GL versus BL?

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od malou »

To, že se tady nepíše o antipatiích mezi GL a BL mě přivádí k úvahám, že asi moc neexistují :) .To je dobře.

Ohledně toho, že se chlapcům říká kutíci,jsem si taky myslel, že asi ti kluci něco mají za lubem-že kutí- ale múže to být fakt ta anglická skratka "cute".

Co se týče holčiček, tak já jim někdy říkám "cukrdlátka", protože jsou sladké. Ale většinou jim říkám jenom holčičky či děvčátka, někdy i lolitky.

Aby to tady nevyznělo, že jsem nějaký antigermanista, mají taky super holčičky :) ale to hrubé "girls" u mě taky tolik nezabralo. Slovanská řeč mě připadá trošku jemnější a pedofilnější. Ale někdy se i mě stane, že když někde uvidím dívku, že si sám pro sebe řeknu, to je ale pěkná girl nebo německý maedchen.

I Italština je dosti jemná řeč. Akorát nevím, jak se řekne italsky-dívka. Bambina se řekne-dítěti-ženského rodu. Ale dívka to nevím *book* :) .
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Mě to vyplivlo neonata pro mimino holčičku, bambina pro malou holčičku a ragazza pro dívku respektive ragazzina pro mladičkou dívku :0)
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Myš »

Čistě pocitově má pro mě slovo "kutík" nejblíže k anglickému "cute". Mám to slovo velice rád, některé své přátele jsem ho naučil používat :D
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od asce »

Zkusím říci svůj názor, snad budu kamenován jen přiměřeně....
Jsem GL
Než jsem vstoupil do komunity Čepek:
Mé antipatie vůči BL byly zcela zásadní. Nepřekonatelná propast. Aby to bylo umocněno - jsem věřící člověk. I když můj bůh to se mnou nemá lehké a autoritu církve rozhodně neberu smrtelně vážně, přeci jen... Když to shrnu, tak svoji úchylku vnitřně neberu vůbec jako úchylku. Prostě se mi líbí velmi velmi mladé dívky až děti. S tím prvním nemá moje víra sebemenší problém. S tím druhým, pokud bych se zdržel erotického chování vůči dotyčné aspoň do minimálního věku dejme tomu 7 - 8 let, tak také ne. Ovšem měl bych si ji vzít za manželku, být ji věrný a v posvěceném svazku s ní strávit celý život. Dnes sice tyto věci církev, aby se zavděčila, veřejně prezentuje zcela jinak, ale kdo se chce dozvědět, dozví se... Ovšem homosexualita je u mě problém - já prostě vnitřně vůbec nejsem schopen pochopit, jak se muž může zamilovat co chlapce. "Chápu" to prostě asi tak, jako kdyby vedle mě seděl fiktivní Wraith ze sci-fi Atlantida a vyprávěl mi o své potřebě "krmení" životní energií. Prostě bych se ho trochu bál a hlavně vůbec pocitově nechápal, co mi to vypráví... Problém je u mě také v tom, že jsem se v dětství 2 x "potkal" s BL, přičemž na to nemám úplně ty nejlepší vzpomínky - v 6 letech jsem byl znásilňován připoutaný na lůžko v nemocnici a ve 12 jsem útok BL přežil jen zázrakem (dodnes mám jizvu po řezné ráně).

Po (částečném) rozkoukání se v komunitě Čepek:
Snažím se BL respektovat i s jejich odlišnostmi od mého "normálního" zaměření. Snažím se číst jejich příspěvky úplně stejně, jako je čtu od GL. Vycítil jsem, že je mezi nimi mnoho inteligentních a velmi citlivých lidí. U některých cítím, že jsou někde uvnitř nešťastni, stejně jako já. Tedy já jsem velmi veselý člověk, myslím, že lidé se v mé přítomnosti nenudí - ale mluvím o duši, ne o vnější ochranné slupce. Jsou zde i takoví BL, kteří si získali můj respekt, přestože jsou nejspíš o 2 generace mladší než já... Prostě jsem pochopil, že jsou to především lidé. Z trochu jiného těsta než já, ale lidé. V tom hrdém významu slova. Navíc - spolupodílíme se na chodu společné lodi, na jejíž palubu nás osud společně zavedl...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

asce píše:pokud bych se zdržel erotického chování vůči dotyčné aspoň do minimálního věku dejme tomu 7 - 8 let
To trochu přeháníš, ne? I Panně Marii bylo 13-14 let, což je řádově jiná úroveň vyspělosti než 7-8 let.

A k těm tvým dvěma setkáním s "BL" ... samozřejmě je to hrozné, ale ti dotyční vůbec nemuseli být pedofilové, natož BL.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od asce »

Gabriel Svoboda píše:To trochu přeháníš, ne? I Panně Marii bylo 13-14 let, což je řádově jiná úroveň vyspělosti než 7-8 let.
Sám jsi mi přihrál článek, kde se mluví o svatbách posvěcených církví v tomto věku. Já jsem při SOUKROMÝCH pohovorech s knězi vycítil něco podobného. Ovšem je pravda, že to se týkalo stavu manželského, což jsem ale také uvedl. Prosím, nehledej zde něco, co není řečeno - mluvil jsem o svých pocitech, jak věci cítím, včetně toho, z jakých kořenů to moje cítění vychází. Že může být kdekoliv v mém uvažování chyba, to nijak nezpochybňuji. Ale předpokládal jsem, že toto vlákno má být o pocitech, ne o vědeckém rozboru problému...
Gabriel Svoboda píše:A k těm tvým dvěma setkáním s "BL" ... samozřejmě je to hrozné, ale ti dotyční vůbec nemuseli být pedofilové, natož BL.
Ale opět to samé - já jsem opravdu nezkoumal, do jaké míry byli ti pánové v jaké kategorii. Pokud bych se měl zamyslet, tak ten první (věk cca 20 let) byl dle mého názoru pedofilní sadista a ten druhý (věk okolo 40) opravdu BL, který ale zpanikařil... Smyslem toho mého vyjádření ale bylo odpovědět na to, jak cítím nebo necítím bariéru mezi BL a GL. Samozřejmě za sebe. A tedy uvedl jsem, že toto je určitá věc, která tu bariéru u mě zvyšuje. Uvedl jsem ale i jiné věci...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Dreanor
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 30
Příspěvky: 18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Dreanor »

Myslím si že určité averze mezi GL A BL zde budou.
Když to vezmu ze svého pohledu, tak nesouhlasím z homosexualitou přijde mi nepřirozená nedokážu jí pochopit prostě k ní mám odpor to samozřejmě platí i o BL ale toto je jen můj osobní názor. Nehodlám tu nikoho soudit.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Scopi »

asce píše: Ale opět to samé - já jsem opravdu nezkoumal, do jaké míry byli ti pánové v jaké kategorii.
Promiň, ale když jednou z věcí o kterou se zde snažíme, je veřejnosti vysvětlit že zneužívač se automaticky nerovná pedofil a pak to jeden z nás takto míchá dohromady, tak to nevyznívá příliš věrohodně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvek:
Filip
Amor non est sanabilis
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od asce »

Scopi píše:Promiň, ale když jednou z věcí o kterou se zde snažíme, je veřejnosti vysvětlit že zneužívač se automaticky nerovná pedofil a pak to jeden z nás takto míchá dohromady, tak to nevyznívá příliš věrohodně.
Ale Scopi, kde co míchám? Já jsem přeci nikde netvrdil, že všichni pedofilové jsou zneužívači. Navíc i toto slovo samo o sobě je velmi ošemetné. Já jsem řekl, že se mi staly 2 nemilé příhody s lidmi, které považuji za homosexuální pedofily, čili BL, přičemž pro upřesnění jsem dodal, že ten jeden byl navíc sadista. Podle mého úsudku. Ten mladší muž se totiž nikde nikdy neřešil a já jsem myšlenky na něj docela vytěsnil. Nebýt toho, že mě Plyšáček vyzval - a já to přijal - abych sepsal svůj životopis, tak bych o tom ani nemluvil. Takhle to mám zase "před očima". Ten druhý pán dostal 8,5 roku. Prostě se mi to do vztahu k BL promítá. Ale také jsem přeci napsal, jak se můj názor na BL po vstupu do Čepek postupně upravuje... Tak se nemá upravovat a mám setrvat ve svých starých zákopech?
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Scopi »

Šlo mi o to, že v prvním příspěvku je najisto označuješ za BL. Kdyby jsi tam uvedl něco jako, že se domníváš, že to byli BL tak neřeknu ani slovo.
Amor non est sanabilis
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od asce »

Scopi píše:Šlo mi o to, že v prvním příspěvku je najisto označuješ za BL. Kdyby jsi tam uvedl něco jako, že se domníváš, že to byli BL tak neřeknu ani slovo.
Ale ano, když o tom takto mluvíme, mohl jsem to tak uvést. Ale podstata mého příspěvku byla jinde:

Ačkoliv mám pádné důvody (chceš-li, tak pocity) mít vůči BL zábrany, tak po vstupu na Čepek si své názory pomalu, postupně, koriguji.

Mrzí mě, že tato myšlenka zanikla ve věcech, které jsou ve vláknu o tom, jak něco vnímáme, spíše technikáliemi.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Allein »

Dreanor píše:Když to vezmu ze svého pohledu, tak nesouhlasím z homosexualitou přijde mi nepřirozená nedokážu jí pochopit prostě k ní mám odpor to samozřejmě platí i o BL...
A toto řekl člověk, co preferuje holky 6 - 12 let.
Dreanor
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 30
Příspěvky: 18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Dreanor »

Shillen

to nemůžu prohlásit to co jsem prohlásil když se mi líbí i malé holčičky ?
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od asce »

Dreanor píše:to nemůžu prohlásit to co jsem prohlásil když se mi líbí i malé holčičky ?
Milý Dreanore! Pokud budeš používat slušná slova, což děláš, a pokud nebudeš používat až příliš ostře odsuzující výroky, protože není cílem tohoto webu někoho ranit či mu způsobit jinou psychickou újmu, tak klidně své názory vyjadřuj.
Pokud se naopak někdo k tobě nebude chovat dle právě popsaného, zkus to prosím vzít podle křesťanského: "Kdo po mně kamenem, po tom já chlebem!" Třeba já bych nejspíš dneska dostal za uši i kdybych řekl jen: "Dobrý den!" Ale vím, že soukmenovci nejsou v jádru zlí...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Dreanor
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 30
Příspěvky: 18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Dreanor »

Asce

Velmi pěkně napsáno.
Tím co jsem napsal jsem určitě nechtěl nikomu způsobit újmu. Byl to jen můj osobní názor nehodlám nikoho soudit sto lidí sto chutí.
Usoudil jsem že asi budeš věřící. Tak by mě zajímal tvůj názor na homosexualitu z pohledu křesťana.
Není podle tebe homosexualita nejvyšším znevážením boha?
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od asce »

Dreanor píše:Asce. Usoudil jsem že asi budeš věřící. Tak by mě zajímal tvůj názor na homosexualitu z pohledu křesťana. Není podle tebe homosexualita nejvyšším znevážením boha?
Víš Dreanore, jedna věc je Bůh a jiná věc je církev, která jej vykládá. Páni faráři, se kterými jsem se o tom bavil, ze mě vždy byli docela nešťastní - třeba moje rebelie proti prvním třem přikázáním ve smyslu: "Přeci Bůh není tak malý, aby ho něco takového dokázalo rozhodit..."
Církevní poučky tedy beru jako doporučující autoritu, nikoliv jako dogma. Proto homosexuály nijak automaticky neodsuzuji. Jenom je nechápu. Rozebral jsem to podrobněji výše. Záleží tedy na jednotlivci, resp. jeho chování. Tady na čepeku se přesvědčuji, že jsou to vlastně takové ztracené duše stejně jako já. Ano, měl bych důvody být na homosexuály vysazen – nejen kvůli víře, ale hlavně skrze dva nepříjemné zážitky, které jsem výše naznačil. Ale jak říkají křesťané: "Svým viníkům jsem dávno odpustil". Nehroutím se z toho, nevláčím to za sebou a nevrtám se masochisticky v tom, co už nelze změnit… Důležité je, jaký je kdo člověk, co dělá pro druhé – ostatní není tak podstatné, jak se to někdy jeví. Tedy přes odlišnosti je třeba se přenést – ale musí mít takový přístup obě strany. Ale to tu za nějaký ten čas poznáš sám…
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Když to vezmu ze svého pohledu, tak nesouhlasím z homosexualitou přijde mi nepřirozená nedokážu jí pochopit prostě k ní mám odpor to samozřejmě platí i o BL...
A co když někdo nesouhlasí s tím, že se ti líbí holčičky, přijde mu to nepřirozené, nedokáže to pochopit a má k tomu odpor? Nebo proč si myslíš, že jsi lepší než homosexuálové?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Dreanor
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 30
Příspěvky: 18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Dreanor »

Gabriel

Ano tak s tím nesouhlasí.. byl by to jejich osobní názor který bych jim v žádným případě nebral.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Kasz »

My (Gabriel a Shillen) se spíš pozastavujeme nad tím, jak to, že člověk, kterému se líbí děti, vyjadřuje nepochopení k jiné "menšině", tedy k homosexuálům. Člověk by čekal, že když je sám menšina, a ještě k tomu "na děti", tak bude mít větší pochopení i pro ostatní menšiny... Přijde mi divné chtít pochopení pro sebe a přitom nemít pochopení pro ostatní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Allein, Damian, Jeremy, Livrey
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Dreanor
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 30
Příspěvky: 18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: GL versus BL?

Nový příspěvek od Dreanor »

jsem člověk kterému se libí malé holčičky ale jen po fyzické stránce. Líbí se mi i ženy a to po fyzické tak i psychické stránce.
Takže mojí náklonost k malým holčičkám neberu jako nějakou deviaci nýbrž jako přirozenou věc.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů