Podněty uživatele Jan.F zaslané soukromou zprávou

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

chování Kasze

Nový příspěvek od Forst Jan »

To, že se mnou mají někteří lidé problém je jasné, ale aby mne i hlavní administrátor Kasz zesměšňoval je věc nad kterou se zamyslete všichni.
Viz zprávy na chatu kde Kasz naschvál kvůli mne prohlašoval že pravděpodobně zneužije 14 letou holku.
Děkuji
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: chování Kasze

Nový příspěvek od Kasz »

Jan.F píše:Viz zprávy na chatu kde Kasz naschvál kvůli mne prohlašoval že pravděpodobně zneužije 14 letou holku.
Když je to oboustranně dobrovolné, tak to není zneužití... *beach*
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Kasz »

A aby nevznikaly spekulace, o co šlo, přikládám tolik oblíbenou kopii zpráv z chatu :):

[04.04.2015 23:11:11] Kasz -> Forst.Jan : Se sejdu za týden se 14tiletou holkou... :)
[04.04.2015 23:11:18] Forst.Jan -> max1 : nikoho nelovim, jen jsem se prisel na neco zeptat kasze, to uz odpovedel, takze vas tu zanechavam vasemu uchylaceni...
[04.04.2015 23:11:25] swejk -> Filip : krasnej mazlik :)
[04.04.2015 23:11:27] Kasz -> Forst.Jan : A možná ji zneužiji. :)
[04.04.2015 23:11:37] I9II -> Filip : *heart*
[04.04.2015 23:11:48] Kasz ŠEPTÁ Allein : Dovolím si malý dvojsmysl. :) Zneužiji k tomu, aby si se mnou celý den povídala. :)
[04.04.2015 23:11:53] Plyšáček -> Kasz : Jé, s kým? :)
[04.04.2015 23:11:55] Forst.Jan -> Kasz : jo ale nesvadis ji na xchatu ze?
[04.04.2015 23:12:02] max1 -> Forst.Jan : no tu sa neuchyluje dnes
[04.04.2015 23:12:12] I9II -> Kasz : O_O s allein?
[04.04.2015 23:12:17] swejk -> Forst.Jan : to je fajn, bud te dobroty ;)
[04.04.2015 23:12:30] Allein ŠEPTÁ Kasz : Chápu, to zní rozumně. :) Je to na tobě. :) Dvojsmysl se povoluje. :D
[04.04.2015 23:12:32] Kasz -> Plyšáček : To je přísně tajný. Chodí do osmičky. :)
[04.04.2015 23:12:44] Plyšáček -> Kasz : Nedráždi hada!
[04.04.2015 23:12:47] Forst.Jan -> Kasz : jak rikam, jste prasata tu, jsem rad ze odchazim
[04.04.2015 23:12:56] Kasz -> Forst.Jan : Na xchatu ne, tam by mě admin vyhodil určitě. :)
[04.04.2015 23:13:19] Forst.Jan opustil(a) místnost.
[04.04.2015 23:13:22] Kasz -> Forst.Jan : Dobrou noc. :)
[04.04.2015 23:13:33] Allein -> Kasz : Hm... :D
[04.04.2015 23:13:38] Kasz -> Plyšáček : Proč? :) Udá mě? :)
[04.04.2015 23:13:45] swejk -> Forst.Jan : nikomu moc chybet nebudes :) nezapomen navstivit nejblizsi sluzebnu a nahlasit nas :P
[04.04.2015 23:14:20] Kasz : To člověk nepochopí, jak jsou ty mladý holky dneska povolný... :) A sejdou se s úchylem. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: chování Kasze

Nový příspěvek od Jeremy »

Jan.F píše:To, že se mnou mají někteří lidé problém je jasné, ale aby mne i hlavní administrátor Kasz zesměšňoval je věc nad kterou se zamyslete všichni.
Viz zprávy na chatu kde Kasz naschvál kvůli mne prohlašoval že pravděpodobně zneužije 14 letou holku.
Milý Jane, chováš sa spôsobom, ktorý ak by si praktizoval dostatočne dlhú dobu, možno aj mňa presvedčíš, že sa pôjdem dobrovolne nahlásiť na najbližšiu policajnú stanicu za zneužívanie detí a mladistvých. A to podotýkam, že zneužívaniu detí sa v mojom prípade najviac blíži asi pár bozkov malým dievčatkám, no a určite aj pár bozkov, ktoré som dostal od malého chlapca. Avšak verím tomu, že pri detailnejšom vyšetrovaní by si prišiel na mnoho iných závažných prešlapov.

Myslím že každý tu mal v začiatkoch snahu s tebou vychádzať, dovolím si povedať, že si bol dokonca dosť obľúbený. S pribúdajúcim časom Ťa si sa začal správať spôsobom, ktorý od Teba odradzoval stále viac a viac ľudí. Pri ktitike dvojzmyslov na chate sa za Teba postavilo veľa ľudí, vrátane mňa. Tvoja inkvizícia sa však postupne stupňovala, čím sa od Teba odvracalo stále viac ľudí a aj tú poslednú skupinku sympatizantov si stratil pri poslednom pokuse s Ivčou (alebo tak nejak...). Možno je na čase pripustiť sám sebe, že pri hľadaní chýb na iných, si akosi zabudol kontrolovať sám seba. Namiesto čistenia pred vlastným prahom si radšej všetkých zborovo označil za nepriateľov a nebezpečných sexuálnych deviantov. Zostal si medzi nami jediný "čistý". Ak to bol Tvoj cieľ, tak gratuľujem a už Ti nemáme čo ponúknuť. Ak si hľadal niečo iné a občas sa dokážeš pozrieť sebakriticky aj na seba,môžme začať odznova.
Kasz píše:
Jan.F píše:Viz zprávy na chatu kde Kasz naschvál kvůli mne prohlašoval že pravděpodobně zneužije 14 letou holku.
Když je to oboustranně dobrovolné, tak to není zneužití... *beach*

Kaszi, toto mi naozaj príde ako trochu zbytočné gesto...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvky (celkem 3):
Plyšáček, Kasz, Marco Freeman
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Kasz »

Zbytečné, nezbytečné, nálada na chatu byla taková. Byla to narážka na Jana.F, který jakékoliv slovo vztahoval jen k jednomu - aneb není zneužití jako zneužití. A kdo to nedokáže rozlišit a nebo jede ve vyjetých kolejích, na toho už skoro nejde jinak reagovat.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Zajímavé, najednou se bere v úvahu, jaká je na chatu nálada. Ještě donedávna na náladě nezáleželo a psát se muselo vážně, bez vtipů a dvojsmyslů za všech okolností.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Kasz »

A just si rýpni. Jenže na chatu taková nálada byla z dlouhodobého hlediska skoro pořád. I s Jirkou jsme říkali, že například ojedinělá nahá fotka nevadí, ojedinělý vtípek taky nevadí. Ale tohle tam bylo na denním pořádku. I před nováčky apod. Tohle byla jedna konkrétní narážka na Jana.F. Stejně tak bych si dovolil nějakou narážku na nějakého pedobijce, který by přišel plivat na nás špínu a vulgárně nám nadával. Ale to jsou všechno ojedinělé záležitosti. Já si nepamatuji, kdy naposledy jsem udělal takový dvojsmysl.

Ještě bych dodal, že mi to tady někdy přijde jako s děckama na základní škole. Když někomu udělím nějakou výjimku (tedy i sám sobě udělím výjimku v tom, že k něčemu takovému svolím), tak se vždycky ozve někdo "ale to není fér". Příliš nedokáží posuzovat individuální situaci a musí se jim složitě vysvětlovat, proč teď někdo něco měl dovoleno a jiný by to dovoleno neměl.

Nejsem zastánce rigorózního dodržování litery zákona, ale spíše jsem pro ono individuální posuzování. Zákon je pro mě jen jakousi "pomůckou", ale nakonec mám svoje svědomí, kterým posuzuji. Pokud někdo něco porušuje neustále a po mnoha upozorněních opakovaně (třeba vykřikuje v hodině a ruší), tak následuje sankce a jsem vůči němu na příště už víc vysazený, než na někoho, kdo mimořádně z nějakého důvodu udělá něco, k čemu ho třeba někdo jiný jenom vyprovokoval, např. kluk šimrá opakovaně ze zadní lavice holku na krku, holka se chce soustředit na hodinu, několikrát se na kluka otočí a naznačí, aby s tím přestal... ale on nepřestane, a ona pak vybouchne a shodí mu věci a ještě mu nahlas něco řekne. Tak ona, i když rušila a dost hlasitě, tak trest nedostane. Kdybych se držel litery "zákona" ("kdo bude nahlas mluvit, dostane trest"), byla to ta holka, která by byla potrestaná za to, že ji někdo opakovaně obtěžoval. Prostě toto posuzuji individuálně.

Stejně tak i zde na webu posuzuji posílání nahatých fotek a nebo dvojsmyslné vtípky. A je taky rozdíl udělat dvojsmyslný vtípek o 14tileté Allein, která je přítomná, než o někom cizím, a hodně záleží na tom, co tím kdo myslel nebo chtěl říct. Pokud by to byla projekce "úchylných myšlenek", byl by to rozdíl, než kdyby to byl jen provokativní vtípek na účet Jana.F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Teenbl, Jeremy, Marco Freeman, Silesia, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od fenix »

Kaszi a jak ty víš jaká byla na chatu nálada, když jsi tam vůbec nebyl? A pokud tam jsi, napíšeš, že jsi stejně měl chat jen otevřený a nesledoval ho. Opravdu nechápu co máte pořád s těma nahýma fotkama, když se skoro neposílaly.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Kasz »

Kolovrátek, kolovrátek. *boss*
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od fenix »

Už nevíš co si vymyslet?
Uživatelský avatar
vokoun

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od vokoun »

Škoda. Psal jsem o tom jak se Jan. F snížil a pošlapal to o co mu šlo. Nyní to udělal i Kazs. Uplně stejným stylem jako Jan F. Nemáte si co vyčítat pánové, jste si kvit. *bravo*
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Kuba »

Kasz píše:Ještě bych dodal, že mi to tady někdy přijde jako s děckama na základní škole. Když někomu udělím nějakou výjimku (tedy i sám sobě udělím výjimku v tom, že k něčemu takovému svolím), tak se vždycky ozve někdo "ale to není fér". Příliš nedokáží posuzovat individuální situaci a musí se jim složitě vysvětlovat, proč teď někdo něco měl dovoleno a jiný by to dovoleno neměl.
Pročítal jsem téma od začátku a celou dobu Kaszi přemýšlel, kde bereš sílu stále tyto věci dokola řešit, pracovat na webu ve volném čase a ještě dostávat donekonečna vynadáno, protože všem se nikdy zavděčit nemůžeš. Teprve v tomto odstavci jsem našel odpověď. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
Silesia
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
fenix

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od fenix »

Některé věci se musí řešit pořád dokola, protože se nikdy nevyřeší do konce. Na některé otázky se neodpoví a pak se znovu na některé věci nepravdivě upozorňuje. A zveřejňují se zbytečně na fóru věci, které by se zveřejňovat neměli.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Kuba »

A některé věci zase nejsou natolik důležité, aby se kvůli nim dělalo tolik povyku. A to ze všech stran.

Zrovna tohle se myslím na komunitních fórech, minimálně už od časů CZGL a Kutíka (možná ještě déle) děje opakovaně. Samozřejmě, sám jsem dlouho v tomto ohledu stál v první linii, můj reálný život stál za prd a až zoufale jsem se snažil realizovat a získat uznávaný status v rámci komunity. Netřeba říkat, že jsem potom hystericky řešil mnohdy úplné blbosti a ujížděly mi nervy. Výsledkem bylo, že jsem toho nakonec stejně spíše víc rozboural než vytvořil. Tohle platí na mě - nedovolím si tvrdit, že se diskutující v tomto vlákně chovají stejně, to nemohu, většinu dobře neznám. Ale snad je přenositelná teze v tom, že je někdy lepší třeba jen říct svůj názor a potom nad tím mávnout rukou a nesnažit se změnit věci stůj co stůj.

Kasz přepsal věci ze soukromé zprávy. Udělal bych stejně? Myslím, že ne, i když to taky nemohu zcela vyloučit, mohl by nastat nějaký speciální případ (a z pohledu Kasze nejspíš nastal v případě Jana.F). Přišlo mi, že se tu na něj "křičelo" až přehnaně. Zkrátka kdo v něj nemá důvěru, nemusí mu do soukromých zpráv psát nic, co nechce, aby se dostalo ven. Komu se nelíbí na chatu, nemusí tam chodit nebo tam třeba chodit jen, když tam budou lidé, kteří mu vyhovují. Případně se mohou udělat místnosti, jiný chat, atd. Stejně neexistuje možnost, jak se zavděčit všem návštěvníkům, musí docházet ke kompromisům a ty se nikdy nebudou úplně líbit, nadávat kvůli tomu je zbytečné. A priority webu jsou myslím jasně vymezené a administrátorský tým dělá dobrou práci v tom, že web v nelehké situaci zvládají řídit tak, že jsou ty priority ve velké míře naplňovány.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
fenix

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od fenix »

Mě jde asi zrovna o trochu něco jiného. Tím, že Kasz přestane reagovat místo toho aby některé věci vysvětlil se nikdy nic nedořeší. A takových témat tu bylo ...

Pokud se budu dřžet jen tohoto téma:
Chápu, že nemá čas chodit na chat. Chápu i to co psal, že ikdyž tam byl přihlášený nevěnoval mu pozornost, protože třeba dělal něco jiného. Ale pak prostě nepochopím jak tu může vytvořit příspěvek o tom jak se na chatu psalo, jaké se posílali fotky a že když tak píše on je něco jiného, protože byla na chatu zrovna jiná nálada.
Jasně že on tak psal po dlouhé době, ale taky na tom chatu dlouhou dobu celkem nic nepsal.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Kasz »

Fenixi, s fotkami a nevhodnými řečmi byly problémy dlouhodobě a mockrát, skutečně mockrát jsme s Jirkou upozorňovali, a to v průběhu několika let (jsem zde od založení webu, a nejednou jsem byl přímo i u Jirky doma, kdy on sám dokonce na chvilku zneprovoznil chat z toho důvodu, jak se na něm psalo). Vy jste pořád byli chachacha, vždyť o nic nejde, přišel člověk příště a znovu to stejné. (Neříkám, že ty konkrétně, ale patříte mezi stálé uživatele a jste tak trochu zodpovědní za to, jak tam píšou i jiní a jaká tam je atmosféra - zkrátka tuto atmosféru spoluvytváříte.)

A znovu říkám (po čtvrté, po páté?), že na začátku tohoto vlákna vznikl spor, co kdo psal nebo nepsal na chat. MarkM psal, že nic takového, co Jan.F popisuje, nenapsal. Evidentně si tedy jeden z nich "vymýšlel". Původně jsem si dokonce myslel, že to bude Jan.F, který si jen špatně vyložil nějaký opis nějakého letmého dotýkání, kterému se občas nevyhneš, např. "když jsem byl s holkama v bazénu, tak jak je házíš do vody, tak se jich prostě při tom dotýkáš i na prsou". Zašel jsem do logu... a ejhle. Jak to bylo napsáno, tak to tam bylo napsáno, a chtěl jsem s přímým výsledkem mého zjištění seznámit uživatele. Kdyby to tam nebylo, poslal bych Jana.F do háje a řekl, že jsem tam nic takového nenašel. Je mi jedno, že "sahal na prsa" v jiném kontextu, ale je to tam. Nejvíc mi vadilo, že se MarkM dušoval, že tam nic takového není.

Toto vlákno stále považuji za určitou formu diskuze a kultivace zdejších uživatelů i uživatelů chatu. O nic víc mi nejde. Kultivace jde obojím směrem - jde i o to, že zde jasně dáváme najevo, že o styl "Jana.F", který spočíval v chytání za slovíčka, tady také nestojíme. V tomto se snažím být neutrální.

A musím znovu napsat - stejně jako nemám nic proti "uraženým stěžovatelům", nemám ani nic proti tomu, aby zde na webu byl Jan.F. Jde mi o obecné nastavení atmosféry, o jakousi ryzost toho, co tady děláme, například o to, že když někdo napíše, že někdo jiný psal o tom, že sahal na prsa, tak má ten člověk napsat ano, psal jsem, a dovysvětlit kontext, a né se hádat, že nic takového nepsal.

Taky jste se rozhodli odejít (doufám, že dočasně) z chatu, připadá mi to jako zbytečné trucování, namísto toho, abyste ukázali, že se dokážete bavit o dětech i slušně a bez zbytečných dvojsmyslných vtípků.

A co se týká soukromých zpráv - kdyby lidi křičeli kvůli tomu, že záměrně prozradím (zveřejním) nějakou citlivou osobní informaci nebo identitu uživatele, budu považovat za zcela samozřejmé, že takový admin tady nemá co dělat. Že ale někdo křičí kvůli obecným názorům, které byly vyjádřené v soukromé zprávě, tak je tam nemá psát (a to pomíjím, že svolení k jejímu doslovnému zveřejnění jsem od autora obdržel). A opět se tady křičí na něco, co jsem použil zcela výjimečně, ojediněle - běžně nezveřejňuji soukromé zprávy, ale děje-li se nějaká kauza a ta kauza se týká uživatelů tohoto fóra a tato zpráva přijde mé osobě, obsah zde vypsat můžu, uznám-li to za vhodné. Naše fórum je o názorech a o diskuzi nad těmito názory. A pokud se nějaká SZ týká názorů a nebo názorů více lidí, rozhodně si nehodlám ponechat její obsah pouze pro sebe a budu chtít o jejím obsahu diskutovat. Citlivé a osobní informace však považuji za "svaté", a to si myslím, že za celou dobu provozu webu víte, že se podle toho chovám a toto zcela základní pravidlo pedofilní komunity jsem nikdy neporušil a za sebe i garantuji, že nikdy neporuším.

Bohužel zcela demokratický přístup tady nefunguje - bylo by moc hezké, kdyby to šlo, ale když stálí členové nereagují na domlouvání, někdo to tady prostě řídit a rozhodnout musí, a bohužel tato nelibá role je na mně. A už sis mohl všimnout, že netancuji, jak ostatní pískají. To bych tady byl jako admin zbytečný.

A blablabla jsem napsal z toho důvodu, že někdy si děcka chodí pořád dokola stěžovat na nespravedlnost, a někdy je jediná možnost řešení prostě s nimi nediskutovat, vyhnat je z kabinetu a zabouchnout za nimi dveře, protože nepochopili, o co jde, a jakékoliv vysvětlování už nemá smysl. Už k tomu zkrátka nemám co nového říct a svůj postoj v dohledné době nezměním.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Kuba, Jeremy, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od fenix »

Tak naposled zase za mě.

Jo na chatu se psalo opravdu hrozně a pořád dvojsmyslně. :D
Co se týče fotek, pokud někdo poslal nějakou nevhodnou, sami jsem ho na to upozorňovali. To že se poslala za celý večer snad jedna nahá holčička ve vaně z rajčete a někdo z toho udělal hrozný dp, je na mě docela dost.

Odchod z chatu není trucování a ani dočasný. To proč tam nebudu chodit, už jsem tu taky vysvětlil dost jasně.

Jen mi teď došla ještě jedna věc. Nevím možná je to jen můj pocit, ale z toho kdo tu co psal a podle poděkování v těchto dvou tématech se mi asi potvrdilo něco proti čemu jsem vždycky byl, ale něco na tom bude. A to že gl a bl jsou přece jen odlišní a nemůžou takhle spolu fungovat. Pokud vynechám jednoho úplně jinak chápajícího člověka, lidi co na chat nechodí, vidím, že naše psaní se nelíbí hlavně blkům. Asi opravdu nemůžeme být takhle pohromadě na chatu, protože si nerozumíme. Nebo spíše oni nerozumí psaní o holčičkách. :D

Tím se nechci nikoho dotknout a nic proti vám nemám, ale todle tak je.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od I9II »

Co se týče fotek, pokud někdo poslal nějakou nevhodnou, sami jsem ho na to upozorňovali. To že se poslala za celý večer snad jedna nahá holčička ve vaně z rajčete a někdo z toho udělal hrozný dp, je na mě docela dost.
Upozorňovali? Nijak výrazně.
1 za večer to nebyla. Jednou sem to z nudy spočítal a vycházelo mi okolo 30% nahých fotek, kde byly vidět genitálie nebo holý zadeček. A z toho dne asi 3 fotky, kde bylo nějak nenápadným způsobem vidět na intimní místa, třeba roztažené nožky holčičky v sukýnce(na ty taky upozorňuješ?). Upozorňováno na ně nebylo ani v polovině případů.
Ostatně mám ještě nějakou komunikaci uloženou, můžu klidně udělat audit.

Nějak nechápu tvé úvahy. Neboť to k čemu jsi došel vylučuje fakt, že spolu fungujeme.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od fenix »

Nijak výrazně? Pokud stačilo dotyčnému napsat, aby takové fotky raději neposílal, nevím proč bysme měli upozorňovat víc. Asi jsem na chat chodil ve špatnou dobu, protože tolik nahých fotek jsem tam neviděl. Hmm, 3 fotky za večer, to je ale síla. A o nevhodnosti fotky rozhoduje určitě něco jiného než jen jestli ji je vidět nějaká část těla. Ono holčičky jsou vlastně celé nevhodné, protože když mají sukýnku neumí sedět jen s nožičkama u sebe a taky si třeba rády při chůzi zvedají šatičky. Měli by je celé raději zahalit! :D

Možná kdyby to byli kutíci, tak by ti to tak nevadilo. :D

Pokud sis nevšiml, tak jsme spolu na chatu fungovat přestali. A pokud si projdeš toto téma a Chování uživatelů na chatu, tak by ti mohlo dojít.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od I9II »

Tak sem udělal menší audit.
fenix píše:Nijak výrazně? Pokud stačilo dotyčnému napsat, aby takové fotky raději neposílal, nevím proč bysme měli upozorňovat víc.
Tim "nijak výrazně" myslím nízkou frekventoanost výskytu takových upozornění. Tzv. napomenutí bylo málokdy k vidění když se nevhodná fotka objevila. Tomu i přisvědčuje audit.
fenix píše:Asi jsem na chat chodil ve špatnou dobu, protože tolik nahých fotek jsem tam neviděl.
Udělal sem menší audit náhodně vybraných 24 hodin z 13. ledna 2015 ~17:00 - 14.ledna 2015 17:00. Je to sice malý vzorek ale myslim že na víc bych stejně neměl nervy.
Výsledeky:
  • 1). Fenixi v obou dnech jsi tam byl, během nich jsi zaslal 117 zpráv.
  • 2). Bylo zasláno 18 fotek obsahující holčičku(19. bylo grilované maso)
  • 3). 10 fotek obsahovalo nahé holčičky(buď pipinky nebo zadečky). 1 album obsahovalo 6 z 12 nahé fotky(pipinky nebo zadečky). Další 2 holčičky byly oblečené v erotickém prádle, jedna u toho měla roztažené nožky. 10/18*100=55.5%, +album = 61.1%, + 2 holčičky ze sérií DP = 72.2% fogotgrafie obsahující nahé holčičky.
  • 4). Ty jsi fenixi z celkového počtu zaslal 3 fotky(byly 4 ale jedna nešla otevřít, tu sem nezapočítával, těžko říct co to bylo, když jí ze serveru smazali..), jednu normální, druhou nahou holčičku(s odhalenou pipinkou) a odkaz na album obsahující asi 20 nahých holčiček(ve sprše a na koupališti tuším, pipinky a zadečky).
  • 5). Na jedné fotografii nejsou vidět hlavy dětí, 2 holčičky jsou předkloněné hlavou do bazénu a jedné z nich jsou zcela vidět genitálie a objektiv je na ně namířen. Podle zdejších měřítek je to jasné DP http://s2.postimg.org/jvpbnj5q0/rajce.jpg Nikdo(ani ty) jste anonyma nenapomenuli. Jeden uživatel, kterého nebudu jmenovat protože už tak má nervy v hajzlu.. mu jen řekl, že je vítězem dnešní soutěže v zasílání obrázků. Stejně tak na 2 DP fotky nebylo upozorněno.
  • 6). Taktéž si říkám kde jsem vzal tak nízké % nahých fotek, to asi byla dávná doba...
fenix píše:A o nevhodnosti fotky rozhoduje určitě něco jiného než jen jestli ji je vidět nějaká část těla. Ono holčičky jsou vlastně celé nevhodné, protože když mají sukýnku neumí sedět jen s nožičkama u sebe a taky si třeba rády při chůzi zvedají šatičky. Měli by je celé raději zahalit! :D
Doporučím ti to co už sem tě vícekrát viděl doporučovat, přečti si co píšu a zkus pochopit toho smysl. Napsal sem "bylo nějak nenápadným způsobem vidět na intimní místa". Je podstatné to slovo "nenápadným".
fenix píše: Možná kdyby to byli kutíci, tak by ti to tak nevadilo. :D
S kutíky to cítím stejně. Otevírám především fotky od Filipa, Swejka a Marca a nepamatuju si že by někdy poslali pindíka nebo holou prdelku. Neříkám že nezaslali.
fenix píše: Pokud sis nevšiml, tak jsme spolu na chatu fungovat přestali. A pokud si projdeš toto téma a Chování uživatelů na chatu, tak by ti mohlo dojít.
Jen určitá část lidí a vystřídaly je nové GL. To taky dokazuje denní účast. Btw. asi si to myslim ty kdo psal že nový lidé nepřijdou. A mě přijde chat poslední dobou narvaný.
fenix píše:Hmm, 3 fotky za večer, to je ale síla.
Síla je s jakym cynismem a arogancí si napsal nepravdy.

Můj dojem: Měla by se ti setkat skutečnost s dojmy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi I9II za příspěvky (celkem 3):
Kasz, Jeremy, Damian
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti