Když to to dítě tak chce

Diskuze o problematice dětí.
rossi

Re: Když to to dítě tak chce

Nový příspěvek od rossi » úterý 9. 12. 2014, 22:46:39

Gabriel Svoboda píše:
Plyšáček píše:3. Jaké pádné důvody k přerušení svádění by si měl v těchto situacích uvědomovat každý pedofil - zejména tedy GL? Jakou ústřední myšlenku by si měl opakovat jako mantru, případně si ji vytetovat na ruku? (Na penis ne. Tam by to bylo zaznamenáno již příliš pozdě). (represe u potencionálního pachatele)
Vše je v článku Následky selhání.

... a co takhle slušnost , pánové ?

Na témata ohledně pedofílie se snažím nereagovat ale zrovna jsem se trochu začetl a prostě nevydržím... Nemám totiž rád květomluvu tam kde nepatří a polemizovat či dokonce filosofovat nad něčím pro každého ze zúčastněných tak specifickým jako je v dnešní společnosti vztah pedofila k dítěti mi příjde až nemístné.
Vím že myšlenkou je nejen osvěta ale i pomoc těm kdo se se svou orintací trápí a to jistě schvaluji, jen bych tady chtěl připomenou že v jednoduchosti je síla.
Tak jako tvrdím že obecně platí že namísto dopravních předpisů stačí nám jezdit tak abychom neobtěžovali druhého, tak myslím že i tady platí jen " chovej se jako slušný člověk "
Na místo složitostí hledám jednoduchost a proto vím že když si chci s dětmi hrát tak jim nebudu sahat mezi nohy .
Ono to sice zní stroze až surově ale o to pravdivěji než spousty slov, názorů, polemik, zkušeností opodstatněnýc i né ... atd atd ...

Nejsme politikové které máme tak rádi tak proč tu děláme totéž ?
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1335 poděkování
Dostal: 1392 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » úterý 9. 12. 2014, 22:59:02

To, že mezi nohy nesmím sáhnout dítěti, které to samo chce, z běžně známých pravidel slušnosti přímo nevyplývá. Proto je potřeba to trochu té květomluvy.
Návštěvník

Nový příspěvek od Návštěvník » úterý 9. 12. 2014, 23:42:04

Gabriel Svoboda píše:To, že mezi nohy nesmím sáhnout dítěti, které to samo chce, z běžně známých pravidel slušnosti přímo nevyplývá. Proto je potřeba to trochu té květomluvy.

Njn a to jso ty kecy které se mi nelíbí ... odpovím ale s jednudostí mě vlastní ... kdybys byl né na holčičky ale na babičky, taky by ti přišlo slušné té babičce sahat mezi nohy? ... odpovědět se dá i bez květomluvy :)
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1335 poděkování
Dostal: 1392 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » středa 10. 12. 2014, 0:47:55

Kdyby to ta babička chtěla, tak by mi to přišlo slušné.
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Kontakt: pedonia@protonmail.com
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » pondělí 23. 2. 2015, 19:02:04

Tímto tématem - proč děti vyhledávají slast a proč jim v tom v určitých situacích bránit, se zabývá jeden odstavec v knize Magické roky od S.H.Fraibergové:
Selma H. Fraibergová, Magické roky, str. 26-27 píše:"Během výchovy musíme svým potomkům z mnohých praktických důvodů - ať už bezpečnostních, rodinných či zdravotních - klást na jejich cestách k dosažení slasti překážky. Naším cílem je vychovat z nich kulturní a civilizované muže či ženy. Dítě začíná svůj život jako zvířátko vyhledávající slast. Jeho infantilní osobnost je utvářena pouze vlastními potřebami a vlastním tělem. Abychom dítě vychovali, musíme drasticky přetvářet jeho výhradní zaměření na vyhledávání slasti. Základní touhy se musí podřídit diktátu svědomí a společnosti. Člověk se je musí podle potřeby naučit odložit nebo se jich úplně zříci."
Poslední věty se týkají i života pedofila.
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Dal: 104 poděkování
Dostal: 45 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od dodo » úterý 24. 2. 2015, 8:39:01

No jako křesťan mám tuto věc mnohem jednodušší:-)
ŽÁDNÝ SEX PŘED SVATBOU! A pak ani v manžeství nemůžu ani myslet na sex s jinou ženou je to hřích. Né že bych to to nedělal jsem hříšník jako vy ostatní, však život pod milostí znamená, že Bůh mě dává sílu tyto věci překonat...Chvála Jemu za to !
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Kontakt: pedonia@protonmail.com
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » úterý 24. 2. 2015, 18:18:18

V tématu Menštruácia jsem se docela rozepsal, ale patří to spíše do tohoto vlákna.
Plyšáček píše:To, že dítě netouží po sexu, není mýtus. Je to hluboké poznání moudrých vychovatelů i poučených pedofilů, jejichž sexuální život s děvčátky byl v minulosti třeba hodně barvitý. Téměř žádná předpubertální holčička o to nestojí. Vadí mi, když Malou píše o školačkách, které údajně píší své intimnosti na web, jako o malých holčičkách. To nejsou žádné malé holčičky, dokonce ani holčičky, to jsou holky a před 10. rokem si dle mého představují spíše romantická setkání, tak jak je znají z televizních pohádek. Pokud na počátku puberty, třeba po 10. roce (v tomto období již mohou menstruovat - alespoň jsem ťukl toto téma), sní o "sexu", zřejmě spíše s mírně starším chlapcem a třeba spíše nekoitální praktiky. Ale k tomu nemohu více napsat. Specializuji se na mladší.

U holčiček je to tak, že touží po lásce, po blízkosti milovaného člověka.
Jedná-li se o staršího nepříbuzného muže, může k němu vzplanout i láskou romantickou, "mileneckou".
Sní spíše o romantickém svazku - jak to vidí u princezen v pohádkách.
Mezi intimnosti, které si představují, patří objetí, polibek, hlazení po tváři, mazlení přes oblečení.
Dle mého odhadu většina nesní, nepřemýšlí a netouží po intimnostech s dospělým - ani se svým "princem".
Tak jedna ze sta by mohla najít hlubší zalíbení v erotickém mazlení - pettingu (a i tak spíše jen přes oblečení). Ale to jsme již na protiprávním území. Tak maximálně jedna z tisíce by chtěla po delší dobu udržovat sexuální vztah s dospělým - nekoitální praktiky. A i tak by ji to s největší pravděpodobností v budoucnu psychicky poškodilo.
Odpovědět