Tim

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Tim
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: Matouš Schatzie Ovísek
Pro ty kteří rádi vědí, stejně jako já s kým si píší:

http://imgWorld.cz/PlzCZUPuQu.jpg
Výkřik do tmy: Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal
Dal: 57 poděkování
Dostal: 38 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tim

Nový příspěvek od Tim » neděle 16. 11. 2014, 4:37:04

Ahoj, jmenuji se Matouš, je mi 23 let a v současnosti žiji v Plzni. Nákloností mne to táhne k chlapcům/mladíkům cca ve věku 10 až 20 let. Osobně bych se označil spíše za efebofila, nicméně nepředpokládám že je to nějak podstatné. Že mne táhne stejné pohlaví jsem měl v hlavě tak nějak nakousnuto asi od jedenácti let, tehdy jsem na tu myšlenku přišel se svým stejně starým bratrem.. tak nějak.. spolu. Od té doby jsem samozřejmě stárl leč zatímco se horní věková hranice mého zájmu zvyšovala, tak ta spodní zůstala bez jakékoliv změny. Když tak zavzpomínám na kluky se kterými jsem randil, vždy byly mladší než já a obvykle vypadali věkem pod 15 ale nějak jsem tomu nepřikládal důležitost... Vlastně jsem tuhle skutečnost nechával tak nějak plout, necítil jsem se nijak omezen, právě tím že mne přitahují i mladíci nad hranicí zákona. Faktem však zůstává že se na ulici v létě časo otáčím na všechny strany, nedej bože když člověk přijde s nějakým chlapcem do styku. Člověk je pak okouzlen jejich čisotou duše líbezností jež v sobě mají. Neumím ty pocity moc popsat, nikdy jsem nebyl slohově příliš nadán.
Co je mi s podivem když se nad tím v tuto chvíli zamyslím, jsem rád za to že vždy mohu být upřímný před svými přáteli kteřío mne všichni vědí jak to se mnou je. Nejen že neměli potřebu nějého zdlouhavého vysvětlování ale přijali to stejně lehce jako by se o mne dozvěděli že fandím Spartě - to by možná snášeli hůř :D Krásné je že stejné tolerance se mi dostává i od přátel co mají malé děti... vlastně jsem jednomu z nich stavěl dětský pokojíček když se stěhovali :D

O tomhle webu jsem se dozvěděl z lístku s odkazen http://www.nejenhomo.cz" onclick="window.open(this.href);return false; který jsem nosil od loňské pride v batohu :) Jsem rád že se mají lidé, kteří svou orientaci vidí jako problém, kde dozvědět spoustu věcí které jim dají vzpruhu. Řekl bych že právě pro nás je velmi důležité to abychom byli dobrými lidmi. Bude to znít jako patos ale pokud jsme dobří lidé kteří jsou respektováni ostatními, pak u nás přijmnou (nebo přinejmenším hned neodvrhnout) i věci jež jim nejsou příliš po vůli. Koneckonců sám mám mezi přáteli pravičáka nebo praktikujícího katolíka.
Hlavně se nebát toho kdo jsme, pokud se tím my sami tajíme a stydíme se, proč by nás měli respektovat druzí.

I když chápu lidi kterým moc po chuti nejsme. Koneckonců můj první kluk byl zneužit pedofilem Pavlem Hovorkou (iDnes.cz). Dostal jsem k nahlédnutí obžalobu z tohoto případu a pocity které ve člověku vřely byly... nepopsatelné... prostě šok a děs... ale to patří jinam.

No, nemohu říct že bych zrovna věděl co přesně napsat (Hlavně je půl páté ráno, pro mne po příchodu ze 14h směny:D), takže každopádně: Ahoj všem :)
Naposledy upravil(a) Kasz dne neděle 16. 11. 2014, 9:22:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Úprava URL
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2413 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Tim

Nový příspěvek od Kasz » neděle 16. 11. 2014, 9:29:24

Ahoj Time, vítej u nás. :) Jsem rád, že si stále noví a noví souputníci nacházejí cestu ke sdílení myšlenek a zkušeností zde u nás na webu.
Tim píše:O tomhle webu jsem se dozvěděl z lístku s odkazen http://www.nejenhomo.cz" onclick="window.open(this.href);return false; který jsem nosil od loňské pride v batohu :)
Je vidět, že účast ČEPEKu na Pride plní své cíle. :)
Tim píše:Jsem rád že se mají lidé, kteří svou orientaci vidí jako problém, kde dozvědět spoustu věcí které jim dají vzpruhu.
Ovšem i lidé, kteří svou orientaci nevidí jako problém, zde také mohou získat mnoho nejrůznějších podnětů k zamyšlení či životních příběhů lidí, kteří mají stejnou orientaci.

Doufám, že se ti zde bude líbit. :)
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Výkřik do tmy: Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch - Blaise Pascal
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tim » neděle 16. 11. 2014, 9:48:54

Účel to určitě mělo, tak snad příští rok zase :)
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 813 poděkování
Dostal: 1529 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman » neděle 16. 11. 2014, 10:41:06

Ahoj Time,
taky tě srdečně vítám zde na fóru. :)
Tim píše: Jsem rád že se mají lidé, kteří svou orientaci vidí jako problém, kde dozvědět spoustu věcí které jim dají vzpruhu.
Jo, to já taky. Ještě před pár týdny jsem díky své orientaci měl poněkud černé myšlenky. Dnes už je mi daleko líp a jsem rád, že jsem tyto stránky díky google vyhledávači našel.

Měj se fajn a ještě jednou vítej. :)
Marco
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku do: 15
Kontakt: myscepek@seznam.cz
Dal: 143 poděkování
Dostal: 550 poděkování

Nový příspěvek od Myš » neděle 16. 11. 2014, 22:07:38

Ahoj Time, díky za příspěvek, líbí se mi tvůj optimismus. Taky mám mnoho přátel, který to berou hodně v pohodě, včetně těch, kteří jsou mými kolegy co se práce s dětmi týče, a jsem rád, že to tak mají i mnozí jiní.

Další účast na Pridu vidím jako dobré pokračování započaté tradice, která má, jak jsi sám dokázal, nějaký smysl, což je moc dobře. Pokud tomu něco nezabrání, rád se zase zúčastním a budu určitě rád, jestli nás bude víc :)
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Tim
Člen skupiny ČEPEK

Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tim » středa 19. 11. 2014, 6:29:55

Inu, rád se přidám :)
Odpovědět