Omluva Kaszovi a Simgiranovi

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Omluva Kaszovi a Simgiranovi

Nový příspěvek od dodo »

Zjistil jsem, takovou nehezkou věc a ač se mě to nedělá lehce a budu tu muset přiznat svoje slabosti. :[

Chtěl bych se tu veřejně omluvit Kaszovi a Simgiranovi za svoje nevhodné chování na webu předně vulgarizmy.
Vím, že výmluva typu o mé opilosti je dětinská ale bylo to tak. Jinak bych se vám už dávno omluvil ale nevěděl jsem to, až teprve včera jsem to náhodně objevil. Přiznávám se měl jsem teď docela velké problémy s pitím alkoholu ale už jsem s tím přestal bylo to i nebezpečné a ubližovalo to lidem co mám fakt rád.
Omlouvám se kluci je mě to upřimně líto. Ahoj Tom
Tito uživatelé poděkovali autorovi dodo za příspěvek:
Kasz
gampo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: Ahoj dlouho jsem uvažoval zda se mám otevřít a přidat se k nějaké komunitě.Chtěl bych jen zdůraznit nejsem osoba,která porušuje zákon a zneužívá děti. Nikdy jsem to neudělal a neudělám jsem pouze člověk co s tím žije. Na veřejnosti vystupuji jako zcela normální člověk. Nevyhledávám žádné sexuální oběti a nevyhledávám materiály potřebné k sebeukájení. Žiji s tím mnoho let je mi 36 a zákon jsem neporušil nikdy
Příspěvky: 11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: OMLUVA

Nový příspěvek od gampo »

Stejně je hezké,když si člověk uvědomí svou chybu a chce ji napravit.Kéž by to uměl každý.
Vím že mi do toho nic není, ale ta omluva je hezká.Alkohol je metla lidstva já nepiju a musím říct, že ráno se mi lépe vstává..:-)))
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů