Když to to dítě tak chce

Diskuze o problematice dětí.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Plyšáček »

Zakládám nové důležité téma, které již několik dní "visí ve vzduchu" a poněkud se protlačuje v tématech Jak to vidím já, Poloha dětí při sezení na klíně, Erekce při interakci s dětmi, ale i v jiných příspěvcích z minulosti.

Nejprve k vysvětlení názvu "Když to to dítě tak chce".

Budeme dopodrobna rozebírat situace (ono "když" v názvu), ve kterých interakce s dítětem probíhá ze strany dítěte naprosto dobrovolně a "jako na drátkách" spěje k "bodu, odkud není návratu" - tedy ke skutečnému sexu. Snažme se prosím uvažovat pokud možno z pohledu dětské psychologie a z pohledu rozumného pedofila, který si buduje pozitivní a zdravé "vnitřní" postoje k rizikovým situacím.

První slovo "to" znamená "to", tedy nevyslovené a tabuizované slovo sex, ale i jiné, méně závažné sexuální a erotické chování.

Sousloví "to dítě" v názvu značí jakékoliv dítě - uvažujme pouze děti, ne "vyspělý" pubertální dorost, který bude za pár dní za zákonnou hranicí - pro pravého pedofila dávno "po záruční lhůtě". Téma "Sex s vyspělým pod zákonem" si nechme jinam. O to tady nejde (Kasz to již hezky vyjádřil v tématu Erekce při interakci s dětmi: čtvrtek 4. 12. 2014, 20:01:21). Budeme řešit spíše holčičky, protože ty se spíše zamilovávají romanticky a na malého vyhraněného homosexuálka asi jen tak nenarazíte. Jakýkoliv intimní kontakt s ním by byl o to rizikovější, že by se mohl jasně upnout na tuto sexuální preferenci - bez této zkušenosti by se možná homosexuálně v dospělosti neprojevoval.

Slovo "tak" v mém názvu značí jednak "tak" ve smyslu způsob interakce, druh činnosti a jednak "tak" ve smyslu "tak moc", naznačující silnou touhu.

Slovo "chce" značí skutečnou potřebu dítěte, projevující se mnoha jasnými náznaky, gesty, pohyby a slovními potvrzeními. Nebudeme uvažovat o většině situací, kde si pouze pedofil namlouvá, že "to" dítě chce a díky svému "pokřivenému" pohledu a deviantnímu vyhodnocování situace reaguje zcela neadekvátně a nesmírně nebezpečně dítě manipuluje a sám je v transu.

Někdo třeba namítne, že dítě "to" nikdy nechce. Buďto si hned představuje nějaké drsné dospělácké praktiky - a snad ve všech případech by měl pravdu, nebo nemá dostatek zkušeností s dětmi obecně a bere je jako zcela asexuální bytosti, a nebo se za svůj život nesetkal s dostatečným počtem dětí, aby narazil na ty "divočejší". (Vím, že jich není tolik, ale o to jsou nebezpečnější - i samy sobě.)

Rád bych zde rozvinul bohatou diskusi k tomuto tématu. Cílem tohoto příspěvku je nashromáždit dostatek relevantních a moudrých důvodů k tomu, proč nedovolit dítěti žádné nevhodné sexuální praktiky, i kdyby - ne pouze souhlasilo (to zde také neřešíme), ale přímo naléhalo a "vnucovalo se". Rovněž zde snad nemusíme zmiňovat přirozenou dětskou masturbaci, kterou by děti měly v případě potřeby provádět pouze osamotě.

Je důležité hned na začátku pro jistotu upozornit, že i dobrovolné a "vyžádané" či "vyprošené" zneužití je trestným činem. Dítě zkrátka nemůže dát "kvalifikovaný" souhlas.

Osobně se domnívám, že k velkému množství případů sexuálního zneužití dojde právě proto, že si lidé (potencionální pachatelé) představují pod tímto pojmem pouze hrubé násilí a velké ubližování dítěti. Když pak narazí na "kontaktní nymfičku", nevyznají se v tom, a chybně usoudí, že když to je dobrovolné, není to trestné a není to přece zneužití.

V knihách s tématikou sexuálního zneužívání dětí se příliš nepíše o situacích, kdy "to to dítě chce". Zřejmě je to od autorů zcela vědomé rozhodnutí a úmyslné neupozorňování na to, že se najdou i takové děti, které mají tyto touhy. Mnoho pedofilů by se při tomto zjištění zachvělo a krev by se jim rozproudila po těle - zvláště někam. V sexuální výchově na základních školách bych tuto informaci při tématu coming out sexuálních menšin také nepodával. Tam jsou ještě děti a pokud by slyšely, že někteří jejich vrstevníci jsou "pro", třeba by šly taky "do toho", aby se cítily starší.

Na našem specializovaném fóru se však odvažuji nadhodit toto velice specifické a choulostivé téma. Rozhodně by patřilo - především pak moudré závěry z této diskuse, do Příručky pro pedofily.

Co k tomu tedy kdo máte?
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne neděle 7. 12. 2014, 20:57:55, celkem upraveno 1 x.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
observer
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Příspěvky: 86
Dal: 25 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od observer »

No taketo temy tu už boly.

Čo sa tyka sexualnej vychovy deti v školach tak o tom som popisal dos textov. To sa tykalo konkretne inforamci že dieta tiež môže byt pedofil a neinformovat ho len že ho niekto môže zneužit. Ale aj o tom že ono samo môže byt pedofilom. A ako sa taky človek ma chovat aby nezneužival proste poučenie čo je a čo neni vhodne.

Dalej čo sa tyka deti a ich sexuality tak oni pred pubertou nemaju nič stoho psychologicky ale len ako precitenie danej sexualnej činnosti s dospelym človekom fyzicky.

Deti to zaijma lep preto že su zvedave a nevedia o čo tam ide. Je to jednoducho zvedavost a otazky "čo sa asi stane ked budem zvadzat dospeleho chlapa." A ak ten človek bude pedofil a podlahne ktomu že zle vyhodnoti situaciu a dojde pohlavnemu zneužitiu da tomu dietatu velmi zly priklad do buducna že ide len o sex a to druhe (laska) nehra až taku rolu. Čo bude potom v dospelosti problem nestalych vztahov a rozchodov s partnermi. Tu už dochaza tej psychologickej traume zo zneužitia. A fyzicky to nie už problem ak neberieme že to bude znašat citlivejšie zaleži od osobnosti človeka. A bude odmietat sex.

Potom je ina skupina ludi čo im tato skusenost nijak dramaticky neubližila ovšem zaleži na typu zneužitia.

Ja som s detmi toho zažil dost ale nemienim tu pisat svoje skusenosti zo zvadzanim a (sexualnym) kontaktom s detmi. Či už zo strany deti alebo s manipulacie dospeleho človeka k dietatu.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7501
Dal: 1455 poděkování
Dostal: 1481 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Příbuzná témata:

Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu
Kdyz to deti chteji

Ale řešme to tady a nevyvolávejme témata z minulosti.
Uživatelský avatar
observer
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Příspěvky: 86
Dal: 25 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od observer »

Diki Gabi už som aj zabudol čo som toho popisal k tejto teme je vidiet že svoje vyjadrenia mam do dnes rovnake. A ako je už zname s realu predchadzajucej diskusie s minulosti. :)
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Příspěvky: 834
Dal: 201 poděkování
Dostal: 447 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Mathias8 »

Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Keď som to začal čítať popravde som si nepomyslel, že to dočítam celé. Keď som dočítal uvedomil som si velmi jednu vážnu vec a to, že si nemožeme dovoliť nič.. možeme sa iba prizerať ako rastie, byť dobrý kamarát pomáhať mu, motivovať ho, robiť mu radosť... všetko ostatné ako je bolesť, plač to je zabudnuté a ani to nikoho netrápi. Každý má svojho Boha....Sme uplne ako keby vyštvaný na kraj spoločnosti.. odpad. Niesme ani ludia ale obyčajný uchili.
Myslel som si, že ked by som dieta pobozkal na líce(svoju princeznu) alebo by som ju pohladil po vlasoch nebolo by na tom nič zle.. ale ako vidím aj tieto dotyky by mohli ubližiť dietatu alebo nám tým že by sme boli odhalený.
Je cítiť že človek ktorý písal odpoveď to všetko má so svojich skuseností a ako som to čítal uvedomoval som si že to je vlastne pravda....to všetko si musí pedofil uvedomiť. Ja to viem a tým že to viem je mi ešte viac zle ako bolo...

ale k tejto téme- Dnešné deti vedia toho o sexe až až. Dieta zapne televízor- farma kde sa všetci je*u ako lastovičky, panelák kde sa ludia ohovarajú, robia si zle atd... burlivé vino, chlapi neplačú atd.. zapne počítač, kde si može volne pozerat pornofilmy aké chce od vymysli sveta.... skrátka všetko sa to točí okolo sexu. Deti do toho vyrastajú.
Kde su tie časy keď neexistoval počítač, tablety, mobily, apple.. a všelijaké ******** od vymyslu sveta. Deti chodili po vonku, mali rozbite kolená, lozili po stromoch, stavali bunkre niekde v prirode alebo pri potoku napriklad, chodili do prírody a čo je hlavné bolo im dobre ... dnešné deti a je to velmi smutne to nepoznajú.
Sú uveznení vo virtualnom svete, sú hrozne naivné... dieta ktoré by malo mať v 14 rozum na ten vek ho ma scvrknutý na 9 alebo 10...Kam to všetko speje? Nikam...
Miesto toho aby sme napredovali upadáme.. mám pocit že sa vraciame do doby, keď ludia boli na roliach a okopávali zemiaky...ale to je už iná pohádka.

Čo tím chcem povedať. Mám pocit že tímto vlaknom a touto témom moc nevyriešime. Ano, pomožeme velmi vela pedofilom uvedomiť si to, že nemožu šáhnout na to dieta lebo by mu velmi ubližili a to oni nechcu to je pravda... ale téma sexu a tejto doby je hrozná. 13 ročne deti to robia velmi radi o dost staršími... stávajú sa z nich devky a to nie tím že im to urobil perofil ale "normálný človek" pretože deti sú v tom veku dosť vyspelé poniektoré. Chodia po diskotékach, kde ich omacávaju starší chlapi. Pritom majú sotva 13 a už to sním robila na záchode v nejakom bare.
Dospelý muž, ktorý ma ženu a deti ide do baru kde je 13 ročná možno nevedomky že si myslel že má 15 jej to spraví a ona je rada. Hnus...
My sa nato prizeráme a trpíme.. že vlasnte prečo nemožeme byť "normálny" mohli by sme všetko stačilo by ísť na diskotétku.
Ale ´tim že sme v detskom svete a vieme aké to je nestojíme o to ale skor stojime o nevinnost, čistotu, krásu a to nás štve, že sa prizeráme ako to všetko upadá.

Dospelácky svet je odporný. Radšej budem v tom detskom kde všetci veria na pohádky...

Ešte jedna vec- Keď sa na to tak celé prizerám strašne sa bojím o svoju princeznu. Na svoj vek je trošku naivná. Bojím sa že jej nejaký magor ubliži a že sa povahovo zmení k zlému. To by som asi neprežil...

Skrátka deti, sex, dospelý.. mi to nechceme, pretože máme deti rady na druhej strane nás to frustruje.. ale "normálny" to robia v pohode a dieta to samo chce....chapete čo tým chcem povedať? ...
Naposledy upravil(a) Kasz dne pondělí 8. 12. 2014, 8:26:25, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zahvězdičkován zbytečný vulgární výraz.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7501
Dal: 1455 poděkování
Dostal: 1481 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Plyšáček píše:Osobně se domnívám, že k velkému množství případů sexuálního zneužití dojde právě proto, že si lidé (potencionální pachatelé) představují pod tímto pojmem pouze hrubé násilí a velké ubližování dítěti. Když pak narazí na "kontaktní nymfičku", nevyznají se v tom, a chybně usoudí, že když to je dobrovolné, není to trestné a není to přece zneužití.
Přesně tak, tohle byl Kubův případ. A já bych se na jeho místě choval stejně, taky bych v jeho věku netušil, že i dobrovolně je to zneužití.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Plyšáček »

Mathiasi Osmičko.
Mnoho myšlenek jsi vyjádřil velice obratně a s řadou Tvých názorů docela souhlasím.

Úpadek společnosti, skleníkový odchov v moderních a výpočetních bytech.
Dle mého nejsou děti čtrnáctileté duševně devítileté. Spíše vyzrávají tělesně dříve (možná i všudepřítomnými hormony ve vodě a potravě) a duševně v něčem jsou vyspělejší (rozum, poznatky, informatorika), v něčem pozadu (okolní svět, skutečné vztahy mezi lidmi - ne jen virtuální).
Na diskotéky nechodí moc "děti" ale vyspělejší děti a souhlasím s Tebou, že "normální" jsou často hodně nenormální a zvířata - predátoři.

Tvůj výkřik přesně vyjadřuje i můj stav:
Mathias8 píše:Ale ´tim že sme v detskom svete a vieme aké to je nestojíme o to ale skor stojime o nevinnost, čistotu, krásu a to nás štve, že sa prizeráme ako to všetko upadá.

Dospelácky svet je odporný. Radšej budem v tom detskom kde všetci veria na pohádky...

Skrátka deti, sex, dospelý.. mi to nechceme, pretože máme deti rady na druhej strane nás to frustruje.. ale "normálny" to robia v pohode a dieta to samo chce....chapete čo tým chcem povedať? ...
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
observer
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Příspěvky: 86
Dal: 25 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od observer »

Matias to je ta druha strana toho všetkeho bohužial. Nemam rad tuto dobu citim sa byt taky stary nechapavy. Nevidim na tom čo sa deje okolo deti nič normalne...

Chyba mi tiež moja doba ked nič neexistovalo všetko bolo pohode ja sa snažil s detmi chodit vonku na vylety atd... ale akonahle to ma už pubertaly vek sa to zblaznilo. zajmy su uplne ine ako boly za mojych časov.

4o sa tyka sexu lepšie to už nebude každy je sexom motivany a i pubertiačky ktore sa citia byt cool.
To je ako ked pedofil zneužije aby byl cool medzi svojimi ludmi. Proste je taka doba.
Uživatelský avatar
Megadon

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Megadon »

No kluci pedofilní, nám normálním lidem je jasné o co vám jde možná né tuto generaci ale ta příští, až vy vybojujete ten svůj boj o vlastní uznání, bude chtít zajisté i sex s dětmi. Když se začíná mluvit i o dětské sexualitě a svobodě pro děti v tomto ohledu je to nasnadě:-(. Fuck of ČEPEK
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Plyšáček »

Tak abychom od pláče nad dnešní pokleslou společností pokročili v našem tématu...

V příspěvku Kdyz to deti chteji (Gabrieli, děkuji za profesionální vedení) se rozběhly dohady nad otázkou, zda si dítě uvědomuje svoji sexualitu.
Dala by se o tom napsal desetistránková úvaha, hodně filozoficky zaměřená.
Kasz píše:
Silesia píše:Dětí si svou sexualitu uvědomují.
Neuvědomují. Já si svou sexualitu začal uvědomovat...
tdnka píše:Ano. Neuvědomují, ačkoli existuje od útlého dětství. Ale existuje v podobě odpovídající vývoji - v podobě nevinné. A ta nevinnost NESMÍ být porušena či zneužita.
Alespoň ve zkratce: Zkusme si alespoň nacítit rozdíl v pojmech prožívání, vnímání, uvědomování, pociťování, chápání, pochopení a poznání. Tyto pojmy implikujme na různé úrovně vývoje dětské sexuality a budeme trochu přesnější ve svých výpovědích. Pak se snad trochu přiblížíme ve správném chápání názorů druhých. Je to někdy spíše hádka o významu slov než hádka o faktech.

Dle mého: Děti prožívají svoji sexualitu od prenatální fáze (viz. výzkumy předních vědců). Vnímají příjemnost určitých dotyků na erotogenních zónách od kojeneckého věku. Uvědomují si blaženost některých činností se svým tělem od věku batolecího. Ale třeba nechápou (a tedy, jak asi chtěl vyjádřit Kasz, neuvědomují si svoji sexualitu) přímé vztahy mezi dráždivostí erotogenních zón, romantickou zamilovaností do konkrétní osoby a tělesným způsobem vyjádření lásky - tedy sexem. Přesto dokáží vnímat zcela jinak dotek od tatínka, brášky, kamaráda nebo např. učitele, do kterého jsou až po uši zamilované. A může jít "jen" o uchopení za ruku. Některým se doslova zrychlí tep. Další změny (vzrušení v oblasti pohlaví) na těle nejsou patrné a ani bych nikomu neradil je zjišťovat, ale zřejmě mohou nastat.

Každý v jiném věku a každý individuálně si uvědomujeme vzájemné propojení a vztah částí těla, milovaných osob, romantických fantazií s doprovodnými obrazy konkrétních činností s danou osobou - tedy každý začínáme CHÁPAT sexualitu jako SEXUALITU v jiném věku. Ale nelze jen tak napsat, že dítě si ji neuvědomuje. Zcela jistě ano. Ale zřejmě ji neprožívá jako dospělí. A je to tak v pořádku, je to tak dobře.

Cokoliv prožíváme, cokoliv vytváří naše Vědomí, to si UVĚDOMUJEME. To, že to prožíváme "nepravdivě", tedy že to zatím příliš nechápeme, neznamená, že to nežijeme. Jen to zatím není naším POZNÁNÍM (pochopením širších souvislostí a pravého významu dané reality), ale "pouze" prožitkem. Ale na světě jsme i proto, abychom žili, ne?
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne neděle 7. 12. 2014, 22:46:45, celkem upraveno 2 x.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od fenix »

Divoké holčičky taky jsou a opravdu si to někdy chtějí "vyprosit", v mém případě naštěstí nedokázaly.
Ono by ani nemuselo ublížit to co se zrovna stane, ale to co by mohlo následovat a to ikdyž se to neprovalí. Asi můžu jen napsat co by užíralo mě. Už jen ta nutnost takového tajemství, nikdo to nesmí vědět, ale co když se prokecne nebo já? To zničí život oboum. Jak se na ni pak mám dívat a mluvit s ní? Chovat se jako by se nic nestalo by asi moc nešlo...
Asi se to netýká hlavně holčiček, člověk nemusí hned narazit na "malého vyhraněného homosexuálka", ale může být jen zvědavý a chtít něco vyzkoušet .
Když už to musíme řešit v novém tématu, přidám co jsem k tomu už napsal jinde. Ikdyž těch případů bylo víc, další uvádět nebubu.
fenix píše:Taky mám pár zkušeností s tím, že po mě holčičky chtěly něco co by raději chtít neměli.
Ale nejsem si jistý jestli v té době to byl zrovna rozum z toho že to nesmím udělat, co zabránilo tomu aby se něco stalo. Spíš mě asi prostě takové chování od čehokoli odradilo.

Poprvé se to stalo, když mi bylo tak 15 a byly u nás na pár dní 4 holky od příbuzných. Jezdili takhle párkrát do roka, ale teď se stalo, že jsem s tou jednou zůstal doma sám, bylo ji 10. Ostatní šli na procházku a já chtěl zůstat doma. Když to ona zjistila, řekla že taky nikam nepůjde a zůstane se mnou. Chvíli po tom co všichni odešli, přišla za mnou. Přitulila se a řekla mi narovinu proč se mnou zůstala a co po mě chce. Možná právě to mě odrazovalo a ten její sexuální návrh jsem odmítal. Snažil jsem se ji říct, že to přece nejde, že je malá, už ani nevím co všechno. Ale ona naléhala, že kvůli tomu nikam nešla a ať to s ní aspoň zkusím. Když jsem neustopil navrhla, že mi to udělá aspoň rukou. To jsem taky odmít.
Nevím proč něco takového chtěla a ani jsem to pak neřešil.V představách se mi něco takového moc líbí a tam bych si něco takového i přál, ale v reálu se mi to její chování vůbec nelíbilo.

Další taková věc se odehrála na dovolené, když se mi bylo 18 a jedna 12ti letá se mi snažila nacpat do chatky do postele. A podle toho co říkala ji nešlo zrovna o to, že by tam chtěla spát....
Škoda, že pak se mnou přestala mluvit.

Každopádně jsem rád, že jsem vždy odolal. Těžko říct jak by to pak ovlivnilo moje chování k ostatním holkám.
Pokud si o to holčička víceméně přímo řekne opravdu mě to naštěstí nějak odrazuje.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 487
Dal: 596 poděkování
Dostal: 351 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Jeremy »

Tiež mám niekoľko skúseností s malými holčinami a ich pokusmi ma dostať do situácií, ktoré zaváňali sexuálnymi praktikami, takže súhlasím, že malé princezny dokážu byť v tomto smere poriadne potvorky. V otázke uvedomenia si svojej sexuality si myslím, že jej samozrejme nerozumejú, ale je tu prítomná od útleho detstva. Dievča (keď už sa nemôžeme baviť o kutíkoch ;) ) síce nemôže prežiť plnohodnotné vyvrcholenie (až na neštandartné prípady), ale motivácia naháňať starších chlapcov či chlapov tam určite je. Zakázané ovocie proste už od Evy viac pokúša ženský rod a tak to má heterosexuálny pedofil o niečo ťažšie (udržať sa na uzde). O to viac si vážim, keď dokáže správne zareagovať a teda nepodlahnúť pokušeniu, aj keď sám neviem, ako by som pri spomínanej sutácii z vlastnej skúsenosti reagoval (mal som asi 16), ak by som bol orientovaný na dievčatá... Musím len dúfať, že by som našiel dosť vnútornej sily.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5410
Dal: 1261 poděkování
Dostal: 2776 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Kasz »

Megadon píše:No kluci pedofilní, nám normálním lidem je jasné o co vám jde možná né tuto generaci ale ta příští, až vy vybojujete ten svůj boj o vlastní uznání, bude chtít zajisté i sex s dětmi. Když se začíná mluvit i o dětské sexualitě a svobodě pro děti v tomto ohledu je to nasnadě:-(. Fuck of ČEPEK
To není žádná novinka, že je "normálním lidem" jasné, o co jde pedofilům, to nás nepřekvapuje, to se opakuje pořád dokola. "Normální člověk" ví přesně, co pedofil cítí, co prožívá... a jediné, pro co žije, je "touha po sexu s dětmi". Skutečně to není žádná novinka, to jste nám zde nemusel psát.

Co se týká tvrzení, že zajisté budeme chtít i legální sex s dětmi - jak vyplývá z našich diskuzí, myslím si, že je zřetelně patrné, že uznáváme, že předčasná sexuální zkušenost může dítěti ublížit, a z tohoto důvodu se chceme sexuálním kontaktům s dětmi vystříhat. Dokud tady budu admin, rozhodně nehrozí, že by se ČEPEK posouval směrem k legalizaci sexuálních kontaktů s dětmi. ČEPEK je striktně proti a věřím, že i po mé smrti i smrti zdejších současných aktivních členů se najdou noví a další, kteří budou tento pohled rovněž sdílet. Logickým uvažováním totiž lze dospět k tomu, že sexuální aktivity s dětmi skutečně nejsou pro děti všeobecným dobrem, a těžko si představit, že by někdy mohly být. Lidé jsou někdy velmi zlí a egoističtí tvorové a při představě, že by bylo legální zmanipulovat dítě k sexu, se mi nedělá zrovna dobře. Dítě potřebuje ochranu a myslím si, že málokdo z ČEPEKu by se vyjádřil, že zákon, který zakazuje dospělým sex s dětmi, tyto děti primárně nechrání.

Na poslední vulgární poznámku jen poznamenám, že není vyloučeno, že syn (nebo i dcera) kohokoliv, tedy i Vaše, nemůže jednoho dne zjistit, že jej (ji) přitahují děti. Vaše kouzelné "Fuck of ČEPEK" jistě Vašemu synovi (či dceři) na zodpovědné cestě životem bezesporu velmi pomůže.
Československá pedofilní komunita – již 10 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Plyšáček »

Jako úvod a nastínění problému dobré.
Posuňme se výrazněji dále.
Snad nám do naší odborné studie nebudou vstupovat laici (viz. Megadon).

Cíl (nejen této diskuse) je jasný. Dopátrat se pádných a pravdivých poznatků a znalostí, které potvrdí a i racionálně vysvětlí nevhodnost jakýchkoliv sexuálních aktivit (kromě soukromé masturbace) pro děti.

V předchozích reakcích jsme si připomněli, že dnešní svět je často "zvrácený" a psychicky chorý. Velice funkční byla poznámka o tom, že sex v západní civilizaci vylézá odevšad a samozřejmě se to podepisuje i na psychosexuálním vývoji dětí. Ten je pak urychlován či odchylován od přirozeného směru. Věřím tomu, že sexualita, která je přímo "cítit" ve vzduchu, proniká nevědomě i do dětské psychiky a ony potom neví, co s tím.

Chlapci jsou potom často agresivnější, aby "vybili" přebytečné napětí a tenzi. Některá z děvčátek o to více koketují s jakýmkoliv mužem, protože to tak vidí všude - i na billboardech, a věří, že to je třeba - když přece i maminka si každé ráno půl hodiny dělá před zrcadlem z obličeje svůdnou hubičku - masku. Ženy od batolecího věku se chtějí líbit. A používají nejrůznější triky. U malých holčiček se často setkáváme s touhou vypadat jako krásná princezna či působit jako ta zpěvačka, kvůli které si fanoušci rvou... (nejen vlasy).

V příspěvku Kdyz to deti chteji Malou píše svůj zážitek z vlaku:
malou píše:...jenom tak jsem se ji podival do rozkroku(te 4 lete holcicce).
Ta to uvidela a jak tam tak sedela tak dala nohy nahoru a roztahla je a pritom se na me divala...
Malou to zde chápe jako přímé svádění a žádost o sexuální aktivity.
Kasz na to reaguje zase naprosto z druhého břehu:
Kasz píše:Děti si neuvědomují svou sexualitu, takže si ani neuvědomují, že roztáhnout nohy na veřejnosti se nehodí. To není z jejich strany provokace k sexuálním hrátkám, ale normální poloha těla, kterou ze své strany nijak sexuálně nevnímají. Jenom naivní člověk si může myslet, že záměrně provokují k sexuálním hrátkám...
Pravdu bych hledal někde spíše mezi (ale no tak, myslím samozřejmě mezi těmito dvěma pohledy) :D
To, zda si děti uvědomují či jak prožívají svoji sexualitu, jsem řešil výše.

Něco jsem si dnes vyzkoušel a opět prověřil - i prostřednictvím diskrétního rozhovoru. Závěr:
Pokud se dívenka, jako v tomto příběhu z vlaku, ale i v jakékoliv jiné situaci, chová koketně a "nevhodně", činí tak z těchto důvodů:

1. prostá nevědomost, jak se chovat cudně - děvče zcela náhodně udělá něco, co pedofil díky svému deviantnímu chápání chybně pochopí a myslí si, kdo ví co by se dělo, kdyby spolu byli sami. Zřejmě většina případů.
2. naučené a odkoukané chování od dospělých žen - pouze se "opičí" po svých vyzrálých vzorech. Spíše u batolat.
3. ze zvědavosti zkouší, jak na ni bude dospělý muž reagovat - pokus, zda bude reakce podobná, jako když tatínek reaguje na maminku (nebo jako v té telenovele, co tam měla maminka puštěnou před obídkem).
4. je jí takové chování příjemné - zvláště pokud to muže určitým způsobem osloví, pokud jej to vykolejí (normální muž) nebo pokud jej to rozpálí (pedofil). Sama potom může cítit jisté "vzrušení" (ale i fyzické). Nezanedbatelné množství případů. Samozřejmě záleží hodně na tom druhém (vzhled, věk), na tom, nakolik je do něj zamilovaná, na situaci a na věku (nejvíce si takto hrají děvčata zřejmě kolem 5. a 6. věku). Vystupňování situace neočekávají.
5. přímá snaha dostat muže do sexuálních aktivit. Asi nesmírně málo případů. Spíše u starších dívek - nemám takový přehled, pouze odhaduji věk 11-14 let.

V tom malém vlaku mi to připadá jako případ č. 4. Pokud se Malou zajímal svým pohledem o rozkrok, čtyřletá holčička to již mohla pochopit a začala jaksi tuto vzájemnou hru. Nebo čistě z lásky k bližnímu chtěla, aby si prohlédl, o co má takový zájem. (Malou, musel jsi vypadat asi děsně úchylně a frustrovaně :D ). Rozhodně však nechtěla jít dále. Maximálně by se taky podívala. (Pochybuji, že Malou cestoval v šatech, které by mohl jaksi vykasat. Jistě neměla motiv č.5. (Navíc cestovala s babičkou, o jejímž puritánství bezpečně již věděla. :D - promiňte tento úlet)

Za cenné považuji i konkrétní příběhy od Fenixe a Jeremyho. V případě Jeremyho je navíc patrné, že jako BL asi těžko vyzařoval něco svůdného na malé holčičky. Ony zkrátka někdy zkouší svůj půvab na kde koho a není potřeba to brát příliš osobně. Spíše by bylo dobré zareagovat mírně, ale vážně v tom smyslu, že takové chování se nehodí. Alespoň se dítě, pokud to pochopí, nedostane do horších situací za těžších podmínek.

Můj rozbor naznačuje cosi o vnitřním prožívání holčičky. Ve všech případech to může působit (zvláště na pedofila) tak, že "to chce", ale pouze v 5. bodě se jednalo o onen případ. Čtyřka je ovšem také velice nebezpečná, jelikož jaksi koketuje a zahrává si - ačkoliv třeba neví, s kým. Zároveň je sama aktivní a oba aktéři se mohou posouvat krůček po krůčku k intimnějším činnostem a bližšímu tělesnému kontaktu. Pedofil by v těchto situacích měl zbystřit a nezahrávat si - i kdyby ona si zahrávala sebevíce a s čímkoliv.

Nyní tedy hledáme odpovědi zejména na tyto otázky:
1. Souhlasíte s rozdělením motivů koketujícího děvčátka tak, jak jej uvádí Plyšáček? Doplnili byste ještě jiné motivy? (oblast dětské psychologie)
2. Jak omezovat toto chování u dětí - zejména děvčat. A nebude to mít negativní dopad na jejich přirozený psychosexuální rozvoj? (některé by se mohly i v pubertě "bát" komunikace s druhým pohlavím). Bylo to zde vždy? (represe u potencionální oběti)
3. Jaké pádné důvody k přerušení svádění by si měl v těchto situacích uvědomovat každý pedofil - zejména tedy GL? Jakou ústřední myšlenku by si měl opakovat jako mantru, případně si ji vytetovat na ruku? (Na penis ne. Tam by to bylo zaznamenáno již příliš pozdě). (represe u potencionálního pachatele)
4. Co říci dítěti a jak (samozřejmě záleží na věku), aby se v budoucnu nedostalo opět do podobných a třeba nebezpečnějších situací? (součást sexuální výchovy)

Těším se na další poznámky či poznatky K TÉMATU!
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7501
Dal: 1455 poděkování
Dostal: 1481 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Plyšáček píše:nevhodnost jakýchkoliv sexuálních aktivit (kromě soukromé masturbace) pro děti.
Dodal bych, že nejen kromě soukromé masturbace, ale také kromě sexuálních aktivit se stejně vyspělým vrstevníkem. Nevím, jestli děti mají sexuální potřeby, ale pokud ano, určitě na jejich ukojení stačí ruka nebo vrstevník, dospělý pedofil k tomu není potřeba.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Plyšáček »

Gabriel Svoboda píše:Nevím, jestli děti mají sexuální potřeby, ale pokud ano, určitě na jejich ukojení stačí ruka nebo vrstevník, dospělý pedofil k tomu není potřeba.
Toho vrstevníka pokud možno ne. A holčičky za tímto účelem ruku příliš často nepoužívají (ale diskrétně pomlčím, toto je jiné téma).
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
observer
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Příspěvky: 86
Dal: 25 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od observer »

A to maš odkial že deti svoju ruku nepouživaju na stimulovanie genitali? Však to robia od malička a pravidelne.
A vrstevnici skušaju alebo lepšie povedane napodobuju dospele osoby a vzajomne sa stimuluju.
Podnetov na to maju s roznych zdrojov napr net...

Len tak mino poznaš Kinseyho?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Alfred_Charles_Kinsey

O deckej sexualite popisal toho dost...
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7501
Dal: 1455 poděkování
Dostal: 1481 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Plyšáček to asi myslel tak, že používají nejen ruku, ale i jiné předměty, třeba prolézačku. :)
Uživatelský avatar
observer
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Příspěvky: 86
Dal: 25 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od observer »

Jo aha o tom som pisal tiež minuly rok s pozorovania deti za 10+ rokov ...

ksoft

Kód: Vybrat vše

Neco jsem jsi ješte všimnul. Na deckem hrišti jsou ruzne prolezky atd...
Když koukam jak jse holka hraje na prolizkach tak je dobre videt jake preferuje na určite hezke pocity.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Plyšáček »

Přátelé, prosím zpátky k tématu.
Pokud vůbec někdy uznám za vhodné zpracovat téma Způsoby masturbace u holčiček, vezmu si to na starost osobně a napíši nesmírně fundované dílo.
Stejně asi brzy vydám odbornou tisícistránkovou knihu Dětská sexualita. Rozhodně to nebude trapnost typu Kniha Děti a jejich sexualita, CPress 2014 - brožurka na poněkud jiné téma.

observer píše: Len tak mino poznaš Kinseyho?...
O deckej sexualite popisal toho dost...
Osobně jsem jej nepoznal. Zřejmě jeden z nejmasovějších zneužívačů dětí - ve svých pokusech jich zneužil šílené množství. A to zřejmě nebyl pedofil. Je o něm i film: http://www.csfd.cz/film/116357-kinsey/
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne pondělí 8. 12. 2014, 18:57:32, celkem upraveno 1 x.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.