkování

Budoucí máma (34) si musí vybrat: Pedofilní manžel nebo dítě

Nový příspěvek od Kasz »

No comment...

Budoucí máma (34) si musí vybrat: Pedofilní manžel nebo dítě! (tn.nova.cz)

Žena čeká dítě s mužem, který byl v minulosti odsouzen za pedofilii. Sociální úřady jí proto chtějí dítě sebrat.

Těhotná žena pocházející ze severního Liverpoolu stojí před pro ni nemožnou volbou. Buď opustí manžela, nebo přijde o dítě.

Britka je totiž vdaná za pětačtyřicetiletého bývalého učitele ze základní školy, který byl v roce 2009 odsouzen za pedofilii. Policie u něj našla na 100 tisíc obscénních obrázků malých dětí.

O manželský pár, který nechce být jmenován, se nyní intenzivně zajímají úřady. Sociální pracovníci si totiž myslí, že otec pro dítě představuje příliš velké nebezpečí.

Chlípný učitel, který si odseděl ve vězení 15 měsíců, ale tvrdí, že se už poučil a měl by dostat druhou šanci. O nápravě svého manžela je přesvědčena i těhotná žena.

"Když mi na prvním rande řekl o své minulosti, byla jsem znechucená a šokovaná. Nikdy jsem nebyla zapletená s kriminálníkem. Potřebovala jsem čas, abych se s ním odvážila opět setkat. To, co udělal, je nechutné a odporné. Nicméně vím, že toho lituje a nikdy to nezopakuje, "řekla otevřeně Britka.

Sociální pracovníci jsou však jiného názoru a nemyslí si, že by dítě mělo někdy v životě zůstat o samotě s tímto mužem. Proto dali ženě na výběr.

"Je to nemožná volba. Nikdo by mě neměl k něčemu podobnému nutit. Nemají na to právo," brání se žena. Případ nebude uzavřen, dokud se dítě nenarodí. Ale zatím to vypadá tak, že se budoucí rodiče svého miminka vzdají.
Uživatelský avatar
Daniel
Správce poradny
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: daniel@pedofilie.net
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 432
Dal: 603 poděkování
Dostal: 609 poděkování

Re: Budoucí máma (34) si musí vybrat: Pedofilní manžel nebo

Nový příspěvek od Daniel »

Přemýšlel jsem, co bych k tomu jako pedofil a otec v jedné osobě řekl, ale kromě několika návrhů na porušení šestého (pro bratry katolíky pátého) přikázání mě nic nenapadá.

Možná bych si dovolil jen jízlivou poznámku, zda by podle této logiky neměli být z rodin s alespoň jedním nepedofilním rodičem preventivně odebírány děti po dosažení patnácti let věku. Výjimku by bylo možné dostat v případě, kdy by oba rodiče byli schopni prokázat, že se v životě nedívali na dospělácké porno, erotické časopisy a fotografie Jana Saudka :D
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Synátor

Re: Budoucí máma (34) si musí vybrat: Pedofilní manžel nebo

Nový příspěvek od Synátor »

Nechápu vůbec, že se tohle řeší, přijde mi to jako blbost. Můj otec je taky pedofilní a nevšiml jsem si, že by pro mě v dětství byl nějak nebezpečný, právě naopak, lepšího chlapa bych těžko hledal. Neumím si představit, že by mě vzali jako malého našim, jenom kvůli tátovi. O něm to sice ví jen pár lidí. Co už, teď si jen říkám chudák dítě, přijde o rodiče kvůli takové pitomosti.