Věková hranice pro pohlavní styk

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Teenbl »

Zdravím všechny
Tak mě opět napadlo menší trošku ožehavé téma k diskuzi Jaký máte názor na aktuální nastavení věkové hranice pro legální pohlavní styk?
Připadá Vám aktuální hranice pro pohlavní styk v ČR nastavena ideálně, či by jste ji snížily/zvýšily?
Osobně jsem nad tou hranicí moc nepřemýšlel, je v Evropě +- stejná. Někde např Itálie je 14 let, někde naopak 16, takže je to +- v průměru těch 15 let jako u nás. K zamyšlení nad tématem mě nicméně přivedl sexuolog, který je pro snížení věkové hranice na 14 let s poukázáním na argument, že by to mnoho lidem pomohlo a ničemu příliš neublížilo (Snad si tu argumentaci pamatuji správně). Např mně by to možná pomohlo si snadněji najít partnera, ale asi by ten dopad nebyl nějak zásadní, mezi aktuálními patnáctiletými se najdou kluci, kteří se mi líbí, ovšem problém je většinou v tom, že jsou vývojově většinou trochu jinde a já si s nimi dlouhodobě nerozumím, nemám si s nimi co říct. Takže bych v tom nějaký extra pozitivní efekt neviděl.
Jak to vidíte vy?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Kasz »

K tomu jsem se už párkrát vyjadřoval, např. zde: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=21409#p21409

Snížení hranice by možná někdo uvítal, ale primárně je třeba si uvědomit, že ten zákon je tady pro to, aby děti i dospívající chránil. A se 14tiletou/14tiletým bude statisticky vždy snadnější manipulovat, než s o rok vyspělejším člověkem. Jsem jednoznačně pro ponechání tak, jak to je. Možná by stálo za zvážení, jestli neudělat nějaké rozmezí pro ty, kterým je čerstvě 15... atd. Protože mohou vznikat paradoxní situace, typu "dnes spolu souložit můžeme, dnes je nám oběma 14, ale zítra, po mých narozeninách, na půl roku (do tvých narozenin) nesmíme." Tyto paradoxní situace ale budou nejspíš vznikat vždycky, ať by byla právní úprava sebedokonalejší. Myslím si, že jsme někde na fóru tady o těch nuancích už debatovali, ale asi to jen tak nenajdu...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Plyšáček, Allein
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Teenbl »

Jo tu starou debatu jsem hledal, ale nenašel jsem ji. No to o čem mluvíš s těma dvěma čtrnáctiletýma mají docela zajímavě řešeno v Švýcarsku. Standardně je tam hranice 16let, ovšem to neplatí není-li rozdíl mezi partnery větší než 3 roky. Tedy v pohodě spolu mohou spát i třináctiletí, tady je ovšem zase ten problém v souvislosti s nezodpovědností takto mladých lidí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Kasz »

Tak jsem trochu pátral a vypátral jsem:

Tady se také vyjadřuji k nastavené hranici: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=17884#p17884

Tady máme také příbuzné téma, jen bez následných příspěvků: Sex nezletilých a jeho právní důsledky (Portál.cz)

Zde upoutávka na dokument České televize z cyklu Ta naše povaha česká: Čím dřív, tím líp aneb Sladkých čtrnáct?

Další komentáře k věkové hranici:
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=10019#p10019
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=37&t=1645
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=5033#p5033
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=985&p=4737#p4737

Nevím, zda bych měl čím svoje názory na současnou zákonnou úpravu doplnit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Teenbl
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od fenix »

teenbl píše:..., tady je ovšem zase ten problém v souvislosti s nezodpovědností takto mladých lidí.
Myslím, že takový problém nevyřeší žádný zákon.

Jinak bych hranici klidně nechal tam kde je, její snížení na 14 by pro mě žádný význam nemělo. A ikdyž si s pár v tom věku rozumim a nebál bych se říct, že do jedné zrovna 14ky jsem ještě pořád zamilovaný, teď taky nečekám až bude holce 15 abych s ní mohl něco mít.
Aby to někdo nepochopil blbě, nemám s ní nic ani předtím. :D
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Kasz »

Z mého pohledu jako případného budoucího rodiče to vidím takto: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=23150#p23150
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od malou »

Já jsem proto,aby se v radě OSN vydal zákon,kde je zakotveno,že děti mají právo na lásku a sexualitu.Je smutné,že ve světě je násilý více tolerováno na dětech než fakt,když dítě chce z vlastní iniciativi hledat,zkusit,experimentovat či prožívat sexualitu,podle toho jak je dítě nato psychycky či fizicky zralé.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Marco Freeman »

malou píše:Já jsem proto,aby se v radě OSN vydal zákon,kde je zakotveno,že děti mají právo na lásku a sexualitu. Je smutné,že ve světě je násilý více tolerováno na dětech než fakt,když dítě chce z vlastní iniciativi hledat,zkusit,experimentovat či prožívat sexualitu,podle toho jak je dítě nato psychycky či fizicky zralé.
Dítě je pojmenované jako dítě z toho důvodu, že ještě není dospělé a tak s ním taky nemůžeme jednat jako s dospělým. Nebo bychom aspoň neměli, protože mu tím to dětství naprosto zkazíme, vystavíme ho starostem dospělých, které na něj budou mít i nějaký špatný vliv.
Jednou ze starostí dospělých vidím starost o to, jak a s kým realizovat sexuální chutě. Je sice možné, že dítě nějakou tu sexualitu cítí, něco ho vzrušuje, začne objevovat lepší pocity, když se sáhne na pohlaví a možná ho napadne, jaké by to bylo, kdyby mu to udělal někdo jiný. Možná začne přemýšlet nad slůvkem "sex" a jeho významem. Nad tím, že se mu někdo líbí a něco intimějšího, co mu přivodí takové ty zvláštní lepší pocity, by zažil rád i s ním.
Nicméně všechny tyto pocity jsou stále na nějaké té dětské rovině, jsou jen povrchové a dítě si neuvědomuje celou problematiku, chápe pouze, že je sex příjemný. Ale to je tak asi všechno. Sex není věc, která se má dát jen proto, protože nám je to příjemné. Jak se nám říká už od školního věku: "Nejdeme přece do postele s každým a měli bychom si "to" nechat pro někoho, koho milujeme." A tady se nabízí další otázka, a to otázka ohledně lásky dítěti k někomu, protože to je dětská láska a dítě miluje, ale jinak, než dospělý. Dítě prostě není na sex stavěné. Prostě není.
Možná kdysi v naší kultuře bylo, ale časy se mění. Společnost nastavila nějaké společenské, morální a právní hodnoty, které se prostě mají dodržovat. Ty zákony se nepsaly pro srandu králíkům, ale na nějaký popud, kvůli nějakému důvodu. Tenhle zákon vznikl, aby ty děti chránil. Aby je chránil od věcí, kterým pořádně nerozumí, a které na něj nemusí, ale je velká pravděpodobnost a je téměř jisté, že na něj budou mít špatný vliv. Pokud ne hned teď, tak o pár let.
malou píše:podle toho jak je dítě nato psychycky či fizicky zralé.
Fyzicky může být jakkoliv zralé, ale to nic neznamená. Psychicky někdy možná bude vyspělejší a zralejší, ale nikdy nebude ve 13ti ve všech ohledech jako 15tiletý. Naopak, někteří nejsou ani v 15ti psychicky zralí na 15.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 3):
Plyšáček, Kasz, Daniel
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Plyšáček »

Marco, excelentní. Blahopřeji. A to nepřipomínám Tvůj věk.
Dovoluji si vybrat Tvé věty, které jsou pro mne nejsilnější:
Marco Freeman píše:Sex není věc, která se má dát jen proto, protože nám je to příjemné....Dítě prostě není na sex stavěné.... Tenhle zákon vznikl, aby ty děti chránil. Aby je chránil od věcí, kterým pořádně nerozumí, a které na něj nemusí, ale je velká pravděpodobnost a je téměř jisté, že na něj budou mít špatný vliv.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od malou »

Marco Freeman píše:Dítě je pojmenované jako dítě z toho důvodu, že ještě není dospělé a tak s ním taky nemůžeme jednat jako s dospělým
Souhlasím
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od malou »

Marco Freeman píše:Jednou ze starostí dospělých vidím starost o to, jak a s kým realizovat sexuální chutě. Je sice možné, že dítě nějakou tu sexualitu cítí, něco ho vzrušuje, začne objevovat lepší pocity, když se sáhne na pohlaví a možná ho napadne, jaké by to bylo, kdyby mu to udělal někdo jiný. Možná začne přemýšlet nad slůvkem "sex" a jeho významem. Nad tím, že se mu někdo líbí a něco intimějšího, co mu přivodí takové ty zvláštní lepší pocity, by zažil rád i s ním.Nicméně všechny tyto pocity jsou stále na nějaké té dětské rovině, jsou jen povrchové a dítě si neuvědomuje celou problematiku, chápe pouze, že je sex příjemný.
Nevím už jak to tady napsat :) ,já se NESNAŽÍM přirovnávat sex mezi dospělímy-k sexualitě dítěte-já jsem jenom názoru,že dítě má právo na lásku a sexualitu ale je pravda,že kvúly negativnímu přístupu společnosti k sexualitě,múže dojít k negativním pocitúm-při intimnostem mezi dětmi či dětmi s dospělými-v dospívajícím věku či v dospělosti.

Tomuto můžeme předejít,pokud přestaneme argumentovat tím,že láska a sexualita v dětství je něco špatnýho.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Tady nejde jen o to, že by mu pak ublížil přístup společnosti k této problematice, ale sexuální zkušennosti by mu mohly ublížit samy o sobě.
Že je láska v dětství špatná tady nikdo neřekl. Ať děti realizují svoji chuť poznávat svoje tělo a tělo opačného pohlaví, ale pouze se svými vestevníky. V tom případě to nevidím jako nic špatného, pokud to podstupuje dobrovolně a vrstevník jej k tomu nenutí, případně pokud nenutí toho vrstevníka.
Špatné to vidím tehdy, když to podstupuje s člověkem starším, dospělým nebo skoro dospělým - a je jedno, jestli je to dobrovolné - který už má mít dost rozumu na to, aby tomu zabránil. Tyto sexuální zkušennosti s někým mu mohou ublížit samy o sobě, přístup společnosti je taky důležitý a zničující, ale na druhé koleji.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od malou »

Marco Freeman píše:Tady nejde jen o to, že by mu pak ublížil přístup společnosti k této problematice, ale sexuální zkušennosti by mu mohly ublížit samy o sobě.
Že je láska v dětství špatná tady nikdo neřekl. Ať děti realizují svoji chuť poznávat svoje tělo a tělo opačného pohlaví, ale pouze se svými vestevníky. V tom případě to nevidím jako nic špatného, pokud to podstupuje dobrovolně a vrstevník jej k tomu nenutí, případně pokud nenutí toho vrstevníka.
Špatné to vidím tehdy, když to podstupuje s člověkem starším, dospělým nebo skoro dospělým - a je jedno, jestli je to dobrovolné - který už má mít dost rozumu na to, aby tomu zabránil. Tyto sexuální zkušennosti s někým mu mohou ublížit samy o sobě, přístup společnosti je taky důležitý a zničující, ale na druhé koleji.
No mě jako dítěti se více,lýbyly dospělé osoby,na rozdíl od současnosti :) a to i po sexuální stránce.Ale aby měli děti možnost,mít intimnosti se svými vrstevníky s tím souhlasím jednoznačně,pokud i děti s tím souhlasí.Když už dojde ale k intimnostem s dospělím,tak ty negativní reakce dospělích-jsou skoro vždycky špatné řešení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Marco Freeman »

[smazáno]
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Důsledky se projeví vždy - a asi vždy nějaké negativní. Někdy velice negativní. A potom ta reakce okolí - no jasně. To už jsme řešili stokrát jinde.
Ano, skoro stokrát jinde jsme řešili i ty následky, které nejsou pouze negativní, ale někdy žádné a někdy i pozitivní, opakování je matkou moudrosti:
Národní výzkum sexuálního zneužívání dětí píše:Vliv zneužití na další život oběti:

• Žádný: muži 54 %, ženy 43 %
• Negativní: muži 33 %, ženy 51 %
• Pozitivní: muži 13 %, ženy 6 %

Zdroj: http://www.pedofilie-info.cz/sexualni-zneuzivani-v-ceske-republice-vysledky-narodniho-vyzkumu/
Zdroj citovaného příspěvku: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=15321#p15321
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Plyšáček, Jeremy
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Plyšáček »

No tak ty výsledky mi přijdou pochybné...
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne sobota 26. 12. 2015, 14:20:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Umazán nevhodný komentář.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Kasz »

Proč ti přijdou pochybné? Snad proto, že jsou z dílny sexuologů Weisse a Zvěřiny?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Scopi »

Kasz píše:Proč ti přijdou pochybné? Snad proto, že jsou z dílny sexuologů Weisse a Zvěřiny?
Řekl bych že spíše proto, že to vyvrací jeho tvrzení.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jak se píše v článku Následky selhání:

Je to asi podobné, jako byste pro své potěšení vzali kostku s tím, že pokud padne čtyrka nebo pětka, ublížíte dítěti trošku a pokud padne šestka, ublížíte mu hodně. Taková ruská ruleta. Který rozumný milující člověk by to dítěti udělal?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Věková hranice pro pohlavní styk

Nový příspěvek od Kasz »

Ta statistika není zdůvodněním toho, že sexuální aktivity jsou dětem prospěšné. Ta statistika ukazuje, že ne všechna zneužití mají negativní vliv na budoucí život. Na mnohých místech se uvádí, jak má zneužité dítě vždy neuvěřitelně velké negativní následky na celý život.... a ejhle, ono to je trochu jinak. Jde o pravdivost. Kdo říká, že zneužití má vždy negativní následky, nemá pravdu. To ale není důvod k tomu, abychom jakkoliv schvalovali sex s dětmi.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti