Když to to dítě tak chce

Diskuze o problematice dětí.
Marco Freeman
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 813 poděkování
Dostal: 1528 poděkování

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 9. 12. 2014, 18:15:27

Teď 8.
observer
Na trestné lavici
Dal: 25 poděkování

Nový příspěvek od observer » úterý 9. 12. 2014, 18:18:59

Už je dost velky na sexualnu vychovu ohladom na jeho vek a určite by pochopil ako už pisal kasz že to zobere ako fakt. Male deti do 6 rkov beru tiež ako fakt ako deti prichadzaju na svet.
Neni dobre aby sa bal ale aby bol poučeny o sexualite.
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 9. 12. 2014, 18:25:39

observer píše:Už je dost velky na sexualnu vychovu ohladom na jeho vek a určite by pochopil ako už pisal kasz že to zobere ako fakt. Male deti do 6 rkov beru tiež ako fakt ako deti prichadzaju na svet.
Neni dobre aby sa bal ale aby bol poučeny o sexualite.
Taky je tady otázka, jak by teta sebrala, že jejího syna poučuju o něčem takovém, když je sama přesvědčena o tom, že pedo = zneužívač. A z mých rukou se teda na ČEPEK nedostane, zase nejsem takový sebevrah. :D
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » úterý 9. 12. 2014, 18:29:03

To nie je na tebe aby si mu to vysvetloval ale na rodičoch no bohužial je to stara genericia ktora nema na to predpoklady mu poskytnut spravne informacie, A taktiež v tomto zaostava škola. Bohužial zaspaly dobu a teras su stym problemy. Neni spravne oddalovat problem ale ho riešit.
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2412 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » úterý 9. 12. 2014, 18:32:27

To není takový problém - stačí říct "někde jsem četl, že..." a je to. 8 let, to už by určitě dokázal vstřebat.
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 9. 12. 2014, 18:37:04

observer píše:To nie je na tebe aby si mu to vysvetloval ale na rodičoch no bohužial je to stara genericia ktora nema na to predpoklady mu poskytnut spravne informacie, A taktiež v tomto zaostava škola. Bohužial zaspaly dobu a teras su stym problemy. Neni spravne oddalovat problem ale ho riešit.
Jo. :) Ale Kasz myslel, proč já sám slovo "pedofilie" nenahradím jiným, tak na to jen odpovídám. :)
Kasz píše:To není takový problém - stačí říct "někde jsem četl, že..."
"Někde jsem četl, že.." moje teta neuzná. Taky někde četla, že pedofilové jsou exhibicionističtí staří vousatí muži v dlouhém kabátě, co znásilňují děti. :) A bohužel je pravděpodobnější, že bude věřit tomu svému :D Jen by mi řekla, ať mu nepletu hlavu blbostmi. Myslím, že nejlepší bude mu to říct, až bude ve věku, kdy se se vším nebude svěřovat rodičům, ale tato osvěta zůstane mezi námi dvěmi.
Kasz
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » úterý 9. 12. 2014, 18:50:38

Nevadí, že to neuzná, je důležité to říct, protože jinak se nic nezmění. A i když to neuzná, semínko pochybností v ní můžeš zaset, narazí na rozumný článek, nebo se rozpomene, že četla tuhle také nějaký rozumný... a řekne si... jo, na tom něco bude.
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 9. 12. 2014, 19:08:20

Myslím, že znám tetu dost dobře na to, abych věděl, že semínko pochybností o pedofilii v ní nezaseji, ale spíš semínko pochybností o mé orientaci. :D
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku do: 10
Kontakt: pedonia@protonmail.com
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » úterý 9. 12. 2014, 19:14:27

observer píše:Detom neubliži ak im rodičia povedia pravdu predškolskom veku.
Přiměřenou formou a pouze základní fakta (rozhodně neprobírat sexuální polohy, antikoncepci, menstruaci ap.).
Ale právě o tom osahávání by měly slyšet třeba už ve 3 letech. Ne, jak píšeš na ZŠ.
observer píše:A ešte jedna vec detom sa hovori že: "ak sa ti to nebude pačit maš povedat nie" no problemom je že detom sa to osahavanie pači.
Observere, tak to jsi vystihl brilantně. :D
Kasz píše:
Marco Freeman píše:Že pedofilové jsou všude (sorry, ale je ve věku, kdy u něj ještě osvětu vynechám, radši ať se bojí "pedofilů" než vůbec :D )
Proč nenahradit pojem "pedofilové" nějakým jiným, správným pojmem? Co tomu brání?
Tedy Marco! Použil bych pojem úchyl, popř. nebezpečný člověk, popř. divný strejda. :)
Marco Freeman píše:Myslím, že znám tetu dost dobře na to, abych věděl, že semínko pochybností o pedofilii v ní nezaseji, ale spíš semínko pochybností o mé orientaci. :D
No právě, Ty blázínku. :D
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » úterý 9. 12. 2014, 19:16:56

Ja pisal aj o predškolnych detoch ale asi si to prehliadol .... len nepišem podrobnosti to ma unavuje rozoberat.
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » úterý 9. 12. 2014, 19:23:23

A tychto zaležitosti čo sa tyka sexuality som už upozornoval pred vyše 6 rokmi ako to vlasne je doopravdy.
A je vidiet že odborny poradcovia nemaju dostatok praxe s realneho života sexuality deti.
A potom vznikaju nepresne publikacie ktore neuplne informuju deti učitelov a rodičov.
Je potrebna prax a niu naštudovane knihy nepedofilnych odbornikov ktorych musime učit ako to ma byt spravne.
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 9. 12. 2014, 19:38:02

Plyšáček píše:Tedy Marco! Použil bych pojem úchyl, popř. nebezpečný člověk, popř. divný strejda. :)
Já ale neřekl, že jsem mu to řekl já. Řekla mu to teta. Já mu to jen nevyvracím. :P
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 9. 12. 2014, 19:41:23

A hlavně je to to samé :D Pedofil = uchyl, deviant = uchyl. :D
Kasz
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » úterý 9. 12. 2014, 19:44:12

Není to to stejné. Kdyby to bylo to stejné, nebylo by nutné brojit proti špatnému užívání pojmu pedofil.
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 9. 12. 2014, 19:50:26

Kasz píše:Není to to stejné. Kdyby to bylo to stejné, nebylo by nutné brojit proti špatnému užívání pojmu pedofil.
No je. :) Co je uchyl? Člověk mající sexuální úchylku. Co je sex. úchylka? Deviace. A co je pedofil? Deviant. :D
Kasz
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » úterý 9. 12. 2014, 19:53:55

Důležité jsou významy, které se pomocí těch slov přenášejí... A ty stejné nejsou.
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku do: 10
Kontakt: pedonia@protonmail.com
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » úterý 9. 12. 2014, 19:57:57

Tedy pánové, ne, že by to nebylo zajímavé, ale trochu ujíždíme - od tématu.
Přes nedotažené osnovy sexuální výchovy k výroku jedné tety, dále k pojmům kolem pedofilie.
A je Vám snad jedno, že zatímco tady řešíme základní pedo-pojmosloví, to naše dítě to tak moc chce? :D

Mohl by se někdo opravdu seriózně pustit do řešení naší klíčové otázky? (než to rozseknu svým pohledem? :) )
Plyšáček píše:3. Jaké pádné důvody k přerušení svádění by si měl v těchto situacích uvědomovat každý pedofil - zejména tedy GL? Jakou ústřední myšlenku by si měl opakovat jako mantru, případně si ji vytetovat na ruku?
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 9. 12. 2014, 20:11:17

Kasz píše:Důležité jsou významy, které se pomocí těch slov přenášejí... A ty stejné nejsou.
Ano. Ale stejně tak, jako chceme, aby pedofilie označovala v myslích lidí pedofilii a ne sex s dětmi, tak bychom si zase měli přiznat, že i když slovo uchyl v dnešní společnosti neznamená přímo to, co by mělo (stejně jako pedofilie), tak jsme devianti, jsme pedofilové a jsme uchylové. =]
Plyšáček píše:Tedy pánové, ne, že by to nebylo zajímavé, ale trochu ujíždíme - od tématu.
Přes nedotažené osnovy sexuální výchovy k výroku jedné tety, dále k pojmům kolem pedofilie.
Promiň, trochu jsem se rozjel. Už se k tomu tedy nebudu vracet. :x
Plyšáček píše:3. Jaké pádné důvody k přerušení svádění by si měl v těchto situacích uvědomovat každý pedofil - zejména tedy GL? Jakou ústřední myšlenku by si měl opakovat jako mantru, případně si ji vytetovat na ruku?
Těžko říct. Já bych to viděl na myšlenku: "Jelikož ji mám rád, musím ji ochránit před sebou, ale i před ní samotnou.", ve smyslu >> Nesmím podlehnout, přestože to chce, protože jí ublížím, což nechci, protože ji mám rád. << :)
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1335 poděkování
Dostal: 1392 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » úterý 9. 12. 2014, 20:26:51

Plyšáček píše:3. Jaké pádné důvody k přerušení svádění by si měl v těchto situacích uvědomovat každý pedofil - zejména tedy GL? Jakou ústřední myšlenku by si měl opakovat jako mantru, případně si ji vytetovat na ruku? (Na penis ne. Tam by to bylo zaznamenáno již příliš pozdě). (represe u potencionálního pachatele)
Vše je v článku Následky selhání.
observer
Na trestné lavici

Nový příspěvek od observer » úterý 9. 12. 2014, 21:19:37

Ješte bych rad skopiroval muj dlhoudoby nazor na tohle tema deckej sexuality.
ksoft 2012
Ano maš pravdu treba o tom hovorit že im tam nik nesmie sahat len ludia ktory maju na to opodstatnenie.
No je tu maly problem že deti su preto detmi že sa daju lachko zmanipulovat aj napriek poučeniu.
To že dieta osahava ine dieta može mat aj inu pričinu tam je dobre si o tom pohovorit ked je dieta zneuživane nemusi nikomu nič povedat. Ale chovanie toho dietata bude ine neprirozene tym že samo može byt zneuživane a tie priemne pocity vyhladava u inych osôb napr...
Tak napr. dita vo veku 4/5 rokov je sexualne aktivne a že samo si navozuje priemne pocity takže ak sa do toho zapoji dospely človek nebude to brat ako ubližovanie.
Toto som pisal inde na jednu spoved pedofila. Ale dam to aj sem aby si pochopil viac.

Citace:
" No ano je to takova nevědoma manipulace k dosaženi danych cilu. A pak když si na takove situace navykneš a stratiš nad tym kontrolu. Když dite naučiš na takove chovani ono ji to prijde pak prirozene dostane špatny naučeny vzor od dospele osoby. A to aj když ji bude dotyčna osoba osahavat. Proto je duležite aby prirozenost s kterou jedname s detma se nesmi zneužit posouvanim hranic dal a dal."

Ano maš pravdu aj vtom že nezaleži na tom či je dotyčna osoba inak orientova ale na tom aky človek to je.
Odpovědět