Chvíle nudy (kresba)

VLASTNÍ TVORBA slouží ke sdílení vlastní tvorby uživatelů – povídek, črt, básní, písní, kreseb, případně i fotografií a videoklipů zobrazujících veřejně známé osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání vlastní tvorby uživatelů.
  2. Je přísně zakázáno vkládání tvorby, která je sexuálně explicitní či provokativní.
  3. V případě, že je v rámci vlákna uvedeno audiovizuální dílo zobrazující reálnou osobu, musí se jednat o osobu, která je veřejně známá či na veřejnosti se prezentující a která je v současnosti starší 18 let (narozena do r. 2003 včetně). Fotografie, obrázky a videa je zároveň možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Filip »

Krása: *bravo* Tie zavreté oči sú dokonalé. Škoda, že nekreslíš aj chlapcov.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Scopi »

Filip píše:Krása: *bravo* Tie zavreté oči sú dokonalé. Škoda, že nekreslíš aj chlapcov.
Díky :) Kreslit kutíky by mi asi opravdu moc nešlo.
Uživatelský avatar
Iška
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 45
ve věku do: 60
Výkřik do tmy: "Kdybych věděla, jak vypadá bezpečí,
netrávila bych tolik času v náručí těch,
kteří mi jej neposkytnou."
-Rupi
Příspěvky: 19
Dal: 37 poděkování
Dostal: 55 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Iška »

[obrázek nefunkční => smazán]
► Ukázat spoiler
Ahoj, já jsem se zaměřila na jiný objekt, je pro mě velmi důležitý vztah mezi matkou a dítětem a ovlivňuje to i mé kresby. Doufám, že se bude líbit, mně se obrázky moc líbily. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Iška za příspěvky (celkem 6):
Jeremy, Gabriel Svoboda, Daniel, Filip, Kasz, Livrey
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Jeremy »

Iška píše:Ahoj, já jsem se zaměřila na jiný objekt, je pro mě velmi důležitý vztah mezi matkou a dítětem a ovlivňuje to i mé kresby. Doufám, že se bude líbit, mně se obrázky moc líbily. :)
Veľmi pekná kresba s emóciou.
Zaujal ma aj Tvoj výkrik do tmy, kde píšeš, že si bola v detstve niekým milovaná, akoby dospelá žena. Ak by Ti o tom nevadilo popísať viac v sekcii pre nováčikov, kde ľudia opisujú svoje osudy, mohlo by to byť zaujímavé čítanie, rovnako ako dôvod, ktorý Ťa priviedol na tieto stránky. Len taký nápad ;)
Uživatelský avatar
Iška
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 45
ve věku do: 60
Výkřik do tmy: "Kdybych věděla, jak vypadá bezpečí,
netrávila bych tolik času v náručí těch,
kteří mi jej neposkytnou."
-Rupi
Příspěvky: 19
Dal: 37 poděkování
Dostal: 55 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Iška »

Jeremy píše: Veľmi pekná kresba s emóciou.


Moc děkuju, potěšilo mě to :)
No já se právě zaregistrovala a už dlouho mě něco tíží, píšu teď email na Příběhy zneužitých, tak se pak třeba podívej, až a když to tam bude :)
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od fenix »

Můžeš sem dát potom odkaz? Jinak kresba je moc pěkná, klidně přidej další. :)
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Filip »

Nádherný obraz matky a dieťaťa. Upokojujúci. :)
Uživatelský avatar
Iška
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 45
ve věku do: 60
Výkřik do tmy: "Kdybych věděla, jak vypadá bezpečí,
netrávila bych tolik času v náručí těch,
kteří mi jej neposkytnou."
-Rupi
Příspěvky: 19
Dal: 37 poděkování
Dostal: 55 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Iška »

Tak jsem email napsala, ale nevím, kdy bude zveřejněný, tak vám to sem napíšu celý. :)

Dobrý den, dnes je mi 16 let a potřebuji se s něčím svěřit. Nevím vůbec, jak začít. Prostě... Od mého narození jsme bydleli v domě na vesnici. Bylo to jen pár domků vedle sebe, žádná sláva, ale mně se tam líbilo. Měli jsme moc hodné sousedy. Často jsem u nich bývala na různé slavnosti a občas mě i hlídali, když moje mamka nestíhala. Na některé ty slavnosti a na výpomoc tam přijížděl i jejich příbuzný. První vzpomínka jakou na něho mám je z mých deseti let. Bylo to na konci léta, moji rodiče už byli rozvedeni a otec zůstal ve starém domě, kam jsem jezdila na víkendy s bratrem. V sobotu ráno, po páteční oslavě, jsem se šla podívat k sousedům, co se tam slavilo a dělo a popovídat si s nimi, ale byl tam on. Seděla jsem na lavičce a on na mě celou dobu koukal. Furt. Nevěděla jsem proč, ale nevadilo mi to. Bylo to vzrušující, nový. Pamatuji si, že jsem jedla meloun a on občas utrousil nějaké poznámky, celkem vtipné a pak jsme zjistili, že máme společné zájmy. Vím, že jsme hráli stolní tenis a že jsem běhala bosa po zahradě, ale nejvíc si pamatuji ten pohled. Byl zvláštní. Jiný, než kdy předtím. Potom jsem odjela domů a na nějaký čas se po něm slehla zem. Zapomněla jsem na něj a všechno bylo dobrý. Ale pak jsem si založila facebook. Je to zvláštní. Bylo mi 11 a přišlo mi to jako super nápad, ale teď toho lituji, protože kdybych to neudělala, nemohl by mě kontaktovat a bylo by to dobrý. Nějaký čas po mé registraci na facebooku mi poslal žádost o přátelství. Ani jsem nevěděla kdo to je, ale podle fotky jsem ho zařadila ke správné osobě. Psali jsem si hodně dlouho. Psali jsem si jinak. Choval se ke mně jinak. Byl jiný a mně se to líbilo. Věděla jsem ale, že to není v pořádku. Nikomu jsem o něm neřekla. Přerušila jsem s ním kontakt. Nechtěla jsem, aby někdo přišel na to, že jsem dělala něco špatného. Styděla jsem se, ale měla jsem ho ráda. Jiným způsobem, než jsem měla ráda svoje kamarády nebo maminku. Jenže netrvalo dlouho, jen několik měsíců a přidal si mě do přátel nějaký cizí kluk. Moc pěkný, takový, jakého by mi každá spolužačka záviděla a měl zájem jen o mě. Ze všech holek na škole, jsem se mu líbila já, byla to obrovská čest. Věděla jsem, že to není ten kluk na obrázku, že to není šestnáctiletý chlapec, ale že je to dospělý muž. Nechtěla jsem si to přiznat a bavila se s ním. Byla jsem ráda, že si znovu píšeme. Chyběl mi. Ještě ten rok se objevil znovu u sousedů. Sledoval mě, jak se vyhřívám na sluníčku. Říkal mi neslušný věci, když nikdo nebyl poblíž. Svlékal mě očima. A já jsem provokovala, protože to on chtěl. Líbilo se mu to. Vlastně jsem dělala všechno co se mu líbilo v domnění, že mně se to líbí taky. Potom se celý náš vztah ale otočil. Začal chtít víc, byl zase o něco sprostější. Ne, že by mluvil sprostě, ale byl tak... Úchylný. Myslela jsem, že je to normální. Tvrdil mi, že nejsem malá holka. Že přemýšlím jinak a že jsem jiná, ale já jsem se s ním nechtěla bavit. Plakala jsem hodně. Byla jsem zase na návštěvě u sousedů, ale jen když tam nebyl. Bála jsem se ho. Vlastně se ho bojím i teď a nejvíc se bojím, že ho někdy potkám. Jednou se mě na něj soused zeptal, začal pomalu, ale já věděla, na co se bude ptát. Brečela jsem a on se lekl, proč brečím. Já se bála, že mi chce vynadat, tak jsem brečela, ale on se chtěl jenom dozvědět, jestli mi neublížil. Neublížil, tenkrát. Když mi bylo 14, začal mi chybět. Hrozně moc. Cítila jsem se hodně jako žena. Když se otáčím zpět a sleduji své chování, označila bych se za lehce promiskuitní. Zase jsme si začali psát. Psali jsme si jako dospělí lidé. Pořád nikdo nevěděl, že se spolu bavíme. I když jsem se s ním bavila a byla jsem "šťastná", tak jsem po večerech plakala. z nevysvětlitelných důvodů. Začala jsem se poškozovat. Řezala jsem se do rukou, píchala se kružítkem a dělala si modřiny, ale myslela jsem, že takhle to má být, že to funguje. I on mě o tom přesvědčoval a když se dozvěděl, že si ubližuji, chtěl, abych to nedělala. Chtěl mi to dělat sám. Já nejdřív nechtěla, ale jemu se to líbilo, tak jsem na to přistoupila. Ještě v mých čtrnácti letech jsme se několikrát sešli. Nechápu, jak jsem byla důvěřivá k cizímu člověku a kolik lží jsem vymyslela, abych ho mohla vidět. On mě mlátil. Plácal mě po zadku. Nejdřív jen trochu, ale pak hodně. Chtěl, abych se svlékla, tak jsem to udělala. Udělala jsem všechno co chtěl. Praktikovali jsme orální sex, ale on nikdy nedosáhl orgasmu. Vlastně se vzrušil, jen když mě mlátil. Jednou jsme seděli v autě. Teda on seděl a já ležela a on mě škrtil. nevím, proč jsem mu dovolila tolik věcí. bylo mi patnáct let, když jsem si uvědomila, jak moc se ho bojím a jak moc se bojím toho, co mi udělá, když už jsem dosáhla hranice způsobilosti k sexu. Řekla jsem mu, že s ním nechci nic mít a on mi řekl, že mě už nějaký čas nemiloval. Myslím, že mě nemiloval od té doby, kdy jsem začala dospívat. Pořád to hodně bolí. Nejvíc snad to, že mě zblbnul dospělý člověk, už když jsem byla malá. Je to už rok a několik měsíců a mě to pořád tíží. Nesnáším ho a zároveň vím, že kdyby mě kontaktoval, neubránila bych se mu a zase se s ním začala bavit. Nejsem schopná navázat intimní vztah s někým mladším než 20 let. Přitahují mě starší muži. Mnohem starší. Jsem z toho až zoufalá, ale chci být šťastná a vím, že jinak už šťastná nebudu, protože někdo do mě otiskl stopu, kterou jsem už nedokázala zarovnat a ponesu si jí s sebou do konce života.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Iška za příspěvky (celkem 6):
Kasz, Jeremy, Gabriel Svoboda, Plyšáček, Daniel, Marco Freeman
Uživatelský avatar
Iška
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 45
ve věku do: 60
Výkřik do tmy: "Kdybych věděla, jak vypadá bezpečí,
netrávila bych tolik času v náručí těch,
kteří mi jej neposkytnou."
-Rupi
Příspěvky: 19
Dal: 37 poděkování
Dostal: 55 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Iška »

Mimochodem ještě dodatek: Dnes je mi velmi nepříjemný pohled cizích i známých lidí mimo rodinu, málokdy snesu tělesný kontakt a trpím depresemi.
Uživatelský avatar
Iška
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 45
ve věku do: 60
Výkřik do tmy: "Kdybych věděla, jak vypadá bezpečí,
netrávila bych tolik času v náručí těch,
kteří mi jej neposkytnou."
-Rupi
Příspěvky: 19
Dal: 37 poděkování
Dostal: 55 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Iška »

Jeremy píše: Ak by Ti o tom nevadilo popísať viac v sekcii pre nováčikov, kde ľudia opisujú svoje osudy, mohlo by to byť zaujímavé čítanie, rovnako ako dôvod, ktorý Ťa priviedol na tieto stránky. Len taký nápad ;)
Už jsem tu něco napsala :)
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od fenix »

Iško, na ten tvůj příběh se mi těžko něco píše. Asi to musím ještě vstřebat, štve mě to a je mi to líto.
Nevím jak to máš, ale to že tě přitahují starší není nic špatného, hlavně bych ti přál takového, který by si tě vážil a byl na tebe hodný.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Jeremy »

Iška píše:Mimochodem ještě dodatek: Dnes je mi velmi nepříjemný pohled cizích i známých lidí mimo rodinu, málokdy snesu tělesný kontakt a trpím depresemi.
Vďaka za Tvoj príbeh, o to viac, že asi nebolo jednoduché o tom písať.
Také niečo určite zanechá na človeku stopu. Ja len dúfam, že v sebe vždy nájdeš dosť sily k tomu, aby si sa od takých ľudí dokázala odpútať. Ak máš na blízku človeka, ktorému veríš, možno by bolo dobré sa zdôveriť. Ak Ťa má rád, môže Ti to pomôcť sa s tým celým lepšie vyrovnať a tiež Ťa môže chrániť, ak by sa niečo podobné malo opakovať a Ty by si nakoniec sama tú silu nenašla.
Mimochodom, buď naozaj opatrná. Tvoj príbeh môže priťahovať pozornosť rôznych ľudí a nie vždy preto, že Ti chcú naozaj pomôcť.
Prajem Ti len to najlepšie a ešte raz, dávaj na seba dobrý pozor. Je síce dobré nachádzať v sebe voči ľuďom dôveru, ale občas musí byť človek opatrný.
Naposledy upravil(a) Jeremy dne pátek 15. 5. 2015, 23:49:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Filip »

Ďakujem ti za zverejnenie tvojho príbehu a za to že si mala odvahu ho zverejniť. Určite ti to aspoň trochu pomohlo. Verím, že si nájdeš niekoho koho budeš milovať a on bude milovať teba.
Iška píše:Mimochodem ještě dodatek: Dnes je mi velmi nepříjemný pohled cizích i známých lidí mimo rodinu, málokdy snesu tělesný kontakt a trpím depresemi.
Niečo také ťažko sama prekonáš, skús vyhľadať nejakú odbornú pomoc.

Želám ti, aby každý nasledujúci deň, bol krajší ako ten predošlý. :)
Uživatelský avatar
Iška
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 45
ve věku do: 60
Výkřik do tmy: "Kdybych věděla, jak vypadá bezpečí,
netrávila bych tolik času v náručí těch,
kteří mi jej neposkytnou."
-Rupi
Příspěvky: 19
Dal: 37 poděkování
Dostal: 55 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Iška »

Děkuji moc všem :) Bylo to těžký napsat, ale trochu se mi ulovilo, když jsem to ze sebe aspoň takhle dostala. K té odborné pomoci- Jednou jsem chodila k psycholožce a jen se to zhoršilo. :) Vím, že nebudu nikdy normální, ale jsem to já... :)
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Scopi »

Díky za tvůj určitě těžko se píšící příběh, ale můžu někoho poprosit o přesunutí do samostatného vlákna, do životních příběhů by se určitě hodil více
Uživatelský avatar
Iška
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 45
ve věku do: 60
Výkřik do tmy: "Kdybych věděla, jak vypadá bezpečí,
netrávila bych tolik času v náručí těch,
kteří mi jej neposkytnou."
-Rupi
Příspěvky: 19
Dal: 37 poděkování
Dostal: 55 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Iška »

Scopi píše:Díky za tvůj určitě těžko se píšící příběh, ale můžu někoho poprosit o přesunutí do samostatného vlákna, do životních příběhů by se určitě hodil více

Já jsem to poslala jako email do Příběhů zneužitých, ale nevím jak často to aktualizují. :)
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Scopi »

Tak jsem se zase jednou o něco pokusil :)

Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pondělí 24. 8. 2015, 23:00:00, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvky (celkem 2):
Iška, Wau
Uživatelský avatar
Iška
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 45
ve věku do: 60
Výkřik do tmy: "Kdybych věděla, jak vypadá bezpečí,
netrávila bych tolik času v náručí těch,
kteří mi jej neposkytnou."
-Rupi
Příspěvky: 19
Dal: 37 poděkování
Dostal: 55 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Iška »

Scopi píše:Tak jsem se zase jednou o něco pokusil :)
Je to nádherný :) Zkoušíš si vždy nakreslit síť a kreslit podle ní? /plně nádherné stínuješ a zdůrazňuješ tvary, zkus to, určitě to bude nepřekonatelný :)
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Scopi »

Iška píše: Je to nádherný :) Zkoušíš si vždy nakreslit síť a kreslit podle ní? /plně nádherné stínuješ a zdůrazňuješ tvary, zkus to, určitě to bude nepřekonatelný :)
Díky :) podle sítě nekreslím.
Jen teď nějak nevím co mám zkusit :)
Uživatelský avatar
Iška
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 45
ve věku do: 60
Výkřik do tmy: "Kdybych věděla, jak vypadá bezpečí,
netrávila bych tolik času v náručí těch,
kteří mi jej neposkytnou."
-Rupi
Příspěvky: 19
Dal: 37 poděkování
Dostal: 55 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvíle nudy (kresba)

Nový příspěvek od Iška »

Scopi píše: Jen teď nějak nevím co mám zkusit :)
Kreslit podle sítě :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Iška za příspěvek:
Livrey
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů