Alice Day 25. 4.

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Alice Day 25. 4.

Nový příspěvek od Kuba »

Pokud jsem se nepřehlédl, ještě tu o tom žádné téma není.

Dnes (25. dubna) se slaví Alice Day - svátek pedofilů. Jedná se o výročí dne, kdy se měl Lewis Carroll poprvé setkat s Alicí Liddellovou, pro kterou později napsal slavnou Alenku v říši divů a za zrcadlem. Carrollovi je mnoha lidmi přisuzována pedofilní orientace a zároveň se i dost spekuluje o tom, nakolik jeho vztah k Alici byl z dnešního hlediska přípustný. To už jsou otázky, na které se nezpochybnitelné odpovědi asi nedozvíme, nicméně platí: 25. dubna = Alice Day, svátek pedofilů. :)

Minulý rok na Alice Day proběhl v Praze menší sraz pedofilů, zda bylo něco podobného i letos nevím (minimálně se však sešlo několik lidí zde na chatu :)).
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Alice Day 25.4.

Nový příspěvek od Kasz »

Já na nějaké tyhle oficiální svátky moc nejsem. *dont_know* Jistě je to důležité datum v životě Liddella, ale v mém? V mém jsou jiná data důležitější... To už je mi bližší datum 26. dubna, kdy je výročí @= výbuchu atomové elektrárny v Černobylu. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Livrey
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
leonid jumper

Re: Alice Day 25.4.

Nový příspěvek od leonid jumper »

Alice Day jsme lehce opožděně oslavili s Kubou a mojí ženou decentním piknikem v areálu Bohnické léčebny. Fajn akce.
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 869
Dal: 942 poděkování
Dostal: 978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Alice day

Nový příspěvek od Bouře »



Dnes 25. dubna se slaví Alice day, den, kdy se poprvé Lewis Carroll setkal s Alicí Liddellovou, tenkrát malou holčičkou. Je to mezinárodní svátek všech GirlLoverů.

Lewis Carroll, pravým jménem Charles Lutwidge Dodgson, je známý spisovatel, matematik, ale taktéž fotograf. Proslavil se především svojí knihou „Alenka v říši divů“, která je dnes známá po celém světě. Později vyšla i kniha „Za zrcadlem a co tam Alenka našla“.

Lewis se narodil v roce 1832 v Anglii. V roce 1856 se seznámil s rodinou Liddellových a stal se blízkým přítelem především Liddellovy manželky a jejich dětí včetně samotné Alice. Tato rodina hrála velkou roli v Lewisově životě. Lewis občas bral jejich děti na vodu, nebo s nimi jinak trávil čas, i když jeho chování k dětem a především k dívkám se okolí zdálo občas zvláštní a nevysvětlitelné. K dívkám měl velmi vřelý vztah. Cítil se v jejich přítomnosti dobře a ony ho měly taktéž rády.

V tehdejší době byly děti brány jinak než dnes. Musely se co nejdříve přizpůsobit světu dospělých, a když už vznikla nějaká literatura pro děti, většinou je vedla k dospělým myšlenkám a poznáním. Lewisova literatura byla ale jiná. Jeho kniha „Alenka v říši divů“ byla naopak o dětském světě a kniha byla pravděpodobně napsána i podle samotné Alice, i když to Lewis popíral.

Lewis často fotografoval a v jeho albumech se často nacházely i fotky mladých děvčátek a občas i nahých. Mnoho z nich se ale nedochovalo, a tak jich zůstalo jen několik. Kromě dětí fotil i jiné věci, ale holčičky převažovaly.

Jednoho dne s ním ale rodina Liddelova utla kontakt a dodnes nikdo neví proč. Kolují názory, že možná Alici, které v té době bylo 11 let, navrhl svatbu, nebo ho u něčeho chytli.

Ať už to tak bylo nebo ne, Lewis Carroll byl s největší pravděpodobností pedofil a je výraznou postavou v pedofilní komunitě, podobně jako třeba Hans Christian Andersen, který byl zase pravděpodobně BL. :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Slavíte Alice day? Víte o tomto svátku a co si o něm a Carrollovi myslíte? Podělte se o vaše názory. Můžete tento den oslavit třeba tak, že se kouknete na nějaký GL film nebo také můžete přijít na chat. Přeji příjemný Alice day! @}->--
Naposledy upravil(a) Bouře dne úterý 25. 4. 2023, 21:57:27, celkem upraveno 3 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Bouře za příspěvky (celkem 3):
podivin, Mack, Kasz
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.
Zeptej se mě na co chceš a anonymně
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Alice day 2023

Nový příspěvek od Fx100d »

Všem přeji hezký a pohodový Alice day. *g*

Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvky (celkem 2):
Bouře, Jája
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Cykle02
Mediální analytik
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Nevěřím těm co nevěří na Ježíška.
Příspěvky: 5314
Dal: 365 poděkování
Dostal: 2132 poděkování

Re: Alice day

Nový příspěvek od Cykle02 »

► Ukázat spoiler
...a o jakých tématech se po dnešním Googlení začne na ČEPEKu mluvit?
Uživatelský avatar
Bouře
Správce sociálních sítí
Bydliště: Internet
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Anti-contact MAP ally
Příspěvky: 869
Dal: 942 poděkování
Dostal: 978 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Alice day

Nový příspěvek od Bouře »

Nevadí. Fotka se mi líbila, tak jsem jí tam dala. Děkuji za upozornění. :)
Skálu pěstí nerozbiješ, ale i ten nejtvrdší kámen proroste květina. Jen to chce čas.
Nechceš-li být odsuzován za svou odlišnost, nesuď za odlišnost jiné a neubližuj zranitelným.
Zeptej se mě na co chceš a anonymně
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Alice day

Nový příspěvek od Fx100d »

Já někde četl, že kniha Alenka v říši divů vznikla tak, že vzal Carol děti na výlet loďkou a tam jim vyprávěl příběh. Alice jej pak měla požádat, aby jí příběh sepsal, načež ten rok k Vánocům dostala knihu Alenka v říši divů. Ale jak to opravdu bylo, netuším.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti