Svobodnyodpor: Kampaň za normalizaci pedofilie v ČR zesiluje

Diskuze k filmu režisérky Veroniky Liškové a producenta Zdeňka Holého Danielův svět, který se zabývá problematikou pedofilie. K diskuzi zveme všechny, kteří dokument zhlédli nebo o něm slyšeli a chtějí se s námi podělit o své dojmy.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Svobodnyodpor: Kampaň za normalizaci pedofilie v ČR zesiluje

Nový příspěvek od Kasz »

Kampaň za normalizaci pedofilie v ČR zesiluje (svobodnyodpor.info)

Nebezpečná kampaň směřující k normalizaci pedofilie v ČR pokračuje a nabírá na síle. Po veřejné účasti pedofilů na posledních dvou ročnících festivalu sexuálních menšin Prague Pride se tématu chytají "progresivní" aktivisté, umělci a publicisté, kteří se zapojují do jejich kampaně s cílem vytvořit nový mediální obraz pedofilů a učinit z nich nespravedlivě utlačovanou a nepochopenou menšinu.

Na filmovém festivalu v Jihlavě měl nedávno premiéru dokumentární film, jehož hlavním hrdinou je homosexuální pedofil, který je "nešťastně zamilovaný" do 6-letého chlapce a dává to najevo i jeho rodičům...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Svobodnyodpor: Kampaň za normalizaci pedofilie v ČR zesi

Nový příspěvek od Jednorozec »

"Nebezpečná kampaň". Že by se snažil využít negativního vztahu lidí k politickému dění u nás za posledních x let? Nebo kam na to ten demagog chodí... Klasika je že rovnou označí něco za nebezpečné a škodlivé a bere to jako fakt který netřeba dokládat...
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Svobodnyodpor: Kampaň za normalizaci pedofilie v ČR zesi

Nový příspěvek od Host »

Já to tušil, že tu pravou propagační kampaň dokážou rozpoutat jen prostomyslní fašisté :D Loni úspěšně do pro-pedofilní kampaně zatáhli J. X. Doležala, snad budou letos ještě úspěšnější.

Takže jsme se dočetli, že Český rozhlas je homosexuálně-levičácká stanice, Kamil Fila levičácký novinář, Zdeněk Holý levičácký alternativní umělec, a o státní podpoře filmu rozhodly výbory a komise zamořené multikulturními levičáky, gender-feministkami a sexuálními devianty.

Silně manipulativní demagogický doják má prý divákovi vsugerovat, že pedofilové jsou chudinky. Strašné chudinky, neprávem pronásledované, stigmatizované, zavržené.

Přeje se tedy pan anonymní autor zvaný Redakce opisující ze stejně anonymního zdroje s příznačným názvem white-media.info, aby pedofilové byli stigmatizovaní a zavržení, nebo aby nebyli? A za neprávem pronásledovanou strašnou chudinku máme považovat pana fašistu a jeho kamarády?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Host za příspěvek:
Kuba
Název je jen hostem skutečnosti. Host v mém domě, takhle časně z rána? Nezván vstoupil do mé pozornosti, na jabloni sedí první vrána.
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Svobodnyodpor: Kampaň za normalizaci pedofilie v ČR zesi

Nový příspěvek od Host »

Jak málo stačí k tomu, aby se člověk ocitl na white-media v síni slávy.
Název je jen hostem skutečnosti. Host v mém domě, takhle časně z rána? Nezván vstoupil do mé pozornosti, na jabloni sedí první vrána.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Svobodnyodpor: Kampaň za normalizaci pedofilie v ČR zesi

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak osobně prosazování tzv "multikultury" za každou cenu nemusím (mám raději tradici na kterou si člověk zajede podívat, než vše ze světa n jednom místě), ale tohle je skutečně ukázka ubohosti...
No alespoň mě pobavilo:


"Mikuláš Vymětal

Vypadá jako žid, ale je to evangelický farář"


O lidech co tvoří podobné stránky mám jedno úsloví "íkvé tyqve"...
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Svobodnyodpor: Kampaň za normalizaci pedofilie v ČR zesi

Nový příspěvek od Troper »

Najviac ma nastvala ta ich nenavist k postihnutym. Keby tito nackovia dopadli rovnako ako ich obete pocas 2. svetovej nelutoval by som ich ani trochu.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Svobodnyodpor: Kampaň za normalizaci pedofilie v ČR zesi

Nový příspěvek od simgiran »

No, nevím, jak Zdeňka Holého potěší, že je v jedné skupině s Tomášem Halíkem. :D
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Svobodnyodpor: Kampaň za normalizaci pedofilie v ČR zesi

Nový příspěvek od Jeremy »

David Patočka

Anti-rasistický levičácký hnusák.
Nebudem sa znižovať k metódam budovateľov týchto stránok a snažiť kohokoľvek zosmiešňovať, ale tak na mieste popisovaného Davida Patočku by som sa skoro urazil nad takýmto popisom. Zaslúži si určite nápaditejšiu vizitku a na mieste jej autora by som sa hanbil za tak malý zápal a fantáziu.

Občas je dobré si pripomenúť, že sú medzi nami aj ľudia, ktorí sú hnaní nenávisťou a vlastnou obmedzenosťou. Človeka to potom menej zaskočí, keď na nich narazí v reále.

A napadá ma, že ČEPEK stále nemá v sieni slávy svojho zástupcu. Pošlite im niekto fotku ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů