R. Wave: On Air s Ivanou Veselkovou - rozhovor s V. Liškovou

Diskuze k filmu režisérky Veroniky Liškové a producenta Zdeňka Holého Danielův svět, který se zabývá problematikou pedofilie. K diskuzi zveme všechny, kteří dokument zhlédli nebo o něm slyšeli a chtějí se s námi podělit o své dojmy.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

R. Wave: On Air s Ivanou Veselkovou - rozhovor s V. Liškovou

Nový příspěvek od simgiran »

Radio Wave
19. 2. 15:00
On Air s Ivanou Veselkovou
Hostem ve studiu bude režisérka kontroverzního dokumentu Danielův svět Veronika Lišková. Rozhovor poslouchejte po 15. hodině. Moderuje Ivana Veselková. (240 min)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: R. Wave: On Air s Ivanou Veselkovou - rozhovor s V. Lišk

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

K přehrání: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3319872
Ke stažení: http://media.rozhlas.cz/_download/3319872.mp3
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: R. Wave: On Air s Ivanou Veselkovou - rozhovor s V. Lišk

Nový příspěvek od Kasz »

Našel jsem pořad Čelisti na lovu hádků, který 19. pnora 2015 v 18 hod. odvysílal Česká rozhlas Radio Wave:

Čelisti na lovu Hádků (Rozhlas.cz)

Sousto jménem Danielův svět se polykalo o poznání složitěji. Ani ne proto, že otevřená zpověď pedofila by byla dokumentaristickým přešlapem, kýčem nebo televizní marností. Vůbec. Ale čerstvé překročení hranic společenské debaty se vždycky obtížně tráví. Veronika Lišková natočila velmi pokorný, citlivý a překvapivě vtahující portrét kluka, kterého lákají „kutíci“, přesto chce normálně existovat. Je i na nás, co si s tím počneme. Když svět dokázal přijmout nás, zvládne to snad i s Danielem.

Záznam začíná v čase 22:10.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů