Moja prvá návšteva odborníka...

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od VANAX »

Uvažoval som aj o možnosti, že pani doktorka mala iba zlý deň. Ale, preboha, nie sú psychiatri trénovaní a vedení k tomu, aby si svoje negatívne emócie nevybíjali na klientoch? Navyše nie na klientoch, ktorí prišli dobrovoľne, predložili všetky svoje osobné informácie a ešte aj zaplatili 15 EUR... Dal som im všetko: moje celé meno, rodné číslo, trvalé bydlisko, prácu, koníčky, informácie o rodine. Dodnes si to vyčítam. Ale pani doktorka, žena, ktorá ma celý čas mala za neúprimného klamára, ma pri mojom odchode uistila, že jej môžem dôverovať. Normálne som mal chuť otočiť sa a opýtať sa jej, odkiaľ pozná to slovo...
Tito uživatelé poděkovali autorovi VANAX za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od Silesia »

A ta ostrá reakce za čepek by jako měla byt za co?
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od Plyšáček »

Silesia píše:A ta ostrá reakce za čepek by jako měla byt za co?
Šíření nepravdy a tlachů ústy "odborníka" o Kaszovi, špinění jména ČEPEKu, neprofesionální přístup k pacientovi s hrozícími negativními následky (vyděšení, sebevražda, nedůvěra v psychiatrii), nabízení "drog", přerušení sezení s pacientem,...
Výmluvy typu "třeba neměla svůj den" nebo "třeba měla své dny" mě nedojmou. Je to podobné, jako kdyby se učitel vymlouval: "Neměl jsem svůj den, tak jsem jí tam trochu zašťoural, no."

Silesio, mohl bys raději místo neurčitých poznámek napsat konkrétní pozitivní zkušenost s paní doktorkou?
Vážně bych byl rád, kdyby tato "mediální hvězda" nebyla tak špatná, jak to zatím v poznámek VANAXe působí.
Jo, a kontroluj si text. Je to hrozná snůška překlepů (ale to píši již po několikáté).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od Teenbl »

Když jsem si poprvé přečetl Vanaxův příspěvek, byl jsem poměrně vytočený, co si to paní doktorka dovoluje. Nicméně po detailnějším pročtení a srovnání informací, co vím, mi tu něco mírně či více nesedí. A vše by mohlo být trochu jinak.

Nejdřív bych řekl, že mám na paní doktorku dobré reference od někoho, kdo k ní chodil několik let a rozhodně má pro mě tato zkušenost větší váhu než Vanaxův příspěvek, tím samozřejmě neříkám, že Vanax lže, ale že to může být trochu přibarvené.

Trochu mě překvapilo již při prvním čtení, že Vanax sdělil sestře, že je pedofil. To je opravdu zvláštní. Mám zkušenost s třemi různými sexuology a ani u jednoho se nikdy sestra na nic neptala a v podstatě mou "anamnézu" zná pouze doktor.

Dále mě teda překvapil ten velmi podezřívavý přístup, mluvil jsem s mnoha sexuology a s tímto jsem se nesetkal. Připadá mi to až divně neprofesionální, protože i sexuolog, který je silně proti kontaktu pedofila s dětmi, by se měl snažit získat důvěru pacienta.

To s tím trestním oznámením už snad nelze ani komentovat, protože už jen to, že by to vzdělaný sexuolog v tomto kontextu použil nedává smysl - je poměrně známá věc, že většina sexuálních zneužití zůstane bez trestu, takže podivovat se nad nepodáním trestního oznámení je fakt nesmysl.
To s tím sezením dětí na klíně a uplácením či vyhrožováním taky nedává vůbec smysl, to by snad ani Hajnová neřekla. S doporučením nevídat se s dětmi se samozřejmě lze setkat.
Politování je podle mého taky spíš neprofesionální přístup, ale to by už bylo na delší rozpravu.
Velmi se mi každopádně nelíbí doporučení Vanaxe, vyhnout se jakémukoliv odborníkovi.
Trochu mě napadá, zda Vanax opravdu neřekl něco, co by paní doktorka považovala za zneužití a sem to již tak přímo nenapsal, protože to by tak jediné dávalo smysl.

Každopádně pokud je to pravda, tak jak to Vanax píše, tak nejde ani tak o nedobrý přístup paní doktorky k pedofilům, ale spíš naprosto neprofesionální přístup obecně.
K zvrhnutí čepeku - opravdu nemám rád takovéto nekonkrétní řeči - Pokud má za to, že se tu děje něco nekalého, tak ať podá trestní oznámení, pokud ne tak ať to blíže specifikuje. Nicméně pokud má s čepekem takový problém, tak nechápu vůbec, proč tu několikrát odpovídala v poradně. Opravdu chápe někdo, proč by někdo pomáhal s obsahem webu, s jehož fungováním nesouhlasí? To prostě smysl nedává.
Ovšem za nejvíc problematické vidím výroky paní doktorky o cizích lidé, která ani nezná.
Kasze znám osobně a opravdu mám za to, že je nekriminální pedofil .

K tomu, že někteří rodiče dětí ví o tom, že se jejich dítě stýká s pedofilem - Není nic neobvyklého. V mnohých případech jde i o kriminální pedofily.
Závěrem jen řeknu, že beru všechny vyjádření lidí, které neznám osobně s velkou rezervou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 3):
Filip, Silesia, radoslav
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od Silesia »

Nemám důvod psát více, než již napsáno bylo, alespoň ne veřejně
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od VANAX »

Teenbl, sestra chcela odo mňa pri vypĺňaní mojej novej karty tieto údaje:

celé meno, trvalé bydlisko, poisťovňu, rodné číslo, sex. orientáciu, moju odchýlku/problém, rodinný stav, zamestnanie, koníčky, či som už mal sex s dieťaťom, ženou, mužom alebo skupinový sex, či pijem kávu, beriem nejaké lieky, drogy, či fajčím, či mám nejaké iné zdravotné/psychické problémy, či máme chorých v rodine a na záver som ešte mal pár slovami opísať sám seba...

Až potom ma pustila k doktorke Caisovej. Čo som napísal doteraz, je pravda. Keby stretnutie prebehlo pokojne a bez zvláštností, nebol by som založil túto tému a nepýtal by som sa na skúsenosti ostatných pedofilov s pani doktorkou. A ak ti niektoré jej výroky nedávajú zmysel, tak vedz, že sme dvaja.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od Teenbl »

Tak to mi přijdou dost nestandartně podrobné otázky na dotazování sestrou, podobný ale méně detailní dotazník jsem vyplňoval u doktorů, ne u sestrer. Orientace nikde nebyla. Osobně mám dokonce pocit, že nikdo cizí kromě doktora nevyčte nic moc konkrétního z mých záznamů. Aspoň co se týče orientace ne.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od Silesia »

Fakt az tak?

Mohl by někdo ze slováků napsat, zda jde o standartní vstupku?
Tohle by mě zajímalo.
Děkuji
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od VANAX »

V takejto ambulancii som bol prvýkrát v živote. Myslel som si, že je to bežný postup, pretože tá stará pani (sestra) to všetko vyplnila do mojej karty a neskôr ju priniesla doktorke Caisovej. A zároveň jej oznámila, že prišli páni z televízie. Vtedy som bol slušne vyhodený do čakárne na necelých 40 minút. Našťastie, osud zariadil, že tam v čakárni sedela (zrejme) matka so synom a dcérkou, ktorej som odhadol 11 rokov. Ale bol výnimočne krásna a tak som občas pohľadom preskúmal aj ich časť čakárne.
Uživatelský avatar
heb
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 12
ve věku do: 25
Výkřik do tmy: tam kde konci nadej zacina peklo
Příspěvky: 28
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od heb »

tiez mam s Caisovou zlu skusenost. Nastastie som nasiel odbornicku v Bratislave a max. spokojnost :-)
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od VANAX »

heb píše:tiez mam s Caisovou zlu skusenost. Nastastie som nasiel odbornicku v Bratislave a max. spokojnost :-)
Ak si nájdeš aspoň trochu času, mohol by si mi v súkromnej správe priblížiť, o čo išlo. Rád by som to porovnal s mojou skúsenosťou. Ďakujem.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od Kasz »

Přimlouvám se za to, aby to nebylo jen v soukromé zprávě, ale zde ve vlákně.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
heb
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 12
ve věku do: 25
Výkřik do tmy: tam kde konci nadej zacina peklo
Příspěvky: 28
Dal: 2 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od heb »

nechal som si u nej vypracovat odborny posudok...ktory nespravila aj ked dostala zaplatene. jej spravanie nebolo prave najprijemnejsie. ked som urgoval zaslanie posudku...tak nereagovala na maily, telefon zdvihla sestra ktora nic nevyriesila. stalo sa to cca pred 4 rokmi a posudok som do dnesneho dna nedostal
Tito uživatelé poděkovali autorovi heb za příspěvek:
VANAX
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od radoslav »

Já skúsenosti mam.
Trochu iné ale nemam chuť sa tu hádat.
Mám jine starosti...
Uživatelský avatar
fenix

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od fenix »

Pokud máš Radoslave s paní doktorkou jiné zkušenosti, klidně je snad můžeš napsat, to není žádné hádání. :)
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od VANAX »

radoslav píše:Já skúsenosti mam.
Trochu iné ale nemam chuť sa tu hádat.
Mám jine starosti...
O osobnej skúsenosti sa nedá hádať. Jednoducho napíš, čo si videl a zažil s pani doktorkou Caisovou a hotovo. Ja som tu popísal svoj zážitok tak, ako som ho vnímal. Ty kľudne opíš ten svoj a nikto sa tu s tebou hádať nebude.
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od VANAX »

heb píše:nechal som si u nej vypracovat odborny posudok...ktory nespravila aj ked dostala zaplatene. jej spravanie nebolo prave najprijemnejsie. ked som urgoval zaslanie posudku...tak nereagovala na maily, telefon zdvihla sestra ktora nic nevyriesila. stalo sa to cca pred 4 rokmi a posudok som do dnesneho dna nedostal
Hm, tak to znie viac než zaujímavo. Smiem sa spýtať, koľko ťa ten posudok stál, či si platil celú sumu vopred a či si dostal nejakú faktúru alebo iný doklad o platbe? Ja som po sedení položil na stôl dvacku, sestrička ju schmatla, vydala mi päťku, ale doklad o zaplatení som nedostal. Proste kešovka, ako sa vraví u nás...
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Nový příspěvek od radoslav »

Až teraz

Pani doktorka Caisova
Je moc príjemná. Sedenia s nou boli a budu vždy na úrovni.
Poznáme sa dost dlho.
A jedině co ju vytáča je machrovanie..neúcta. .
A klamstvom.
O Čepeku sa vyjadruje že je prospešný pre nás a dokonca nás v tom podporuje a je v našej poradni. Čo som sprostredkoval ja
Tak ze tvoja Skúsenosť je poněkud divná. .až na sestričku u nás sa základné info Setra pýta ale nie orientáciu atď.
Tito uživatelé poděkovali autorovi radoslav za příspěvky (celkem 2):
Teenbl, Marco Freeman
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti