Stížnost na chování uživatele Kasz na chatu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Stížnost na chování uživatele Kasz na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

max1 píše:Marco ale on to roby už od roku 2013 na čo sa tu stažujeme a len ustupujeme...
Já chápu, že ne každý je s každým rozhodnutím Kasze spokojený. A stejně tak byly stížnosti na dost jiných uživatelů, nejen na Kasze. Já vím, že je to stokrát ohraná zpráva, ale musíš brát v úvahu, že Kasz toho má hodně. A rozhodně je na místě na některé pochybení upozornit (jako třeba na ten dnešní vtípek), aby se podobná věc již nestala. Ale pouštět se do něj, že chtěl využít smrt dítěte pro pobavení... to je myslím trochu drsné vyjádření.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stížnost na chování uživatele Kasz na chatu

Nový příspěvek od Forst Jan »

Marco Freeman píše:Ale pouštět se do něj, že chtěl využít smrt dítěte pro pobavení... to je myslím trochu drsné vyjádření.
Nevyužil smrt dítěte pro pobavení , ale uvedením přímých odkazů na článek a na online reportáž ze soudu parazituje na smrti dvou lidí. Pokud mu opravdu šlo o dělání si srandy pouze z nadpisu, jde to řešit i jinak, vhodněji.
Marco Freeman píše:No tak. Kasz je sice administrátor, ale taky to je člověk. A člověk ne vždy udělá vše perfektně. Pochybuji, že když to vkládal, tak myslel tak černě a chtěl využít smrt jiných lidí... nebo že ho napadlo, že to tak někdo bude brát. Zkuste najít i nějaké pochopení, že i on udělá sem tam nějakou "botu".
Výhodou tohoto fóra je, že může své příspěvky upravovat. Chyby se stát mohou, ale pokud na ně někdo upozorní, má smysl je, zkusit napravit, když je ta možnost...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvek:
max1
Děkuji
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Stížnost na chování uživatele Kasz na chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Teď už by zpětná úprava příspěvku neměla cenu, naopak by zmátla uživatele, kteří by si toto téma četli až později a nevěděli by, o čem vlastně mluvíme.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Stížnost na chování uživatele Kasz na chatu

Nový příspěvek od max1 »

Ano nasledna uprava by bola zmetočna no forst to dal na pravu mieru o tej nevhodnosti.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Stížnost na chování uživatele Kasz na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Kasz tu už přirovnával pedofilii k vážným nemocem, ale teda to co udělal teď je vážně moc. Dělat si srandu za pomocí takových článků je hnus. To si ho omlouvejte jak chcete ... Jako vidět fotky mrtvý Klárky ve zprávách a pak číst todle je fakt super.
Takový člověk nám pak opravdu může psát něco o tom jak nevhodně jsme psali na chatu nebo jak se mu nelíbí některé vtipy. Todle je vážně přehnaný.
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Stížnost na chování uživatele Kasz na chatu

Nový příspěvek od Slav »

Ahoj lidi.

Jsem tu nový, takže pochopím, když mi řeknete, že do toho nemám co mluvit, přesto mi to nedá a svůj názor vyjádřím. Je v pořádku upozornit na nejapný vtip. Ten první v chatu pobavil i mě, asi už stárnu, ale naučil jsem se brát život s vtipem, jinak bych nejspíš už dávno natáhnul brka kvůli depresím.

Co se týče toho druhého "incidentu". Je potřeba chápat, že Kasz si nedělal srandu ze smrti dvou lidí, ještě k tomu u takové kauzy jako je tato. Toto se týká nás všech a naší budoucnosti, pohledu lidí na nás. Dělal si srandu sám ze sebe, škoda že to nevidíte. Myslím, že uvnitř ho tento odehraný příběh, který se stal a který procitíl celý národ, nebolí kasze o nic méně než vás tady. Každý člověk se s tím vyrovnává po svém a někdo už je tak smutný, že i to nejsmutnější se snaží otočit v opak. Nesuďte ho, pomáhejme si navzájem a nesuďme se, to dělají jíní a souzeni jsme my, za to že jsme jací jsme. Nenechme se rozdělovat, jistým lidem toto nesmyslné haštěření vyhovuje. Děkuji za pochopení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Slav za příspěvky (celkem 5):
Marco Freeman, Kasz, Filip, Jeremy, Kuba
Uživatelský avatar
fenix

Re: Stížnost na chování uživatele Kasz na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Slav píše: Co se týče toho druhého "incidentu". Je potřeba chápat, že Kasz si nedělal srandu ze smrti dvou lidí, ještě k tomu u takové kauzy jako je tato. Toto se týká nás všech a naší budoucnosti, pohledu lidí na nás. Dělal si srandu sám ze sebe, škoda že to nevidíte.
Já to chápu, ale jak už jsem psal nelíbí se mi jak to udělal.
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Stížnost na chování uživatele Kasz na chatu

Nový příspěvek od Slav »

fenix: Ano, to je v pořádku. Jsem rád, že řekneš svůj názor. Ani mě se to moc nelíbí, ale snažím se ho pochopit, dřívě než ho začnu kritizovat :)
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti