Informace o orientaci na uživatelském profilu

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od simgiran »

V uživatelských profilech došlo k přidání kategorií pro ty, co jsou kromě dětí i na dospělé. V souvislosti s touto změnou ovšem došlo k prohození kategorií, v důsledku toho se orientace uživatelé zobrazují nesprávně. Prosím, neměňte zatím svoje údaje v profilech, dojde k opravě této chyby. Pokud si údaje změníte teď, budete je muset po opravě znovu změnit.

Za nepříjemnosti se Kasz (alespoň doufám) omlouvá. ;D
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od Kasz »

Už je to opraveno, tedy ručím za chlapce, dívky, chlapce a dívky, ženy... a dál nevím, jestli jsem něco nepřehodil. :)

Neuvedl jsem tam možnost "Muži i dívky", je to krajně nepravděpodobná varianta, ale kdyby tady někdo takový existoval, tak se ozvěte, doplním!
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od simgiran »

Pokud jste si někdo během posledních dvou dnů měnili údaje o orientaci v profilu, prosím, překontrolujte si je a případně opravte. Nechám ještě pár dní téma jako globální.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od MarkM »

hmm a kde jsou sakra koťata ? :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarkM za příspěvek:
Plyšáček
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od Kasz »

MarkM píše:hmm a kde jsou sakra koťata ? :D
Doplníme, maličkost... :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od Kuba »

MarkM píše:hmm a kde jsou sakra koťata ? :D
Taky tam chybí třeba varianta "dívky a muži" nebo "je mi to jedno" případně "nepoznám rozdíl".
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od Fx100d »

Já navrhuji multiúchyl. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvek:
Plyšáček
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od simgiran »

Fx100d píše:Já navrhuji multiúchyl. :D
Díky, že myslíš na mou orientaci! *good*
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvek:
Plyšáček
Mr. L
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: Den, kdy jsem tě poprvé držel v náručí, udělal z mého domu můj domov. Jsi moje zvíře a já jsem tvůj člověk.
Příspěvky: 10
Dostal: 17 poděkování

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od Mr. L »

A zvířátka...? :[
Nešlo by třeba ještě přidat kategorii: "Jiné" a k tomu nápisu políčko, které by si každý vyplnil podle sebe? :)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od Plyšáček »

Ti, co uvádějí věk nad 12, určitě nad 15 let mi ZDE připadají poněkud "úchylní". :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček píše:Ti, co uvádějí věk nad 12, určitě nad 15 let mi ZDE připadají poněkud "úchylní". :D
Mně taky! Že jo, stejně je to nad 8 všechno stejné :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od Jeremy »

Plyšáček píše:Ti, co uvádějí věk nad 12, určitě nad 15 let mi ZDE připadají poněkud "úchylní". :D
Už som na fóre v konfrontačnom tóne zachytil aj niečo ako "...veď to nie je ani poriadny pedofil...". Tak človeka sa takéto odsúdenie jednoducho musí dotknúť :'(
Nemám potrebu sa obhajovať a kľudne si to nazvite ako chcete, len by som rád uviedol svoj popis preferovaného veku na pravú mieru. Na každého šikovného kutíka sa so zvýšeným záujmom pozriem vlastne už od veku, keď vylezie z plien. Ťažko si viem predstaviť krajšie stvorenia, ako chlapcov vo veku cca 4-9 rokov. Ale ak mám teoreticky písať o nejakom preferovanom veku v plnohodnotnom ponímaní, mám určitý blok si predstavovať nejaké sexuálne ladené činnosti s dieťaťom, ktoré si ešte ani poriadne neuvedomuje, čo sa to vlastne deje a potešenie z takej činnosti je preň naozaj diskutabilné, aj keď netvrdím, že by ma to nechávalo úplne chladným. Takže v otázke preferencie sexuálnej fantázie som skutočne viac efebofil, keďže dospievajúci chlapec si také niečo naozaj dokáže užiť "se vším všudy". Dlho som netušil, že by ma mohol výraznejšie priťahovať aj niekto nad 15 rokov, ale ako som už kdesi písal, časom som si uvedomil, že kutík, ku ktorému som mal hlbší vzťah od mala, ma stále priťahuje aj s pribúdajúcim vekom, podobne ako niektorý mladšie vypadajúci teenageri.

Ak pridám zmienky z fóra v zmysle, že homosexuálna preferencia ide mnohým proti mysli, až teraz som ochotný prijať nálepku úchylný medzi úchylákmi ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvek:
Tim
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od Tim »

Jeremy píše:
Plyšáček píše:Ti, co uvádějí věk nad 12, určitě nad 15 let mi ZDE připadají poněkud "úchylní". :D
Už som na fóre v konfrontačnom tóne zachytil aj niečo ako "...veď to nie je ani poriadny pedofil...". Tak človeka sa takéto odsúdenie jednoducho musí dotknúť :'(
Nemám potrebu sa obhajovať a kľudne si to nazvite ako chcete, len by som rád uviedol svoj popis preferovaného veku na pravú mieru. Na každého šikovného kutíka sa so zvýšeným záujmom pozriem vlastne už od veku, keď vylezie z plien. Ťažko si viem predstaviť krajšie stvorenia, ako chlapcov vo veku cca 4-9 rokov. Ale ak mám teoreticky písať o nejakom preferovanom veku v plnohodnotnom ponímaní, mám určitý blok si predstavovať nejaké sexuálne ladené činnosti s dieťaťom, ktoré si ešte ani poriadne neuvedomuje, čo sa to vlastne deje a potešenie z takej činnosti je preň naozaj diskutabilné, aj keď netvrdím, že by ma to nechávalo úplne chladným. Takže v otázke preferencie sexuálnej fantázie som skutočne viac efebofil, keďže dospievajúci chlapec si také niečo naozaj dokáže užiť "se vším všudy". Dlho som netušil, že by ma mohol výraznejšie priťahovať aj niekto nad 15 rokov, ale ako som už kdesi písal, časom som si uvedomil, že kutík, ku ktorému som mal hlbší vzťah od mala, ma stále priťahuje aj s pribúdajúcim vekom, podobne ako niektorý mladšie vypadajúci teenageri.


Popsal jsi to tak že bych se pod To podepsal i já sám. Věk který mám uvedený v profilu odpovídá klasickému efebofilovi, protože je to věk který preferuji, již samozřejmě z důvodů toho že si v tomto věku umím představit nějaké reálné přátelství, které by mohlo dosáhnout hloubky, řekněme partnerské. Lidská sexualita je ale věc poněkud více pestrá. Sám jsem měl i přítele staršího než já, byť musím přiznat že vypadal asi na 13 a stejně tak se i choval. Na druhou stranu mi občas vyrazí dech i úplné mláďátko. Třeba Daník, což je synovec mé spolubydlící a když jsem ho viděl na jedné rodinné sešlosti, musel jsem se odebrat do kuchyně abych se trochu vydýchal a nezíral na něj jak pes na kus slaniny. :D Nemohu říct že bych byl jen pedofil, nebo jen efebofil, či snad normální homosexuál. Líbí se mi chlapci od té doby co začnou chodit, do zhruba mého věku. To co je uvedeno v profilu je čistě to čemu dávám přednost, či spíše věk který mne nejvíc dokáže uchvátit.
11auto
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 62
Dal: 28 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Nový příspěvek od 11auto »

Marco Freeman píše:
Plyšáček píše:Ti, co uvádějí věk nad 12, určitě nad 15 let mi ZDE připadají poněkud "úchylní". :D
Mně taky! Že jo, stejně je to nad 8 všechno stejné :D
Ano, souhlasím s tebou, Marco; nic nad třináct let už lákavé není. :)
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti