Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevraždě

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevraždě

Nový příspěvek od Kasz »

Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Tatínek se oběsil rukou paní doktorky ...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Karel Žák
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 16
ve věku do: 30
Příspěvky: 108
Dal: 6 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od Karel Žák »

Dle slov pana redaktora J. Kroupy a šéfredaktora Radiožurnálu J. Pokorného by to vypadalo takto: Že mu nebyla prokázána vina, ještě neznamená, že nic nespáchal. My za to, že se ten člověk "dobrovolně" rozhodl nespolupodílet se na pořádání tábora nemůžeme. Stejně jako ta paní logopedka nemůže za zcela "dobrovolnou" sebevraždu otce dětí z článku.

Co víc k tomu říct... aneb "Ochranu dětí a jejich práv považujeme za mimořádně důležitou a citlivou.", jak napsal ve své odpovědi J. Pokorný. Jistě by to stejné odpověděla i paní logopedka.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel Žák za příspěvek:
dodo
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Juvenilní justice

Nový příspěvek od dodo »

Jeden otřesný případ z ČR:-(

Jak mladá klatovská logopedka přišla na "pedofila" a pomohla mu k sebevraždě.
25. leden 2015 v 16:13
Michaela Zálešáková
Právě jsem zažila šok. Juvenilní justice začíná naplno řádit i v ČR. Právě jsem zjistila, že koupání vlastního dítěte jiného pohlaví, utírání ho, prdění mu na bříško a mazlení se s ním je protizákonné....Zkopíruji jsem odkazy a výcucy z aktuálního článku. Je nám z toho zle.....

http://www.rodina.cz/nazor17989219.htm
20.1.2015 22:36:52 Marta
Stali jsme se obětí Juvenilní justiceDobrý den scháním naléhavě pomoc. Má dcera potřebovala pomoc s výslovností, proto jsem jí našla novou logopedku v Klatovech. Tato mladá paní je velmi ambiciozní, svou ordinaci si otevřela teprve v říjnu, dělá bez pojišťovny, dává si inzeráty do místních novin. Když jsem zavolala v pondělí tak ve středu měla hodinu čas. Jiní logopedi v Klatovech mají plno, neberou ani na pořadník. Paní logopedka vyšetřuje děti bez přítomnosti rodičů, že pak prý dítě líp spolupracuje. Vždy si tam vzala dceru, a mě řekla, ať se jdu někam projít. Když tam šla dcera po třetí , byl tam s ní tatínek, taťka se šel podívat po městě a když přišel pro dceru na logopedii, tak tam na něj čekala policie, s tím, že je zadržený, a vše mu vysvětlí, ptal se co je s dcerou, řekli mu, že je o ní postaráno.
Na policii mu stělili, že dcera řekla, že s ním ráda spí v naší posteli a že jí táta myje a utírá do ručníku, že se s ní rád mazlí a prdí pusou jí na bříško. Dceru prý na policii prošetřil znalec. Dostala tam velkou panenku a spoustu dárečků. To bylo tento čtvrtek. Také pro mě přijeli a byla jsem u výslechu. Ptali se mě na partnera a na dceru.
V pátek mi volali za sociálky. Že děti do konce vyšetřování nesmí být ve společné domácnosti. Proto jsem sama navrhla, že je odvezeme k mé sestře, která se s nimi dobře zná. Paní ale přijeli k nám domů, proto jsem ihned kontaktovala mou sestru a ta pro dcery přijela, zaručila se že děti budou u ní a že se neuvidí s otcem. Vzhledem k tomu, že si nejsem vědoma nějakého divného vztahu mezi dcerami a partnerem a tak ho nevidím jako nebezpečného, holky ho mají rády, je to takoví klidný rozmazlovací tatínek. Tak vzhledem k tomu , že za svím partnerem stojím, mě sociálka vyhodnotila jako nedůvěryhodnou , prý jsem přecitlivělá a beru to moc emotivně. Z tohoto důvodu mi děti nesvěří ani kdyby se můj partner z domácnosti odstěhoval a také prý s nimi nesmím jet ani sama na výlet. To musí zajistit sestra nebo pujdou mé děti do pěstounské rodiny (prý aby měli domáčtější prostředí) V pondělí a dnes jsme hledali právníka, sedm jich odmítlo na místě a tři nám pomoc přislíbili , ale pak se z podivných důvodů ozvali, že nemůžou.Ta situace trvá od pátku a já ztrácím trpělivost! Má starší dcera má jít 8.února k zápisu k nám do města, kde má své kamarádky. Na sociálce nám řekli, že to může trvat i půl roku. A tak ať dceru přihlásíme do ZŠ ve městě kde bydlí sestra. Druhá tříletá dcerka se prý na nás pořád ptá. Prý se včera večer spolu objímali a plakali, že chtějí domů. Přítel musí na sexuologický vyšetření a dcery na gynekologii. Já se prý na výpověď dcery podívat nesmím. Dnes jsem se dozvěděla o Juvenilní judikatuře je mi špatně. Jsme zoufalí. Celá rodina. Proč my? Kdo nám pomůže? Holky más mají moc rády, máme skvělí reference rodiny, okolí i školky nebo doktorky. Pomůžete nám?? Jsme z klatovska. (za chyby se omlouvám)

http://www.rodina.cz/nazor17994728.htm
23.1.2015 21:53:19 Emotikona frownChtěla bych důrazně varovat před logopedkou Mgr. **********, která svým nesmyslným udáním na policii dohnala skvělého tátu od dvou maličkých dcer dnes k sebevraždě. Tato Mgr. na základě toho, že tento otec koupe svou pětiletou dceru ( pro normální lidi naprosto normální činnost ) udala na policii za podezření na pohlavní zneužití své dcery, tímto rodičům byly odebrány obě maličké dcery, to nejcennější co měli. Tohoto člověka jsem velmi dobře znala, vím jak krásně a láskyplně pečoval o své děti a byl i úžasným celoživotním partnerem mé sestře. Týden trvající nátlak, obvinění od Mgr. *************** že je pedofil, kterou významně podpořila psycholožka Mgr. *************, jednání sociálky, která oba rodiče označila za nebezpečné pro děti a vzala jim je aniž by se vůbec alespoň obtěžovala ty děti vidět a ne jen koukat do těch jejich papírů a jen mávat s nima namyšleně před nosem nešťastným rodičům a hrozit jim vším co jim zákon umožňuje - ukradnout lidem jejich děti, je jim dobře jasné, že v tomto místě lidem ublíží nejvíce a nemohu opomenout jejich větu - VŠE SE DĚLÁ V ZÁJMU DĚTÍ,které oni v životě neviděli!!! Po týdnu tohoto svinstva co na něj ****************a úřady házeli byl tento člověk naprosto vyřízený, vzal si dnes provaz a šel se raději oběsit, týden jim stačilo aby zničili do té doby šťastnou rodinu, která měla budoucnost, zničila dětem do té doby šťastné dětství a udělala z milující partnerky matku samoživitelku!! Hned po sebevraždě tohoto člověka najednou sociálka záhadně odvolala, že je matka nevhodná pro výchovu dětí a HODLÁ jí je vrátit - to se musel vážně jeden hodný člověk zabÍt-0ostál spravedlnosti?? Rodinou už nikdy nebudou, tatínka dohnal tento systém k sebevraždě, maminka dětí nyní samoživitelka musí dát v práci výpověď a přestěhovat se, aby mohla své dcery vodit do a ze školky a k tomu uplatila veškeré výdaje, děti tyto Mgr. a sociální úřad připravil o milovaného tatínka.. Děkujeme Mgr. *************, Mgr. *********** a celému sociálnímu úřadu v Klatovech, především sociální pracovnici **********, která s touto rodinou tak "vlídně" jednala za to, že se jim podařilo ochránit děti před nebezpečím - jejich úžasnými rodiči, a tím dětem zajistili nyní pohádkovou budoucnost, tím že se jejich tatínek zasebevraždil. DĚKUJEME, TEĎ UŽ JE TO SNAD V OČÍCH ZÁKONA V POŘÁDKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naposledy upravil(a) Kasz dne pondělí 26. 1. 2015, 20:40:42, celkem upraveno 3 x.
Důvod: Přesunuto ze sekce Juvenilní justice do tematicky shodného vlákna
Tito uživatelé poděkovali autorovi dodo za příspěvky (celkem 3):
Gabriel Svoboda, Kasz, Daniel
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od dodo »

myslím že toto patří do sekce junivilní justice :-(
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od Kasz »

Toto patří sem, protože se to týká jednoho konkrétního článku. Na Juvenilní justici tady klidně odkaz můžeš vložit, ale vše, co se týká klatovského případu, bude zde.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od dodo »

jj dobrá ale je to hrůza. Jen by mě zajímalo kdo ty dvě ženský potrestá a zda-li to vůbec jde. Takhle zničit rodinu.... Br když si to představím to abych se bál dávat prdíky dětem na bříško:-(. Což už dělala moje máma a její máma atd....
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od Kasz »

Já nevím, ale mě se tohle stát, tak skutečně by mi to nedalo spát a najal bych si nějakého dobrého právníka a šel se soudit a požadoval odškodné, i při vědomí, že za život člověka a jeho lásku nikdy nebude žádná finanční částka dostačující.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od Kasz »

Ještě mě napadla druhá věc... pak se nedivím, že někoho napadne vzít kulomet a "všechny" postřílet. Pokud se stane takováhle křivda, která nelze nijak odplatit, vzít zpět... Kdyby je ta matka postřílela, tak teď z mého lidského pohledu... bych v tom především viděl vinu těch, kteří to celé způsobili. Zoufalí lidé dělají zoufalá rozhodnutí a zoufalé věci. Trest si zaslouží ti, kdo je do toho zoufalství neprávem uvrhli. Neříkám, že zrovna smrt, ale je to jistější, než zdlouhavé české soudy. Prostě v takovém případě bych cítil pochopení k tomu, kdo udělá něco nehezkého těm, co udělali něco echt nehezkého jemu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
dodo, Daniel, Allein
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od dodo »

Hele nedávno jsem slyšel podobný příběh a ten taky dopadl hrozně. Paní měla padosnici a kvuli tomu jí odebrali dvě holky 13 a 11 let a neudělal nic až je to pár let. Pro paní je tohle horší než by jí děti umřeli. A víš proč? Nenáviděla jí sousedka tak nahlásila, že děti týrá. Nechám si to poslat přímo od ní a dám to sem na čepek :-(
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od dodo »

Jinak kdyby někdo chtěl tyhle mamince co si prochází peklem pomoct tak mám kontakt. Tak mě napište a já vám ho dám. Ale prosím jen vážně.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od Kasz »

dodo píše:Jinak kdyby někdo chtěl tyhle mamince co si prochází peklem pomoct tak mám kontakt. Tak mě napište a já vám ho dám. Ale prosím jen vážně.
Je otázka, čím bychom jí my mohli pomoct... To by se musela vyjádřit ona sama. Třeba chce teď jen klid.

A ještě doplnění: Kontakt bys měl dávat pouze s jejím souhlasem.

A ještě druhé doplnění: Samopaly nevedu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od dodo »

možná právní složit se jí na právníka ?
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od dodo »

Kasz píše:
dodo píše:Jinak kdyby někdo chtěl tyhle mamince co si prochází peklem pomoct tak mám kontakt. Tak mě napište a já vám ho dám. Ale prosím jen vážně.
Je otázka, čím bychom jí my mohli pomoct... To by se musela vyjádřit ona sama. Třeba chce teď jen klid.

A ještě doplnění: Kontakt bys měl dávat pouze s jejím souhlasem.
No však ano. *gd*
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Nevím, co zmůže právník ... Obávám se, že matka nevysoudí ani náhradu škody, natož že by někoho obvinili. Všichni se nejspíš obhájí, že jednali v dobré víře a že nemohli tušit, že otec dětí je tak labilní.

Jinak jsem z toho případu v šoku ... Když jsem četl titulek, myslel jsem si, že se to stalo někde v USA, jak to bývá obvyklé ... Nemůžu uvěřit, že i u nás už se najde takový práskač, taková sociální pracovnice a takový soudce, jako v tomto případě.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od Kasz »

Nejsem si úplně jistý, jestli by se na 100% obhájili. Ty aktivity, které holčička popsala, jsou zcela běžné, a nijak nepoukazují na to, že by tatínek holčičku zneužíval. Myslím si, že obvinit někoho a zakázat mu kontakt s dítětem snad někdo udělá na základě nějakých řekněme specifických příznaků... já nevím, kdyby logopedce řekla, že jí sahá mezi nohy nebo do ní strká prst... to bych pochopil. Ale koupání, prdění na bříško apod.? A od kterého data nařídí rodičům instalovat klec a děti chovat v kleci bez jediného doteku, vše pro "jistotu", aby se za každou cenu předešlo riziku, nebo i snad jen drobnému podezření, že by někdo dítě mohl sexuálně zneužívat? Jsou v těch Klatovech normální?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
dodo
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od dodo »

já si dokonce myslím, že i mohl šahat na pipinku vždyť jak jí mýt tam dole a usušit. Spíš je to tím, že to dělají ženy co nikdy neměli děti a vůbec netuší jak se vykonává taková dětská hygiena:-(
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od dodo »

Omlouvám se, že se tak do toho angažuji ale tenhle příběh mě fakt zdrtil :-(. Totálně zničená rodina pro nic za nic :-(
Uživatelský avatar
fenix

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od fenix »

Je to hrozný, nevíme co ta holčička všechno řekla, ale pokud je doktorka nahlásila opravdu jen za to, co psali že řekla, tak je to hrozná blbka. Pořád si myslím, že koupání a spaní s dětma je u nás úplně normální a běžná věc. Se sociálkou to je těžký, nevíme co jim ta doktorka navykládala, určitě to bylo něco víc a chápu, že to pak nemůžou jen tak přejít a vyšetřit se to musí. A v tom případě je i pochopitelný, že nenechají děti spolu s někým kdo by jim měl ubližovat. Je jasné že nejlepší by bylo kdyby se takto rychle postupovalo jen v případech, kde jsou děti opravdu zneužívané, ale nežijeme v ideálním světě, tam by se ani děti nezneužívali.
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Koupu se s tatínkem. Nevinná dětská věta vedla k sebevra

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Dovolím si jenom poznámku, nebo vzkaz, pro případ kdyby to četl někdo kompetentní.
Až bude nějaké dítě "hlasitě" volat o pomoc a snažit se poukázat co se u nich doma děje, pokuste se zasáhnout dříve než bude při silniční kontrole náhodně nalezeno dětské tělíčko v kufru auta. Tady byla rychlost obdivuhodná, dokážete to i u léta týraného dítěte?
A vzkaz pro aktivní, uvědomělou občanku, která zabila člověka? Být Vámi, styděl bych se vystrčit nos z domu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů