Smí pedofil k dětem?

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Smí pedofil k dětem?

Nový příspěvek od Kasz »

Musím trochu upřesnit slovní spojení "nakonec jsem si vlezl do její postele". Přesnější je "nakonec jsem si sedl do její postele". Čili nelehl jsem si k ní. :) Ale seděl jsem na jednom z krajů a měl k ní tím pádem blíž, jak na ukazování obrázků z knížky, tak na možné pohlazení.

Pusu bych dítěti určitě dovolil dát, na tom není nic divného, zvlášť, když iniciativa vychází od samotného dítěte.

A ještě k té "stimulaci Takhle jedou páni" - museli bychom se zeptat nějaké dospělé ženy, co vnímala, když s ní jako dítě tuto hru někdo hrál. Mě na tom nic zvláštního nepřišlo, ani po letech, kdy jsem se dozvěděl, že rodinný příbuzný, který tuto hru se mnou rád "provozoval", je homosexuál. Nic erotického v tom nevnímám a z hlediska dítěte mi to přišlo prostě jen jako zábava.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů